723

Korespondencyjne Mistrzostwa Polski

 

KMP 9/2013 - wyniki

  Turniej policzono maksowaniem proporcjonalnym z dokładnoœciš do 0.01.
  Wszystkie wyrównania oraz kary z sekcji lokalnych uwzględnione
 
                                     Komisarz KMP'2013 S. Jacek Berwid

 

frekwensy

 

M-ce     Wyn ik % Pdf Pkl Sek-nr
1 S Charun M Mokrzycki 1765 8.19 73.95 1500 100 EL2-4
2 T Nowak P Wołowski 1664 9.73 69.72 1492 98 BY5-7
3 A Chrenowski J Pochroń 1586 8.51 66.45 1484 96 GD1-29
4 A Fronczak M Ratkowski 1580 2.37 66.17 1478 94 EL1-3
5 B Broda E Dorosz 1572 1.47 65.84 1474 92 OP4-10
6 A Koziejowski G Posyniak 1562 8.98 65.45 1470 90 LU2-6
7 W Klapper J Posłuszny 1551 2.01 64.96 1466 88 KR1-24
8 M Nowaczyński T Sułkowski 1541 6.92 64.56 1462 86 WA6-6
9 R Opaliński P Zawada 1539 6.61 64.47 1458 84 RZ1-12
10 W Lewandowski R Sakowicz 1539 0.87 64.45 1454 82 GO1-7
11 K Kalamaszek J Krok 1532 4.80 64.17 1450 80 NS2-7
12 M Jacyków J Pęski 1530 5.45 64.09 1446 78 GD3-8
13 J Dusza J Grabowski 1529 5.23 64.05 1442 76 NS2-1
14 M Bublewicz L Wilczak 1527 2.57 63.96 1438 74 GO4-13
15 R Szymczak M Wiliński 1523 3.21 63.79 1434 72 SZ5-2
16 K Dobrzyniecki A Karczmarz 1521 5.15 63.72 1430 70 CI1-7
17 J Grygowicz W Stój 1519 0.09 63.61 1426 68 NS2-5
18 M Nowotka S Nowotka 1518 8.77 63.60 1422 66 OL4-6
19 T Szleszyński A Tarlecki 1508 8.40 63.18 1418 64 WA6-68
20 W Kozielewski J Ziarkowska 1499 4.73 62.79 1414 62 GO4-2
21 A Ananich D Kamliuk 1498 5.64 62.75 1410 60 BR1-10
22 L Grabski J Wróblewski 1497 7.15 62.72 1406 58 OL1-11
23 J Gardocki A Raczkowski 1495 2.58 62.62 1402 56 BI1-3
24 A Marcinowski P Marcinowski 1488 2.75 62.32 1398 54 WR3-19
25 A Drzewiecki L Hejne 1487 7.71 62.30 1394 52 BY1-2
26 Z Ehlert R Kamiński 1479 2.43 61.94 1390 50 BY4-1
27 W Heymann M Zarembski 1478 7.32 61.92 1386 48 BY5-1
28 A Suder R Suder 1478 5.49 61.92 1382 46 JG5-12
29 M Czolij E Szafraniec 1477 0.92 61.85 1378 44 JG2-1
30 Z Durańczyk K Gacek 1474 6.94 61.75 1374 42 BB1-5
31 W Białas A Swoboda 1471 0.22 61.60 1370 40 BB1-2
32 R Kujawski M Wojciechowski 1466 6.33 61.42 1366 38 PO2-14
33 J Kozłowski A Waśko 1466 4.28 61.41 1362 36 NS4-6
34 B Boryczka R Pichla 1464 8.72 61.34 1358 34 EL2-7
35 W Pytka S Sulima 1460 8.91 61.18 1354 32 LG1-2
36 S Czapliński J Wygowski 1460 0.34 61.14 1350 30 PI2-5
37 S Kunz M Nasiłowski 1458 4.86 61.08 1346 28 OL1-29
38 E Kaczmarek C Wojtaś 1458 2.34 61.07 1342 26 SZ1-10
39 G Gan B Ostrowski 1455 8.31 60.96 1338 24 SL1-8
40 Z Cichocki S Walewski 1453 6.74 60.87 1334 22 LM1-5
41 A Drążek R Konieczny 1453 3.15 60.86 1330 20 BY1-11
42 W Baranowski L Grakowicz 1448 3.77 60.65 1326 18 LG1-6
43 J Melcer M Pędziński 1447 1.16 60.60 1322 16 PO1-12
44 J Kamionka G Nowakowski 1446 9.80 60.59 1318 14 WR3-12
45 O Bestrzyński J Mścisz 1445 3.72 60.53 1314 12 PO1-21
46 R Kiełkiewicz J Maruszewski 1442 9.34 60.42 1310 10 PL3-11
47 M Lichocki D Wesołowski 1441 1.79 60.35 1306 9 EL1-14
48 M Banach M Ostrowski 1440 9.90 60.34 1302 8 SZ5-12
49 G Probola J Rogowski 1440 8.27 60.34 1298 7 OL1-1
50 M Filipowski M Heichel 1439 7.16 60.29 1294 6 KR2-11
51 W Grochulski M Michalczyk 1435 2.33 60.10 1290 5 LU3-6
52 L Mielczarek W Wrześniowski 1434 9.46 60.09 1287 4 OL4-5
53 B Kamelski J Masłoń 1434 3.70 60.07 1284 3 BY4-14
54 S Bolesta T Dadura 1431 8.00 59.96 1281 2 BI1-9
55 L Janczar J Szubiga 1430 5.59 59.91 1278 1 LD2-2
56 S Dargel E Prusak 1429 2.44 59.85 1275   NS3-8
57 J Marcinkowski S Nadkierniczny 1429 1.43 59.85 1272   WR3-10
58 A Bartosik H Wiszniewski 1428 1.06 59.80 1269   LG4-1
59 E Bondarewicz R Sawicki 1427 6.19 59.78 1266   OP4-5
60 J Komorowski J Lew 1426 9.42 59.75 1263   GD1-43
61 C Komajda J Myć 1426 4.59 59.73 1260   LU1-5
62 W Fecko R Maceluch 1421 3.66 59.52 1257   NS4-4
63 T Bartnicki Z Miechowicz 1420 3.01 59.48 1254   ZG1-5
64 A Fabian G Wichtowski 1419 7.34 59.45 1251   ZG2-7
65 R Chmielak S Młynarczuk 1419 2.72 59.43 1248   WA6-65
66 S Stachlewski J Tomaszczuk 1418 9.22 59.42 1245   WA4-8
67 J Łosiak P Zyśk 1418 3.21 59.39 1242   OL3-8
68 M Grodzki H Łakomski 1414 0.41 59.21 1239   OE2-1
69 J Schulz K Wiliński 1411 8.16 59.12 1236   SZ1-9
70 M Krasowski J Piasecki 1411 6.73 59.12 1233   CH1-8
71 Ł Frąckowiak S Iwanicki 1410 5.90 59.07 1230   ZG1-11
72 H Baran S Kotas 1410 2.50 59.06 1227   GO1-11
73 J Łakomy J Matuszewski 1408 9.07 59.00 1224   BY3-9
74 W Andruk A Kondeja 1408 4.34 58.98 1221   WA6-34
75 R Bartoszko A Czepnik 1407 3.57 58.93 1218   PI2-1
76 J Baka J Przybyś 1406 9.15 58.92 1215   LU1-4
77 M Pietrzak R Podsiadły 1406 7.72 58.91 1212   KR2-7
78 J Jegliński T Kądzielewski 1406 4.19 58.90 1209   OE2-8
79 J Cychowski E Małecki 1405 2.93 58.85 1206   JG5-2
80 M Nowak J Szczygieł 1405 0.94 58.84 1203   PL3-13
81 R Jarosz J Maciaszek 1404 3.71 58.81 1200   NS3-7
82 B Micek M Surmiak 1400 6.59 58.65 1197   TA1-1
83 J Klukowski J Russyan 1399 2.27 58.59 1194   WA6-1
84 J Dzięcielski T Pogwizd 1398 9.90 58.58 1191   JG4-1
85 T Bisping W Strzemecki 1398 5.30 58.56 1188   KR2-9
86 S Kaźmierska A Kaźmierski 1397 7.89 58.53 1185   SZ5-11
87 F Bieńkowski W Krzemieński 1397 6.99 58.53 1182   OL1-15
88 S Nowak R Oczkowicz 1397 5.08 58.52 1179   PI2-6
89 M Drecki T Kowalik 1397 3.21 58.51 1176   JG5-7
90 Z Adamczyk L Kawa 1395 7.25 58.45 1173   SZ5-8
91 T Piątkowski D Zarębski 1395 2.28 58.43 1170   WA4-7
92 A Leśniewska A Rywocki 1395 0.63 58.42 1167   BY2-3
93 M Bielski T Lubiewski 1394 2.64 58.39 1164   BY1-4
94 H Brodawski Z Laszczak 1393 1.20 58.34 1161   WA6-69
95 J Kurzawski E Seichter 1391 6.42 58.28 1158   BY4-7
96 H Szwarc M Szymborski 1389 4.14 58.18 1155   GD3-6
97 T Kucharzewski L Wyrwas 1387 7.83 58.11 1152   LM1-1
98 A Matyasik T Stryszawski 1386 9.56 58.08 1149   KR1-30
99 A Bakalarz R Jaśkiewicz 1386 3.21 58.05 1146   BB1-15
100 A Buczkowski K Ligęza 1385 4.78 58.02 1143   BY1-13
101 J Chodkiewicz R Grad 1384 8.47 57.99 1140   EL2-6
102 R Kirkowski W Padewski 1384 2.73 57.97 1137   SZ5-13
103 Z Samborski M Serdyński 1382 4.24 57.89 1134   EL1-7
104 J Obuchowicz E Wilniewiec 1381 6.56 57.86 1131   ZG1-13
105 M Krowicki S Malanowski 1381 0.55 57.83 1128   PL3-2
106 J Pajączek E Treichel 1379 8.86 57.78 1125   WA4-1
107 W Ilnicki P Starnawski 1371 0.21 57.41 1122   WA6-67
108 Z Beliankina I Krawczenko 1371 0.15 57.41 1119   BR1-13
109 A Grygorczuk E Szczepański 1368 5.62 57.31 1116   ZG1-3
110 F Bay T Suppes 1366 3.34 57.22 1113   SZ5-18
111 R Budzik K Zelga 1365 6.70 57.19 1110   SL1-6
112 Z Kowalczyk M Marszał 1365 3.75 57.18 1107   LD5-5
113 B Krawczyk M Krysa 1365 2.36 57.17 1104   TA1-11
114 G Dziębowski A Wójcik 1364 7.08 57.15 1101   LD2-6
115 A Potrzyszcz M Wróbel 1363 8.11 57.11 1098   ZA1-8
116 C Glodek A Iwanicki 1362 9.61 57.08 1095   CH1-4
117 S Bogdanowicz T Szczęch 1362 8.43 57.07 1092   JG4-7
118 B Lesiecki W Sypień 1362 5.63 57.06 1089   TA1-13
119 M Bubiłek K Sługocki 1359 8.63 56.95 1086   ZG1-8
120 W Kobiela R Rudnicki 1359 7.32 56.94 1083   GD1-42
121 R Rostek Z Widomski 1358 5.91 56.89 1080   LU2-12
122 W Gąska R Maciąg 1357 8.60 56.86 1077   LU2-3
123 B Działyński M Szmakfefer 1357 5.48 56.85 1074   WA6-64
124 H Bogucki A Parmonik 1355 1.76 56.75 1071   GO4-14
125 P Janiszewski A Jeleniewski 1354 6.83 56.73 1068   WA6-74
126 G Gnacińska D Żabicka 1354 5.39 56.72 1065   GD1-49
127 Z Pinkiewicz J Przybyszewski 1354 3.67 56.72 1062   GD1-10
128 M Bukowski K Lis 1354 2.53 56.71 1059   PI2-14
129 Z Kozioł A Stasiński 1353 5.88 56.68 1056   RZ3-13
130 A Kaźmierczak A Ochot 1353 1.67 56.67 1053   JG5-13
131 E Bargiel J Jasiński 1353 1.09 56.66 1050   ZG5-5
132 M Cherny M Volfson 1352 5.67 56.64 1047   BR1-9
133 Z Michalski M Wierzchowski 1352 3.01 56.63 1044   SZ5-6
134 D Biedrzycki W Palmowski 1351 6.71 56.60 1041   CI1-3
135 J Damazyn M Wrzeszcz 1349 5.34 56.51 1038   SZ2-2
136 A Chyła A Grela 1347 6.59 56.43 1035   BY3-6
137 G Górecki S Tyndorf 1346 8.68 56.40 1032   PL3-14
138 R Ćwierz E Mańkowski 1345 9.32 56.36 1029   SZ3-2
139 T Paluchowski D Węgrowicz 1345 9.05 56.36 1026   WA6-51
140 W Guła P Markiewicz 1345 6.28 56.35 1023   TA1-8
141 Z Halat S Kozar 1345 6.25 56.35 1020   GO1-8
142 M Kuczyński B Pszczoła 1345 3.31 56.34 1017   OL1-23
143 P Bielecki J Glenz 1344 4.76 56.30 1014   OP4-6
144 A Ciechacki H Komodziński 1344 1.52 56.29 1011   BY4-11
145 Z Góra R Królak 1343 8.23 56.27 1008   OE2-4
146 H Samborek E Somogyi 1342 7.12 56.23 1005   KR2-6
147 M Rojkowicz W Rusek 1342 6.36 56.22 1002   RZ3-10
148 J Grela W Teresiński 1342 1.86 56.21 999   ZA1-7
149 S Charkot W Waszkiewicz 1342 1.56 56.20 996   SZ3-11
150 C Bołądź A Wilemski 1341 8.38 56.19 993   BY4-2
151 S Dróżdż A Skowroński 1339 6.95 56.10 990   LD5-9
152 J Jarmuż J Reisner 1339 5.35 56.09 987   PO2-3
153 J Bludau W Podlecki 1338 4.71 56.05 984   OL1-6
154 B Barański M Juszczak 1337 9.43 56.03 981   PI2-8
155 W Majchrowski M Tomczewska 1337 8.55 56.02 978   SL1-7
156 T Filaber K Jażdrzyk 1337 5.12 56.01 975   WA6-66
157 J Lipior T Mazur 1336 8.72 55.98 972   RZ3-4
158 T Luzak J Radecki 1336 7.91 55.98 969   WA2-7
159 B Lasota Z Rzucidło 1335 6.30 55.93 966   ZG1-6
160 T Baj W Pietrzak 1334 6.12 55.89 963   LG1-1
161 T Kuś K Szymala 1334 5.54 55.89 960   BB1-7
162 P Hauser B Świątek 1334 1.32 55.87 957   PO1-5
163 A Cukier T Rudziński 1332 9.13 55.82 954   ZG2-3
164 A Fryszkowski W Kozłowski 1332 0.09 55.78 951   WA6-5
165 W Sycz A Waślicki 1328 8.20 55.65 948   WA6-32
166 M Sosiński T Wasilewski 1328 4.48 55.63 945   PO1-18
167 J Hudson S Koleśnik 1327 5.66 55.59 942   CH1-7
168 D Skowronek W Witkowski 1326 2.42 55.54 939   SZ2-5
169 J Miś J Miś 1325 8.70 55.52 936   BB1-10
170 A Gruca J Maciejewski 1323 7.66 55.43 933   GD3-4
171 D Kardas T Pudelewicz 1323 0.80 55.41 930   LD5-1
172 Z Łach R Mrukowski 1322 7.51 55.39 927   BY3-14
173 A Janda T Urbanek 1322 7.48 55.39 924   RZ3-5
174 W Paszko C Szypuła 1321 5.57 55.34 921   RZ1-5
175 E Kwiecień P Stefanów 1321 2.23 55.33 918   KR1-3
176 J Mysłowska J Wysocka 1321 0.35 55.32 915   BB1-13
177 J Idczak R Jarmużewski 1320 8.96 55.31 912   GD1-25
178 K Klimkiewicz T Klimkiewicz 1319 8.12 55.27 909   GD1-46
179 Ł Frąckowiak M Rymarczyk 1318 2.25 55.20 906   GO4-1
180 B Kącicki K Kos 1317 4.86 55.17 903   WA2-5
181 J Bartczak R Beleć 1317 4.22 55.17 900   ZG5-3
182 J Ratkowski J Sukow 1315 4.04 55.08 897   EL1-11
183 K Gawor M Kowalski 1315 1.00 55.07 894   KR1-28
184 A Grabowski J Tarasiewicz 1313 8.44 55.02 891   SZ3-10
185 G Czernohorski A Demczyk 1313 4.67 55.00 888   WA6-42
186 W Majewski J Trybuła 1312 7.68 54.97 885   LU2-5
187 D Bogucki A Kasprzak 1311 9.01 54.94 882   GD1-41
188 S Czech R Narewski 1311 7.35 54.93 879   NS2-11
189 E Kończak Z Krzepkowski 1311 0.60 54.90 876   EL2-10
190 H Krakowiak A Żywiec 1310 2.72 54.87 873   LD5-11
191 B Gajewski Ł Wieczorek 1307 7.65 54.76 870   GO1-12
192 D Jarmocik S Wrona 1307 2.55 54.74 867   SZ1-6
193 A Łagosz W Miłoszewski 1306 8.47 54.73 864   ZG1-10
194 T Borucki R Rychlicki 1305 8.11 54.68 861   BY1-9
195 J Kniga-Leosz Z Kowalewski 1305 6.32 54.67 858   WA6-46
196 J Pyszkowski A Tobolski 1304 3.22 54.62 855   CH1-1
197 G Golebiowski M Omielski 1301 7.63 54.51 852   CH1-6
198 R Imiela P Wnuk 1301 7.23 54.51 849   LD5-14
199 S Henclik K Sikorski 1301 1.03 54.49 846   GD1-28
200 T Biernat R Sukiennik 1300 1.69 54.45 843   KR1-20
201 T Chmielowiec J Turecki 1299 8.85 54.43 840   RZ3-11
202 J Nadaj A Ogłoblin 1299 3.95 54.41 837   WA6-41
203 A Zaręba M Zembrzuski 1298 0.56 54.36 834   SZ3-5
204 M Kopowski W Mączkowski 1297 8.47 54.35 831   SL1-2
205 K Borkowski W Rudnicki 1296 9.12 54.31 828   GD1-7
206 H Cybulski M Świniarski 1296 3.75 54.29 825   LD2-3
207 M Hutyra R Wolański 1293 9.45 54.19 822   WA6-33
208 S Dytkowski G Lasocki 1293 7.83 54.18 819   OL1-9
209 K Hajkowski K Rogoziński 1293 6.95 54.17 816   GO1-4
210 P Proporowicz R Szafranek 1292 4.46 54.12 813   BY1-8
211 G Parjaszewski K Sokół 1291 9.16 54.10 810   WA6-26
212 T Jarmoliński E Kulus 1291 6.85 54.09 807   ZG2-8
213 T Derba R Pawłowski 1290 9.70 54.06 804   SZ1-3
214 M Graczkowski S Łański 1290 7.75 54.05 801   BY1-10
215 K Kobyliński A Ziomek 1289 8.68 54.01 798   WA6-62
216 T Garbacik J Szyszkowski 1289 2.90 53.99 795   KR1-29
217 J Olejnik E Soiński 1288 9.10 53.97 792   JG2-2
218 J Gurfinkiel A Waleśkiewicz 1287 3.04 53.91 789   GD1-48
219 A Dachowski B Kakietek 1286 6.76 53.88 786   WA4-2
220 M Hryszko R Kruk 1286 3.98 53.87 783   BI1-1
221 J Molenda A Winkler 1285 3.31 53.82 780   JG5-9
222 Z Falkowski R Kłusowski 1284 9.22 53.81 777   OL1-16
223 B Małysz M Niesłuchowski 1283 8.08 53.76 774   GD1-3
224 K Ciosek A Smith 1283 0.86 53.73 771   CH1-3
225 J Nowak S Piechocki 1282 8.05 53.72 768   PO1-20
226 J Jurski M Nazarewicz 1281 5.27 53.67 765   BY4-4
227 A Daszczuk R Graczyk 1281 2.76 53.65 762   OL1-18
228 P Frankowski Z Herbut 1281 1.03 53.65 759   LU3-8
229 J Szukała M Tekień 1281 0.29 53.64 756   WA4-3
230 Z Nahorski Z Sanocki 1280 8.96 53.64 753   ZG1-4
231 M Łebedyński P Stefański 1280 5.04 53.62 750   PO2-11
232 S Dankowski A Sokołowski 1279 8.79 53.60 747   BY3-12
233 T Bajorek D Kulpiński 1279 4.90 53.58 744   RZ1-8
234 J Kiraszczuk A Klik 1279 2.80 53.57 741   WA6-25
235 A Jasiorowski M Ociesa 1279 2.50 53.57 738   JG2-5
236 B Najmrodzki J Rdesiński 1278 8.88 53.55 735   BY5-11
237 M Adamczyk J Barczyk 1276 8.91 53.47 732   KR1-26
238 M Piotrowski W Śmiech 1275 8.97 53.43 729   OL1-10
239 K Dryl A Tomczyński 1275 1.38 53.40 726   WA6-11
240 A Krakowiak Z Szymczyk 1273 6.02 53.33 723   LD5-8
241 L Bramorski A Strzelecki 1273 5.74 53.33 720   PL3-8
242 W Matejewski K Przymusiński 1272 4.38 53.28 717   WA2-1
243 A Bocheński A Tutaj 1271 5.07 53.25 714   OL1-30
244 J Małysz W Pawelec 1271 4.55 53.24 711   ZA1-9
245 G Cieślicki R Szkwarek 1271 3.45 53.24 708   GO1-6
246 J Borowiński J Kłosiński 1271 0.75 53.23 705   OL4-1
247 K Antas W Janicki 1270 0.54 53.18 702   GD1-27
248 W Chmiel T Przybyło 1269 7.52 53.17 699   RZ1-4
249 B Szagała J Szagała 1267 0.11 53.06 696   OP4-8
250 M Cisło R Jackowski 1266 9.76 53.06 693   RZ3-12
251 M Derwojed M Wyżlic 1266 3.75 53.03 690   BY4-3
252 J Mager B Schussler 1266 2.22 53.02 687   SZ5-5
253 M Kaczan G Prusak 1265 9.41 53.01 684   BY3-1
254 J Adamczak S Droszcz 1265 2.36 52.98 681   ZG2-9
255 J Suszczyński M Wybranowski 1265 1.94 52.98 678   PO1-15
256 A Kałużny T Wolniczak 1265 1.15 52.98 675   ZG5-8
257 E Pinkiewicz A Sękowski 1264 9.98 52.97 672   GD1-30
258 I Głowacki A Jaroński 1264 4.75 52.95 669   PL3-10
259 M Bieńkowski P Neimann 1264 3.48 52.95 666   SZ5-19
260 T Prejzner A Rosiek 1263 3.58 52.90 663   CH1-2
261 P Gałek T Radko 1262 6.96 52.88 660   KR1-16
262 Ł Śniadecki J Wochowski 1262 1.84 52.86 657   GO4-9
263 M Lankosz K Latawiec 1262 0.73 52.85 654   KR1-4
264 J Gorczyński K Jankowski 1261 4.72 52.83 651   BY4-6
265 L Błaziński R Szopiński 1261 3.15 52.82 648   SZ3-7
266 B Lesiński J Romański 1261 2.46 52.82 645   OL4-7
267 T Ukraiński A Żarnowski 1261 1.94 52.81 642   RZ1-3
268 M Kwiecińska-Wil M Stefaniuk 1258 4.05 52.70 639   KR1-2
269 P Kuciara M Szwarc 1258 2.35 52.69 636   KR1-10
270 J Piotrowski J Wieczorek 1257 5.26 52.66 633   GD1-26
271 K Grela Z Patreuha 1257 0.05 52.64 630   JG5-3
272 W Siuda S Zimniak 1255 6.02 52.58 627   JG5-1
273 Z Betański M Kryniewski 1254 9.39 52.55 624   GD1-23
274 A Wiązecka P Wiązecki 1254 8.05 52.55 621   WA4-4
275 M Rodziewicz J Rodziewicz 1254 3.28 52.53 618   PO1-9
276 S Banek D Kowalczyk 1254 0.12 52.51 615   GO4-3
277 M Dąbrowski L Margasiński 1253 3.55 52.49 612   NS4-1
278 J Stasica W Wala 1253 3.01 52.48 609   KR1-11
279 B Bialik T Nędzi 1252 3.92 52.45 606   BB1-12
280 A Cieśluk J Romot 1251 0.95 52.39 603   OL3-2
281 J Kaczmarek A Spychała 1250 4.50 52.36 600   ZG2-2
282 K Cetera P Wzorek 1250 0.17 52.35 597   TA1-3
283 J Gorczyca T Sinkiewicz 1248 7.25 52.29 594   OL1-3
284 Z Hęćka R Mikołajczak 1248 2.54 52.27 591   PO2-10
285 A Lubojemski W Rybka 1248 0.72 52.26 588   KR1-23
286 M Drankiewicz M Strzelczyk 1247 5.22 52.24 585   WR3-13
287 J Serafin S Sołtys 1246 5.07 52.20 582   RZ1-14
288 J Kudyba Z Radek 1246 4.51 52.20 579   ZG5-1
289 A Chomiczewski B Tabisz 1246 0.85 52.18 577   JG5-10
290 J Śmiałkowski J Wąsowicz 1245 8.82 52.17 575   NS3-5
291 R Dąbrowski J Marszałkowski 1243 3.87 52.07 573   OP3-5
292 M Ciszewski R Makuch 1242 6.70 52.04 571   JG5-15
293 D Podfigurny K Puczyłowski 1242 5.45 52.03 569   GD1-31
294 A Nekhoroshev S Zlobich 1241 8.37 52.00 567   BR1-11
295 M Futro G Samol 1240 0.37 51.93 565   PI2-13
296 D Gadaś Z Przeginiak 1239 4.45 51.90 563   KR2-5
297 S Cieśla G Czapulak 1239 3.91 51.90 561   LG4-2
298 M Gołąbek W Kozieł 1238 4.02 51.86 559   LG4-5
299 G Bajek S Szafraniec 1237 9.86 51.84 557   JG2-7
300 G Jędrzejewski J Jędrzejewski 1237 9.83 51.84 555   PI2-12
301 B Folwarski J Kaczmarek 1237 7.62 51.83 553   WA4-10
302 J Czajkowski E Jaworski 1237 4.65 51.82 551   BY3-8
303 W Robiński L Rosochowicz 1237 0.75 51.80 549   PO1-13
304 J Cydzik A Gocyła 1236 0.36 51.76 547   ZG1-2
305 J Kokociński W Kwiatkowski 1235 8.87 51.75 545   PO1-23
306 J Drozdowski P Kulesza 1235 6.14 51.74 543   WR3-14
307 E Nazaruk P Nazaruk 1234 0.66 51.68 541   JG4-5
308 M Rechlewski J Żurawski 1233 9.34 51.67 539   BY1-12
309 P Kiełczewski A Małdyk 1233 5.48 51.66 537   SZ3-14
310 M Cieniewicz D Norek 1231 1.47 51.56 535   WA6-27
311 L Brzozowski W Łopalewski 1230 4.85 51.53 533   CH1-11
312 B Chmielewski Z Sobczyk 1230 1.30 51.51 531   WR3-2
313 Z Piaścik W Wybranowski 1230 0.41 51.51 529   LM1-4
314 J Kamiński S Piekut 1230 0.09 51.51 527   GD3-9
315 I Klar M Rusek 1229 3.68 51.48 525   RZ3-1
316 L Herman Z Pierzchała 1229 2.11 51.47 523   OP3-4
317 A Czajka L Kostecki 1228 5.84 51.45 521   WR3-3
318 B Onyszczuk B Soroko 1227 7.55 51.41 519   GO4-7
319 J Jurczenko W Walkiewicz 1227 6.69 51.41 517   OL4-3
320 G Mzyk S Niewiasomski 1226 7.25 51.37 515   WR3-18
321 A Augustyniak J Pawlikaniec 1226 6.77 51.37 513   JG4-3
322 S Jakubowski S Sierocki 1225 9.04 51.34 511   WA2-4
323 J Hryniewicz W Wileński 1224 9.61 51.30 509   SZ5-3
324 L Karwasiński M Waraczewski 1224 3.02 51.27 507   PO2-9
325 J Pustelnik J Szybalski 1223 9.29 51.25 505   BB1-9
326 A Bentkowski M Ogidel 1223 5.71 51.24 503   CH1-9
327 K Dróżdż M Mazerant 1223 2.15 51.22 501   LD5-4
328 M Rejniak Z Walenciak 1222 3.03 51.19 499   BY3-5
329 M Krawczyk P Stopa 1221 9.77 51.17 497   KR1-12
330 T Kozarzewski H Koziorowska 1221 6.99 51.16 495   WA6-53
331 A Kaźmierczak I Łobodziński 1221 5.70 51.15 493   LD5-6
332 I Feranchuk I Godun 1219 6.33 51.07 491   BR1-1
333 R Błoński H Łęcki 1219 2.35 51.06 489   EL1-9
334 F Radwan J Żarski 1218 5.55 51.03 487   GO1-9
335 J Kulińska B Kuliński 1218 2.49 51.02 485   OL1-28
336 M Kaczmarek Z Kaczmarek 1218 1.89 51.01 483   BY5-2
337 A Dmochowski Z Szkołut 1218 1.64 51.01 481   TA1-14
338 J Marzec W Niewiadomski 1217 3.56 50.98 479   WA6-21
339 A Kędzierski G Proniewicz 1216 3.03 50.93 477   PO1-3
340 G Kostrzewa M Podgórny 1216 2.28 50.93 475   OP3-6
341 M Młynarczyk A Sienkiewicz 1215 1.11 50.88 473   PO2-13
342 G Krawczyk A Leńczuk 1214 9.81 50.88 471   LU3-4
343 K Blaut M Dąbek 1214 3.52 50.85 469   KR2-3
344 M Sokołowski J Stoklasek 1214 1.85 50.85 467   ZG5-13
345 M Nowakowski K Szelwach 1213 9.37 50.83 465   OP3-2
346 K Chmielewska I Wilczak 1212 6.45 50.78 463   GO4-5
347 P Rewak J Sikora 1212 3.22 50.77 461   ZG5-11
348 S Masternak W Robak 1211 3.20 50.73 459   PO1-24
349 K Szromba R Śmiałek 1210 9.55 50.71 457   KR1-8
350 M Dąbrowski R Marks 1210 3.20 50.68 455   WA6-43
351 T Wałkuski B Zakrzewski 1210 2.03 50.68 453   LM1-7
352 K Michalczyk E Reczuga 1209 5.97 50.65 451   OL1-31
353 P Dubowski W Dygas 1209 5.30 50.65 449   ZG5-4
354 I Grabowski A Trzciński 1208 8.61 50.62 447   LU3-1
355 A Łączny P Stojowski 1208 8.41 50.62 445   NS3-3
356 J Dziemidowicz M Tuziemski 1208 5.22 50.61 443   SZ1-5
357 J Krupka A Miszewski 1208 2.68 50.60 441   WA6-10
358 M Jankowski L Nowakowski 1208 2.03 50.59 439   PO2-4
359 M Grabiec K Ziewacz 1207 4.90 50.56 437   TA1-10
360 M Baj K Obłój 1207 3.58 50.56 435   WR3-16
361 A Chudy M Piechociński 1207 3.51 50.56 433   PO2-6
362 H Borzym W Skowroński 1206 7.17 50.53 431   OL1-32
363 S Drobot T Jędrzejek 1206 5.11 50.52 429   RZ1-1
364 J Krasowski C Ślepecki 1205 7.09 50.49 427   JG4-4
365 G Szarafin L Szymański 1204 9.71 50.46 425   ZA1-4
366 Z Wełniak J Wełniak 1204 5.67 50.44 423   SZ5-14
367 A Jankowska J Kulczycki 1204 1.51 50.43 421   JG5-8
368 J Bakuła E Tutaj 1203 6.23 50.40 419   OL1-17
369 T Birecki M Miłaszewicz 1203 5.83 50.40 417   ZG5-10
370 M Karpała P Kuc-Dzierżawsk 1202 4.47 50.35 415   KR1-17
371 P Latała J Roszczenko 1202 2.83 50.35 413   BI1-8
372 S Gąsiorowski M Stawicki 1202 0.31 50.34 411   BY3-13
373 R Głowacki W Niedziela 1200 3.81 50.27 409   WA6-13
374 B Jurecki M Słowikowski 1200 2.39 50.26 407   OE2-2
375 A Khina W Konstantinov 1200 2.26 50.26 405   BR1-14
376 S Czarzasty J Plichtowicz 1200 2.01 50.26 403   CI1-4
377 R Łukomski Z Malkiewicz 1199 6.48 50.24 401   WR3-5
378 R Bolek S Przybylski 1199 5.25 50.23 399   NS2-13
379 L Buława R Kowalski 1199 3.05 50.22 397   SZ2-6
380 K Kapusta A Pietrucha 1198 2.29 50.18 395   TA1-2
381 W Augoff W Skrzypczak 1198 1.29 50.17 393   OL3-1
382 J Klimczak A Świder 1198 1.12 50.17 391   KR1-6
383 K Chłobowski S Urbanowski 1197 2.41 50.14 389   KR1-18
384 L Haber R Mazurkiewicz 1196 1.43 50.09 387   WR3-9
385 K Buzała Z Wierzbicki 1195 3.13 50.05 385   PO1-7
386 R Konopka K Mielnik 1194 4.67 50.02 384   SL1-4
387 M Doroszuk K Goś 1194 2.96 50.01 383   OL1-22
388 E Cieśla M Krężołek 1194 1.75 50.01 382   NS2-4
389 W Królak A Myśliwiec 1193 8.40 49.99 381   LM1-8
390 E Filipovich N Koshcheyeva 1193 2.71 49.97 380   BR1-2
391 O Gruca S Lewczuk 1193 0.83 49.96 379   GD3-2
392 T Mielko J Ridinger 1192 7.54 49.95 378   EL1-2
393 M Pastudzki J Piotrowski 1192 7.15 49.95 377   GD1-8
394 B Bojarska Ł Wysłouch 1192 1.13 49.92 376   PO1-2
395 S Kulesza Z Wiśniewski 1191 7.95 49.91 375   SZ2-1
396 B Kaczmarek M Pluciński 1190 6.35 49.86 374   BY5-6
397 Z Samek R Wisłocki 1190 1.79 49.84 373   LG1-7
398 S Janiak Z Klimczak 1190 0.35 49.83 372   JG4-6
399 S Piotrowski Z Świderek 1189 4.36 49.81 371   TA1-6
400 S Cisek J Porada 1187 5.58 49.73 370   RZ1-7
401 J Małek J Poznar 1187 1.42 49.71 369   LG4-4
402 M Hocaniuk S Pruś 1186 9.47 49.70 368   RZ3-9
403 Z Koza W Wnuk 1185 7.69 49.66 367   EL1-4
404 S Lachowicz J Śnieżek 1184 2.92 49.59 366   OP3-3
405 A Mitka I Smyk 1184 2.40 49.59 365   BY3-2
406 P Krawczyk B Wegner 1183 1.65 49.55 364   LG4-7
407 A Robak M Robak 1182 5.45 49.52 363   WR3-17
408 S Brzozowski Z Stawski 1182 4.69 49.52 362   GD1-1
409 W Bąk Z Grzegorczyk 1181 7.15 49.49 361   PO1-17
410 J Metter M Stupkiewicz 1181 2.30 49.47 360   WA6-29
411 J Litwinko M Sokołowski 1181 2.26 49.47 359   EL1-16
412 J Gorczyca J Witek 1180 5.65 49.44 358   NS2-12
413 J Gruchacz W Olender 1180 1.55 49.42 357   OL3-3
414 R Górny R Wiśniewski 1179 8.24 49.41 356   PO2-8
415 A Chrzanowski S Dutkiewicz 1179 5.33 49.39 355   PL3-4
416 P Abramski T Stopierzyński 1178 9.79 49.37 354   OL1-27
417 C Biały B Manelski 1178 6.77 49.36 353   BY2-2
418 M Jankowski Z Rogowski 1177 7.74 49.32 352   OL1-4
419 A Marciniak R Maszenda 1177 6.68 49.32 351   PL3-6
420 K Buchalski P Iwanus 1177 0.42 49.29 350   BY2-4
421 M Blutchard D Wacławek 1176 9.25 49.28 349   WA4-12
422 H Hacik W Kasperek 1176 6.92 49.28 348   EL1-8
423 W Mateńko K Świerczyk 1176 3.98 49.26 347   SZ1-7
424 A Klimuk R Kostyniak 1175 7.04 49.23 346   PO2-1
425 S Szejko P Szpringer 1174 4.94 49.18 345   GD1-45
426 A Kozłowski A Malinowski 1174 0.29 49.16 344   GD1-9
427 B Łuczka B Żenkin 1174 0.20 49.16 343   ZA1-6
428 P Godlewski M Wójcik 1173 8.70 49.16 342   WA4-5
429 D Budnik P Klubiński 1171 7.83 49.07 341   WR3-11
430 M Keller W Pietrzak 1171 3.66 49.05 340   SZ2-3
431 L Konieczny M Siwy 1171 0.73 49.04 339   SZ3-1
432 S Kowalski T Przybycień 1170 7.32 49.03 338   NS2-2
433 J Maślanka R Niziałek 1170 6.11 49.02 337   LG4-3
434 M Czub-Gołaszews P Turczynowicz 1170 5.95 49.02 336   NS4-3
435 T Bykowski E Kozicki 1170 3.99 49.01 335   BY3-3
436 J Bramorski M Piotrowski 1169 4.45 48.97 334   BY2-1
437 W Szałkiewicz A Szempliński 1169 3.19 48.97 333   BI1-6
438 A Prasalski M Urwanowicz 1168 3.18 48.92 332   BI1-2
439 M Grabowski J Kondrakiewicz 1167 9.05 48.91 331   EL1-10
440 J Puchalski A Wezdecki 1167 1.99 48.88 330   OL3-7
441 J Rżewski P Skałacki 1166 8.35 48.86 329   KR1-14
442 W Makarewicz L Ostrowska 1165 0.71 48.79 328   WA6-50
443 S Malinowski Z Wilisowski 1164 5.19 48.77 327   RZ3-3
444 H Ślesicki P Ślesicki 1164 4.06 48.76 326   CI1-1
445 J Niedzielski S Tranda 1164 1.06 48.75 325   LU3-2
446 Z Cimaszkiewicz Z Ratajczak 1163 3.19 48.72 324   OL1-13
447 S Grzyb C Jarmuł 1162 6.23 48.69 323   SZ2-4
448 P Ertel W Pastuszko 1162 5.87 48.68 322   ZG2-1
449 L Jaworski W Wiśniewski 1161 8.01 48.65 321   ZG5-12
450 L Dąbrowski J Pastuszak 1161 3.42 48.63 320   LU1-6
451 R Frontczak A Turski 1160 4.83 48.60 319   BY4-10
452 B Deniziuk J Świderski 1160 0.77 48.58 318   SZ3-13
453 G Andrejczyk J Sadowski 1159 4.85 48.55 317   CI1-5
454 Z Duk J Pyliński 1159 4.72 48.55 316   OL1-5
455 J Ekiert W Polański 1159 0.82 48.54 315   LU2-9
456 J Grocholski P Ofman 1158 1.43 48.50 314   LG1-3
457 A Bogusz Z Wojdak 1157 6.82 48.48 313   ZG5-2
458 T Niedźwiadek A Pertkiewicz 1157 5.78 48.47 312   LU1-1
459 J Krupa Z Krupa 1157 2.52 48.46 311   OP4-1
460 A Woźniak M Woźniak 1156 5.67 48.43 310   LD5-12
461 A Jezioro E Warząchowski 1156 4.78 48.43 309   KR1-22
462 T Rejdych A Trygar 1156 3.63 48.42 308   KR1-7
463 K Mazur S Pryputniewicz 1155 7.26 48.40 307   ZG1-12
464 Z Oleszczuk W Skubisz 1155 6.54 48.39 306   ZA1-2
465 S Balawajder R Duda 1155 5.90 48.39 305   LU2-7
466 R Krawczyk Z Prasek 1155 4.20 48.38 304   GD1-11
467 M Czesnar K Najda 1155 2.90 48.38 303   WA6-71
468 J Wojnarski R Wojnarski 1154 2.96 48.34 302   OP4-3
469 S Reising A Stono 1153 5.73 48.31 301   TA1-5
470 A Gudecka L Ostrowski 1152 6.21 48.27 300   OL1-2
471 D Fira H Zembrzuska 1152 5.95 48.27 299   SZ3-8
472 T Czajka K Małolepszy 1152 4.42 48.26 298   SZ2-9
473 G Fijałkowski R Kowalewicz 1152 2.04 48.25 297   WA6-30
474 A Dymek J Kopras 1152 1.26 48.25 296   PO1-14
475 Z Kołat J Sularz 1150 9.75 48.20 295   NS3-1
476 K Dubno M Wróblewski 1150 1.79 48.16 294   GD1-24
477 S Machowski J Zajączkowski 1149 8.44 48.15 293   JG2-6
478 T Mielcarek W Sierzchuła 1148 9.17 48.11 292   PI2-3
479 M Stadnik J Więcławski 1148 4.13 48.09 291   WR3-4
480 W Aniszewski M Sarnowski 1147 7.52 48.06 290   EL1-1
481 Z Szczerkowska L Zembrowski 1146 4.20 48.01 289   PO1-8
482 J Borychowski A Witkowski 1146 1.35 48.00 288   PO1-10
483 P Klebanovich Y Szochan 1145 8.16 47.98 287   BR1-6
484 S Belko L Kuznetsova 1145 6.58 47.98 286   BR1-12
485 F Świderski S Zwierzyński 1145 0.61 47.95 285   SZ3-6
486 A Łada B Szkodziński 1144 8.43 47.94 284   LG1-8
487 R Gaca A Szczodry 1144 6.89 47.94 283   SZ2-7
488 S Nowacki R Wośkowiak 1143 8.00 47.90 282   ZG2-5
489 D Serafin P Zawiślak 1142 8.42 47.86 281   ZA1-5
490 H Cieśla J Romańczuk 1142 7.62 47.85 280   SZ3-9
491 W Kaniewski P Siwak 1142 4.21 47.84 279   PO1-16
492 W Gruszczyński J Kadula 1142 3.07 47.84 278   RZ1-13
493 Z Konkel T Lisowski 1142 1.13 47.83 277   EL2-1
494 W Miłkowski J Zaręba 1141 2.26 47.79 276   WA6-31
495 Z Marciniak H Michalak 1139 9.54 47.74 275   PO2-5
496 W Glina B Tomaszewski 1139 1.30 47.70 274   SZ1-4
497 G Chądzyński A Pieprz 1138 8.17 47.69 273   WA6-44
498 A Broda K Szkołut 1138 5.15 47.68 272   TA1-16
499 S Fabczak Z Rychlik 1137 6.96 47.64 271   BY2-5
500 J Szamałek R Szamałek 1137 0.65 47.62 270   PO2-12
501 H Nowacki W Nowak 1136 8.23 47.61 269   PO1-6
502 T Banach K Targoński 1135 3.85 47.55 268   OL3-6
503 A Borowski J Buszman 1134 4.65 47.51 267   GD3-1
504 S Chruścicki M Samet 1134 0.93 47.49 266   GD1-47
505 M Czyżyński T Kalista 1132 5.79 47.43 265   LG1-5
506 B Larysz T Prądzyński 1132 5.08 47.42 264   OP4-11
507 A Domański J Krzemieńska 1131 5.52 47.38 263   OL1-26
508 T Dudziak T Szendzielarz 1131 3.47 47.38 262   BB1-14
509 R Rączkowski R Wodziński 1130 3.85 47.34 261   LG4-8
510 R Junik A Małdziński 1130 1.01 47.32 260   PI2-10
511 J Jurkiewicz A Krysa 1129 5.60 47.30 259   TA1-9
512 J Koter T Pawlak 1129 3.49 47.29 258   WA4-13
513 M Madej K Sałaj 1129 2.67 47.29 257   BB1-4
514 W Buszkowska J Wronka 1128 5.43 47.26 256   WA6-9
515 A Dobkowicz K Sapińska 1128 5.28 47.26 255   GD3-7
516 A Sotnikow A Tsimakhovich 1126 2.32 47.16 254   BR1-3
517 Z Surowiński G Zawieja 1124 7.78 47.10 253   ZG2-4
518 M Jaźwiński R Wajs 1122 7.50 47.02 252   WA6-4
519 Z Stachowiak M Wiertelak 1122 4.44 47.00 251   ZG2-10
520 K Komorowicz I Pikulski 1121 6.95 46.97 250   WR3-15
521 A Ratyński S Rokicki 1121 3.05 46.96 249   WA6-12
522 S Grabowski M Rutkowski 1121 2.55 46.95 248   CI1-8
523 S Gregorek H Kania 1119 8.58 46.90 247   LU2-1
524 W Micek D Smulski 1119 8.09 46.89 246   RZ3-7
525 E Czubiński Z Piastun 1119 7.47 46.89 245   SZ5-4
526 K Gołaś J Zabrocki 1119 5.17 46.88 244   WA6-22
527 K Komenda K Zych 1119 1.68 46.87 243   JG4-10
528 M Motykiewicz W Szałapak 1118 3.92 46.83 242   WR3-1
529 W Moniuk S Waliczek 1116 1.24 46.74 241   BB1-8
530 M Kwaśniak D Kwintkiewicz 1114 8.02 46.68 240   JG5-5
531 W Kaliński L Suszka 1114 4.90 46.67 239   GD1-21
532 J Galewski S Pochodowicz 1113 3.80 46.62 238   BI1-4
533 M Wróblewski D Zieliński 1112 9.09 46.60 237   GD1-44
534 Z Mikołajczyk L Sapiński 1112 9.07 46.60 236   GD3-3
535 W Kowalczyk T Marecki 1112 4.32 46.58 235   CH1-10
536 R Milczarek M Ploch 1111 8.34 46.56 234   WA4-6
537 Z Zaręba A Żelazny 1111 6.77 46.55 233   WA6-52
538 T Grewling W Świderski 1110 1.11 46.49 232   PI2-2
539 K Łoziński J Siwczyński 1109 7.83 46.47 231   BY4-5
540 B Kasperczyk R Lesiak 1108 5.75 46.42 230   OL3-5
541 P Litwiński J Staniów 1108 3.24 46.41 229   WR3-21
542 K Friedlich K Karresfuhr 1108 1.40 46.40 228   SZ5-10
543 J Nowakowski J Zarembski 1107 6.88 46.39 227   BY5-8
544 C Frąc E Guziołek 1107 5.00 46.38 226   BY3-10
545 K Nowak M Pietraszek 1107 4.35 46.38 225   RZ1-11
546 M Maciołek A Mikołajewski 1106 8.95 46.35 224   LD5-13
547 J Adamski A Borkowski 1106 0.76 46.32 223   BY2-6
548 Z Biczkowski W Giżyński 1104 9.56 46.27 222   BY1-7
549 J Gauza M Grobelny 1104 9.14 46.27 221   LD2-5
550 J Kandybowicz T Ryffa 1104 1.71 46.24 220   WA6-28
551 M Krasowski L Wyciszkiewicz 1103 7.53 46.22 219   OE2-5
552 M Dyrda A Wyka 1102 0.43 46.15 218   NS3-4
553 P Ciak S Wrzosek 1098 8.05 46.01 217   OL1-21
554 M Neuman R Sharma 1098 2.66 45.99 216   SZ5-1
555 R Rolka A Suchodolski 1097 5.50 45.96 215   WR3-6
556 A Fengler H Zacharski 1096 7.94 45.93 214   WA6-72
557 T Lipiński W Szczepaniak 1095 8.68 45.89 213   PO1-11
558 J Brachmański A Cięciała 1095 7.17 45.88 212   OP4-7
559 R Pepłoński B Szlacheta 1094 7.85 45.85 211   WA6-14
560 Z Kurkowski M Torebko 1093 4.45 45.79 210   OL1-7
561 J Barański A Poreda 1093 1.41 45.78 209   OL3-4
562 A Dryhynycz P Jarząbek 1090 8.19 45.68 208   OL1-14
563 L Januszko C Kornacki 1090 4.15 45.66 207   OL1-25
564 L Czarnomski S Okonkowski 1089 7.44 45.63 206   PL3-5
565 R Andrzejewski C Plachimowicz 1088 4.51 45.58 205   GO1-5
566 K Jakubas J Szybiak 1086 9.35 45.52 204   TA1-12
567 E Miszewska A Szepczyński 1086 7.52 45.51 203   WA6-49
568 M Buczek J Czarniecki 1086 4.73 45.50 202   ZA1-3
569 E Szajowska A Szkiel 1086 3.75 45.49 201   ZG5-7
570 M Krzoska M Wróblewicz 1086 2.24 45.49 200   BY5-3
571 B Baran J Piernikowski 1086 0.32 45.48 199   WR3-8
572 B Kamiński K Marcinkowski 1084 9.90 45.44 198   WA6-48
573 K Kiciński M Marek 1084 3.29 45.41 197   GO4-6
574 J Siedlecki S Szostek 1084 2.70 45.40 196   LU2-4
575 T Bożek Z Niedziałkowski 1084 0.14 45.39 195   WA6-63
576 J Kurianowicz J Miakisz 1083 9.63 45.39 194   JG4-9
577 J Łuniewski S Rogut 1083 4.85 45.37 193   LD5-7
578 A Jakubiak W Kłosiński 1083 4.28 45.37 192   EL2-3
579 A Kossek S Kraszewski 1083 4.25 45.37 191   WA2-2
580 A Byckevich D Micura 1082 5.05 45.33 190   BR1-8
581 J Malinowski M Stryczyński 1081 9.64 45.31 189   CI1-2
582 R Mostek S Prokuszki 1080 5.68 45.25 188   TA1-7
583 A Cybulak Z Szanduła 1080 5.18 45.25 187   LG4-6
584 M Łazarz T Stola 1080 3.87 45.24 186   LU2-11
585 Z Brzykcy K Popczyński 1079 7.97 45.22 185   BY5-4
586 T Błażyński R Bodziachowski 1079 6.81 45.21 184   WA2-3
587 J Drewing K Firkus 1079 6.50 45.21 183   GD1-6
588 R Rupniewski T Szwenkel 1079 5.92 45.21 182   BY4-16
589 J Śniadecki C Żuchowski 1079 5.10 45.21 181   GO4-8
590 J Bajka E Mielcarzewicz 1079 2.75 45.20 180   PO1-25
591 R Calik S Dynowski 1078 9.53 45.18 179   KR1-25
592 B Ferenc T Szemraj 1078 4.80 45.16 178   RZ1-10
593 J Białek J Zawór 1076 9.45 45.10 177   OP3-1
594 J Rutte E Wodzińska 1076 8.08 45.09 176   WA6-45
595 R Podgórski F Wawrzon 1076 6.86 45.09 175   TA1-15
596 A Król J Lendzion 1075 1.96 45.02 174   LU2-8
597 M Czerniawski D Kuc 1074 0.38 44.98 173   LG4-9
598 M Kwiatkowski B Świadek 1073 5.71 44.96 172   SZ3-12
599 S Gołdyn S Gołdyn 1073 3.42 44.95 171   JG4-2
600 J Łaniewska P Surdyk 1071 7.90 44.88 170   PO1-22
601 M Czapliński I Smilgin 1071 7.39 44.88 169   EL1-5
602 M Szczudło J Warchoł 1070 6.74 44.84 168   RZ3-2
603 S Kopyt W Pietraszewski 1070 5.48 44.83 167   BI1-5
604 J Hofbauer A Król 1067 6.17 44.71 166   JG2-3
605 E Swendrowski A Wyrzykowski 1067 5.92 44.71 165   JG5-4
606 J Kalicki A Misiak 1067 5.73 44.71 164   PI2-9
607 W Kępiński R Pilecki 1067 3.17 44.70 163   ZG1-15
608 J Matysiak E Śniadecki 1066 2.93 44.65 162   GO4-11
609 J Matiolański G Żyła 1064 8.91 44.59 161   KR1-9
610 C Kawiak M Rogowski 1064 7.60 44.59 160   SZ3-4
611 M Kurkowska M Suchodolska 1063 5.13 44.54 159   GD1-51
612 M Holender E Liana 1061 0.38 44.43 158   NS2-8
613 W Cała P Nauman 1059 8.75 44.38 157   WA6-47
614 P Klichta A Spyrka 1059 6.79 44.38 156   OP4-2
615 W Blusiewicz W Kozłowski 1058 8.95 44.34 155   LM1-3
616 Z Dmitruk G Kułak 1058 6.29 44.33 154   LU1-3
617 P Długi M Kokorniak 1058 3.71 44.32 153   PO1-19
618 J Kozłowski J Pietrzykowski 1057 8.23 44.30 152   BY4-8
619 S Kozielski M Lemecha 1057 0.53 44.27 151   OE2-6
620 S Zbroja H Żywioł 1056 2.90 44.23 150   LD5-2
621 S Chlebuś J Roźniatowska 1055 7.08 44.21 149   RZ1-9
622 S Miłaszewicz J Ryndak 1055 4.95 44.20 148   ZG5-9
623 Z Jędrzejczak M Małypan 1053 7.27 44.13 147   GD1-22
624 J Huczko S Wojtyłko 1053 1.88 44.10 146   SZ2-8
625 A Kuklewicz R Mosór 1051 8.86 44.05 145   BB1-11
626 W Śliwa B Zysek 1051 4.98 44.03 144   KR2-8
627 A Kałucki P Popławski 1050 3.38 43.98 143   WA2-6
628 S Jacob R Tiumerberger 1050 3.14 43.98 142   SZ5-16
629 A Kondyjowska Z Kondyjowski 1050 1.54 43.98 141   SZ1-2
630 J Kafel A Kretkowski 1050 0.37 43.97 140   PL3-9
631 J Misiak J Zarzeczny 1049 1.22 43.93 139   LU2-2
632 S Kietrys Z Kułaczkowski 1047 3.98 43.86 138   SZ1-12
633 T Bastek M Falkowski 1046 6.75 43.83 137   OL1-20
634 B Bernat W Gosiewski 1046 1.08 43.81 136   WR3-7
635 S Lisowski D Sterniczuk 1045 6.11 43.79 135   BI1-7
636 H Gayny S Małowiecki 1045 2.07 43.77 134   JG4-8
637 J Kwoczek B Rynkowski 1044 9.87 43.76 133   EL1-6
638 G Jantas R Jantas 1044 8.90 43.76 132   NS2-3
639 W Baś M Głombińska 1044 1.58 43.73 131   WA6-24
640 M Krawczyński T Perduta 1042 3.13 43.65 130   BY4-13
641 R Nowicki J Wędrychowicz 1041 5.34 43.62 129   PO1-1
642 S Kamiński Z Świtalski 1040 8.69 43.59 128   BY5-5
643 A Baczyński J Dąbrowski 1040 6.68 43.58 127   WA4-9
644 A Drgas R Jakubczak 1040 1.32 43.56 126   ZG5-6
645 J Gawlik D Karpik 1038 8.53 43.50 125   NS2-6
646 T Domka P Litwin 1038 1.88 43.48 124   BY3-7
647 K Brzozowski W Krzysiak 1036 5.16 43.41 123   LU3-3
648 A Dymek K Nowaczyk 1035 5.24 43.36 122   KR2-1
649 P Konieczny G Wrzoskiewicz 1033 2.93 43.27 121   GO4-4
650 S Leńko Z Macina 1033 0.28 43.26 120   ZG1-16
651 J Strzępek E Strzyż 1032 1.63 43.22 119   RZ1-2
652 M Koszutowski J Wajda 1031 5.04 43.20 118   BY4-9
653 G Hameister J Mierzwa 1030 1.42 43.14 117   SZ5-15
654 Z Kwiatkowski W Mestl 1029 4.30 43.11 116   SZ1-8
655 K Gromadziński Z Kosiór 1028 5.25 43.07 115   GO1-1
656 A Pella A Podgórski 1028 2.52 43.06 114   GD1-5
657 A Kolański A Kozłowski 1027 9.46 43.05 113   BY1-6
658 M Dm K Grabarz 1027 7.25 43.04 112   LU3-5
659 W Kozubski S Szewczyk-Kozub 1027 1.90 43.01 111   KR2-10
660 J Różański A Żaboklicki 1022 7.75 42.83 110   GD3-10
661 H Stasiewicz J Tyszkiewicz 1022 1.23 42.80 109   WA6-2
662 L Bób E Wójcik 1020 4.68 42.73 108   LG1-9
663 J Kurnik B Nalazek 1018 5.63 42.65 107   BY3-4
664 W Alińska H Bogacka 1017 0.65 42.59 106   LM1-2
665 W Pałka J Wilczek 1016 9.62 42.59 105   PI2-4
666 J Winnowicz A Winnowicz 1016 7.57 42.58 104   PO2-2
667 A Czarnota B Schweisel 1016 6.25 42.57 103   KR1-5
668 A Popinigis M Rosenbajger 1015 2.78 42.52 102   SZ5-20
669 M Goraj G Seweryn 1014 6.93 42.49 101   SZ1-1
670 M Szymańska S Turlej 1012 9.42 42.42 100   WA6-70
671 J Dziubałtowski L Pyda 1010 3.68 42.31 99   LD5-10
672 T Koniec T Nitka 1009 5.52 42.28 98   BY5-10
673 S Kaczka S Polański 1009 4.45 42.27 97   KR1-13
674 J Batko M Zarzycki 1009 4.15 42.27 96   KR1-1
675 L Ochał W Wierzbicki 1009 3.52 42.27 95   KR1-21
676 L Lewandowski S Miszczak 1008 1.89 42.22 94   SL1-3
677 R Boberski K Lindner 1006 9.37 42.17 93   GO1-10
678 T Karolak J Przyjemski 1006 3.16 42.14 92   WA6-23
679 J Bogumirski C Myszczyszyn 1005 0.35 42.09 91   KR1-27
680 A Chmielewski W Sienkiewicz 1000 5.00 41.90 90   LM1-6
681 W Czarkowski S Jankowski 1000 4.07 41.89 89   OL4-4
682 J Adamowicz J Wdowiak 999 6.02 41.86 88   NS4-2
683 D Milewski K Przybielski 997 5.68 41.77 87   GD1-50
684 A Biliński M Łukasiak 996 1.45 41.71 86   WA6-7
685 H Jaworowski Z Reczek 995 1.02 41.67 85   KR1-19
686 H Jankowski L Krutelewicz 994 7.75 41.66 84   OL1-24
687 R Klima A Kopański 993 5.18 41.60 83   KR2-2
688 J Ambroziak A Jabłoński 991 1.70 41.51 82   LD2-4
689 E Adamczyk Z Sagan 991 1.33 41.50 81   KR1-15
690 G Karaś Z Pękala 986 4.19 41.31 80   EL2-5
691 E Jaroń K Nowak 984 7.43 41.24 79   KR2-4
692 G Khautin D Prasandeyev 983 8.71 41.20 78   BR1-7
693 I Wojda T Wojda 980 0.85 41.04 77   WA6-8
694 M Łasiewicki W Putz 978 6.07 40.98 76   WA6-73
695 B Andrzejewski J Brzeziński 978 4.53 40.97 75   BY5-9
696 M Jakubowski S Komorowski 976 2.74 40.88 74   LD2-1
697 T Książek Z Żuber 975 0.26 40.83 73   RZ3-8
698 E Bejma J Bejma 974 3.45 40.80 72   WA6-3
699 L Gozdek J Rosenthal 972 9.76 40.74 71   BY1-1
700 W Rzeszotarski A Sokołowski 970 9.70 40.66 70   PL3-1
701 M Kalinowski Z Marcinkowski 970 2.88 40.63 69   PL3-3
702 S Hossa J Mońko 968 3.70 40.55 68   ZG1-1
703 H Basztoń J Jankowski 965 0.71 40.41 67   OP4-4
704 J Banak J Rozumski 964 6.17 40.39 66   LU2-10
705 M Pleskot F Sosnówka 963 9.07 40.36 65   SL1-1
706 W Banasiewicz T Farbotko 963 4.90 40.35 64   SZ3-3
707 Z Cholewiński B Smykowski 958 5.62 40.14 63   PI2-11
708 W Grabowski T Tapper 958 2.24 40.13 62   OP4-9
709 S Juchnicki H Stecewicz 957 0.85 40.08 61   BI1-10
710 A Lewicki J Wandzel 953 0.77 39.91 60   LU1-2
711 W Adamkiewicz A Niewiadomski 951 5.02 39.85 59   CI1-6
712 B Chomentowski H Kozłowski 945 3.42 39.59 58   WA6-61
713 A Łagowski W Nawrot 945 2.01 39.58 57   GO4-12
714 Z Dworzyński J Tańcula 943 8.65 39.53 56   LD5-3
715 G Brom G Jacob 936 9.85 39.24 55   SZ5-17
716 M Skomska O Skomski 936 8.15 39.23 54   CH1-13
717 E Gąsior A Skórka 934 9.85 39.15 53   ZA1-1
718 I Ciszak J Ciszak 934 9.41 39.15 52   EL1-15
719 M Matwijewicz E Pietras 934 3.83 39.13 51   ZG1-14
720 M Maszenda J Maszenda 933 3.64 39.09 50   PL3-7
721 K Rogozińska J Rogoziński 932 5.05 39.05 49   ZG1-7
722 R Kmiecik J Łabęcki 928 2.34 38.87 48   SL1-5
723 E Boguta S Horochowski 925 7.53 38.77 47   JG5-6
724 C Niewiarowski T Zwoliński 923 9.13 38.69 46   GO1-3
725 L Jurzysta K Mazurkiewicz 923 0.59 38.65 45   BY4-12
726 W Chudzik J Worek 919 4.00 38.50 44   RZ1-6
727 M Ozga G Płocka 918 9.02 38.48 43   GD1-2
728 M Dobosz K Korzeń 917 6.94 38.43 42   NS2-9
729 J Biała I Puczyłowska 917 4.79 38.42 41   OL1-19
730 L Snytina L Vodukova 913 8.57 38.27 40   BR1-4
731 D Kiewlicz J Stępień 912 2.88 38.20 39   ZG1-9
732 S Rosowski W Skonieczny 910 1.75 38.11 38   BY3-11
733 R Bieda E Zaleska 906 3.43 37.95 37   EL1-13
734 M Kanikowski M Kanikowski 904 6.51 37.88 36   PO1-4
735 P Demitraszek H Kowalewski 900 9.71 37.73 35   CH1-5
736 K Bonowicz M Ziemba 898 8.24 37.64 34   BY4-15
737 J Rebajn L Zieliński 895 2.37 37.49 33   BB1-3
738 S Nowak T Tkaczyk 894 5.01 37.46 32   BB1-6
739 Z Purzycki A Trzasko 885 7.86 37.09 31   WA4-11
740 L Gabriel A Kukla 884 8.20 37.05 30   TA1-4
741 R Góralczyk S Kowalczewski 876 8.05 36.72 29   PO2-7
742 P Czechowicz J Naróć 876 0.36 36.68 28   OL1-8
743 M Karwacka S Rudny 874 5.08 36.62 27   GD3-5
744 B Andrzejewski A Ołpiński 873 2.76 36.57 26   JG2-4
745 K Anaszko P Vinci 870 3.11 36.45 25   BB1-1
746 A Dudkiewicz A Włodarczak 869 9.71 36.43 24   GO1-2
747 J Brzuchalski C Szczerba 869 4.91 36.41 23   LG1-4
748 J Rup K Suchocka 865 8.15 36.26 22   CH1-12
749 B Pietruszka H Podlecka 865 2.03 36.23 21   OL1-12
750 H Kulikowska W Kulikowski 864 5.79 36.21 20   PI2-7
751 S Buczkowski S Jankowski 856 9.10 35.88 19   SZ5-9
752 J Brandt I Ślęzak 853 5.06 35.74 18   JG5-11
753 A Frączek W Janik 852 6.55 35.71 17   NS4-5
754 L Gozdek Z Zachwieja 846 0.81 35.43 16   BY1-14
755 I Richau A Thiburs 843 3.88 35.32 15   SZ5-7
756 W Musiałczyk S Zapaśnik 840 4.85 35.20 14   WR3-20
757 J Kowalówka Z Ziemba 840 4.75 35.20 13   OE2-3
758 J Mróz B Ortyl 829 6.95 34.74 12   RZ3-6
759 B Bilski J Stróżewski 827 8.89 34.67 11   GO4-10
760 M Bala T Wojdyło 826 1.99 34.60 10   NS3-2
761 T Jaworowicz L Kotowski 819 0.77 34.30 9   EL2-8
762 P Rapacki F Sromek 812 1.22 34.01 8   JG5-14
763 B Ertel G Szrama 811 2.49 33.97 7   ZG2-6
764 M Myśliwiec O Trybus 798 6.92 33.45 6   NS2-10
765 L Nahorski D Wojczuk 798 6.29 33.44 5   EL2-2
766 B Boros M Firgon 784 1.68 32.84 4   GD1-4
767 Z Brzoza H Sułkowska 781 2.13 32.71 3   GD1-52
768 A Borkowski W Stężycki 666 7.58 27.92 2   BY1-3
769 B Harbaszewska Z Harbaszewski 655 9.07 27.47 1   OL4-2

 

Poprawiony (niedziela, 15 września 2013 04:40)