119

Klasyfikacja Systemu Sportu Młodzieżowego 2015

Klasyfikacja SSM 2015 została przesłana przez Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu

Regulamin współzawodnictwa, w którym przedstawiono zasady ogólne punktacji znajduje się na stronie www.sportmlodziezowy.pl w zakładce System Sportu Młodzieżowego. Na tej stronie znajdują się też regulaminy i zasady punktacji w dyscyplinach oraz aktualne wyniki współzawodnictwa.

Klasyfikacja województw

  Województwo Juniorzy Juniorzy młodsi Młodzicy Suma
1 Małopolskie 72.00 100.50 27.50 200.00
2 Mazowieckie 95.25 60.50 14.50 170.25
3 Dolnośląskie 40.00 37.00 16.50 93.50
4 Śląskie 31.00 56.00 3.50 90.50
5 Wielkopolskie 43.25 40.00 7.00 90.25
6 Pomorskie 30.50 27.00 5.00 62.50
7 Łódzkie 21.00 21.00 7.50 49.50
8 Lubuskie   2.00 11.00 13.00
9 Warmińsko-Mazurskie   8.00   8.00
10 Podkarpackie     1.50 1.50
  Suma końcowa 333.00 352.00 94.00 779.00

Klasyfikacja klubów

  Klub   Juniorzy Juniorzy młodsi Młodzicy Suma
1 KU AZS-UW Warszawa MZ 91.25 41.50 4.00 136.75
2 UKBS Dąbrówka Poznań WP 43.25 36.00 7.00 86.25
3 UKS Olimpia Dwójka Kraków MA   63.50 21.50 85.00
4 Gdańskie Towarzystwo Brydżowe PM 30.50 27.00 4.50 62.00
5 TZBS Tarnów MA 25.25 25.00 1.50 51.75
6 KSB Senior Katowice SL 18.00 30.00 1.00 49.00
7 KS AZS Politechnika Wrocławska DS 35.50 4.50 6.50 46.50
8 CKiS Skawina MA 36.75 7.00 2.00 45.75
9 MKS Metalowiec Łódź LD 16.25 18.00 7.00 41.25
10 BUKS MDK-MOS Bytom SL 13.00 18.50 2.00 33.50
11 BKB Bolesławiec DS 4.50 24.00 2.50 31.00
12 KS Piast Feliksów MZ 3.00 12.00 7.50 22.50
13 UKS Jocker Oświęcim MA 10.00 5.00 0.50 15.50
14 GSBS OSiR Skwierzyna LB   2.00 9.00 11.00
15 KS Spójnia Warszawa MZ   7.00 2.00 9.00
16 Pałac Młodzieży Olsztyn WM   8.00   8.00
17 BKS Miles Milicz DS   6.00   6.00
18 MKS Jedynka Łódź LD 4.75     4.75
19 KBS Miłkowice DS     4.00 4.00
20 KTB UKS Dwójka Konin WP   4.00   4.00
21 TB Szombierki DMUKS Bytom SL   3.50 0.50 4.00
22 SKS Olimpijczyk Bielsko-Biała SL   4.00   4.00
23 Kl. Log. Stow. Piechowice DS     3.00 3.00
24 PTC Pabianice LD   3.00   3.00
25 KB Zabobrze Jelenia Góra DS   2.50   2.50
26 nst.Gorzów Wlkp. LB     2.00 2.00
27 PTS Walter Rzeszów PK     1.50 1.50
28 nst.Warszawa MZ 1.00   0.50 1.50
29 MKS-KSOS Kraków MA     1.50 1.50
30 nst.Sochaczew MZ     0.50 0.50
31 nst.Kraków MA     0.50 0.50
32 Słupskie Towarzystwo Brydżowe PM     0.50 0.50
33 nst.Wrocław DS     0.50 0.50
34 MKS Bzura Ozorków LD     0.50 0.50
  Suma końcowa   333.00 352.00 94.00 779.00