Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

I liga - play off 2011

I liga - tabela po RR

Grupa A (1 - 4) 

termin rozegrania meczu: do 8 marca (zgłoszenie przeciwnika do 31 stycznia)

zwycięzcy awansują do finałowej czwórki, przegrani grają w repasażach ze zwycięzcami meczów w grupie B

mecz

mecz

po RR

Warszawa, 12-13 marca  

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem 

1 1

KS WINKHAUS UNIA Leszno

7,2

16 8 60 19 31 27

168,2  

4

CONNECTOR Poznań

0

12 45 16 25 45 22

165 

mecz

 

Warszawa, 4-5 marca  

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem 

2 2

AZS POLITECHNIKA Wrocław

7,2

19

34

12 20 24 23

139,2 

3

DK NOTUS Warszawa

0

19 2 17 23 5 29

95 

Grupa B (5 - 8)

termin rozegrania meczu: do 8 marca (zgłoszenie przeciwnika do 31 stycznia)

zwycięzcy grają w repasażach z przegranymi z grupy A, przegrani zakończą rozgrywki na miejscach 7, 8

 

mecz

po RR

Szczyrk, 4-5 marca 

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem 

3 5

KONSTANTA Bielsko Biała

7,2

49

26

19 21 26 28

176,2 

8

KURT-ROYCE Warszawa

0

3 35 10 11 36 24

119  

mecz

 

Warszawa, 26 lutego

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem 

4 6

AUGURI Warszawa

7,2

18

14 17 19 25 26

126,2

7

SIWIK INTERTRADE BT Mrągowo

0

23 22 20 6 15 21

107


Grupa C (9 - 12)

termin rozegrania meczu: do 10 marca (zgłoszenie przeciwnika do 28 lutego)

zwycięzcy kończą rozgrywki na miejscach 9, 10, przegrani zagrają w barażach o utrzymanie się w nowej Ekstraklasie

 

mecz

po RR

Łowicz, 26-27 lutego 

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem

5 9

KRAJEWSKI Łowicz

7,2

36 24 26 32 5 57

187,2 

11

KATOK SL Mińsk

0

10 13 37 4 39 30

133 

mecz

 

Rzeszów, 5 marca 

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem 

6 10

ELEKTROMONTAŻ Rzeszów

7,2

30

35 14 27 30 8

151,2  

12

CONSUS Kalisz

0

37

15 38 17 18 26

151 


Grupa D (13-16)

kontynuuje round-robin (mecz i rewanż), 11-13 marca

pierwsze dwie drużyny zagrają w barażach o utrzymanie się w nowej Ekstraklasie, ostatnie dwie spadną do nowej I ligi

Wyniki zjazdu grupy spadkowej

 

po RR Ośrodek Kultury Leśnej, Gołuchów po RR

13

CHEMIK MEGAZEC Bydgoszcz

203 

14

SPÓJNIA VATTENFALL Warszawa

200 

15

DĄBRÓWKA STARKA Poznań

190 

16

WZBS Łodź

188 


Repasaże (grupy A i B)

termin rozegrania meczu - do 15 kwietnia (zgłoszenie przeciwnika do 14 marca)

zwycięzcy awansują do finałowej czwórki, przegrani zakończą rozgrywki na miejscach 5, 6.

mecz po RR Warszawa, 8-9 kwietnia C/O 1 2 3 4 5 6 Razem
7 3

DK NOTUS Warszawa

7,2

31

13 19 29 34 45

178,2 

5

KONSTANTA Bielsko Biała

0

54 25 25 28 15 7

154

mecz  

Poznań, 26-27 marca

C/O

1

2

3

4

5

6

Razem
8 4

CONNECTOR Poznań

7,2

31 21 58 5 10 14

146,2 

6

AUGURI Warszawa

0

25 50 5 28 46 9

163

tr

Poprawiony (piątek, 30 marca 2012 19:43)