Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

Juniorzy U-16

Stan na 2021-01-25 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Aleks Bukat

DS Mistrz Wojewódzki 721
2

Dominik Magryś

PK Mistrz Klubowy 590
3

Jakub Gawron

SL Mistrz Klubowy 539
4 Kacper Kuflowski MP Mistrz Regionalny 535
5 Jakub Marekwica SL Mistrz Klubowy 527
6 Milena Klimiuk MP Mistrz Klubowy 519
7 Franciszek Kurlit MP Mistrz Wojewódzki 468
8 Wojciech Bąk MA Mistrz Klubowy 440
9 Marianna Pantak SL Mistrz Klubowy 429
10 Jan Trojak MP Mistrz Klubowy 426
11 Wojciech Okrzesik SL Mistrz Klubowy 352
12 Łucja Ciborowska MP Mistrz Okręgowy 345
13 Martyna Smoleń PM Adept 336
14 Jan Łuczeczko PM Adept 333
15 Sebastian Zimorski DS Mistrz Okręgowy 300
16 Kacper Kisielewski MP Mistrz Klubowy 294
17 Antoni Wójtowicz MP Mistrz Klubowy 269
18 Ignacy Kotewicz MP Adept 266
19 Paweł Świątkowski DS Mistrz Okręgowy 247
20 Maciej Betliński DS Mistrz Okręgowy 240
21 Władysław Walicki LD Mistrz Klubowy 233
22 Michał Kupczyk KP Adept 199
23 Natalia Szoka PD Mistrz Klubowy 197
24 Jakub Ledwoń SL Adept 196
Maciej Zych PK Adept 196
26 Dominik Wrzesiński MA Adept 179
27 Franciszek Krajewski KP Adept 178
Wiktor Skiepko PD Mistrz Klubowy 178
29 Patryk Klim PD Mistrz Klubowy 163
30 Alicja Bigosińska MP Adept 160
31 Szymon Rojek MA Adept 159
32 Bartłomiej Gala MA Adept 155
Julian Taczewski SL Mistrz Klubowy 155
34 Zuzanna Taczewska SL Kandydat 143
35 Maja Pacholec SL Kandydat 138
Miłosz Polak MA Adept 138
37 Mateusz Wrzesiński MA Adept 137
38 Piotr Pasula MP Kandydat 124
39 Jan Wytrwał MP Kandydat 122
40 Maciej Godlewski MA Adept 117
41 Tomasz Okurowski PD Kandydat 113
Maja Trojańska MA Adept 113
43 Martyna Dorszewska KP Kandydat 112
Martyna Śnieg LD Adept 112
45 Lena Kopowicz MA Adept 108
46 Paweł Pietrzykowski KP Kandydat 104
47 Antoni Byliński PM Adept 103
48 Kacper Karczewski MA Kandydat 102
Mateusz Lisowski MA Kandydat 102
50 Aleksander Skiepko PD Adept 101

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Aleks Bukat

Mistrz Wojewódzki 721
2 Dominik Magryś Mistrz Klubowy 590
3 Jakub Gawron Mistrz Klubowy 539
4 Kacper Kuflowski Mistrz Regionalny 535
5 Jakub Marekwica Mistrz Klubowy 527
6 Milena Klimiuk Mistrz Klubowy 519
7 Franciszek Kurlit Mistrz Wojewódzki 468
8 Wojciech Bąk Mistrz Klubowy 440
9 Marianna Pantak Mistrz Klubowy 429
10 Jan Trojak Mistrz Klubowy 426

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Aleks Bukat

Mistrz Wojewódzki 721
2 Sebastian Zimorski Mistrz Okręgowy 300
3 Paweł Świątkowski Mistrz Okręgowy 247
4 Maciej Betliński Mistrz Okręgowy 240
5 Kryspin Jankowiak Adept 97
6 Wojciech Potapczyk Adept 85
7 Wojciech Patron Kandydat 64
8 Kacper Kowalski Kandydat 62
9 Adam Stachura Debiutant 46
10 Piotr Zębacki Debiutant 39

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Magryś

Mistrz Klubowy 590
2 Maciej Zych Adept 196

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Gawron

Mistrz Klubowy 539
2 Jakub Marekwica Mistrz Klubowy 527
3 Marianna Pantak Mistrz Klubowy 429
4 Wojciech Okrzesik Mistrz Klubowy 352
5 Jakub Ledwoń Adept 196
6 Julian Taczewski Mistrz Klubowy 155
7 Zuzanna Taczewska Kandydat 143
8 Maja Pacholec Kandydat 138
9 Mikołaj Kubiczek Kandydat 87
10 Kryspin Donder Kandydat 63

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kacper Kuflowski

Mistrz Regionalny 535
2 Milena Klimiuk Mistrz Klubowy 519
3 Franciszek Kurlit Mistrz Wojewódzki 468
4 Jan Trojak Mistrz Klubowy 426
5 Łucja Ciborowska Mistrz Okręgowy 345
6 Kacper Kisielewski Mistrz Klubowy 294
7 Antoni Wójtowicz Mistrz Klubowy 269
8 Ignacy Kotewicz Adept 266
9 Alicja Bigosińska Adept 160
10 Piotr Pasula Kandydat 124

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Bąk

Mistrz Klubowy 440
2 Dominik Wrzesiński Adept 179
3 Szymon Rojek Adept 159
4 Bartłomiej Gala Adept 155
5 Miłosz Polak Adept 138
6 Mateusz Wrzesiński Adept 137
7 Maciej Godlewski Adept 117
8 Maja Trojańska Adept 113
9 Lena Kopowicz Adept 108
10 Kacper Karczewski Kandydat 102

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Martyna Smoleń

Adept 336
2 Jan Łuczeczko Adept 333
3 Antoni Byliński Adept 103
4 Cyprian Morawski Kandydat 97
5 Milena Smoleń Adept 86
6 Marlena Smoleń Kandydat 62
7 Adam Nagórny Debiutant 40
8 Szymon Grabala Debiutant 29
9 Szymon Jędrzejewski Debiutant 29
10 Julia Wodzyńska Debiutant 28

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Władysław Walicki

Mistrz Klubowy 233
2 Martyna Śnieg Adept 112
3 Wioletta Kaźmierczak Adept 52
4 Aleksander Szenknecht Debiutant 25
5 Klara Walicka Kandydat 21
6 Amelia Jasińska Debiutant 2
7 Martyna Nieradka Debiutant 2
8 Stanisław Wrona Debiutant 2

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Kupczyk

Adept 199
2 Franciszek Krajewski Adept 178
3 Martyna Dorszewska Kandydat 112
4 Paweł Pietrzykowski Kandydat 104
5 Paweł Laskowski Kandydat 72
6 Leon Krajewski Debiutant 47
7 Zofia Gaszak Debiutant 39
8 Marta Piątkowska Debiutant 24
9 Oliwia Wróblewska Debiutant 19
10 Julia Antczak Debiutant 10

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Natalia Szoka

Mistrz Klubowy 197
2 Wiktor Skiepko Mistrz Klubowy 178
3 Patryk Klim Mistrz Klubowy 163
4 Tomasz Okurowski Kandydat 113
5 Aleksander Skiepko Adept 101
6 Jakub Burzyński Kandydat 38
7 Wiktoria Kondraszow Kandydat 35
8 Kamil Koratkiewicz Debiutant 12
9 Oliwia Koratkiewicz Debiutant 7
10 Natalia Prasalska Debiutant 6

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Franciszek Stężała

Kandydat 64

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Franciszek Kłonowski

Adept 57
2 Filip Heś Debiutant 5
3 Maria Tytyk Debiutant 5
4 Hanna Kowalska Debiutant 1
5 Zuzanna Krupa Debiutant 1
6 Zofia Podlewska Debiutant 1
7 Maja Skowrońska Debiutant 1
8 Emilia Szymańska Debiutant 1
9 Alicja Wendt Debiutant 1

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Natalia Pytka

Kandydat 47
2 Nikodem Bień Debiutant 4
3 Julia Lipska Debiutant 4
4 Filip Rodak Debiutant 4
5 Alicja Sobieszek Debiutant 4