Brydżysta roku 2023
Juniorzy U-16
Stan na 2024-03-29 00:15:08
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | PK | Mistrz Krajowy | 2 837 | ||
2 | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 672 | ||
3 | MP | Mistrz Regionalny | 1 443 | ||
4 | Milena Klimiuk | MP | Mistrz Regionalny | 1 436 | |
5 | Szymon Grabala | PM | Mistrz Wojewódzki | 1 077 | |
6 | Kacper Kisielewski | MP | Mistrz Regionalny | 1 023 | |
7 | Błażej Mróz | MP | Mistrz Okręgowy | 863 | |
8 | Michał Brzozowski | MA | Mistrz Okręgowy | 856 | |
9 | Jakub Adamczak | MA | Mistrz Okręgowy | 818 | |
10 | Adam Stachura | MP | Mistrz Okręgowy | 746 | |
11 | Antonina Chmielewska | MP | Mistrz Okręgowy | 702 | |
12 | Wiktor Stasiński | PM | Mistrz Klubowy | 676 | |
13 | Jadwiga Stężała | ZP | Mistrz Okręgowy | 675 | |
14 | Bartłomiej Gala | MA | Mistrz Okręgowy | 633 | |
15 | Michał Hołowacz | MA | Mistrz Okręgowy | 610 | |
16 | Antoni Wójtowicz | MP | Mistrz Wojewódzki | 609 | |
17 | Karolina Miszczuk | MA | Mistrz Klubowy | 528 | |
18 | Ignacy Kotewicz | MP | Mistrz Wojewódzki | 505 | |
19 | Adam Mazur | MP | Mistrz Okręgowy | 466 | |
20 | Mieszko Szmigel | SL | Mistrz Klubowy | 451 | |
21 | Weronika Romańska | MP | Mistrz Klubowy | 447 | |
22 | Klara Kozłowska | MP | Mistrz Klubowy | 446 | |
23 | Franciszek Stężała | ZP | Mistrz Okręgowy | 395 | |
24 | Karolina Stępkowska | MP | Mistrz Klubowy | 381 | |
25 | Paweł Odrzywół | DS | Mistrz Klubowy | 359 | |
26 | Marcel Prokopowicz | MP | Mistrz Klubowy | 355 | |
27 | Julia Ziętarska | MP | Mistrz Klubowy | 348 | |
28 | Wojciech Tokarski | MA | Mistrz Okręgowy | 347 | |
29 | Franciszek Kierepka | SL | Mistrz Okręgowy | 345 | |
30 | Armin Wład | MA | Mistrz Okręgowy | 337 | |
31 | Krzysztof Ziętarski | MP | Mistrz Klubowy | 333 | |
32 | Stanisław Psuty | KP | Mistrz Klubowy | 332 | |
33 | Olgierd Brylski | KP | Mistrz Klubowy | 325 | |
34 | Antoni Danek | WP | Mistrz Klubowy | 317 | |
35 | Adam Nagórny | PM | Mistrz Okręgowy | 298 | |
36 | Marta Szymańska | WP | Adept | 296 | |
37 | Dominik Wrzesiński | MA | Mistrz Okręgowy | 295 | |
38 | Maciej Zych | PK | Mistrz Okręgowy | 293 | |
39 | Emilia Massalska | MP | Mistrz Okręgowy | 280 | |
40 | Kacper Jurkiewicz | MP | Adept | 277 | |
41 | Michał Stępkowski | MP | Mistrz Klubowy | 271 | |
42 | Tymon Kuflowski | MP | Adept | 263 | |
43 | Adam Wieciech | MP | Adept | 262 | |
44 | Leon Krajewski | KP | Mistrz Klubowy | 254 | |
45 | Maja Trojańska | MA | Mistrz Okręgowy | 252 | |
Mateusz Wrzesiński | MA | Mistrz Okręgowy | 252 | ||
47 | Zofia Konieczny | SL | Adept | 245 | |
48 | Lena Kopowicz | MA | Mistrz Klubowy | 242 | |
49 | Liwia Kaczmarska | SL | Adept | 239 | |
50 | Daria Bartkiewicz | DS | Mistrz Klubowy | 230 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 837 | ||
2 | Miłosz Polak | Mistrz Wojewódzki | 1 672 | |
3 | Jakub Michalski | Mistrz Regionalny | 1 443 | |
4 | Milena Klimiuk | Mistrz Regionalny | 1 436 | |
5 | Szymon Grabala | Mistrz Wojewódzki | 1 077 | |
6 | Kacper Kisielewski | Mistrz Regionalny | 1 023 | |
7 | Błażej Mróz | Mistrz Okręgowy | 863 | |
8 | Michał Brzozowski | Mistrz Okręgowy | 856 | |
9 | Jakub Adamczak | Mistrz Okręgowy | 818 | |
10 | Adam Stachura | Mistrz Okręgowy | 746 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 837 | ||
2 | Maciej Zych | Mistrz Okręgowy | 293 | |
3 | Karolina Koneczna | Kandydat | 62 | |
4 | Maciej Wisz | Kandydat | 62 | |
5 | Jan Kulpiński | Kandydat | 59 | |
6 | Antoni Mazur | Kandydat | 59 | |
7 | Dominik Chmiel | Kandydat | 51 | |
8 | Aleksandra Bieda | Kandydat | 40 | |
9 | Natasza Wróbel | Debiutant | 40 | |
10 | Maja Warzybok | Debiutant | 38 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 1 672 | ||
2 | Michał Brzozowski | Mistrz Okręgowy | 856 | |
3 | Jakub Adamczak | Mistrz Okręgowy | 818 | |
4 | Bartłomiej Gala | Mistrz Okręgowy | 633 | |
5 | Michał Hołowacz | Mistrz Okręgowy | 610 | |
6 | Karolina Miszczuk | Mistrz Klubowy | 528 | |
7 | Wojciech Tokarski | Mistrz Okręgowy | 347 | |
8 | Armin Wład | Mistrz Okręgowy | 337 | |
9 | Dominik Wrzesiński | Mistrz Okręgowy | 295 | |
10 | Maja Trojańska | Mistrz Okręgowy | 252 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 443 | ||
2 | Milena Klimiuk | Mistrz Regionalny | 1 436 | |
3 | Kacper Kisielewski | Mistrz Regionalny | 1 023 | |
4 | Błażej Mróz | Mistrz Okręgowy | 863 | |
5 | Adam Stachura | Mistrz Okręgowy | 746 | |
6 | Antonina Chmielewska | Mistrz Okręgowy | 702 | |
7 | Antoni Wójtowicz | Mistrz Wojewódzki | 609 | |
8 | Ignacy Kotewicz | Mistrz Wojewódzki | 505 | |
9 | Adam Mazur | Mistrz Okręgowy | 466 | |
10 | Weronika Romańska | Mistrz Klubowy | 447 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 1 077 | ||
2 | Wiktor Stasiński | Mistrz Klubowy | 676 | |
3 | Adam Nagórny | Mistrz Okręgowy | 298 | |
4 | Agata Gaweł | Adept | 222 | |
5 | Marlena Smoleń | Mistrz Klubowy | 211 | |
6 | Aniela Kwaśniewska | Mistrz Klubowy | 161 | |
7 | Nikodem Pasek | Adept | 110 | |
8 | Julian Morawski | Debiutant | 46 | |
9 | Wiktor Wodzyński | Kandydat | 42 | |
10 | Szymon Lilla | Kandydat | 37 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 675 | ||
2 | Franciszek Stężała | Mistrz Okręgowy | 395 | |
3 | Anastazja Bagińska | Debiutant | 3 | |
4 | Maksymilian Daszkiewicz | Debiutant | 3 | |
5 | Kaya Myszka-Kowalczyk | Debiutant | 3 | |
6 | Zuzanna Olejniczak | Debiutant | 3 | |
7 | Zofia Słowińska | Debiutant | 3 | |
8 | Jakub Anuszkiewicz | Debiutant | 2 | |
9 | Alan Dudek | Debiutant | 2 | |
10 | Natalia Keller | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 451 | ||
2 | Franciszek Kierepka | Mistrz Okręgowy | 345 | |
3 | Zofia Konieczny | Adept | 245 | |
4 | Liwia Kaczmarska | Adept | 239 | |
5 | Antoni Kierepka | Mistrz Klubowy | 142 | |
6 | Zuzanna Mazur | Adept | 125 | |
7 | Jan Kulik | Kandydat | 112 | |
8 | Antonina Smyła | Kandydat | 111 | |
9 | Małgorzata Adamczyk | Adept | 98 | |
10 | Wojciech Łempiński | Adept | 98 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 359 | ||
2 | Daria Bartkiewicz | Mistrz Klubowy | 230 | |
3 | Adrian Sinicki | Mistrz Klubowy | 223 | |
4 | Konrad Wójcik | Mistrz Klubowy | 220 | |
5 | Wojciech Potapczyk | Mistrz Klubowy | 219 | |
6 | Kajetan Kęska | Adept | 168 | |
7 | Pavlo Mykhashchuk | Adept | 158 | |
8 | Hubert Stachura | Mistrz Klubowy | 148 | |
9 | Hanna Jaworska | Adept | 144 | |
10 | Jakub Jaworski | Adept | 144 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 332 | ||
2 | Olgierd Brylski | Mistrz Klubowy | 325 | |
3 | Leon Krajewski | Mistrz Klubowy | 254 | |
4 | Michał Kupczyk | Mistrz Klubowy | 178 | |
5 | Oliwia Wróblewska | Adept | 123 | |
6 | Marta Piątkowska | Adept | 116 | |
7 | Błażej Florkiewicz | Kandydat | 72 | |
8 | Martyna Dorszewska | Adept | 57 | |
9 | Mikołaj Głodowski | Kandydat | 53 | |
10 | Paweł Pietrzykowski | Adept | 34 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 317 | ||
2 | Marta Szymańska | Adept | 296 | |
3 | Hubert Świątek | Adept | 140 | |
4 | Marlena Świątek | Kandydat | 115 | |
5 | Konrad Rajewski | Kandydat | 100 | |
6 | Paulina Jędrzejczak | Kandydat | 89 | |
7 | Wojciech Dańczak | Kandydat | 76 | |
8 | Krzysztof Skręty | Kandydat | 66 | |
9 | Szymon Nowak | Kandydat | 60 | |
10 | Michał Popielarski | Kandydat | 56 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 165 | ||
2 | Ludwik Sybilak | Kandydat | 57 | |
3 | Robert Jaros | Debiutant | 37 | |
4 | Adam Kowalski | Debiutant | 14 | |
5 | Maja Rzepkowska | Debiutant | 11 | |
6 | Mateusz Słotwiński | Debiutant | 11 | |
7 | Nikodem Głowiński | Debiutant | 5 | |
8 | Kalina Klewin | Debiutant | 3 | |
9 | Alan Giziński | Debiutant | 2 | |
10 | Philip Drożdżalski | Debiutant | 1 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 150 | ||
2 | Kamil Koratkiewicz | Mistrz Klubowy | 93 | |
3 | Antonina Kotarska | Mistrz Klubowy | 91 | |
4 | Maciej Bobowski | Adept | 69 | |
5 | Mateusz Śliwonik | Debiutant | 18 | |
6 | Szymon Tworkowski | Debiutant | 18 | |
7 | Ignacy Rogala | Debiutant | 11 | |
8 | Zofia Dmitruk | Debiutant | 10 | |
9 | Zofia Faszczewska | Debiutant | 10 | |
10 | Michał Krasowski | Debiutant | 9 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Kandydat | 80 | ||
2 | Maciek Kasprzyk | Kandydat | 71 | |
3 | Krystian Kasprzyk | Kandydat | 70 | |
4 | Miłosz Redlica | Kandydat | 48 | |
5 | Małgorzata Karyś | Debiutant | 43 | |
6 | Pola Burzyńska | Debiutant | 37 | |
7 | Damian Kubicki | Debiutant | 30 | |
8 | Małgorzata Dyk | Debiutant | 28 | |
9 | Miłosz Sidło | Debiutant | 25 | |
10 | Roksana Dykiel | Debiutant | 23 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Debiutant | 1 | ||
2 | David Kim | Debiutant | 1 | |
3 | Meir Kim | Debiutant | 1 | |
4 | Wiktoria Pastuszka | Debiutant | 1 | |
5 | Teodor Prokop | Debiutant | 1 | |
6 | Michał Zacharski | Debiutant | 1 | |
7 | Paweł Zacharski | Debiutant | 1 | |
8 | Aleksandra Zakrzewska | Debiutant | 1 |