Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2021

Juniorzy U-26

Stan na 2021-10-26 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Michał Klukowski

PM Arcymistrz Światowy 3 173
2

Patryk Patreuha

DS Mistrz Międzynarodowy 2 759
3

Jakub Patreuha

DS Mistrz Międzynarodowy 2 006
4 Kacper Kopka KP Mistrz Międzynarodowy 1 354
5 Anna Maduzia WP Mistrz Międzynarodowy 1 082
6 Aleks Bukat DS Mistrz Regionalny 958
7 Tomasz Kiełbasa MA Mistrz Międzynarodowy 841
8 Dominik Magryś PK Mistrz Okręgowy 797
9 Wojciech Okuniewski LU Mistrz Krajowy 761
10 Natalia Suszanowicz SL Mistrz Okręgowy 727
11 Maciej Kędzierski MP Mistrz Krajowy 692
12 Jakub Bazyluk MA Mistrz Krajowy 661
13 Milena Klimiuk MP Mistrz Okręgowy 654
14 Dominika Lucka SL Mistrz Okręgowy 652
15 Maximilian Szemik SL Mistrz Okręgowy 643
16 Joanna Zalewska MA Mistrz Regionalny 636
17 Jakub Pietrzak SL Mistrz Okręgowy 615
18 Wojciech Okrzesik SL Mistrz Okręgowy 599
19 Wojciech Bąk MA Mistrz Okręgowy 590
20 Kacper Kuflowski MP Mistrz Regionalny 510
21 Piotr Kruczek PK Mistrz Okręgowy 499
22 Jakub Gawron SL Mistrz Okręgowy 486
23 Jan Trojak MP Mistrz Okręgowy 470
24 Krzysztof Cichy KP Mistrz Międzynarodowy 465
25 Franciszek Kurlit MP Mistrz Regionalny 431
26 Jakub Marekwica SL Mistrz Okręgowy 426
27 Adam Suchodolski PM Mistrz Krajowy 423
28 Mateusz Bakalarski SL Mistrz Klubowy 418
29 Maciej Zych PK Mistrz Klubowy 397
30 Kornel Krawiec DS Mistrz Okręgowy 376
31 Maria Niklaus WP Mistrz Okręgowy 367
32 Adam Pigulski MP Mistrz Regionalny 343
33 Ewa Morawska WP Mistrz Okręgowy 326
34 Kacper Kisielewski MP Mistrz Klubowy 314
35 Jakub Michalski MP Adept 306
36 Ryszard Rosikiewicz DS Mistrz Regionalny 292
Filip Trojański MP Mistrz Regionalny 292
38 Jan Łuczeczko PM Mistrz Klubowy 286
39 Jakub Nawrocki WP Mistrz Okręgowy 285
40 Joanna Szymaszczyk MA Mistrz Wojewódzki 284
41 Wiktor Chałupniczak WP Mistrz Okręgowy 281
42 Natalia Szoka PD Mistrz Klubowy 278
43 Antoni Byliński PM Mistrz Klubowy 275
44 Zofia Trojan DS Mistrz Okręgowy 273
45 Jakub Dziuba MA Mistrz Wojewódzki 272
46 Arkadiusz Poziemski DS Mistrz Krajowy 271
47 Jakub Ledwoń SL Mistrz Klubowy 263
48 Michał Stasik MP Mistrz Wojewódzki 262
49 Franciszek Stężała ZP Adept 259
50 Jakub Franczak DS Mistrz Okręgowy 256

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 3 173
2 Patryk Patreuha Mistrz Międzynarodowy 2 759
3 Jakub Patreuha Mistrz Międzynarodowy 2 006
4 Kacper Kopka Mistrz Międzynarodowy 1 354
5 Anna Maduzia Mistrz Międzynarodowy 1 082
6 Aleks Bukat Mistrz Regionalny 958
7 Tomasz Kiełbasa Mistrz Międzynarodowy 841
8 Dominik Magryś Mistrz Okręgowy 797
9 Wojciech Okuniewski Mistrz Krajowy 761
10 Natalia Suszanowicz Mistrz Okręgowy 727

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 3 173
2 Adam Suchodolski Mistrz Krajowy 423
3 Jan Łuczeczko Mistrz Klubowy 286
4 Antoni Byliński Mistrz Klubowy 275
5 Cyprian Morawski Adept 253
6 Martyna Smoleń Mistrz Klubowy 210
7 Szymon Grabala Adept 193
8 Milena Smoleń Mistrz Klubowy 173
9 Szymon Jędrzejewski Adept 155
10 Marlena Smoleń Adept 106

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Patryk Patreuha

Mistrz Międzynarodowy 2 759
2 Jakub Patreuha Mistrz Międzynarodowy 2 006
3 Aleks Bukat Mistrz Regionalny 958
4 Kornel Krawiec Mistrz Okręgowy 376
5 Ryszard Rosikiewicz Mistrz Regionalny 292
6 Zofia Trojan Mistrz Okręgowy 273
7 Arkadiusz Poziemski Mistrz Krajowy 271
8 Jakub Franczak Mistrz Okręgowy 256
9 Oskar Tokarczuk Mistrz Wojewódzki 177
10 Dominika Ocylok Mistrz Regionalny 174

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kacper Kopka

Mistrz Międzynarodowy 1 354
2 Krzysztof Cichy Mistrz Międzynarodowy 465
3 Franciszek Krajewski Mistrz Klubowy 125
4 Michał Kupczyk Adept 72
5 Michał Kamiński Debiutant 48
6 Paweł Pietrzykowski Adept 41
7 Leon Krajewski Kandydat 30
8 Martyna Dorszewska Kandydat 16
9 Piotr Laskowski Debiutant 10
10 Oliwia Wróblewska Kandydat 10

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Anna Maduzia

Mistrz Międzynarodowy 1 082
2 Maria Niklaus Mistrz Okręgowy 367
3 Ewa Morawska Mistrz Okręgowy 326
4 Jakub Nawrocki Mistrz Okręgowy 285
5 Wiktor Chałupniczak Mistrz Okręgowy 281
6 Jakub Piłat Adept 176
7 Szymon Graś Mistrz Okręgowy 153
8 Adam Zalwowski Mistrz Okręgowy 122
9 Józef Bugajewski Mistrz Okręgowy 119
10 Łukasz Józkowiak Mistrz Okręgowy 116

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Tomasz Kiełbasa

Mistrz Międzynarodowy 841
2 Jakub Bazyluk Mistrz Krajowy 661
3 Joanna Zalewska Mistrz Regionalny 636
4 Wojciech Bąk Mistrz Okręgowy 590
5 Joanna Szymaszczyk Mistrz Wojewódzki 284
6 Jakub Dziuba Mistrz Wojewódzki 272
7 Piotr Jasiński Mistrz Międzynarodowy 234
8 Maksymilian Grochowski Mistrz Wojewódzki 233
9 Miłosz Polak Adept 224
10 Maja Trojańska Mistrz Klubowy 215

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Magryś

Mistrz Okręgowy 797
2 Piotr Kruczek Mistrz Okręgowy 499
3 Maciej Zych Mistrz Klubowy 397
4 Dominik Puchała Mistrz Klubowy 247
5 Dominik Brożyna Mistrz Klubowy 150
6 Patryk Leszczak Kandydat 122
7 Katarzyna Bąk Adept 94

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Okuniewski

Mistrz Krajowy 761
2 Julia Grodzka Mistrz Wojewódzki 84
3 Anna Pytka Mistrz Klubowy 62
4 Natalia Pytka Adept 25

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Natalia Suszanowicz

Mistrz Okręgowy 727
2 Dominika Lucka Mistrz Okręgowy 652
3 Maximilian Szemik Mistrz Okręgowy 643
4 Jakub Pietrzak Mistrz Okręgowy 615
5 Wojciech Okrzesik Mistrz Okręgowy 599
6 Jakub Gawron Mistrz Okręgowy 486
7 Jakub Marekwica Mistrz Okręgowy 426
8 Mateusz Bakalarski Mistrz Klubowy 418
9 Jakub Ledwoń Mistrz Klubowy 263
10 Marianna Pantak Mistrz Klubowy 232

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maciej Kędzierski

Mistrz Krajowy 692
2 Milena Klimiuk Mistrz Okręgowy 654
3 Kacper Kuflowski Mistrz Regionalny 510
4 Jan Trojak Mistrz Okręgowy 470
5 Franciszek Kurlit Mistrz Regionalny 431
6 Adam Pigulski Mistrz Regionalny 343
7 Kacper Kisielewski Mistrz Klubowy 314
8 Jakub Michalski Adept 306
9 Filip Trojański Mistrz Regionalny 292
10 Michał Stasik Mistrz Wojewódzki 262

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Natalia Szoka

Mistrz Klubowy 278
2 Bartosz Bejenka Mistrz Okręgowy 191
3 Adam Rogowski Mistrz Klubowy 76
4 Wiktor Skiepko Mistrz Klubowy 75
5 Patryk Klim Mistrz Klubowy 74
6 Michał Korwek Mistrz Klubowy 69
7 Kamil Koratkiewicz Kandydat 57
8 Antonina Kotarska Kandydat 53
9 Rafał Łazarczyk Mistrz Klubowy 48
10 Fabian Loyzance Kandydat 38

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Franciszek Stężała

Adept 259
2 Jadwiga Stężała Adept 151
3 Michał Krok Kandydat 141
4 Wiktoria Pańcyk Kandydat 84
5 Piotr Błaszkiewicz Adept 57

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Aniela Bocheńska

Adept 27
2 Maciej Sarnowski Kandydat 21
3 Krzysztof Wojno Kandydat 18
4 Maciej Częczek Kandydat 14
5 Jan Reza Debiutant 12
6 Jan Drężek Kandydat 4
7 Adam Wróblewski Adept 4
8 Maria Lipska Debiutant 1

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Zofia Duda

Mistrz Okręgowy 24
2 Dariusz Syncerek Mistrz Okręgowy 22
3 Krzysztof Maciak Mistrz Okręgowy 19
4 Julia Bojanowska Mistrz Okręgowy 17
5 Sebastian Wojtczak Mistrz Okręgowy 13
6 Łukasz Bartosik Mistrz Klubowy 10
7 Wioletta Kaźmierczak Adept 7
8 Magdalena Reguła Debiutant 7
9 Martyna Śnieg Adept 6
10 Maksym Mosiewicz Debiutant 4

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Masny

Adept 3
2 Cezary Włodarczyk Mistrz Klubowy 3
3 Konstantyn Król Debiutant 1
4 Wiktor Ląkocy Debiutant 1
5 Ksawery Mroziński Debiutant 1
6 Nestor Osiński Debiutant 1
7 Mikołaj Wapiński Debiutant 1
8 Oliwier Wyrwa Debiutant 1
9 Szymon Żmudzin Debiutant 1