Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Zapytaj prezesa

 Szanowne Koleżanki i Koledzy
 
Trwają prace nad przygotowaniem dokumentów na Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Delegatów, które poświęcone będzie głównie zmianom w naszym Statucie (26 października br.) wynikających z konieczności dostosowania naszego Statutu do wymogów Ustawy o Sporcie. Niektóre z tych zmian przeprowadziliśmy w ubiegłym roku, ale w międzyczasie okazało się, że nie wszystkie.

Przy okazji zmian koniecznych można dokonać poprawek w innych kwestiach. Sprawa jest dla naszego Związku bardzo ważna, więc proszę wszystkich zainteresowanych o przesyłanie propozycji zmian (co dodać, a może coś usunąć). Propozycje te zostaną przez nas przeanalizowane i przekazane do prawników, którzy przygotowują zmiany pod względem formalnym.

Przygotowania do WZD to okazja do dyskusji również i na inne tematy dotyczące działalności naszego Związku. W ostatnim okresie otrzymuję sporo różnych pytań. Część z nich dotyczy tych samych spraw i nie będę ukrywał, że odpowiadanie każdej osobie oddzielnie jest dość kłopotliwe. Dlatego w okresie – co najmniej do WZD – zachęcam do przesyłania pytań na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.


Na naszej stronie postaram się odpowiadać na pytania, - które już otrzymałem i które nadejdą - w pierwszej kolejności na te, które będą się powtarzać. Planuję odpowiadać średnio raz w tygodniu, (aczkolwiek w wypadku „poślizgów” proszę o wyrozumiałość).

Pod uwagę będę brał wyłącznie pytania podpisane imieniem, nazwiskiem i z podaniem miasta zamieszkania, (można też dołączyć numer zawodnika z naszej bazy CEZAR).
 

Zapraszam do zadawania pytań.
 

 

Łączę sportowe pozdrowienia

Radosław Kiełbasiński

Prezes PZBS

 

Poprawiony (środa, 20 listopada 2013 09:48)