Brydżysta roku 2020
Juniorki
Stan na 2024-03-28 00:15:09
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | DS | Mistrz Międzynarodowy | 4 298 | ||
2 | WP | Mistrz Międzynarodowy | 3 967 | ||
3 | SW | Mistrz Krajowy | 744 | ||
4 | Milena Klimiuk | MP | Mistrz Regionalny | 571 | |
5 | Joanna Kokot | DS | Mistrz Regionalny | 507 | |
6 | Marianna Pantak | SL | Mistrz Okręgowy | 443 | |
7 | Zofia Trojan | DS | Mistrz Wojewódzki | 419 | |
8 | Dominika Ocylok | WP | Mistrz Krajowy | 418 | |
9 | Alicja Sołtys | DS | Mistrz Wojewódzki | 388 | |
10 | Dominika Lucka | SL | Mistrz Wojewódzki | 372 | |
11 | Joanna Zalewska | MA | Mistrz Międzynarodowy | 368 | |
12 | Martyna Smoleń | PM | Mistrz Wojewódzki | 359 | |
13 | Aleksandra Byra | MP | Mistrz Regionalny | 346 | |
14 | Łucja Ciborowska | MP | Mistrz Krajowy | 345 | |
Ewa Morawska | WP | Mistrz Krajowy | 345 | ||
16 | Natalia Suszanowicz | SL | Mistrz Wojewódzki | 289 | |
17 | Patrycja Krupnik | PD | Mistrz Okręgowy | 277 | |
18 | Monika Granica | PM | Mistrz Krajowy | 272 | |
19 | Magdalena Pawlak | WP | Mistrz Klubowy | 264 | |
20 | Kinga Kowal | MP | Mistrz Wojewódzki | 253 | |
21 | Emilia Gwóźdź | PD | Mistrz Klubowy | 252 | |
22 | Maria Niklaus | WP | Mistrz Regionalny | 240 | |
23 | Barbara Superson | MP | Mistrz Wojewódzki | 232 | |
24 | Zofia Duda | LD | Mistrz Okręgowy | 221 | |
25 | Maria Banaszkiewicz | WP | Mistrz Wojewódzki | 205 | |
Alicja Bączek | MA | Mistrz Okręgowy | 205 | ||
Zuzanna Samojedny | MP | Mistrz Klubowy | 205 | ||
Natalia Szoka | SL | Mistrz Okręgowy | 205 | ||
29 | Julia Bojanowska | LD | Mistrz Okręgowy | 189 | |
30 | Rita Andruszkiewicz | MA | Mistrz Wojewódzki | 181 | |
31 | Karolina Kupczyk | MA | Mistrz Wojewódzki | 163 | |
32 | Magdalena Chmielewska | PK | Mistrz Wojewódzki | 162 | |
33 | Alicja Bigosińska | MP | Mistrz Klubowy | 160 | |
34 | Natalia Domalewska | PD | Adept | 152 | |
Maja Pacholec | SL | Mistrz Klubowy | 152 | ||
36 | Zuzanna Taczewska | SL | Kandydat | 143 | |
37 | Anna Pytka | LU | Mistrz Klubowy | 132 | |
38 | Gabriela Kroner | MP | Mistrz Klubowy | 131 | |
39 | Sylwia Burzyńska | PD | Mistrz Klubowy | 130 | |
40 | Estera Hulanicka | MA | Mistrz Klubowy | 128 | |
41 | Maja Trojańska | MA | Mistrz Okręgowy | 122 | |
42 | Alicja Kaczmarek | WP | Mistrz Klubowy | 117 | |
Anna Lehnhardt | WP | Mistrz Klubowy | 117 | ||
44 | Aleksandra Duch | MP | Kandydat | 114 | |
45 | Martyna Dorszewska | KP | Adept | 112 | |
Lena Kopowicz | MA | Mistrz Klubowy | 112 | ||
Martyna Śnieg | LD | Mistrz Klubowy | 112 | ||
48 | Milena Smoleń | PM | Mistrz Okręgowy | 110 | |
49 | Oliwia Masiarek | MP | Mistrz Klubowy | 105 | |
Zofia Teper | SL | Mistrz Klubowy | 105 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 4 298 | ||
2 | Anna Maduzia | Mistrz Międzynarodowy | 3 967 | |
3 | Anna Zaręba | Mistrz Krajowy | 744 | |
4 | Milena Klimiuk | Mistrz Regionalny | 571 | |
5 | Joanna Kokot | Mistrz Regionalny | 507 | |
6 | Marianna Pantak | Mistrz Okręgowy | 443 | |
7 | Zofia Trojan | Mistrz Wojewódzki | 419 | |
8 | Dominika Ocylok | Mistrz Krajowy | 418 | |
9 | Alicja Sołtys | Mistrz Wojewódzki | 388 | |
10 | Dominika Lucka | Mistrz Wojewódzki | 372 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 4 298 | ||
2 | Joanna Kokot | Mistrz Regionalny | 507 | |
3 | Zofia Trojan | Mistrz Wojewódzki | 419 | |
4 | Alicja Sołtys | Mistrz Wojewódzki | 388 | |
5 | Elżbieta Gołdyn | Mistrz Okręgowy | 101 | |
6 | Weronika Głowacka | Kandydat | 84 | |
7 | Karolina Żwirko | Kandydat | 50 | |
8 | Oliwia Siczek | Adept | 48 | |
9 | Paulina Mrozińska | Kandydat | 41 | |
10 | Martyna Siejba | Adept | 41 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 3 967 | ||
2 | Dominika Ocylok | Mistrz Krajowy | 418 | |
3 | Ewa Morawska | Mistrz Krajowy | 345 | |
4 | Magdalena Pawlak | Mistrz Klubowy | 264 | |
5 | Maria Niklaus | Mistrz Regionalny | 240 | |
6 | Maria Banaszkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 205 | |
7 | Alicja Kaczmarek | Mistrz Klubowy | 117 | |
8 | Anna Lehnhardt | Mistrz Klubowy | 117 | |
9 | Agnieszka Mankiewicz | Mistrz Klubowy | 84 | |
10 | Aleksandra Łuć | Adept | 53 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 744 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 571 | ||
2 | Aleksandra Byra | Mistrz Regionalny | 346 | |
3 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 345 | |
4 | Kinga Kowal | Mistrz Wojewódzki | 253 | |
5 | Barbara Superson | Mistrz Wojewódzki | 232 | |
6 | Zuzanna Samojedny | Mistrz Klubowy | 205 | |
7 | Alicja Bigosińska | Mistrz Klubowy | 160 | |
8 | Gabriela Kroner | Mistrz Klubowy | 131 | |
9 | Aleksandra Duch | Kandydat | 114 | |
10 | Oliwia Masiarek | Mistrz Klubowy | 105 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 443 | ||
2 | Dominika Lucka | Mistrz Wojewódzki | 372 | |
3 | Natalia Suszanowicz | Mistrz Wojewódzki | 289 | |
4 | Natalia Szoka | Mistrz Okręgowy | 205 | |
5 | Maja Pacholec | Mistrz Klubowy | 152 | |
6 | Zuzanna Taczewska | Kandydat | 143 | |
7 | Zofia Teper | Mistrz Klubowy | 105 | |
8 | Zuzanna Sobota | Adept | 23 | |
9 | Dagmara Jakubiec | Debiutant | 21 | |
10 | Agata Żurowska | Debiutant | 14 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 368 | ||
2 | Alicja Bączek | Mistrz Okręgowy | 205 | |
3 | Rita Andruszkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 181 | |
4 | Karolina Kupczyk | Mistrz Wojewódzki | 163 | |
5 | Estera Hulanicka | Mistrz Klubowy | 128 | |
6 | Maja Trojańska | Mistrz Okręgowy | 122 | |
7 | Lena Kopowicz | Mistrz Klubowy | 112 | |
8 | Maja Jakubiak | Mistrz Klubowy | 99 | |
9 | Karolina Melkonyan | Mistrz Okręgowy | 99 | |
10 | Sara Hulanicka | Mistrz Klubowy | 83 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 359 | ||
2 | Monika Granica | Mistrz Krajowy | 272 | |
3 | Milena Smoleń | Mistrz Okręgowy | 110 | |
4 | Marlena Smoleń | Mistrz Klubowy | 73 | |
5 | Julia Wodzyńska | Mistrz Okręgowy | 37 | |
6 | Maria Staniak | Debiutant | 29 | |
7 | Angelika Konderak | Mistrz Okręgowy | 27 | |
8 | Joanna Łata | Adept | 27 | |
9 | Lilianna Jarocka | Kandydat | 19 | |
10 | Helena Schwarz | Debiutant | 12 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 277 | ||
2 | Emilia Gwóźdź | Mistrz Klubowy | 252 | |
3 | Natalia Domalewska | Adept | 152 | |
4 | Sylwia Burzyńska | Mistrz Klubowy | 130 | |
5 | Wiktoria Kondraszow | Kandydat | 35 | |
6 | Natalia Prasalska | Kandydat | 13 | |
7 | Oliwia Koratkiewicz | Adept | 7 | |
8 | Magdalena Fiedorczuk | Debiutant | 3 | |
9 | Antonina Kotarska | Mistrz Klubowy | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 221 | ||
2 | Julia Bojanowska | Mistrz Okręgowy | 189 | |
3 | Martyna Śnieg | Mistrz Klubowy | 112 | |
4 | Katarzyna Bielicka | Adept | 52 | |
5 | Wioletta Kaźmierczak | Mistrz Klubowy | 52 | |
6 | Zofia Post | Kandydat | 52 | |
7 | Małgorzata Bielińska | Mistrz Okręgowy | 50 | |
8 | Klara Walicka | Kandydat | 21 | |
9 | Joanna Dembińska | Debiutant | 3 | |
10 | Zuzanna Karwacka | Debiutant | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 162 | ||
2 | Katarzyna Bąk | Adept | 80 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 132 | ||
2 | Julia Grodzka | Mistrz Wojewódzki | 99 | |
3 | Natalia Pytka | Adept | 47 | |
4 | Julia Lipska | Debiutant | 4 | |
5 | Alicja Sobieszek | Debiutant | 4 | |
6 | Milena Kubiczek | Debiutant | 2 | |
7 | Beata Podgórska | Debiutant | 2 | |
8 | Kinga Nowakowska | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 112 | ||
2 | Zofia Gaszak | Debiutant | 39 | |
3 | Marta Piątkowska | Adept | 34 | |
4 | Oliwia Wróblewska | Adept | 26 | |
5 | Julia Antczak | Kandydat | 10 | |
6 | Oliwia Malinowska | Debiutant | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 74 | ||
2 | Maria Lipska | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 15 |