Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

GPP 2010 lista "9"

informacje o finale, regulamin GP 2010

Wyniki po 9 najlepszych turniejach

Gratulacje dla pierwszej trójki, która – zgodnie z regulaminem – uzyskała pokrycie kosztów wpisowego do 5. Otwartych Mistrzostw Europy w konkurencji par.

Poniżej lista pozostałych zawodników (ułożona alfabetycznie), którzy zagrali w co najmniej dziewięciu turniejach i wezmą udział w losowaniu.

Proszę o zgłaszanie uwag, reklamacji (w szczególności, jeśli kogoś pominięto) w nieprzekraczalnym terminie, do czwartku, 16 grudnia, do godz. 12.

Losowanie siedmiu zawodników z listy – piątek, 17 grudnia, godz. 18.00 (przed finałem GP).

Sławomir Latała

Sędzia Główny GP 2010

501 162 924

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

M-ce

Imię

Nazwisko

PID

ile turniejów

wynik po 9

Tadeusz

Kaczanowski

05084

12

530,12

Krzysztof

Antas

04527

12

529,54

Wacław

Wejknis

04735

12

526,78

1

Jan

Adamczewski

04857

10

456,87

2

Piotr

Anastaziak

07775

9

451,39

3

Wiesław

Andruk

06488

9

467,26

4

Ewa

Banaszkiewicz

07777

9

477,94

5

Marek

Barylewski

04531

9

468

6

Kazimierz

Bednarek

01234

9

444,61

7

Przemysław

Błaszczyk

05574

9

449,69

8

Dariusz

Bogucki

04535

12

482,72

9

Andrzej

Bunikowski

04547

10

488,25

10

Waldemar

Burakowski

06526

10

461,19

11

Piotr

Busse

04922

11

487,65

12

Piotr

Butryn

07782

11

493,85

13

Włodzimierz

Buze

06528

12

485,73

14

Irena

Chodorowska

06542

10

492,66

15

Jan

Chodorowski

06543

10

492,66

16

Andrzej

Choniawko

01952

9

478,73

17

Jacek

Ciechomski

06551

14

512,55

18

Janusz

Ciruk

04036

9

433,11

19

Marek

Czerepak

01272

9

452,58

20

Edmund

Czubak

07052

9

465,56

21

Dominik

Filipowicz

05611

10

491,48

22

Andrzej

Fronczak

04242

9

467,74

23

Łukasz

Golder

11305

10

452,67

24

Stanisław

Gołębiowski

01318

11

495,87

25

Cezary

Góra

03170

9

450,45

26

Zbigniew

Halat

02262

9

444,08

27

Sławomir

Henclik

04588

9

508,51

28

Adam

Hintertan

05944

13

492,59

29

Marta

Janeczek

07794

10

479,57

30

Stanisław

Janik

05059

9

469,58

31

Giedre

Jankunaite

07215

13

512,05

32

Marek

Jaworski

02673

9

448,46

33

Andrzej

Jeleniewski

02013

12

509,93

34

Edward

Kaczmarek

05651

12

505,52

35

Danuta

Kazmucha

09138

13

498,44

36

Wit

Klapper

05111

10

486,32

37

Piotr

Klimacki

07891

13

495,82

38

Andrzej

Kondeja

06689

9

467,26

39

Stefan

Kowalczyk

03266

11

498,21

40

Andrzej

Kozikowski

05670

13

500,51

41

Adam

Kozłowski

03787

9

450,56

42

Danuta

Krupnik

12006

9

440,36

43

Marcin

Krupowicz

07811

11

526,73

44

Jacek

Kufel

12779

9

440,19

45

Roman

Kujawski

05156

11

457,75

46

Krzysztof

Kurkiewicz

04626

10

442,65

47

Włodzimierz

Kwiatkowski

05170

9

460,39

48

Lena

Leszczyńska

07815

9

476,19

49

Jacek

Leśniczak

08978

10

502,93

50

Michał

Lewiński

03815

11

484,31

51

Piotr

Łyczkowski

06765

9

457,65

52

Ewa

Miszewska

06795

11

496,85

53

Sylwester

Młynarczuk

06800

12

498,81

54

Jerzy

Mścisz

05264

11

511,67

55

Wiesław

Niciński

05730

13

499,55

56

Robert

Nowicki

05739

10

448,82

57

Kazimierz

Omernik

04665

14

525,9

58

Jarosław

Ostrowski

03401

9

485,21

59

Bolesław

Ostrowski

09012

9

467,81

60

Tomasz

Paluchowski

06845

11

475,82

61

Adam

Pawłowski

06346

13

499,55

62

Marcin

Pędziński

05314

9

460,41

63

Jacek

Piotrowski

04682

11

486,46

64

Zdzisław

Pleskot

02103

9

437,1

65

Aleksander

Poznysz

01577

9

451,8

66

Waldemar

Radziak

06877

10

477,82

67

Sławomir

Rokicki

06883

10

447,65

68

Lech

Sadoś

06904

10

461,85

69

Ryszard

Sakowicz

02121

11

510,03

70

Natalia

Sakowska

10793

10

493,49

71

Giedrius

Sarkanas

07246

13

512,05

72

Małgorzata

Sawicka

04823

9

463,02

73

Cezary

Serek

05374

13

501,3

74

Andrzej

Serwach

06915

12

464,53

75

Krzysztof

Sikorski

04699

10

506,51

76

Waldemar

Siuda

01627

11

456,83

77

Paweł

Siwiński

05386

11

471,75

78

Jerzy

Skrzypczak

04451

9

488,68

79

Mirosław

Soroka

02133

12

491,24

80

Tomasz

Spodenkiewicz

05822

13

510,5

81

Waldemar

Sroczyński

10534

12

477,57

82

Włodzimierz

Starkowski

01661

11

519,9

83

Jacek

Stasica

10937

9

455,3

84

Robert

Stoliński

05830

9

462,16

85

Jan

Sucharkiewicz

03523

11

498,38

86

Adam

Suwik

06954

10

499,07

87

Radosław

Szczepański

03960

9

483,46

88

Leszek

Szkudlarek

04712

9

429,6

89

Roman

Szlachetka

06112

9

429,92

90

Bogdan

Szulejewski

07849

10

468,25

91

Witold

Tomaszek

08434

13

498,28

92

Piotr

Walczak

05856

11

485,41

93

Sylwester

Walerowicz

04731

12

514,58

94

Łukasz

Witkowski

09755

10

479,22

95

Andrzej

Witkowski

05504

10

475,03

96

Jakub

Wojcieszek

09550

12

507,51

97

Maciej

Wręczycki

01749

11

507,13

98

Adam

Wujków

04022

9

497,23

99

Piotr

Zatorski

08158

9

482,67

 

Poprawiony (poniedziałek, 13 grudnia 2010 13:40)