Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

Juniorzy U-21

Stan na 2020-09-26 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Jakub Bazyluk

MA Mistrz Krajowy 591
2

Tomasz Kiełbasa

MA Mistrz Międzynarodowy 551
3

Dominik Magryś

PK Mistrz Klubowy 425
4 Bartosz Bejenka PD Mistrz Klubowy 408
5 Dominik Hołyś DS Mistrz Okręgowy 389
6 Jakub Marekwica SL Mistrz Klubowy 366
7 Kajetan Granops WP Mistrz Klubowy 347
8 Aleks Bukat DS Mistrz Wojewódzki 338
9 Wojciech Bąk MA Mistrz Klubowy 334
10 Milena Klimiuk MP Mistrz Klubowy 327
11 Michał Korwek PD Mistrz Klubowy 319
12 Jakub Wierzbowski PD Mistrz Klubowy 318
13 Jakub Gawron MP Mistrz Klubowy 309
14 Adam Rogowski PD Mistrz Klubowy 305
15 Jan Trojak MP Adept 303
16 Jakub Nawrocki WP Mistrz Okręgowy 300
17 Jakub Franczak DS Mistrz Okręgowy 298
18 Michał Maszenda MA Mistrz Krajowy 293
19 Zofia Trojan DS Mistrz Klubowy 291
20 Wiktor Pantak SL Mistrz Wojewódzki 290
21 Jan Łuczeczko PM Adept 283
22 Marianna Pantak SL Adept 280
23 Martyna Smoleń PM Adept 279
24 Szymon Graś WP Mistrz Okręgowy 259
25 Józef Bugajewski WP Mistrz Okręgowy 254
26 Łukasz Józkowiak WP Mistrz Okręgowy 251
27 Maksymilian Grochowski WP Mistrz Wojewódzki 229
28 Ewa Morawska WP Mistrz Okręgowy 227
29 Maximilian Szemik SL Adept 225
30 Dominika Lucka SL Adept 221
31 Mikołaj Jankowski WP Mistrz Okręgowy 218
32 Wiktor Chałupniczak WP Mistrz Klubowy 213
33 Wojciech Okrzesik SL Adept 211
34 Kuba Mierzwiński MA Mistrz Klubowy 210
35 Władysław Walicki LD Mistrz Klubowy 208
36 Piotr Zborowski DS Mistrz Okręgowy 207
37 Maciej Kędzierski MP Mistrz Krajowy 201
38 Kornel Krawiec DS Mistrz Okręgowy 199
39 Kacper Błasiak DS Mistrz Okręgowy 198
40 Kacper Kuflowski MP Mistrz Wojewódzki 192
41 Jan Cieśliński WP Mistrz Okręgowy 190
Jakub Korzeniowski MP Adept 190
43 Maria Banaszkiewicz WP Mistrz Okręgowy 189
44 Ignacy Kotewicz MP Adept 181
Jan Pytel DS Mistrz Klubowy 181
46 Jakub Pietrzak SL Adept 178
Adam Zalwowski WP Mistrz Klubowy 178
48 Zofia Duda LD Mistrz Okręgowy 177
49 Emilia Gwóźdź SL Adept 175
50 Magdalena Pawlak WP Mistrz Klubowy 172

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Bazyluk

Mistrz Krajowy 591
2 Tomasz Kiełbasa Mistrz Międzynarodowy 551
3 Dominik Magryś Mistrz Klubowy 425
4 Bartosz Bejenka Mistrz Klubowy 408
5 Dominik Hołyś Mistrz Okręgowy 389
6 Jakub Marekwica Mistrz Klubowy 366
7 Kajetan Granops Mistrz Klubowy 347
8 Aleks Bukat Mistrz Wojewódzki 338
9 Wojciech Bąk Mistrz Klubowy 334
10 Milena Klimiuk Mistrz Klubowy 327

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Bazyluk

Mistrz Krajowy 591
2 Tomasz Kiełbasa Mistrz Międzynarodowy 551
3 Wojciech Bąk Mistrz Klubowy 334
4 Michał Maszenda Mistrz Krajowy 293
5 Kuba Mierzwiński Mistrz Klubowy 210
6 Joanna Zalewska Mistrz Regionalny 160
7 Jakub Dziuba Mistrz Okręgowy 153
8 Miłosz Polak Adept 131
9 Szymon Rojek Adept 130
10 Michał Lachowski Adept 127

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Magryś

Mistrz Klubowy 425
2 Maciej Zych Kandydat 98
3 Piotr Kruczek Mistrz Okręgowy 51

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Bartosz Bejenka

Mistrz Klubowy 408
2 Michał Korwek Mistrz Klubowy 319
3 Jakub Wierzbowski Mistrz Klubowy 318
4 Adam Rogowski Mistrz Klubowy 305
5 Rafał Łazarczyk Adept 163
6 Wiktor Skiepko Mistrz Klubowy 161
7 Natalia Szoka Adept 157
8 Patryk Klim Mistrz Klubowy 145
9 Natalia Domalewska Adept 136
10 Sylwia Burzyńska Adept 124

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Hołyś

Mistrz Okręgowy 389
2 Aleks Bukat Mistrz Wojewódzki 338
3 Jakub Franczak Mistrz Okręgowy 298
4 Zofia Trojan Mistrz Klubowy 291
5 Piotr Zborowski Mistrz Okręgowy 207
6 Kornel Krawiec Mistrz Okręgowy 199
7 Kacper Błasiak Mistrz Okręgowy 198
8 Jan Pytel Mistrz Klubowy 181
9 Maciej Racewicz Mistrz Wojewódzki 144
10 Kryspin Jankowiak Adept 80

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Marekwica

Mistrz Klubowy 366
2 Wiktor Pantak Mistrz Wojewódzki 290
3 Marianna Pantak Adept 280
4 Maximilian Szemik Adept 225
5 Dominika Lucka Adept 221
6 Wojciech Okrzesik Adept 211
7 Jakub Pietrzak Adept 178
8 Emilia Gwóźdź Adept 175
9 Kamil Życzkowski Adept 162
10 Natalia Suszanowicz Adept 152

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kajetan Granops

Mistrz Klubowy 347
2 Jakub Nawrocki Mistrz Okręgowy 300
3 Szymon Graś Mistrz Okręgowy 259
4 Józef Bugajewski Mistrz Okręgowy 254
5 Łukasz Józkowiak Mistrz Okręgowy 251
6 Maksymilian Grochowski Mistrz Wojewódzki 229
7 Ewa Morawska Mistrz Okręgowy 227
8 Mikołaj Jankowski Mistrz Okręgowy 218
9 Wiktor Chałupniczak Mistrz Klubowy 213
10 Jan Cieśliński Mistrz Okręgowy 190

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Milena Klimiuk

Mistrz Klubowy 327
2 Jakub Gawron Mistrz Klubowy 309
3 Jan Trojak Adept 303
4 Maciej Kędzierski Mistrz Krajowy 201
5 Kacper Kuflowski Mistrz Wojewódzki 192
6 Jakub Korzeniowski Adept 190
7 Ignacy Kotewicz Adept 181
8 Kacper Kisielewski Adept 167
9 Antoni Wójtowicz Adept 152
10 Jakub Dębski Adept 134

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jan Łuczeczko

Adept 283
2 Martyna Smoleń Adept 279
3 Wojciech Szybowski Mistrz Klubowy 139
4 Antoni Byliński Adept 74
5 Cyprian Morawski Kandydat 65
6 Milena Smoleń Kandydat 31
7 Szymon Grabala Debiutant 25
8 Szymon Jędrzejewski Debiutant 19
9 Marlena Smoleń Debiutant 18
10 Arkadiusz Czarkowski Kandydat 11

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Władysław Walicki

Mistrz Klubowy 208
2 Zofia Duda Mistrz Okręgowy 177
3 Jakub Janasiak Mistrz Okręgowy 145
4 Julia Bojanowska Mistrz Klubowy 141
5 Martyna Śnieg Adept 110
6 Sebastian Wojtczak Mistrz Okręgowy 100
7 Łukasz Bartosik Mistrz Klubowy 71
8 Katarzyna Bielicka Adept 52
9 Małgorzata Bielińska Mistrz Okręgowy 50
10 Wioletta Kaźmierczak Adept 50

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kacper Kopka

Mistrz Międzynarodowy 141
2 Michał Kupczyk Adept 133
3 Krzysztof Cichy Mistrz Krajowy 126
4 Franciszek Krajewski Adept 92
5 Paweł Pietrzykowski Kandydat 87
6 Martyna Dorszewska Kandydat 66
7 Paweł Laskowski Kandydat 66
8 Zofia Gaszak Debiutant 39
9 Leon Krajewski Debiutant 30
10 Julia Antczak Debiutant 10

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Błażej Franczyk

Mistrz Klubowy 117
2 Jakub Masny Adept 117
3 Jakub Oleksa Mistrz Klubowy 117
4 Jakub Sobkowiak Mistrz Klubowy 117
5 Cezary Włodarczyk Mistrz Klubowy 117

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Paweł Skierś

Adept 55
2 Franciszek Stężała Debiutant 46

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Anna Pytka

Mistrz Klubowy 43
2 Julia Grodzka Mistrz Wojewódzki 31
3 Natalia Pytka Kandydat 8

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maciej Sarnowski

Kandydat 43
2 Jan Drężek Kandydat 38
3 Maciej Częczek Debiutant 33
4 Jan Reza Debiutant 21
5 Krzysztof Wojno Debiutant 19
6 Maria Lipska Debiutant 1