Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

Juniorzy U-26

Stan na 2020-06-04 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Michał Klukowski

PM Arcymistrz Światowy 5 089
2

Patryk Patreuha

DS Mistrz Międzynarodowy 773
3

Jakub Patreuha

DS Mistrz Krajowy 711
4 Anna Maduzia WP Mistrz Międzynarodowy 705
5 Jakub Bazyluk MA Mistrz Krajowy 529
6 Tomasz Kiełbasa MA Mistrz Międzynarodowy 495
7 Tomasz Kuchta WP Mistrz Okręgowy 422
8 Dominik Hołyś DS Mistrz Okręgowy 385
9 Bartosz Bejenka PD Mistrz Klubowy 379
10 Kajetan Granops WP Mistrz Klubowy 306
11 Michał Korwek PD Mistrz Klubowy 305
12 Jakub Wierzbowski PD Mistrz Klubowy 288
13 Anna Zaręba MA Mistrz Krajowy 287
14 Adam Suchodolski PM Mistrz Krajowy 282
15 Adam Rogowski PD Mistrz Klubowy 280
16 Dominik Magryś PK Mistrz Klubowy 273
Jakub Nawrocki WP Mistrz Okręgowy 273
18 Adam Szuszkiewicz DS Mistrz Regionalny 248
19 Jakub Franczak DS Mistrz Okręgowy 234
20 Monika Suchodolska PM Mistrz Regionalny 232
21 Patrycja Krupnik DS Mistrz Okręgowy 229
22 Zofia Trojan DS Mistrz Klubowy 225
23 Szymon Graś WP Mistrz Okręgowy 224
24 Rafał Molenda DS Mistrz Wojewódzki 219
25 Łukasz Józkowiak WP Mistrz Okręgowy 207
26 Jan Łuczeczko PM Adept 205
27 Martyna Smoleń PM Adept 204
28 Piotr Zborowski DS Mistrz Okręgowy 203
29 Ewa Morawska WP Mistrz Okręgowy 202
30 Aleks Bukat DS Mistrz Wojewódzki 199
Maciej Kędzierski MP Mistrz Krajowy 199
32 Józef Bugajewski WP Mistrz Okręgowy 198
33 Milan Chyliński LD Mistrz Okręgowy 193
34 Mikołaj Jankowski WP Mistrz Okręgowy 190
Piotr Jasiński MA Mistrz Międzynarodowy 190
36 Maria Banaszkiewicz WP Mistrz Okręgowy 187
37 Wiktor Chałupniczak WP Mistrz Klubowy 182
Maksymilian Grochowski WP Mistrz Wojewódzki 182
39 Kornel Krawiec DS Mistrz Okręgowy 181
Jan Pytel DS Mistrz Klubowy 181
41 Kacper Błasiak DS Mistrz Okręgowy 180
42 Jan Trojak MP Adept 179
43 Michał Maszenda MA Mistrz Krajowy 177
44 Jakub Marekwica SL Adept 175
45 Dominik Puchała PK Adept 174
46 Dariusz Syncerek LD Mistrz Okręgowy 168
47 Jakub Korzeniowski MP Adept 164
Wiktor Pantak SL Mistrz Wojewódzki 164
49 Jan Cieśliński WP Mistrz Okręgowy 162
Milena Klimiuk MP Adept 162

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 5 089
2 Patryk Patreuha Mistrz Międzynarodowy 773
3 Jakub Patreuha Mistrz Krajowy 711
4 Anna Maduzia Mistrz Międzynarodowy 705
5 Jakub Bazyluk Mistrz Krajowy 529
6 Tomasz Kiełbasa Mistrz Międzynarodowy 495
7 Tomasz Kuchta Mistrz Okręgowy 422
8 Dominik Hołyś Mistrz Okręgowy 385
9 Bartosz Bejenka Mistrz Klubowy 379
10 Kajetan Granops Mistrz Klubowy 306

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 5 089
2 Adam Suchodolski Mistrz Krajowy 282
3 Monika Suchodolska Mistrz Regionalny 232
4 Jan Łuczeczko Adept 205
5 Martyna Smoleń Adept 204
6 Jakub Pilachowski Mistrz Klubowy 71
7 Wojciech Ligman Mistrz Okręgowy 68
8 Antoni Byliński Kandydat 9
9 Wiktor Strukiel Debiutant 6
10 Bartek Szwagrowski Debiutant 6

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Patryk Patreuha

Mistrz Międzynarodowy 773
2 Jakub Patreuha Mistrz Krajowy 711
3 Dominik Hołyś Mistrz Okręgowy 385
4 Adam Szuszkiewicz Mistrz Regionalny 248
5 Jakub Franczak Mistrz Okręgowy 234
6 Patrycja Krupnik Mistrz Okręgowy 229
7 Zofia Trojan Mistrz Klubowy 225
8 Rafał Molenda Mistrz Wojewódzki 219
9 Piotr Zborowski Mistrz Okręgowy 203
10 Aleks Bukat Mistrz Wojewódzki 199

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Anna Maduzia

Mistrz Międzynarodowy 705
2 Tomasz Kuchta Mistrz Okręgowy 422
3 Kajetan Granops Mistrz Klubowy 306
4 Jakub Nawrocki Mistrz Okręgowy 273
5 Szymon Graś Mistrz Okręgowy 224
6 Łukasz Józkowiak Mistrz Okręgowy 207
7 Ewa Morawska Mistrz Okręgowy 202
8 Józef Bugajewski Mistrz Okręgowy 198
9 Mikołaj Jankowski Mistrz Okręgowy 190
10 Maria Banaszkiewicz Mistrz Okręgowy 187

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Bazyluk

Mistrz Krajowy 529
2 Tomasz Kiełbasa Mistrz Międzynarodowy 495
3 Anna Zaręba Mistrz Krajowy 287
4 Piotr Jasiński Mistrz Międzynarodowy 190
5 Michał Maszenda Mistrz Krajowy 177
6 Joanna Zalewska Mistrz Regionalny 131
7 Wojciech Bąk Adept 129
8 Michał Górski Mistrz Wojewódzki 124
9 Przemysław Nitek Mistrz Wojewódzki 113
10 Jakub Dziuba Mistrz Okręgowy 109

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Bartosz Bejenka

Mistrz Klubowy 379
2 Michał Korwek Mistrz Klubowy 305
3 Jakub Wierzbowski Mistrz Klubowy 288
4 Adam Rogowski Mistrz Klubowy 280
5 Rafał Łazarczyk Adept 157
6 Wiktor Skiepko Mistrz Klubowy 144
7 Patryk Klim Mistrz Klubowy 128
8 Natalia Domalewska Adept 123
9 Sylwia Burzyńska Adept 104
10 Natalia Szoka Adept 104

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Magryś

Mistrz Klubowy 273
2 Dominik Puchała Adept 174
3 Seweryn Kulec Kandydat 90
4 Katarzyna Bąk Kandydat 80
5 Maciej Zych Kandydat 63

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maciej Kędzierski

Mistrz Krajowy 199
2 Jan Trojak Adept 179
3 Jakub Korzeniowski Adept 164
4 Milena Klimiuk Adept 162
5 Jakub Gawron Mistrz Klubowy 160
6 Jakub Dębski Adept 107
7 Łucja Ciborowska Mistrz Okręgowy 106
8 Ignacy Kotewicz Adept 103
9 Kacper Kuflowski Mistrz Wojewódzki 93
10 Marcin Szymański Mistrz Krajowy 93

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Milan Chyliński

Mistrz Okręgowy 193
2 Dariusz Syncerek Mistrz Okręgowy 168
3 Jakub Janasiak Mistrz Okręgowy 145
4 Bartłomiej Ziółkowski Adept 109
5 Władysław Walicki Mistrz Klubowy 91
6 Zofia Duda Mistrz Klubowy 42
7 Mirosław Syncerek Mistrz Okręgowy 35
8 Martyna Śnieg Adept 18
9 Zofia Post Debiutant 10
10 Paweł Cichoś Adept 8

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Marekwica

Adept 175
2 Wiktor Pantak Mistrz Wojewódzki 164
3 Marianna Pantak Adept 160
4 Maximilian Szemik Kandydat 97
5 Kamil Życzkowski Kandydat 96
6 Michał Kaleta Mistrz Krajowy 91
7 Dominika Lucka Kandydat 85
8 Przemysław Kurzak Mistrz Regionalny 80
9 Jakub Pietrzak Kandydat 78
10 Zuzanna Taczewska Kandydat 76

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Błażej Franczyk

Mistrz Klubowy 117
2 Jakub Masny Adept 117
3 Jakub Oleksa Mistrz Klubowy 117
4 Jakub Sobkowiak Mistrz Klubowy 117
5 Cezary Włodarczyk Mistrz Klubowy 117

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Błaszkiewicz

Adept 103
2 Jacek Wojtecki Mistrz Klubowy 97
3 Bartosz Muszyński Mistrz Klubowy 77
4 Paweł Skierś Adept 55

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Kupczyk

Adept 97
2 Kacper Kopka Mistrz Międzynarodowy 91
3 Franciszek Krajewski Kandydat 77
4 Krzysztof Cichy Mistrz Krajowy 76
5 Paweł Laskowski Kandydat 63
6 Paweł Pietrzykowski Kandydat 60
7 Martyna Dorszewska Kandydat 37
8 Zofia Gaszak Debiutant 13
9 Julia Antczak Debiutant 9
10 Piotr Laskowski Debiutant 9

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Okuniewski

Mistrz Regionalny 58
2 Julia Grodzka Mistrz Wojewódzki 22
3 Anna Pytka Mistrz Klubowy 22

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maciej Sarnowski

Kandydat 42
2 Jan Drężek Debiutant 37
3 Maciej Częczek Debiutant 32
4 Jan Reza Debiutant 20
5 Krzysztof Wojno Debiutant 19