Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

Juniorki

Stan na 2021-01-25 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Sophia Bałdysz

DS Mistrz Międzynarodowy 4 270
2

Anna Maduzia

WP Mistrz Międzynarodowy 3 967
3

Anna Zaręba

MA Mistrz Krajowy 744
4 Milena Klimiuk MP Mistrz Klubowy 519
5 Joanna Kokot DS Mistrz Regionalny 503
6 Marianna Pantak SL Mistrz Klubowy 429
7 Zofia Trojan DS Mistrz Klubowy 419
8 Dominika Ocylok DS Mistrz Regionalny 417
9 Alicja Myśliwiec DS Mistrz Okręgowy 388
10 Aleksandra Byra MP Mistrz Wojewódzki 346
11 Łucja Ciborowska MP Mistrz Okręgowy 345
12 Joanna Zalewska MA Mistrz Regionalny 338
13 Martyna Smoleń PM Adept 336
14 Dominika Lucka SL Adept 334
15 Ewa Morawska WP Mistrz Okręgowy 285
16 Patrycja Krupnik DS Mistrz Okręgowy 277
17 Monika Suchodolska PM Mistrz Krajowy 272
18 Natalia Suszanowicz SL Adept 268
19 Kinga Kowal MP Mistrz Okręgowy 253
20 Magdalena Pawlak WP Mistrz Klubowy 249
21 Barbara Superson MP Mistrz Wojewódzki 232
22 Emilia Gwóźdź SL Adept 222
23 Maria Niklaus WP Mistrz Klubowy 206
24 Alicja Jaskulecka MA Mistrz Okręgowy 205
25 Zofia Duda LD Mistrz Okręgowy 203
26 Natalia Szoka PD Mistrz Klubowy 197
27 Maria Banaszkiewicz WP Mistrz Okręgowy 189
28 Rita Andruszkiewicz MA Mistrz Wojewódzki 181
29 Zuzanna Samojedny SL Adept 173
30 Julia Bojanowska LD Mistrz Klubowy 165
31 Alicja Bigosińska MP Adept 160
32 Karolina Kupczyk MA Mistrz Wojewódzki 155
33 Magdalena Chmielewska MA Mistrz Klubowy 154
34 Natalia Domalewska PD Adept 152
35 Zuzanna Taczewska SL Kandydat 143
36 Maja Pacholec SL Kandydat 138
37 Gabriela Kroner MP Mistrz Klubowy 131
38 Sylwia Burzyńska PD Adept 130
39 Estera Hulanicka MA Adept 128
40 Anna Pytka LU Mistrz Klubowy 124
41 Anna Lehnhardt WP Mistrz Klubowy 117
42 Aleksandra Duch MP Kandydat 114
43 Maja Trojańska MA Adept 113
44 Martyna Dorszewska KP Kandydat 112
Martyna Śnieg LD Adept 112
46 Lena Kopowicz MA Adept 108
47 Oliwia Masiarek MP Kandydat 105
Zofia Teper SL Kandydat 105
49 Elżbieta Gołdyn DS Mistrz Klubowy 101
50 Karolina Melkonyan MA Mistrz Okręgowy 99

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Sophia Bałdysz

Mistrz Międzynarodowy 4 270
2 Anna Maduzia Mistrz Międzynarodowy 3 967
3 Anna Zaręba Mistrz Krajowy 744
4 Milena Klimiuk Mistrz Klubowy 519
5 Joanna Kokot Mistrz Regionalny 503
6 Marianna Pantak Mistrz Klubowy 429
7 Zofia Trojan Mistrz Klubowy 419
8 Dominika Ocylok Mistrz Regionalny 417
9 Alicja Myśliwiec Mistrz Okręgowy 388
10 Aleksandra Byra Mistrz Wojewódzki 346

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Sophia Bałdysz

Mistrz Międzynarodowy 4 270
2 Joanna Kokot Mistrz Regionalny 503
3 Zofia Trojan Mistrz Klubowy 419
4 Dominika Ocylok Mistrz Regionalny 417
5 Alicja Myśliwiec Mistrz Okręgowy 388
6 Patrycja Krupnik Mistrz Okręgowy 277
7 Elżbieta Gołdyn Mistrz Klubowy 101
8 Weronika Głowacka Kandydat 84
9 Karolina Żwirko Kandydat 50
10 Oliwia Siczek Kandydat 48

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Anna Maduzia

Mistrz Międzynarodowy 3 967
2 Ewa Morawska Mistrz Okręgowy 285
3 Magdalena Pawlak Mistrz Klubowy 249
4 Maria Niklaus Mistrz Klubowy 206
5 Maria Banaszkiewicz Mistrz Okręgowy 189
6 Anna Lehnhardt Mistrz Klubowy 117
7 Alicja Kaczmarek Adept 88
8 Aleksandra Łuć Debiutant 27
9 Alina Faliush Debiutant 24
10 Aleksandra Sobańska Debiutant 18

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Anna Zaręba

Mistrz Krajowy 744
2 Joanna Zalewska Mistrz Regionalny 338
3 Alicja Jaskulecka Mistrz Okręgowy 205
4 Rita Andruszkiewicz Mistrz Wojewódzki 181
5 Karolina Kupczyk Mistrz Wojewódzki 155
6 Magdalena Chmielewska Mistrz Klubowy 154
7 Estera Hulanicka Adept 128
8 Maja Trojańska Adept 113
9 Lena Kopowicz Adept 108
10 Karolina Melkonyan Mistrz Okręgowy 99

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Milena Klimiuk

Mistrz Klubowy 519
2 Aleksandra Byra Mistrz Wojewódzki 346
3 Łucja Ciborowska Mistrz Okręgowy 345
4 Kinga Kowal Mistrz Okręgowy 253
5 Barbara Superson Mistrz Wojewódzki 232
6 Alicja Bigosińska Adept 160
7 Gabriela Kroner Mistrz Klubowy 131
8 Aleksandra Duch Kandydat 114
9 Oliwia Masiarek Kandydat 105
10 Gabriela Kawa Kandydat 92

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marianna Pantak

Mistrz Klubowy 429
2 Dominika Lucka Adept 334
3 Natalia Suszanowicz Adept 268
4 Emilia Gwóźdź Adept 222
5 Zuzanna Samojedny Adept 173
6 Zuzanna Taczewska Kandydat 143
7 Maja Pacholec Kandydat 138
8 Zofia Teper Kandydat 105
9 Aleksandra Włosińska Debiutant 39
10 Emilia Jachna Debiutant 23

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Martyna Smoleń

Adept 336
2 Monika Suchodolska Mistrz Krajowy 272
3 Milena Smoleń Adept 86
4 Marlena Smoleń Kandydat 62
5 Julia Wodzyńska Debiutant 28
6 Angelika Konderak Mistrz Okręgowy 27
7 Joanna Łata Adept 27
8 Maria Staniak Debiutant 19
9 Helena Schwarz Debiutant 12
10 Lilianna Jarocka Debiutant 11

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Zofia Duda

Mistrz Okręgowy 203
2 Julia Bojanowska Mistrz Klubowy 165
3 Martyna Śnieg Adept 112
4 Katarzyna Bielicka Adept 52
5 Wioletta Kaźmierczak Adept 52
6 Zofia Post Kandydat 52
7 Małgorzata Bielińska Mistrz Okręgowy 50
8 Klara Walicka Kandydat 21
9 Joanna Dembińska Debiutant 3
10 Zuzanna Karwacka Debiutant 3

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Natalia Szoka

Mistrz Klubowy 197
2 Natalia Domalewska Adept 152
3 Sylwia Burzyńska Adept 130
4 Wiktoria Kondraszow Kandydat 35
5 Oliwia Koratkiewicz Debiutant 7
6 Natalia Prasalska Debiutant 6
7 Magdalena Fiedorczuk Debiutant 3
8 Antonina Kotarska Debiutant 3

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Anna Pytka

Mistrz Klubowy 124
2 Julia Grodzka Mistrz Wojewódzki 90
3 Natalia Pytka Kandydat 47
4 Julia Lipska Debiutant 4
5 Alicja Sobieszek Debiutant 4
6 Milena Kubiczek Debiutant 2
7 Beata Podgórska Debiutant 2
8 Kinga Nowakowska Debiutant 1

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Martyna Dorszewska

Kandydat 112
2 Zofia Gaszak Debiutant 39
3 Marta Piątkowska Debiutant 24
4 Oliwia Wróblewska Debiutant 19
5 Julia Antczak Debiutant 10
6 Oliwia Malinowska Debiutant 3

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Katarzyna Bąk

Kandydat 80

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Aniela Bocheńska

Kandydat 74
2 Maria Lipska Debiutant 1

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wiktoria Pańcyk

Debiutant 15