Brydżysta roku 2018
WK 0.5 — Kandydat
Stan na 2024-05-28 00:15:06
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | WP | Mistrz Wojewódzki | 865 | ||
2 | SL | Mistrz Wojewódzki | 551 | ||
3 | MP | Mistrz Regionalny | 523 | ||
4 | Aleks Bukat | DS | Mistrz Krajowy | 510 | |
5 | Marek Melsztyński | MA | Mistrz Wojewódzki | 469 | |
6 | Małgorzata Węglewska | LB | Mistrz Regionalny | 431 | |
7 | Łucja Ciborowska | MP | Mistrz Krajowy | 388 | |
8 | Mirosław Grochowski | MA | Mistrz Okręgowy | 387 | |
9 | Alicja Bączek | MA | Mistrz Okręgowy | 381 | |
10 | Piotr Zborowski | DS | Mistrz Okręgowy | 373 | |
11 | Piotr Dziedzic | MP | Mistrz Okręgowy | 366 | |
12 | Jacek Kostrzewski | KP | Mistrz Krajowy | 360 | |
13 | Maciej Betliński | DS | Mistrz Regionalny | 350 | |
14 | Ewa Wyszomierska | WM | Mistrz Wojewódzki | 346 | |
Marek Wyszomierski | WM | Mistrz Wojewódzki | 346 | ||
16 | Alicja Sołtys | DS | Mistrz Wojewódzki | 345 | |
17 | Dominik Hołyś | DS | Mistrz Wojewódzki | 342 | |
18 | Rafał Milinkiewicz | WP | Mistrz Wojewódzki | 337 | |
Tomasz Przegaliński | MA | Mistrz Wojewódzki | 337 | ||
20 | Wojciech Słysz | MA | Mistrz Okręgowy | 332 | |
21 | Andrzej Kocurek | SL | Mistrz Okręgowy | 324 | |
Maria Mączka | MA | Mistrz Klubowy | 324 | ||
23 | Sebastian Zimorski | DS | Mistrz Wojewódzki | 316 | |
24 | Arkadiusz Niedziałkowski | LD | Mistrz Okręgowy | 312 | |
25 | Tomasz Kocurek | SL | Mistrz Okręgowy | 308 | |
26 | Tomasz Mroczek | MA | Mistrz Okręgowy | 302 | |
27 | Ryszard Pietrzak | MA | Mistrz Regionalny | 292 | |
28 | Piotr Kuźmicz | MA | Mistrz Regionalny | 287 | |
29 | Marek Chylewski | MA | Mistrz Wojewódzki | 286 | |
30 | Ewa Sokół-Nawalny | LD | Mistrz Wojewódzki | 270 | |
31 | Andrzej Jarząbek | MA | Mistrz Wojewódzki | 269 | |
32 | Tadeusz Kempko | LD | Mistrz Okręgowy | 255 | |
Elżbieta Więch | KP | Mistrz Klubowy | 255 | ||
34 | Jakub Nawrocki | WP | Mistrz Regionalny | 253 | |
35 | Jakub Wieleba | LU | Mistrz Okręgowy | 252 | |
36 | Mirosława Swoboda | MA | Mistrz Regionalny | 244 | |
37 | Grażyna Śniadewicz | MA | Mistrz Klubowy | 233 | |
38 | Piotr Zalcman | KP | Mistrz Krajowy | 230 | |
39 | Mieczysław Uniejewski | ZP | Mistrz Wojewódzki | 229 | |
40 | Jarosław Chłądowicz | DS | Mistrz Okręgowy | 227 | |
41 | Jan Kosieradzki | MA | Mistrz Okręgowy | 226 | |
42 | Ewa Piotrowska | MA | Mistrz Okręgowy | 222 | |
43 | Piotr Kowalewski | PM | Mistrz Wojewódzki | 221 | |
44 | Marek Hrebeniak | LB | Mistrz Klubowy | 220 | |
45 | Marcin Giejło | MA | Adept | 219 | |
Karolina Kamelak | MA | Mistrz Klubowy | 219 | ||
47 | Wiesław Sturgulewski | KP | Mistrz Klubowy | 217 | |
48 | Michał Pilawski | WP | Mistrz Klubowy | 209 | |
49 | Paweł Świątkowski | DS | Mistrz Okręgowy | 208 | |
50 | Monika Kowner | LD | Mistrz Okręgowy | 206 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 865 | ||
2 | Anna Stelmach | Mistrz Wojewódzki | 551 | |
3 | Adam Brodowski | Mistrz Regionalny | 523 | |
4 | Aleks Bukat | Mistrz Krajowy | 510 | |
5 | Marek Melsztyński | Mistrz Wojewódzki | 469 | |
6 | Małgorzata Węglewska | Mistrz Regionalny | 431 | |
7 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 388 | |
8 | Mirosław Grochowski | Mistrz Okręgowy | 387 | |
9 | Alicja Bączek | Mistrz Okręgowy | 381 | |
10 | Piotr Zborowski | Mistrz Okręgowy | 373 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 865 | ||
2 | Rafał Milinkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 337 | |
3 | Jakub Nawrocki | Mistrz Regionalny | 253 | |
4 | Michał Pilawski | Mistrz Klubowy | 209 | |
5 | Ewa Morawska | Mistrz Krajowy | 204 | |
6 | Roman Wojciechowski | Mistrz Okręgowy | 195 | |
7 | Tomasz Kusztal | Mistrz Wojewódzki | 188 | |
8 | Eugeniusz Kubiak | Mistrz Klubowy | 161 | |
9 | Tomasz Olenderek | Mistrz Okręgowy | 154 | |
10 | Janusz Zabacki | Mistrz Wojewódzki | 141 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 551 | ||
2 | Andrzej Kocurek | Mistrz Okręgowy | 324 | |
3 | Tomasz Kocurek | Mistrz Okręgowy | 308 | |
4 | Eugeniusz Urbańczyk | Mistrz Klubowy | 180 | |
5 | Pietro Vinci | Mistrz Okręgowy | 148 | |
6 | Bolesław Ficek | Mistrz Klubowy | 140 | |
7 | Marian Jaworowski | Adept | 59 | |
8 | Janusz Sibik | Adept | 44 | |
9 | Andrzej Odrobiński | Kandydat | 42 | |
10 | Jerzy Łuka | Adept | 41 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 523 | ||
2 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 388 | |
3 | Piotr Dziedzic | Mistrz Okręgowy | 366 | |
4 | Dominik Zawada | Mistrz Klubowy | 172 | |
5 | Barbara Konik | Mistrz Klubowy | 154 | |
6 | Łukasz Słuszniak | Mistrz Klubowy | 143 | |
7 | Janusz Pyzik | Mistrz Klubowy | 124 | |
8 | Andrzej Kutek | Adept | 62 | |
9 | Bogdan Miłek | Kandydat | 42 | |
10 | Konrad Nosal | Adept | 29 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 510 | ||
2 | Piotr Zborowski | Mistrz Okręgowy | 373 | |
3 | Maciej Betliński | Mistrz Regionalny | 350 | |
4 | Alicja Sołtys | Mistrz Wojewódzki | 345 | |
5 | Dominik Hołyś | Mistrz Wojewódzki | 342 | |
6 | Sebastian Zimorski | Mistrz Wojewódzki | 316 | |
7 | Jarosław Chłądowicz | Mistrz Okręgowy | 227 | |
8 | Paweł Świątkowski | Mistrz Okręgowy | 208 | |
9 | Bartosz Macioł | Mistrz Klubowy | 149 | |
10 | Anna Szatkowska | Adept | 132 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 469 | ||
2 | Mirosław Grochowski | Mistrz Okręgowy | 387 | |
3 | Alicja Bączek | Mistrz Okręgowy | 381 | |
4 | Tomasz Przegaliński | Mistrz Wojewódzki | 337 | |
5 | Wojciech Słysz | Mistrz Okręgowy | 332 | |
6 | Maria Mączka | Mistrz Klubowy | 324 | |
7 | Tomasz Mroczek | Mistrz Okręgowy | 302 | |
8 | Ryszard Pietrzak | Mistrz Regionalny | 292 | |
9 | Piotr Kuźmicz | Mistrz Regionalny | 287 | |
10 | Marek Chylewski | Mistrz Wojewódzki | 286 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 431 | ||
2 | Marek Hrebeniak | Mistrz Klubowy | 220 | |
3 | Jerzy Szramowski | Adept | 155 | |
4 | Elżbieta Chalasz | Mistrz Klubowy | 115 | |
5 | Maria Łasek | Mistrz Klubowy | 115 | |
6 | Jakub Oleksa | Mistrz Klubowy | 111 | |
7 | Jakub Miszczyk | Adept | 110 | |
8 | Dominika Zajk | Adept | 110 | |
9 | Nikodem Haczkur | Mistrz Klubowy | 108 | |
10 | Aleksandra Konieczna | Adept | 108 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 360 | ||
2 | Elżbieta Więch | Mistrz Klubowy | 255 | |
3 | Piotr Zalcman | Mistrz Krajowy | 230 | |
4 | Wiesław Sturgulewski | Mistrz Klubowy | 217 | |
5 | Bogumił Drews | Mistrz Klubowy | 188 | |
6 | Tomasz Sadecki | Mistrz Klubowy | 176 | |
7 | Ryszard Jaworski | Adept | 161 | |
8 | Mirosław Jackiewicz | Mistrz Okręgowy | 154 | |
9 | Radosław Nowak | Mistrz Klubowy | 152 | |
10 | Janusz Chojnowski | Mistrz Wojewódzki | 142 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 346 | ||
2 | Marek Wyszomierski | Mistrz Wojewódzki | 346 | |
3 | Zbigniew Bando | Mistrz Klubowy | 172 | |
4 | Grzegorz Sowul | Adept | 77 | |
5 | Krystyna Mackiewicz | Adept | 63 | |
6 | Marian Górski | Adept | 34 | |
7 | Stefan Jankowski | Kandydat | 7 | |
8 | Jacek Ridinger | Mistrz Klubowy | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 312 | ||
2 | Ewa Sokół-Nawalny | Mistrz Wojewódzki | 270 | |
3 | Tadeusz Kempko | Mistrz Okręgowy | 255 | |
4 | Monika Kowner | Mistrz Okręgowy | 206 | |
5 | Jan Wiązek | Mistrz Okręgowy | 149 | |
6 | Mikołaj Jakubowski | Mistrz Klubowy | 142 | |
7 | Marcin Garbarczyk | Mistrz Klubowy | 128 | |
8 | Jacek Lisowski | Mistrz Klubowy | 128 | |
9 | Grzegorz Janicki | Mistrz Okręgowy | 124 | |
10 | Robert Czernecki | Mistrz Regionalny | 121 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 252 | ||
2 | Anna Pytka | Mistrz Klubowy | 202 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 229 | ||
2 | Tadeusz Kuc | Mistrz Wojewódzki | 202 | |
3 | Bożena Listwoń | Mistrz Wojewódzki | 199 | |
4 | Sławomir Pudlis | Mistrz Klubowy | 139 | |
5 | Tomasz Wiśniewski | Mistrz Klubowy | 104 | |
6 | Szymon Batóg | Kandydat | 7 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 221 | ||
2 | Piotr Kamoda | Adept | 164 | |
3 | Paweł Sztobnicki | Mistrz Okręgowy | 140 | |
4 | Zbigniew Kulas | Mistrz Okręgowy | 120 | |
5 | Bartek Drabiński | Adept | 114 | |
6 | Andrzej Żylis | Adept | 98 | |
7 | Olgierd Zieliński | Mistrz Klubowy | 24 | |
8 | Artur Kłosiński | Kandydat | 17 | |
9 | Grażyna Płocka | Kandydat | 14 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 190 | ||
2 | Konrad Wicik | Mistrz Klubowy | 148 | |
3 | Karol Otawski | Kandydat | 44 | |
4 | Łukasz Żmiejko | Mistrz Klubowy | 24 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 140 | ||
2 | Elżbieta Hurna | Mistrz Klubowy | 78 | |
3 | Tomasz Adamczyk | Adept | 15 | |
4 | Marianna Kulikowska | Kandydat | 8 | |
5 | Mirosław Bodnaruś | Mistrz Klubowy | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 91 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 63 | ||
2 | Zofia Wasilewska | Adept | 23 |