Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

Nestorzy

Stan na 2020-06-04 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Marian Krasowski

PD Mistrz Międzynarodowy 951
2

Apolinary Kowalski

WM Arcymistrz Światowy 889
3

Tadeusz Kaczanowski

ZP Arcymistrz Międzynarodowy 872
4 Krzysztof Sikorski PM Arcymistrz Międzynarodowy 805
5 Lech Warężak DS Mistrz Międzynarodowy 796
6 Jerzy Gurzęda WP Mistrz Międzynarodowy 696
7 Irena Chodorowska MA Arcymistrz Międzynarodowy 684
8 Roman Kierznowski WM Arcymistrz Międzynarodowy 645
9 Jan Kadula PK Arcymistrz 618
10 Jan Chodorowski MA Arcymistrz Międzynarodowy 616
11 Janusz Drozdowski ZP Arcymistrz 614
12 Tadeusz Więckiewicz WM Mistrz Krajowy 610
13 Jerzy Sukow WM Arcymistrz 605
14 Zbigniew Lasocki ZP Arcymistrz 598
15 Lech Sadoś MA Arcymistrz 594
16 Włodzimierz Reszelski ZP Mistrz Międzynarodowy 593
17 Sławomir Wrzosek WM Mistrz Międzynarodowy 592
18 Kazimierz Omernik PM Arcymistrz Międzynarodowy 578
19 Jan Rogowski WM Arcymistrz Międzynarodowy 575
20 Andrzej Pożerski ZP Mistrz Krajowy 574
21 Lech Warwocki LD Mistrz Międzynarodowy 571
22 Zbigniew Pinkiewicz PM Arcymistrz 564
23 Ryszard Urbański ZP Mistrz Krajowy 563
24 Roman Kujawski WP Arcymistrz 557
25 Wojciech Zimniak WP Mistrz Krajowy 544
26 Zbigniew Sobczyk DS Arcymistrz 539
27 Wit Klapper WM Arcymistrz Międzynarodowy 534
28 Aleksander Czajka DS Mistrz Międzynarodowy 532
29 Ryszard Nowicki WP Mistrz Krajowy 531
30 Janusz Suszczyński WP Mistrz Krajowy 520
31 Barbara Podgórska WP Mistrz Krajowy 518
32 Edward Kaczmarek ZP Mistrz Międzynarodowy 516
33 Marian Siwy ZP Mistrz Międzynarodowy 490
34 Włodzimierz Stobiecki SW Arcymistrz Międzynarodowy 469
35 Jan Purczyński ZP Mistrz Międzynarodowy 456
36 Alfred Koda PD Mistrz Krajowy 451
37 Antoni Sękowski PM Arcymistrz Międzynarodowy 448
38 Jadwiga Nowak WP Mistrz Międzynarodowy 443
39 Henryk Duszyński WP Mistrz Krajowy 442
40 Wiesław Pietrzak WM Mistrz Krajowy 438
41 Jerzy Sadowski ZP Arcymistrz 435
42 Ryszard Kłusowski WM Mistrz Międzynarodowy 433
43 Jerzy Mścisz WP Arcymistrz 431
44 Mirosław Miłaszewski DS Arcymistrz Międzynarodowy 424
45 Eugeniusz Seichter KP Arcymistrz 423
46 Janusz Jarząbek PK Mistrz Krajowy 421
Adam Waśko MP Mistrz Krajowy 421
48 Przemysław Hauser WP Mistrz Międzynarodowy 413
49 Wojciech Skonieczny DS Mistrz Krajowy 402
50 Paweł Abramski WM Mistrz Krajowy 387

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Marian Krasowski

Mistrz Międzynarodowy 951
2 Apolinary Kowalski Arcymistrz Światowy 889
3 Tadeusz Kaczanowski Arcymistrz Międzynarodowy 872
4 Krzysztof Sikorski Arcymistrz Międzynarodowy 805
5 Lech Warężak Mistrz Międzynarodowy 796
6 Jerzy Gurzęda Mistrz Międzynarodowy 696
7 Irena Chodorowska Arcymistrz Międzynarodowy 684
8 Roman Kierznowski Arcymistrz Międzynarodowy 645
9 Jan Kadula Arcymistrz 618
10 Jan Chodorowski Arcymistrz Międzynarodowy 616

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marian Krasowski

Mistrz Międzynarodowy 951
2 Alfred Koda Mistrz Krajowy 451
3 Adam Chmielewski Mistrz Międzynarodowy 325
4 Wiesław Sienkiewicz Mistrz Krajowy 325
5 Stanisław Pochodowicz Mistrz Krajowy 320
6 Włodzimierz Królak Mistrz Krajowy 292
7 Sławomir Juchnicki Mistrz Krajowy 188
8 Adam Ościłowski Mistrz Międzynarodowy 132
9 Jan Ciulkin Mistrz Krajowy 124
10 Jan Gardocki Mistrz Międzynarodowy 109

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Apolinary Kowalski

Arcymistrz Światowy 889
2 Roman Kierznowski Arcymistrz Międzynarodowy 645
3 Tadeusz Więckiewicz Mistrz Krajowy 610
4 Jerzy Sukow Arcymistrz 605
5 Sławomir Wrzosek Mistrz Międzynarodowy 592
6 Jan Rogowski Arcymistrz Międzynarodowy 575
7 Wit Klapper Arcymistrz Międzynarodowy 534
8 Wiesław Pietrzak Mistrz Krajowy 438
9 Ryszard Kłusowski Mistrz Międzynarodowy 433
10 Paweł Abramski Mistrz Krajowy 387

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Kaczanowski

Arcymistrz Międzynarodowy 872
2 Janusz Drozdowski Arcymistrz 614
3 Zbigniew Lasocki Arcymistrz 598
4 Włodzimierz Reszelski Mistrz Międzynarodowy 593
5 Andrzej Pożerski Mistrz Krajowy 574
6 Ryszard Urbański Mistrz Krajowy 563
7 Edward Kaczmarek Mistrz Międzynarodowy 516
8 Marian Siwy Mistrz Międzynarodowy 490
9 Jan Purczyński Mistrz Międzynarodowy 456
10 Jerzy Sadowski Arcymistrz 435

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Krzysztof Sikorski

Arcymistrz Międzynarodowy 805
2 Kazimierz Omernik Arcymistrz Międzynarodowy 578
3 Zbigniew Pinkiewicz Arcymistrz 564
4 Antoni Sękowski Arcymistrz Międzynarodowy 448
5 Stanisław Szejko Mistrz Międzynarodowy 371
6 Witold Kaliński Arcymistrz 342
7 Jan Maciejewski Mistrz Międzynarodowy 333
8 Andrzej Dobkowicz Mistrz Krajowy 324
9 Janusz Przybyszewski Mistrz Międzynarodowy 324
10 Jan Lech Mistrz Krajowy 307

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Lech Warężak

Mistrz Międzynarodowy 796
2 Zbigniew Sobczyk Arcymistrz 539
3 Aleksander Czajka Mistrz Międzynarodowy 532
4 Mirosław Miłaszewski Arcymistrz Międzynarodowy 424
5 Wojciech Skonieczny Mistrz Krajowy 402
6 Kazimierz Bednarek Mistrz Międzynarodowy 367
7 Jan Marcinkowski Mistrz Krajowy 336
8 Józef Wiese Mistrz Krajowy 295
9 Jerzy Cychowski Mistrz Krajowy 266
10 Eugeniusz Małecki Mistrz Krajowy 265

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Gurzęda

Mistrz Międzynarodowy 696
2 Roman Kujawski Arcymistrz 557
3 Wojciech Zimniak Mistrz Krajowy 544
4 Ryszard Nowicki Mistrz Krajowy 531
5 Janusz Suszczyński Mistrz Krajowy 520
6 Barbara Podgórska Mistrz Krajowy 518
7 Jadwiga Nowak Mistrz Międzynarodowy 443
8 Henryk Duszyński Mistrz Krajowy 442
9 Jerzy Mścisz Arcymistrz 431
10 Przemysław Hauser Mistrz Międzynarodowy 413

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Irena Chodorowska

Arcymistrz Międzynarodowy 684
2 Jan Chodorowski Arcymistrz Międzynarodowy 616
3 Lech Sadoś Arcymistrz 594
4 Kazimierz Falkowski Mistrz Krajowy 355
5 Andrzej Miszewski Arcymistrz Międzynarodowy 332
6 Viktor Markowicz Arcymistrz Międzynarodowy 300
7 Leszek Dzieńkowski Mistrz Międzynarodowy 289
8 Włodzimierz Urbanowicz Mistrz Krajowy 263
9 Zdzisław Laszczak Arcymistrz 259
10 Jacek Koter Mistrz Krajowy 242

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jan Kadula

Arcymistrz 618
2 Janusz Jarząbek Mistrz Krajowy 421
3 Tadeusz Urbanek Mistrz Krajowy 310
4 Bogusław Surowiec Mistrz Krajowy 296
5 Ryszard Jackowski Mistrz Krajowy 280
6 Lesław Chmiel Mistrz Krajowy 260
7 Leszek Jarosz Mistrz Krajowy 254
8 Wincenty Chmiel Mistrz Krajowy 247
9 Władysław Chodziński Mistrz Międzynarodowy 236
10 Mieczysław Sipowicz Mistrz Krajowy 217

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Lech Warwocki

Mistrz Międzynarodowy 571
2 Karol Pokorski Mistrz Międzynarodowy 354
3 Włodzimierz Choinkowski Mistrz Międzynarodowy 285
4 Andrzej Zapałowski Mistrz Krajowy 243
5 Ireneusz Różycki Mistrz Krajowy 222
6 Alfred Kram Mistrz Krajowy 209
7 Bolesław Cichocki Mistrz Międzynarodowy 202
8 Jerzy Szubiga Mistrz Krajowy 202
9 Ryszard Jędrzejewski Mistrz Krajowy 198
10 Jerzy Markowski Mistrz Krajowy 196

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Włodzimierz Stobiecki

Arcymistrz Międzynarodowy 469
2 Aleksander Knawa Arcymistrz 373
3 Edmund Jas Mistrz Międzynarodowy 348
4 Stanisław Skrzypczak Mistrz Krajowy 204
5 Jerzy Daniel Mistrz Krajowy 128
6 Nikander Kuszewski Mistrz Międzynarodowy 124
7 Andrzej Lućko Arcymistrz Międzynarodowy 111
8 Ryszard Korba Mistrz Okręgowy 76
9 Józef Kiełczewski Mistrz Regionalny 43
10 Zofia Wciślik Mistrz Okręgowy 37

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Eugeniusz Seichter

Arcymistrz 423
2 Kazimierz Ligęza Mistrz Krajowy 324
3 Bogdan Zieliński Mistrz Krajowy 297
4 Mirosław Graczkowski Mistrz Krajowy 276
5 Julian Jurski Mistrz Międzynarodowy 252
6 Andrzej Drzewiecki Mistrz Krajowy 234
7 Witold Świdziński Mistrz Krajowy 200
8 Jerzy Masłoń Arcymistrz 199
9 Jan Siwczyński Mistrz Wojewódzki 189
10 Leszek Lipka Mistrz Międzynarodowy 183

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Adam Waśko

Mistrz Krajowy 421
2 Marek Jaworski Arcymistrz 348
3 Tadeusz Biernat Arcymistrz 345
4 Jerzy Stworzewicz Arcymistrz 333
5 Tytus Bisping Mistrz Międzynarodowy 325
6 Włodzimierz Wala Arcymistrz Międzynarodowy 304
7 Kazimierz Gałka Mistrz Międzynarodowy 301
8 Adam Kutszyński Mistrz Okręgowy 283
9 Kazimierz Cios Mistrz Międzynarodowy 278
10 Andrzej Pietrucha Mistrz Międzynarodowy 266

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wiesław Wiśniewski

Mistrz Krajowy 346
2 Marian Nieznański Mistrz Międzynarodowy 339
3 Maciej Arnold Mistrz Krajowy 320
4 Tadeusz Birecki Mistrz Krajowy 318
5 Leszek Kiczaty Mistrz Krajowy 268
6 Mirosław Miłaszewicz Mistrz Krajowy 180
7 Tadeusz Zwoliński Mistrz Okręgowy 172
8 Józef Żarski Mistrz Regionalny 169
9 Władysław Biernat Mistrz Krajowy 166
10 Skarbimir Kozar Mistrz Krajowy 166

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Rudolf Zając

Mistrz Międzynarodowy 332
2 Michał Bojanowski Mistrz Międzynarodowy 252
3 Andrzej Sładki Mistrz Międzynarodowy 221
4 Piotr Kamiński Mistrz Krajowy 188
5 Stefan Kowalczyk Arcymistrz Międzynarodowy 178
6 Roman Zwonek Mistrz Krajowy 175
7 Henryk Malczewski Mistrz Krajowy 137
8 Jerzy Pala Mistrz Krajowy 137
9 Leszek Niemiec Arcymistrz 134
10 Janusz Bachrach Mistrz Krajowy 132

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Duda

Mistrz Krajowy 328
2 Wiesław Piskozub Mistrz Okręgowy 225
3 Tomasz Baranowski Mistrz Krajowy 156
4 Edward Michalak Mistrz Wojewódzki 136
5 Zdzisław Gryzło Mistrz Międzynarodowy 120
6 Karol Brzozowski Mistrz Wojewódzki 118
7 Stanisław Górski Mistrz Krajowy 112
8 Zbigniew Orliński Mistrz Okręgowy 112
9 Jan Skoczylas Mistrz Okręgowy 97
10 Kazimierz Pinkosz Mistrz Krajowy 91

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wiesław Teresiński

Mistrz Krajowy 254
2 Wiesław Skubisz Mistrz Międzynarodowy 244
3 Roman Borkowski Mistrz Krajowy 208
4 Lech Adach Mistrz Krajowy 168
5 Zdzisław Widomski Mistrz Krajowy 98
6 Marek Osiński Mistrz Regionalny 35
7 Wiesław Pawelec Mistrz Krajowy 20
8 Henryk Karwowski Mistrz Krajowy 11
9 Zbigniew Oleszczuk Mistrz Regionalny 9
10 Halina Szarafin Debiutant 9