Brydżysta roku 2020
Juniorzy U-16
Stan na 2024-03-29 00:15:06
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | DS | Mistrz Krajowy | 742 | ||
2 | PK | Mistrz Krajowy | 670 | ||
3 | SL | Mistrz Okręgowy | 586 | ||
4 | Milena Klimiuk | MP | Mistrz Regionalny | 571 | |
5 | Jakub Gawron | MP | Mistrz Regionalny | 570 | |
6 | Kacper Kuflowski | MA | Mistrz Krajowy | 556 | |
7 | Franciszek Kurlit | MP | Mistrz Krajowy | 485 | |
8 | Wojciech Bąk | MP | Mistrz Krajowy | 471 | |
9 | Jan Trojak | MP | Mistrz Wojewódzki | 447 | |
10 | Marianna Pantak | SL | Mistrz Okręgowy | 443 | |
11 | Wojciech Okrzesik | MA | Mistrz Krajowy | 386 | |
12 | Martyna Smoleń | PM | Mistrz Wojewódzki | 359 | |
13 | Jan Łuczeczko | PM | Mistrz Wojewódzki | 357 | |
14 | Łucja Ciborowska | MP | Mistrz Krajowy | 345 | |
15 | Kacper Kisielewski | MP | Mistrz Regionalny | 311 | |
16 | Sebastian Zimorski | DS | Mistrz Wojewódzki | 300 | |
17 | Antoni Wójtowicz | MP | Mistrz Wojewódzki | 279 | |
18 | Ignacy Kotewicz | MP | Mistrz Wojewódzki | 276 | |
19 | Paweł Świątkowski | DS | Mistrz Okręgowy | 247 | |
20 | Maciej Betliński | DS | Mistrz Regionalny | 240 | |
21 | Władysław Walicki | LD | Mistrz Klubowy | 233 | |
22 | Michał Kupczyk | KP | Mistrz Klubowy | 215 | |
23 | Natalia Szoka | SL | Mistrz Okręgowy | 205 | |
24 | Maciej Zych | PK | Mistrz Okręgowy | 200 | |
25 | Franciszek Krajewski | KP | Mistrz Klubowy | 199 | |
26 | Jakub Ledwoń | MP | Mistrz Klubowy | 196 | |
27 | Dominik Wrzesiński | MA | Mistrz Okręgowy | 180 | |
28 | Wiktor Skiepko | PD | Mistrz Okręgowy | 178 | |
29 | Szymon Rojek | MA | Mistrz Klubowy | 164 | |
30 | Patryk Klim | PD | Mistrz Okręgowy | 163 | |
31 | Alicja Bigosińska | MP | Mistrz Klubowy | 160 | |
32 | Bartłomiej Gala | MA | Mistrz Okręgowy | 158 | |
33 | Julian Taczewski | SL | Mistrz Klubowy | 155 | |
34 | Maja Pacholec | SL | Mistrz Klubowy | 152 | |
35 | Zuzanna Taczewska | SL | Kandydat | 143 | |
36 | Miłosz Polak | MA | Mistrz Wojewódzki | 141 | |
37 | Mateusz Wrzesiński | MA | Mistrz Okręgowy | 138 | |
38 | Cyprian Morawski | PM | Mistrz Wojewódzki | 135 | |
39 | Antoni Byliński | PM | Mistrz Wojewódzki | 128 | |
40 | Piotr Pasula | MP | Adept | 124 | |
41 | Maja Trojańska | MA | Mistrz Okręgowy | 122 | |
Jan Wytrwał | MP | Kandydat | 122 | ||
43 | Maciej Godlewski | MA | Adept | 120 | |
44 | Tomasz Okurowski | PD | Kandydat | 113 | |
45 | Martyna Dorszewska | KP | Adept | 112 | |
Lena Kopowicz | MA | Mistrz Klubowy | 112 | ||
Martyna Śnieg | LD | Mistrz Klubowy | 112 | ||
48 | Milena Smoleń | PM | Mistrz Okręgowy | 110 | |
49 | Tomasz Trojak | MP | Mistrz Okręgowy | 106 | |
50 | Paweł Pietrzykowski | KP | Adept | 104 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 742 | ||
2 | Dominik Magryś | Mistrz Krajowy | 670 | |
3 | Jakub Marekwica | Mistrz Okręgowy | 586 | |
4 | Milena Klimiuk | Mistrz Regionalny | 571 | |
5 | Jakub Gawron | Mistrz Regionalny | 570 | |
6 | Kacper Kuflowski | Mistrz Krajowy | 556 | |
7 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 485 | |
8 | Wojciech Bąk | Mistrz Krajowy | 471 | |
9 | Jan Trojak | Mistrz Wojewódzki | 447 | |
10 | Marianna Pantak | Mistrz Okręgowy | 443 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 742 | ||
2 | Sebastian Zimorski | Mistrz Wojewódzki | 300 | |
3 | Paweł Świątkowski | Mistrz Okręgowy | 247 | |
4 | Maciej Betliński | Mistrz Regionalny | 240 | |
5 | Kryspin Jankowiak | Adept | 97 | |
6 | Wojciech Potapczyk | Mistrz Klubowy | 85 | |
7 | Wojciech Patron | Kandydat | 64 | |
8 | Kacper Kowalski | Mistrz Klubowy | 62 | |
9 | Piotr Zębacki | Debiutant | 39 | |
10 | Wojciech Zimorski | Kandydat | 37 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 670 | ||
2 | Maciej Zych | Mistrz Okręgowy | 200 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 586 | ||
2 | Marianna Pantak | Mistrz Okręgowy | 443 | |
3 | Natalia Szoka | Mistrz Okręgowy | 205 | |
4 | Julian Taczewski | Mistrz Klubowy | 155 | |
5 | Maja Pacholec | Mistrz Klubowy | 152 | |
6 | Zuzanna Taczewska | Kandydat | 143 | |
7 | Mikołaj Kubiczek | Mistrz Klubowy | 102 | |
8 | Kryspin Donder | Adept | 63 | |
9 | Marek Księżopolski | Adept | 41 | |
10 | Oskar Majerowski | Debiutant | 39 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 571 | ||
2 | Jakub Gawron | Mistrz Regionalny | 570 | |
3 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 485 | |
4 | Wojciech Bąk | Mistrz Krajowy | 471 | |
5 | Jan Trojak | Mistrz Wojewódzki | 447 | |
6 | Łucja Ciborowska | Mistrz Krajowy | 345 | |
7 | Kacper Kisielewski | Mistrz Regionalny | 311 | |
8 | Antoni Wójtowicz | Mistrz Wojewódzki | 279 | |
9 | Ignacy Kotewicz | Mistrz Wojewódzki | 276 | |
10 | Jakub Ledwoń | Mistrz Klubowy | 196 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 556 | ||
2 | Wojciech Okrzesik | Mistrz Krajowy | 386 | |
3 | Dominik Wrzesiński | Mistrz Okręgowy | 180 | |
4 | Szymon Rojek | Mistrz Klubowy | 164 | |
5 | Bartłomiej Gala | Mistrz Okręgowy | 158 | |
6 | Miłosz Polak | Mistrz Wojewódzki | 141 | |
7 | Mateusz Wrzesiński | Mistrz Okręgowy | 138 | |
8 | Maja Trojańska | Mistrz Okręgowy | 122 | |
9 | Maciej Godlewski | Adept | 120 | |
10 | Lena Kopowicz | Mistrz Klubowy | 112 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 359 | ||
2 | Jan Łuczeczko | Mistrz Wojewódzki | 357 | |
3 | Cyprian Morawski | Mistrz Wojewódzki | 135 | |
4 | Antoni Byliński | Mistrz Wojewódzki | 128 | |
5 | Milena Smoleń | Mistrz Okręgowy | 110 | |
6 | Marlena Smoleń | Mistrz Klubowy | 73 | |
7 | Adam Nagórny | Mistrz Okręgowy | 54 | |
8 | Szymon Grabala | Mistrz Wojewódzki | 45 | |
9 | Szymon Jędrzejewski | Mistrz Okręgowy | 41 | |
10 | Julia Wodzyńska | Mistrz Okręgowy | 37 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 233 | ||
2 | Martyna Śnieg | Mistrz Klubowy | 112 | |
3 | Wioletta Kaźmierczak | Mistrz Klubowy | 52 | |
4 | Aleksander Szenknecht | Debiutant | 25 | |
5 | Klara Walicka | Kandydat | 21 | |
6 | Stanisław Wrona | Debiutant | 3 | |
7 | Amelia Jasińska | Debiutant | 2 | |
8 | Martyna Nieradka | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 215 | ||
2 | Franciszek Krajewski | Mistrz Klubowy | 199 | |
3 | Martyna Dorszewska | Adept | 112 | |
4 | Paweł Pietrzykowski | Adept | 104 | |
5 | Paweł Laskowski | Kandydat | 72 | |
6 | Leon Krajewski | Mistrz Klubowy | 47 | |
7 | Zofia Gaszak | Debiutant | 39 | |
8 | Marta Piątkowska | Adept | 34 | |
9 | Oliwia Wróblewska | Adept | 26 | |
10 | Julia Antczak | Kandydat | 10 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 178 | ||
2 | Patryk Klim | Mistrz Okręgowy | 163 | |
3 | Tomasz Okurowski | Kandydat | 113 | |
4 | Aleksander Skiepko | Mistrz Klubowy | 101 | |
5 | Jakub Burzyński | Kandydat | 38 | |
6 | Wiktoria Kondraszow | Kandydat | 35 | |
7 | Natalia Prasalska | Kandydat | 13 | |
8 | Kamil Koratkiewicz | Mistrz Klubowy | 12 | |
9 | Oliwia Koratkiewicz | Adept | 7 | |
10 | Magdalena Fiedorczuk | Debiutant | 3 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 73 | ||
2 | Filip Heś | Debiutant | 30 | |
3 | Emilia Szymańska | Adept | 15 | |
4 | Alicja Wendt | Debiutant | 15 | |
5 | Zuzanna Krupa | Debiutant | 14 | |
6 | Maja Skowrońska | Mistrz Okręgowy | 14 | |
7 | Hanna Kowalska | Debiutant | 13 | |
8 | Zofia Podlewska | Debiutant | 13 | |
9 | Maria Tytyk | Mistrz Okręgowy | 12 | |
10 | Julia Malinowska | Debiutant | 7 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 64 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 47 | ||
2 | Nikodem Bień | Debiutant | 4 | |
3 | Julia Lipska | Debiutant | 4 | |
4 | Filip Rodak | Debiutant | 4 | |
5 | Alicja Sobieszek | Debiutant | 4 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 1 |