325

Jednolity Kalendarz Sportowy 2015

Styczeń

01.01 - 31.12 BridgeNet
02.01 - 04.01 Ekstraklasa - zjazd 2
03.01 - 04.01 I i II liga - zjazd 3
09.01 - 18.01 7. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy Połczyn Zdrój
10.01 - 11.01 5. Memoriał Huberta Gburzyńskiego (OTP**) Ciechanów
10.01 - 11.01 6. Aukcyjny Turniej Par
(6th Annual TGRs Auction Pairs)
Londyn, Anglia
11.01 OTP** Uzdrowiskowy Połczyn Zdrój
12.01 KMP - termin 1
15.01 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 1 Bridgenet, B B O
15.01 - 18.01 3. Copenhagen Bridge Invitational
(3. Copenhagen Bridge Invitational)
Kopenhaga, Dania
16.01 - 18.01 XII Mistrzostwa Polski Służby Celnej Kraków
18.01 OTP** 3. Memoriał im. Arcymistrza Czarka Szadkowskiego Międzyrzecz
18.01 24. OTP** o Puchar Wójta Gminy Bielsk Bielsk
23.01 RTP* XV. Turniej Nocny Aleksandrów Kujawski
25.01 OTP** 1. Memoriał Andrzeja Witkowskiego Poznań
25.01 OTP** Memoriał Arc. Mieczysława Goczewskiego Pruszcz Gdański
30.01 - 01.02 I i II liga - zjazd 4

Luty

06.02 - 08.02 Tuniej międzynarodowy Barcelona, Hiszpania
09.02 KMP - termin 2
11.02 - 13.02 Konsultacje szkoleniowe juniorów Szczyrk
13.02 - 15.02 3. Kongres "Beskidzki Szlem" Szczyrk
14.02 OTP*** BUDIMEX GP Par "Orle Gniazdo" (1) Szczyrk
19.02 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 2 Bridgenet, B B O
20.02 - 22.02 Kursokonferencja sędziowska Starachowice
20.02 - 22.02 14. Slava Cup
(14. Slava Cup)
Moskwa, Rosja
20.02 - 26.02 49. Israel Bridge Festival Tel Aviv, Izrael
22.02 OTP** 44. O Puchar "Śnieżnego Płatka" Dobrodzień
27.02 - 01.03 I i II liga - zjazd 5

Marzec

01.03 - 30.04 Finały wojewódzkie 58. Mistrzostw Polski Par Open
05.03 - 08.03 17. Mityng Żuławski Elbląg
08.03 OTP** VII. Charytatywny Turniej "O Uśmiech Patryka" Skawina
08.03 OTP*** BUDIMEX GPP Par (2) Elbląg
09.03 KMP - termin 3
12.03 - 22.03 Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Vanderbild
(Spring North American Championship)
New Orleans, Louisiana
13.03 - 15.03 Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20, 21-25 Warszawa
15.03 XVII OTP* O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA ŁAŃCUTA Łańcut
19.03 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 3 Bridgenet, B B O
20.03 - 22.03 Krakowska Wiosna Brydżowa Kraków
21.03 OTP** VII. Memoriał Zygmunta Zygmańskiego Goleniów
21.03 Eliminacje wojewódzkie do 4. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Sportów Umysłowych Miejsca Do Uzgodnienia
27.03 - 29.03 52. Mityng Łuczniczka Bydgoszcz
28.03 OTP*** BUDIMEX GP Par (4) "Łuczniczka" Bydgoszcz
29.03 - 03.04 White House Junior Internationals Amsterdam, Holandia

Kwiecień

05.04 - 06.04 Wielkanoc
07.04 - 11.04 IV. Ogólnopolska Olimpiady Młodzieży w Sportach Umysłowych Wigry
08.04 - 12.04 Yeh Bros Cup Bridge Invitation
(Yeh Bros Cup Bridge Invitation)
Szanghaj, Chiny
10.04 - 12.04 Mityng Łódzki Łódź
12.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par (5) Łódź
13.04 KMP - termin 4
16.04 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 4 Bridgenet, B B O
16.04 - 19.04 16. Mityng "Hotel Senator" Starachowice
16.04 - 03.05 III Zgrupowania Kadr Młodzieżowych
19.04 OTP*** BUDIMEX GPP Par (6) Starachowice
24.04 - 26.04 Drużynowe Mistrzostwa Polski Teamów Młodzieży Szkolnej Bytom
24.04 - 26.04 Akademickie Mistrzostwa Polski Wilkasy
24.04 - 26.04 Mistrzostwa Polski Ciepłowników i Energetyków Skorzęcin
29.04 - 01.05 57. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Mikst Warszawa
30.04 - 03.05 BUDIMEX 58. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Open Warszawa

Maj

01.05 - 03.05 RUCH 25. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Seniorów Warszawa
01.05 - 03.05 RUCH 35. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Par Kobiet Warszawa
01.05 - 03.05 35. Mityng Uznamski Świnoujście
01.05 - 03.05 6. German Team Bridge Trophy
(6th German Team Bridge Trophy)
Berlin, Niemcy
02.05 - 03.05 VII Mistrzostwa Polski Amatorów 2015 Warszawa
08.05 - 21.05 66. Międzynarodowy Kongres Brydżowy Juan Les Pins, Francja
11.05 KMP - termin 5
15.05 - 16.05 IV. Mistrzostwa Polski Samorządow Zawodowych MISJA 2015 Warszawa
15.05 - 17.05 8. Bridge Forest Trophy
(8th Bridge Forest Trophy)
Debrzyno
21.05 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 5 Bridgenet, B B O
22.05 - 24.05 36. Błękitna Wstęga Odry Wrocław
23.05 OTT*** RUCH 27 MPT - turniej eliminacyjny (4) Wrocław
24.05 OTP*** BUDIMEX GPP Par (7) Wrocław
31.05 OTP o Puchar Prezesa QUICKPACK POLSKA KIELCE Kielce

Czerwiec

03.06 - 07.06 55. Poznański Mityng Brydżowy
(55th Poznan Bridge Meeting)
Poznań
04.06 Boże Ciało
06.06 OTT*** RUCH 27 MPT - turniej eliminacyjny (5) Poznań
07.06 OTP*** BUDIMEX GPP Par (8) Poznań
07.06 OTP** O Puchar Burmistrza Władysławowa Władysławowo
08.06 KMP - termin 6
12.06 - 13.06 OTT*** 4. Mistrzostwa Polski Teamów B-A-M Rzeszów
12.06 - 14.06 37. Rzeszowski Mityng Brydżowy Rzeszów
14.06 OTP*** BUDIMEX GP Par (9) Rzeszów
18.06 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 6 Bridgenet, B B O
18.06 - 20.06 Finał Ekstraklasy
(Final of Polish Premiere League)
Wrocław
18.06 - 21.06 29. Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Gdańsk
20.06 OTP** 2. Turniej im. Jana Chojankowskiego Stargrad Szczeciński
21.06 - 25.06 2. Palace Cup
(2nd Palace Cup)
Warszawa
26.06 - 28.06 VIII. Mistrzostwa Polski Internautów Olsztyn
26.06 - 28.06 12. Olsztyński Kongres Brydżowy Olsztyn
27.06 OTP*** BUDIMEX GP Par (10) Olsztyn
27.06 - 11.07 7. Otwarte Mistrzostwa Europy
(7th European Open Championships)
Tromso, Norwegia
29.06 - 01.07 XIX. Mistrzostwa Polski Nauczycieli w Brydżu Sportowym Grudziądz

Lipiec

02.07 - 11.07 58. Kongres "Sława" Sława
05.07 OTP*** BUDIMEX GP Par (11) Sława
13.07 KMP - termin 7
16.07 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 7 Bridgenet, B B O
17.07 - 25.07 55. Kongres Bałtycki
(55th Bridge Baltic Congress)
Sopot
18.07 - 25.07 25. Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów
(25th European Youth Team Championships)
Tromso, Norwegia
19.07 OTP*** BUDIMEX GP Par (12) Sopot
21.07 - 24.07 OTT*** RUCH 27 MPT - turniej eliminacyjny (7) Sopot
26.07 - 31.07 21. Chairmans Cup
(21st Chairmans Cup)
Örebro, Szwecja

Sierpień

06.08 - 16.08 Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej - Spingold
(Summer North American Bridge Championship)
Chicago, Illinois
07.08 - 19.08 Brydżowy Ogólnopolski Obóz Młodzieżowy BOOM 2015 Stasikówka
10.08 KMP - termin 8
16.08 OTP** im. m.m. Janusza Plewy Bydgoszcz
19.08 - 23.08 9. Kongres Brydżowy "Ryga zaprasza do Jurmali"
(9th Bridge Tournament "Riga Invites to Jurmala")
Jurmala, Łotwa
20.08 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 8 Bridgenet, B B O
20.08 - 29.08 4. Otwarte Mistrzostwa Świata Młodzieży
(4th World Open Youth Bridge Championships)
Opatija, Chorwacja
21.08 - 30.08 43. Grand Prix Warszawy
(43rd Grand Prix of Warsaw)
Warszawa
23.08 OTP*** BUDIMEX GP Par (13) Warszawa
30.08 OTP** O Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Skoki Skoki K. Poznania
31.08 - 06.09 Akademickie Mistrzostwa Europy Warszawa

Wrzesień

02.09 - 06.09 VV Cup
(VV Cup)
Wilno, Litwa
04.09 - 06.09 Vilnius Cup
(Vilnius Cup)
Wilno, Litwa
05.09 - 12.09 54. Festiwal Brydżowy
(54th Bridge Festival)
Pula, Chorwacja
14.09 KMP - termin 9
17.09 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 9 Bridgenet, B B O
17.09 - 20.09 24. Bolesławiecka Trzydniówka Bolesławiec
18.09 - 19.09 OTT*** 18. MPT Pattona RUCH GPT Bolesławiec
20.09 OTP*** BUDIMEX GP Par (14) Bolesławiec
22.09 5. Mistrzostwa Polski Rynków Finansowych i Spółek Giełdowych Warszawa
24.09 - 27.09 Mistrzostwa Polski Młodzików Starachowice
25.09 - 27.09 VII Memoriał Stanisława Nowaka Zakopane
25.09 - 27.09 57. Mityng Bursztynowy (OTP**) Szczecin
26.09 - 10.10 42. Drużynowe Mistrzostwa Świata
(42nd World Bridge Teams Championships 2015)
Chennai, Indie
29.09 - 02.10 Mistrzostwa Polski Leśników Toruń

Październik

03.10 - 04.10 5. Mityng (OTP**) Pamięci Andrzeja Mera Barszczewo K. Białegostoku
03.10 - 04.10 5. OTI** UTOPI (Under TOP Indywiduel) Tęgoborze
03.10 - 04.10 Mistrzostwa Polski Lekarzy Warszawa
10.10 - 11.10 23. Mityng Ciechanowski Ciechanów
12.10 KMP - termin 10
15.10 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 10 Bridgenet, B B O
16.10 - 18.10 Ekstraklasa - zjazd 1 (8 meczów)
17.10 - 18.10 I i II liga - zjazd 1
19.10 - 20.10 Cavendish Teams
(Cavendish Teams)
Monte Carlo, Monaco
21.10 - 23.10 Cavendish Pairs
(Cavendish Pairs)
Monte Carlo, Monaco
24.10 - 25.10 IX. Tarnowski Mityng Brydżowy Tarnów
25.10 OTP** XXX Mauzoleum Bema Tarnów
28.10 - 01.11 2. Młodzieżowy Turniej Otwarty
(2nd Youth Paris Open Bridge)
Paryż, Francja

Listopad

06.11 - 08.11 Młodzieżowy Festiwal Brydżowy - Puchar Podbeskidzia Szczyrk
06.11 - 08.11 25. Memoriał Janiny Wielkoszewskiej Stargard Szczeciński
07.11 OTP*** BUDIMEX GP Par (15) Stargard Szczeciński
08.11 OTP** O Puchar Firmy AUTO WATIN Poznań
08.11 - 10.11 I Kryterium Kadr Młodzieżowych
09.11 KMP - termin 11
09.11 - 15.11 WBF Autumn Online Womens Festival
(WBF Autumn Online Womens Festival)
B B O
11.11 OTP* XIX Turniej z okazji Święta Niepodległości Lubin
12.11 - 15.11 14. Puchar Europy
(14th European Bridge Champions Cup)
Londyn, Anglia
12.11 - 22.11 21. Red Sea Bridge Festival
(21st Red Sea Bridge Festival)
Eilat, Izrael
14.11 - 15.11 I i II liga - zjazd 2
19.11 Indywidualne Mistrzostwa Polski - elim. 11 Bridgenet, B B O
20.11 - 22.11 Krakowska Jesień Brydżowa Kraków
20.11 - 22.11 18. Mistrzostwa Polski Par na IMPy Kraków
22.11 OTP** 48. Wawelski Smok Kraków
26.11 - 06.12 Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej - Reisinger
(Fall North American Bridge Championship)
Denver, Colorado
28.11 - 29.11 20. Memoriał Irka Nowaka Poznań

Grudzień

11.12 - 13.12 OTI**** Finał 16. GPPar Wrocław - Hotel Haston City
14.12 KMP - termin 12
17.12 - 19.12 Finał Mistrzostw Polski Teamów Starachowice
20.12 Indywidualne Mistrzostwa Polski - finał Bridgenet, B B O
27.12 OTP** Grafitowy Szczupak Tęgoborze
28.12 - 30.12 III Mistrzostwa Polski AZS Warszawa