Brydżysta roku 2018
Juniorzy U-16
Stan na 2024-03-29 00:15:06
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MP | Mistrz Regionalny | 638 | ||
2 | MA | Mistrz Krajowy | 634 | ||
3 | MA | Mistrz Wojewódzki | 618 | ||
4 | Kinga Kowal | MP | Mistrz Wojewódzki | 609 | |
5 | Franciszek Kurlit | MP | Mistrz Krajowy | 570 | |
6 | Łukasz Kasperczyk | DS | Mistrz Regionalny | 515 | |
7 | Aleks Bukat | DS | Mistrz Krajowy | 510 | |
8 | Michał Stasik | DS | Mistrz Krajowy | 488 | |
9 | Jakub Dziuba | MA | Mistrz Regionalny | 483 | |
10 | Łucja Ciborowska | MP | Mistrz Krajowy | 388 | |
11 | Tymoteusz Zaborowski | DS | Mistrz Okręgowy | 351 | |
12 | Maciej Betliński | DS | Mistrz Regionalny | 350 | |
13 | Sebastian Zimorski | DS | Mistrz Wojewódzki | 316 | |
14 | Julia Grodzka | LU | Mistrz Wojewódzki | 283 | |
15 | Jakub Nawrocki | WP | Mistrz Regionalny | 253 | |
16 | Karol Kraska | MP | Mistrz Klubowy | 250 | |
17 | Szymon Graś | WP | Mistrz Regionalny | 248 | |
18 | Jakub Zatorski | MA | Mistrz Okręgowy | 242 | |
19 | Gabriela Kroner | MP | Mistrz Klubowy | 222 | |
20 | Karolina Kamelak | MA | Mistrz Klubowy | 219 | |
21 | Paweł Świątkowski | DS | Mistrz Okręgowy | 208 | |
22 | Ewa Morawska | WP | Mistrz Krajowy | 204 | |
23 | Zofia Duda | LD | Mistrz Okręgowy | 203 | |
Sebastian Wojtczak | LD | Mistrz Wojewódzki | 203 | ||
25 | Anna Basiura | MP | Mistrz Okręgowy | 202 | |
Anna Pytka | LU | Mistrz Klubowy | 202 | ||
27 | Laura Cichoń | MP | Mistrz Klubowy | 201 | |
Agata Warunek | MP | Mistrz Okręgowy | 201 | ||
29 | Maria Niklaus | WP | Mistrz Regionalny | 194 | |
30 | Małgorzata Bielińska | LD | Mistrz Okręgowy | 182 | |
31 | Piotr Pyrak | MA | Mistrz Klubowy | 181 | |
32 | Władysław Walicki | LD | Mistrz Klubowy | 170 | |
33 | Julia Bojanowska | LD | Mistrz Okręgowy | 167 | |
34 | Szymon Pawłowski | MA | Adept | 135 | |
35 | Bartek Drabiński | PM | Adept | 114 | |
36 | Wiktor Cupiał | MP | Adept | 113 | |
37 | Martyna Śnieg | LD | Mistrz Klubowy | 111 | |
38 | Aleksandra Abka | MA | Adept | 110 | |
Wioletta Kaźmierczak | LD | Mistrz Klubowy | 110 | ||
Dominika Zajk | LB | Adept | 110 | ||
41 | Maciej Makowski | MP | Kandydat | 98 | |
42 | Wiktor Chałupniczak | WP | Mistrz Wojewódzki | 90 | |
43 | Marcin Dworak | MP | Adept | 86 | |
44 | Łukasz Bartosik | LD | Mistrz Okręgowy | 83 | |
45 | Helena Czapczyk | WP | Kandydat | 77 | |
46 | Stanisław Ochoński | MP | Adept | 72 | |
Michał Samól | KP | Adept | 72 | ||
48 | Filip Suwada | MP | Adept | 71 | |
49 | Robert Liszewski | MA | Adept | 67 | |
50 | Wojciech Potapczyk | DS | Mistrz Klubowy | 63 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 638 | ||
2 | Kacper Kuflowski | Mistrz Krajowy | 634 | |
3 | Albert Grochowski | Mistrz Wojewódzki | 618 | |
4 | Kinga Kowal | Mistrz Wojewódzki | 609 | |
5 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 570 | |
6 | Łukasz Kasperczyk | Mistrz Regionalny | 515 | |
7 | Aleks Bukat | Mistrz Krajowy | 510 | |
8 | Michał Stasik | Mistrz Krajowy | 488 | |
9 | Jakub Dziuba | Mistrz Regionalny | 483 | |
10 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 388 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 638 | ||
2 | Kinga Kowal | Mistrz Wojewódzki | 609 | |
3 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 570 | |
4 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 388 | |
5 | Karol Kraska | Mistrz Klubowy | 250 | |
6 | Gabriela Kroner | Mistrz Klubowy | 222 | |
7 | Anna Basiura | Mistrz Okręgowy | 202 | |
8 | Laura Cichoń | Mistrz Klubowy | 201 | |
9 | Agata Warunek | Mistrz Okręgowy | 201 | |
10 | Wiktor Cupiał | Adept | 113 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 634 | ||
2 | Albert Grochowski | Mistrz Wojewódzki | 618 | |
3 | Jakub Dziuba | Mistrz Regionalny | 483 | |
4 | Jakub Zatorski | Mistrz Okręgowy | 242 | |
5 | Karolina Kamelak | Mistrz Klubowy | 219 | |
6 | Piotr Pyrak | Mistrz Klubowy | 181 | |
7 | Szymon Pawłowski | Adept | 135 | |
8 | Aleksandra Abka | Adept | 110 | |
9 | Robert Liszewski | Adept | 67 | |
10 | Maja Włodarska | Kandydat | 49 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 515 | ||
2 | Aleks Bukat | Mistrz Krajowy | 510 | |
3 | Michał Stasik | Mistrz Krajowy | 488 | |
4 | Tymoteusz Zaborowski | Mistrz Okręgowy | 351 | |
5 | Maciej Betliński | Mistrz Regionalny | 350 | |
6 | Sebastian Zimorski | Mistrz Wojewódzki | 316 | |
7 | Paweł Świątkowski | Mistrz Okręgowy | 208 | |
8 | Wojciech Potapczyk | Mistrz Klubowy | 63 | |
9 | Barbara Kozłowska | Kandydat | 44 | |
10 | Bartosz Młodziński | Debiutant | 30 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 283 | ||
2 | Anna Pytka | Mistrz Klubowy | 202 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 253 | ||
2 | Szymon Graś | Mistrz Regionalny | 248 | |
3 | Ewa Morawska | Mistrz Krajowy | 204 | |
4 | Maria Niklaus | Mistrz Regionalny | 194 | |
5 | Wiktor Chałupniczak | Mistrz Wojewódzki | 90 | |
6 | Helena Czapczyk | Kandydat | 77 | |
7 | Alicja Kaczmarek | Mistrz Klubowy | 42 | |
8 | Magdalena Pawlak | Mistrz Klubowy | 38 | |
9 | Amelia Orłowska | Debiutant | 37 | |
10 | Franciszek Kłonowski | Mistrz Klubowy | 28 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 203 | ||
2 | Sebastian Wojtczak | Mistrz Wojewódzki | 203 | |
3 | Małgorzata Bielińska | Mistrz Okręgowy | 182 | |
4 | Władysław Walicki | Mistrz Klubowy | 170 | |
5 | Julia Bojanowska | Mistrz Okręgowy | 167 | |
6 | Martyna Śnieg | Mistrz Klubowy | 111 | |
7 | Wioletta Kaźmierczak | Mistrz Klubowy | 110 | |
8 | Łukasz Bartosik | Mistrz Okręgowy | 83 | |
9 | Maksymilian Zarzycki | Kandydat | 25 | |
10 | Piotr Kurpiński | Debiutant | 23 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 114 | ||
2 | Oliwia Żygowska | Kandydat | 35 | |
3 | Piotr Hiller | Debiutant | 21 | |
4 | Olaf Knut | Debiutant | 18 | |
5 | Monika Zwarra | Debiutant | 16 | |
6 | Kamil Lemke | Debiutant | 6 | |
7 | Maciej Sarnowski | Mistrz Klubowy | 6 | |
8 | Maciej Częczek | Adept | 4 | |
9 | Michał Husarek | Debiutant | 4 | |
10 | Ignacy Kwaśniewski | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 110 | ||
2 | Jakub Masny | Mistrz Klubowy | 22 | |
3 | Jakub Ocaluk | Kandydat | 22 | |
4 | Jowita Stasiak | Debiutant | 20 | |
5 | Cezary Włodarczyk | Mistrz Klubowy | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 72 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 48 | ||
2 | Patryk Klim | Mistrz Okręgowy | 45 | |
3 | Sylwia Burzyńska | Mistrz Klubowy | 8 | |
4 | Jakub Wildowicz | Kandydat | 4 | |
5 | Bartosz Małyszko | Debiutant | 3 | |
6 | Grzegorz Świętkowski | Debiutant | 2 | |
7 | Rafał Łazarczyk | Mistrz Okręgowy | 1 | |
8 | Michał Remża | Debiutant | 1 | |
9 | Aleksander Skiepko | Mistrz Klubowy | 1 | |
10 | Miłosz Trochimowicz | Kandydat | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 31 | ||
2 | Tomasz Podżorski | Debiutant | 31 | |
3 | Julian Taczewski | Mistrz Klubowy | 14 | |
4 | Kryspin Donder | Adept | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 6 | ||
2 | Jan Drężek | Kandydat | 4 |