228

EOOM: Komunikat końcowy 2014

 

 

Komunikat Końcowy do druku · Wyniki Eliminacji· Rozkłady z eliminacji · Regulamin Eliminacji · Komunikat techniczny

 

Komisja Organizacji Imprez Młodzieżowych zatwierdziła awans 36 par chłopców i 24 par dziewcząt do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieżowej.

W przypadku wycofania się par, które uzyskały prawo awansu, lista finalistów zostanie poszerzona o pary z listy rezerwowej utworzonej z nieawansujących zawodników o najwyższym wyniku. Bardzo prosimy o możliwie szybkie poinformowanie o rezygnacji z gry w finale.

 

A.      Awans dziewcząt

Miejsce

Historia

Zawodnicy

WK

OKR

STREFA

powołanie

Aleksandra Byra

1.5

MP

SE

Anna Burda

1.5

powołanie

Anna Maduzia

1.5

ZP

NW

Aleksandra Stec

1

1

90

Katarzyna Urbańczyk

1.5

SL

SW

Kinga Zawada

1.5

2

5

Małgorzata Kurkowska

0

PM

NW

Monika Suchodolska

1

3

89

Wiktoria Hałas

0.5

SL

SW

Katarzyna Roszyk

1.5

4

33

Anna Wiązecka

0.5

MA

NE

Weronika Pasińska

1.5

5

73

Teresa Wojtusiak

1

SL

SW

Ewa Dziubińska

1

6

54

Aleksandra Pacura

1.5

MP

SE

Maja Mrozek

1

7

60

Iwona Szumera

1

MP

SE

Joanna Dańda

1

8

82

Maria Malcherek

0.5

SL

SW

Magdalena Lorek

0.5

9

86

Joanna Kokot

0

DS

SW

Ewelina Janoszka

0

SL

10

65

Małgorzata Szymańska

0.5

MP

SE

Magdalena Chmielewska

1.5

11

96

Martyna Siejba

0.5

DS

SW

Maria Chojnacka

0.5

12

58

Barbara Superson

1.5

MP

SE

Izabela Radomska

1

13

44

Marta Starczewska

0

MA

NE

Magdalena Wiklińska

0

14

37

Anna Woźnica

0.5

MA

NE

Ewa Wieczorek

0

15

48

Anna Żmudka

0.5

MP

SE

Patrycja Borowczyk

0.5

16

21

Karolina Udowicka

0

MA

NE

Teresa Kulka

0

17

39

Karolina Bilewicz

0

MA

NE

Martyna Zaborowska

0

18

52

Alicja Mosiałek

1

MP

SE

Aleksandra Bahyrycz

1

19

12

Anna Lehnhardt

1

WP

NW

Barbara Czapczyk

1

20

62

Katarzyna Łatecka

0.5

MP

SE

Gabriela Musiał

0.5

21

15

Oliwia Zbrojewska

0

PM

NW

Joanna Łata

0

22

31

Honorata Hurnik

0

LD

NE

Kinga Jasińska

0

 

 

B.      Awans chłopców

Miejsce

Historia

Zawodnicy

WK

OKR

STREFA

powołanie

Rafał Molenda

2

DS

SW

Daniel Lazaj

1

SL

powołanie

Michał Klukowski

13

DS

SW

Norman Lippik

1.5

1

45

Stanisław Mączka

2

MA

NE

Adam Trzaskowski

1.5

2

49

Michał Mikos

0.5

MP

SE

Dominik Piskorz

0.5

3

68

Łukasz Pląder

2

MP

SE

Przemysław Kurzak

1.5

4

20

Adrian Górka

1.5

ZP

NW

Patryk Szczuczko

1

5

4

Bartosz Pędziński

2

WP

NW

Jakub Domeracki

1.5

6

28

Piotr Godlewski

1

MA

NE

Jakub Andruszkiewicz

1

7

81

Patryk Konieczny

1

LB

SW

Jakub Korzyniewski

1

8

9

Patryk Iwaniuk

1

PM

NW

Dawid Barzyk

1

DS

9

14

Michał Kałczyński

1.5

WP

NW

Kacper Pędziński

1.5

10

19

Wojciech Okuniewski

0.5

PM

NW

Dominik Krajnik

0.5

11

11

Paweł Łuczak

1.5

WP

NW

Bartosz Popiela

1

12

41

Paweł Pęsiek

1.5

MA

NE

Piotr Pęsiek

1.5

13

61

Piotr Wzorek

2

MP

SE

Witold Petryszyn

2

14

23

Milan Chyliński

1.5

LD

NE

Przemysław Nitek

1.5

MA

15

98

Piotr Konarski

1.5

SL

SW

Kamil Huda

1.5

16

70

Jan Gąsienica-Józkowy

1

MP

SE

Jakub Lenkiewicz

0.5

17

16

Kamil Duczmal

1.5

WP

NW

Mikołaj Duczmal

1.5

18

91

Paul Kokot

0

DS

SW

Arkadiusz Kowal

0

SL

19

29

Łukasz Trendak

1

MA

NE

Krystian Bączek

1

20

13

Łukasz Wasielewski

1

WP

NW

Jerzy Niemczyk

1.5

21

24

Radosław Strzelczyk

0.5

MA

NE

Piotr Gębski

1

22

95

Sławomir Kachel

1

SL

SW

Aleksander Mydlarski

1.5

23

69

Mateusz Kopciński

0.5

MP

SE

Sebastian Liszka

0.5

24

34

Bartłomiej Ziółkowski

0

LD

NE

Mateusz Gałasiński

0

25

47

Wojciech Garncarz

1.5

MP

SE

Jakub Jezierski

1

26

36

Konrad Majewski

1

MA

NE

Karol Koryciński

0.5

27

50

Błażej Krawczyk

4

MP

SE

Michał Krysa

2.5

28

53

Gabriel Chrabąszcz

1

MP

SE

Antoni Wójcik

0.5

29

25

Dariusz Syncerek

1.5

LD

NE

Piotr Sawicki

1.5

30

56

Jędrzej Hodor

1

MP

SE

Radosław Morek

1

31

18

Kajetan Wroński

1

WP

NW

Stanisław Nowicki

1.5

32

94

Mikołaj Motak

0

SL

SW

Michał Gałuszka

0

33

97

Arkadiusz Poziemski

0

DS

SW

Łukasz Mazurkiewicz

0

34

2

Aleksander Rajczewski

0

WP

NW

Filip Kobierski

0.5

 

 

C.      Rezerwa

CHŁOPCY

Miejsce

Historia

Zawodnicy

WK

OKR

STREFA

1

42

Krzysztof Polak

0

MA

NE

Kacper Kisiel

0

2

35

Filip Wrona

0

MA

NE

Igor Marczak

0

3

93

Grzegorz Wrzoskiewicz

0.5

LB

SW

Jan Wochowski

1

4

84

Kamil Barczyński

0

SL

SW

Przemysław Ryłko

0

5

1

Robert Benke

0

PM

NW

Szymon Poskrobko

0

           

DZIEWCZĘTA

Miejsce

Historia

Zawodnicy

WK

OKR

STREFA

1

27

Joanna Szymaszczyk

0

MA

NE

Agnieszka Ciepielewska

0

2

26

Katarzyna Kowalska

0

MA

NE

Anna Zaręba

0

3

71

Anna Litwora

1.5

MP

SE

Dominika Ocylok

1

4

55

Magdalena Pasternak

0.5

MP

SE

Karolina Piekarz

1

5

67

Marianna Pasińska

0.5

MP

SE

Liliana Brzostek

0

 

 

 

        Koordynator Eliminacji                               Sędzia Główny                               Przewodniczący KOIM
          Marcin Wasłowicz (-)                              Sławek Latała (-)                                 Adrian Bakalarz (-)