1020

Jednolity Kalendarz Sportowy 2011

Uchwała ZG PZBS dot. odpisów z turniejów z JKS

Komunikat Komisji Imprez Środowiskowych

[rokdownload menuitem="111" downloaditem="373" direct_download="true"]Pobierz kalendarz w formacie Microsoft Excel[/rokdownload] - zmodyfikowany 18.03

pobierz kalendarz w formacie ical

zmodyfikowano 18.03.2011

 Styczeń

1.01-8.05

Eliminacje wojewódzkie Mistrzostw Polski Par Open

 

7-9.01

I liga - 2 zjazd (7 meczów)

Starachowice, Kalisz 

8-9.01

II liga - 3 zjazd

 

10.01

KMP - I termin

 

13-15.01

Mistrzostw Polski Pracowników Administracji  Celnej

Otwock

14-16.01

10. Kongres Noworoczny

Mielec

14-23.01

3. Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy

Połczyn Zdrój

15-16.01

2nd Annual TGRs Auction Pairs

TGR Club, Londyn

21-22.01

TOP Indyvidual 2011

Tarczyn

22-23.01

RTI* Finał GP Polski Południowo-Wschodniej

Mielec 

Luty

4-6.02

II liga - 4 zjazd

 

5-6.02

1. Otwarte Mistrzostwa Małopolski Młodzieży Szkolnej

 

5-12.02

Obóz Kadry Wojewódzkiej Juniorów Małopolski

Staszkówka

5-12.02

Obóz Kadry Wojewódzkiej Juniorów Wielkopolski

Międzygórze

8-13.02

16. NEC Festival

Yokohama, Japonia

10-19.02

45. International Bridge Festival

Tel Aviv, Izrael 

14.02

KMP - II termin

 

18-20.02

Slava Cup

Moskwa

18-20.02

14. Mityng "Żuławski"

Elbląg

20.02

Budimex GP Par (1)

Elbląg

20.02

OTP o Puchar Burmistrza Łańcuta

Łańcut 

20.02

40. OTP** o Puchar "Śnieżnego Płatka"

Dobrodzień 

25-27.02

Kursokonferencja sędziowska

Starachowice 

26.02

Młodzieżowy U-28 Turniej O Uśmiech Patryka

Skawina

Marzec

5.03

OTP** O Uśmiech Patryka

Skawina 

10-20.03

Wiosenne Mistrzostwa Ameryki Północnej

 Louisville, Kentucky 

11-13.03

II liga - 5 zjazd

 

14.03

KMP - III termin

 

17-20.03

 
XVI Mistrzostw Polski Spóldzielczości Mieszkaniowej
 

Głuchołazy

19.03

3. Memoriał Zygmunta Zygmańskiego

Goleniów

19-20.03

Międzynarodowy Drużynowy Turniej Mlodzieży Szkolnej Miast i Gmin

Bytom

19-20.03

Kongres Bałtycki Młodzieży Szkolnej

Słupsk

20-25.03

White House Junior Internationals

 Amsterdam 

24-27.03

[rokdownload menuitem="181" downloaditem="379" direct_download="false"]Ukrainian Open Pair Championship 2011[/rokdownload]

Uzhgorod, Ukraina

25-27.03

31. Mistrzostwa Polski Par Kobiet 2011 Warszawa

25-27.03

[rokdownload menuitem="181" downloaditem="435" direct_download="true"]Krakowska Wiosna Brydżowa[/rokdownload]

Kraków

25-28.03

Mistrzostwa Polski Środowisk Ubezpieczycieli Szczyrk

25-27.03

Festiwal Teamów Baszta Halszki 

Szamotuły 

26.03

Eliminacje wojewódzkie do OOM i MMM

Ozorków

26.03

OTP "Drewniane Głowy"

Kraków

Kwiecień

1-3.04

Mityng Łódzki

Łódź

3.04

Budimex GP Par (2)

Łódź

2.04

Eliminacje wojewódzkie do OOM i MMM

Poznań, Katowice, Skawina

11.04

KMP - IV termin

 

11-17.04

WBF Women's Bridge Festival Online  

14-17.04

12. Mityng "Hotel Senator"

Starachowice 

16.04

Budimex GP Par (3)

Starachowice

18-22.04

Yeh Bros. Cup

Wuxi, Chiny

24-25.04 

Wielkanoc 

 

29.04-2.05

XVII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

Augustów 

29.04-1.05

31. Mityng Uznamski

Świnoujście

30.04-3.05

51. Poznański Mityng Brydżowy

Poznań 

Maj

1.05

Budimex GP Par (4)

Poznań  

6-8.05

32. Błękitna Wstęga Odry

Wrocław

8.05

Budimex GP Par (5)

Wrocław

7-8.05

37. Cavendish

Henderson, Nevada

9.07 KMP - V termin

 

12-15.05

54. Mistrzostwa Polski Par Open

Warszawa

13-15.05

Mistrzostwa PZBS Młodzików

Szamotuły

19-22.06

Mistrzostwa Polski Młodzieży Szkolnej Tęgoborze k/Nowego Sącza
20-21.05

Mistrzostwa Polski Amatorów

Warszawa

20-22.05

I liga - superliga-finał

 

20-22.05

4. Bridge Forest Trophy

Debrzyno

 20-28.05

10. Festiwal Brydżowy

Hawana, Kuba 

28-29.05

8. Mityng Brydżowy

Starogard Gdański

27-29.05

Finał GP Teamów

do ustalenia 

27.05-9.06

Międzynarodowy Kongres Brydżowy

Juan Les Pins

Czerwiec

1-2.06

26. Bonn Nations Cup

Bad Godesburg, Niemcy

3-5.06

2. German Bridge Trophy

Bad Godesburg, Niemcy

5.06

2. OTP o Puchar Prezydenta Miasta Kielce

Kielce

10-11.06

Mistrzostwa Polski Par Mikst Bydgoszcz

11-12.06

Mityng "Łuczniczka"

Bydgoszcz

12.06

Budimex GP Par (6)

Bydgoszcz

13.06

KMP - VI termin

 

17.06-2.07

5. Otwarte Mistrzostwa Europy

Poznań 

 23.06 

Boże Ciało 

 

27-29.06

Mistrzostwa Polski Nauczycieli Grudziądz

Lipiec

3-14.07

Brydżowy Obóz Młodzieżowy i Kadr Wojewódzkich Międzyzdroje

8-17.07

54. Kongres "SŁAWA"

Sława

10.07

Budimex GP Par (7)

Sława

11.07

KMP - VII termin

 

13-23.07

Drużynowe Mistrzostwa Europy U-26

Albena, Bułgaria

13-19.07

Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorek do 26 lat

Albena, Bułgaria

16-23.07

Drużynowe Mistrzostwa Europy U-21

Albena, Bułgaria 

21-22.07

Kongres Młodzieży

Sopot 

21-31.07

51. Międzynarodowy Kongres Bałtycki

Sopot

24.07

Budimex GP Par (8)

Sopot

21-31.07

Letnie Mistrzostwa Ameryki Północnej

Toronto, Ontario 

Sierpień

5-14.08

21. Festiwal "Solidarność"

Słupsk

5-6.08

Puchar MEN

Słupsk 

7.08

Budimex GP Par (9)

Słupsk

8.08

KMP - VIII termin

 

17-21.08

5. Bridge Tournament "Riga invites to Jurmala"

Jurmala, Łotwa

21-30.08

2. Światowy Kongres Młodzieży

Opatija, Chorwacja 

19-28.08

39. Grand Prix Warszawy

Warszawa

21.08

Budimex GP Par (10)

Warszawa

Wrzesień

3-11.09

50. Festiwal PULA

Pula, Chorwacja

3-4.09

1st TGRs Auction Teams

TGR Club, Londyn

12.09

KMP - IX termin

 

16-17.09

Indywidualne Mistrzostwa Polski U-20, U-25

Tarnów

16-18.09

20. Bolesławiecka Trzydniówka

Bolesławiec

16-18.09

Mistrzostwa Polski Energetyków Muszyna

17-18 09

under TOP Individuel 2011 OTI** Tęgoborze

18.09

Budimex GP Par (11)

Bolesławiec

23-25.09

53. Mityng Bursztynowy

Szczecin

24-25.09

33. Podkarpacki Mityng Brydżowy

Rzeszów 

25.09

OTP** o Puchar Prezydenta Rzeszowa

Rzeszów 

29.09 - 2.10

Vilnius Cup 2011

Wilno

30.09-2.10

8. Olsztyński Kongres Brydżowy

Olsztyn

Październik

1.10

Budimex GP Par (12)

Olsztyn

7-9.10

Ekstraklasa - 1 zjazd (7 meczów)

termin może ulec zmianie

8-9.10

I i II liga - 1 zjazd

 

10.10

KMP - X termin

 

14-16.10

Mityng "Ziemi Lubelskiej"

Puławy 

14-16 .10

Mistrzostwa Polski Skarbowców Warszawa

15.10

Budimex GP Par (13)

Puławy

15-29.10

Bermuda Bowl, Venice Cup, Se niors Bowl

Eindhoven, Holandia

20-23.10

Mistrzostwa Polski Juniorów 19-20 i 21-25

Wrocław

21-23.10

XVII Mistrzostwa Polski Lekarzy Warszawa

22-23.10

1. Kongres  Brydżowa pamięci Andrzeja Mera Kiermusy k/Tykocina

 24-29.10

Transnational Open Teams

Eindhoven, Holandia

Listopad

4-6.11

21. Memoriał im. Janiny Wielkoszewskiej

Stargard Szczeciński

5.11

Budimex GP Par (14)

Stargard Szczeciński

11-13.11

Puchar Podbeskidzia

Bielsko-Biała

12-13.11

V Tarnowski Mityng Brydżowy Tarnów

14.11

KMP - XI termin

 

16-18.11

XXIV Mistrzostwa Polski Leśników Ustroń - Jaszowiec

17-20.11

10. Puchar Europy Bad Honnef

17-27.11

17th Red Sea International Bridge Festival 

Eilat, Izrael

19-20.11

I i II liga - 2 zjazd

 

25-27.11

Krakowska Jesień brydżowa Kraków

26-27.11

Mistrzostwa Polski Par Seniorów Mińsk Mazowiecki

24.11-4.12

Jesienne Mistrzostwa Ameryki Północnej

Seattle, Washington 

Grudzień

3-4.12

16. Memoriał Irka Nowaka

Poznań

9-11.12

Międzynarodowy Turniej Teamów

Mediolan

10-16.12

SportAccord World Mind Games Pekin, Chiny

12.12

KMP - XII termin

 

16-18.12

Finał GPPar

 

 

1-2.05

26. Bonn Nations Cup

Bad Godesburg, Niemcy

Poprawiony (czwartek, 01 grudnia 2011 08:21)