Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2021

Juniorzy U-16

Stan na 2021-10-26 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Aleks Bukat

DS Mistrz Regionalny 958
2

Dominik Magryś

PK Mistrz Okręgowy 797
3

Milena Klimiuk

MP Mistrz Okręgowy 654
4 Wojciech Bąk MA Mistrz Okręgowy 590
5 Jan Trojak MP Mistrz Okręgowy 470
6 Maciej Zych PK Mistrz Klubowy 397
7 Kacper Kisielewski MP Mistrz Klubowy 314
8 Jakub Michalski MP Adept 306
9 Jan Łuczeczko PM Mistrz Klubowy 286
10 Antoni Byliński PM Mistrz Klubowy 275
11 Franciszek Stężała ZP Adept 259
12 Cyprian Morawski PM Adept 253
13 Marianna Pantak SL Mistrz Klubowy 232
14 Miłosz Polak MA Adept 224
15 Maja Trojańska MA Mistrz Klubowy 215
16 Martyna Smoleń PM Mistrz Klubowy 210
17 Bartłomiej Gala MA Mistrz Klubowy 203
18 Łucja Ciborowska MP Mistrz Wojewódzki 199
19 Szymon Grabala PM Adept 193
Mateusz Wrzesiński MA Mistrz Klubowy 193
21 Antoni Wójtowicz MP Mistrz Klubowy 192
22 Dominik Wrzesiński MA Mistrz Klubowy 188
23 Tomasz Trojak MP Adept 179
24 Milena Smoleń PM Mistrz Klubowy 173
25 Julia Gala MA Adept 157
26 Szymon Jędrzejewski PM Adept 155
27 Jadwiga Stężała ZP Adept 151
28 Franciszek Kierepka SL Kandydat 139
29 Emilia Massalska MP Adept 133
30 Franciszek Krajewski KP Mistrz Klubowy 125
31 Ignacy Kotewicz MP Mistrz Klubowy 112
32 Marlena Smoleń PM Adept 106
33 Kaja Kowal MP Adept 102
34 Kryspin Donder SL Adept 90
35 Aniela Kwaśniewska PM Kandydat 82
36 Oliwer Rubach SL Kandydat 81
37 Julia Wodzyńska PM Kandydat 80
38 Adam Mazur MP Kandydat 77
39 Michał Kupczyk KP Adept 72
40 Ada Żbik MP Adept 71
41 Kacper Kowalski DS Adept 69
42 Lena Kopowicz MA Adept 66
43 Stanisław Wadowski MP Kandydat 58
44 Kamil Koratkiewicz PD Kandydat 57
45 Krzysztof Świątkowski SL Kandydat 56
46 Bruno Woźniakiewicz MP Kandydat 54
47 Antonina Kotarska PD Kandydat 53
Wiktor Nenko-Samborek MP Kandydat 53
Michał Porębski MP Kandydat 53
Adam Stachura DS Kandydat 53

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Aleks Bukat

Mistrz Regionalny 958
2 Dominik Magryś Mistrz Okręgowy 797
3 Milena Klimiuk Mistrz Okręgowy 654
4 Wojciech Bąk Mistrz Okręgowy 590
5 Jan Trojak Mistrz Okręgowy 470
6 Maciej Zych Mistrz Klubowy 397
7 Kacper Kisielewski Mistrz Klubowy 314
8 Jakub Michalski Adept 306
9 Jan Łuczeczko Mistrz Klubowy 286
10 Antoni Byliński Mistrz Klubowy 275

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Aleks Bukat

Mistrz Regionalny 958
2 Kacper Kowalski Adept 69
3 Adam Stachura Kandydat 53
4 Wojciech Potapczyk Adept 35
5 Kryspin Jankowiak Adept 34
6 Hubert Stachura Kandydat 23
7 Dominik Zenka Kandydat 21
8 Zofia Sołowiej Debiutant 19
9 Paweł Fassa Kandydat 16
10 Konrad Wójcik Debiutant 16

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Magryś

Mistrz Okręgowy 797
2 Maciej Zych Mistrz Klubowy 397

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Milena Klimiuk

Mistrz Okręgowy 654
2 Jan Trojak Mistrz Okręgowy 470
3 Kacper Kisielewski Mistrz Klubowy 314
4 Jakub Michalski Adept 306
5 Łucja Ciborowska Mistrz Wojewódzki 199
6 Antoni Wójtowicz Mistrz Klubowy 192
7 Tomasz Trojak Adept 179
8 Emilia Massalska Adept 133
9 Ignacy Kotewicz Mistrz Klubowy 112
10 Kaja Kowal Adept 102

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Bąk

Mistrz Okręgowy 590
2 Miłosz Polak Adept 224
3 Maja Trojańska Mistrz Klubowy 215
4 Bartłomiej Gala Mistrz Klubowy 203
5 Mateusz Wrzesiński Mistrz Klubowy 193
6 Dominik Wrzesiński Mistrz Klubowy 188
7 Julia Gala Adept 157
8 Lena Kopowicz Adept 66
9 Maja Jakubiak Adept 45
10 Maciej Godlewski Adept 39

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jan Łuczeczko

Mistrz Klubowy 286
2 Antoni Byliński Mistrz Klubowy 275
3 Cyprian Morawski Adept 253
4 Martyna Smoleń Mistrz Klubowy 210
5 Szymon Grabala Adept 193
6 Milena Smoleń Mistrz Klubowy 173
7 Szymon Jędrzejewski Adept 155
8 Marlena Smoleń Adept 106
9 Aniela Kwaśniewska Kandydat 82
10 Julia Wodzyńska Kandydat 80

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Franciszek Stężała

Adept 259
2 Jadwiga Stężała Adept 151

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marianna Pantak

Mistrz Klubowy 232
2 Franciszek Kierepka Kandydat 139
3 Kryspin Donder Adept 90
4 Oliwer Rubach Kandydat 81
5 Krzysztof Świątkowski Kandydat 56
6 Antoni Kierepka Debiutant 43
7 Wojciech Łempiński Debiutant 31
8 Jakub Kierepka Debiutant 27
9 Zuzanna Sobota Debiutant 21
10 Kacper Kiszkunas Debiutant 17

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Franciszek Krajewski

Mistrz Klubowy 125
2 Michał Kupczyk Adept 72
3 Michał Kamiński Debiutant 48
4 Paweł Pietrzykowski Adept 41
5 Leon Krajewski Kandydat 30
6 Martyna Dorszewska Kandydat 16
7 Piotr Laskowski Debiutant 10
8 Oliwia Wróblewska Kandydat 10
9 Marta Piątkowska Kandydat 8
10 Olgierd Brylski Debiutant 7

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kamil Koratkiewicz

Kandydat 57
2 Antonina Kotarska Kandydat 53
3 Oliwia Koratkiewicz Debiutant 37
4 Natalia Prasalska Debiutant 21
5 Blanka Borcuch Debiutant 17
6 Aleksander Skiepko Adept 17
7 Maciej Bobowski Debiutant 12
8 Miłosz Wszeborowski Debiutant 7
9 Szymon Koc Debiutant 6
10 Jakub Burzyński Kandydat 3

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Aleksandra Chmielnik

Debiutant 43
2 Antonina Falana Debiutant 16
3 Konstancja Rydz Debiutant 16
4 Maja Kamrowska Debiutant 14
5 Anastazja Balcer Debiutant 1

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Martyna Śnieg

Adept 6
2 Alan Szwed Debiutant 2
3 Lena Michalska Debiutant 1
4 Anna Szczech Debiutant 1

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Konstantyn Król

Debiutant 1
2 Wiktor Ląkocy Debiutant 1
3 Ksawery Mroziński Debiutant 1
4 Nestor Osiński Debiutant 1
5 Mikołaj Wapiński Debiutant 1
6 Oliwier Wyrwa Debiutant 1
7 Szymon Żmudzin Debiutant 1