Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

Open

Stan na 2020-06-04 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Michał Klukowski

PM Arcymistrz Światowy 5 089
2

Piotr Gawryś

DS Arcymistrz Światowy 5 000
3

Michał Kwiecień

PM Arcymistrz Światowy 2 559
4 Andrzej Kozikowski LD Arcymistrz 1 979
5 Jarosław Cieślak DS Arcymistrz Międzynarodowy 1 791
6 Rafał Marks MA Mistrz Międzynarodowy 1 695
7 Maciej Dąbrowski OP Mistrz Międzynarodowy 1 643
8 Dominik Filipowicz DS Arcymistrz Międzynarodowy 1 530
9 Urban Kielichowski LD Arcymistrz 1 501
10 Jacek Pszczoła MA Arcymistrz Światowy 1 490
11 Danuta Kazmucha OP Arcymistrz 1 480
12 Jacek Kalita MA Arcymistrz Światowy 1 476
Michał Nowosadzki MA Arcymistrz Światowy 1 476
14 Łukasz Witkowski SW Arcymistrz 1 284
15 Marek Tyran LD Arcymistrz 1 253
16 Piotr Marcinowski DS Mistrz Międzynarodowy 1 242
17 Dariusz Bogucki ZP Arcymistrz 1 227
18 Piotr Kołuda LU Arcymistrz 1 185
Piotr Tuszyński DS Arcymistrz Światowy 1 185
20 Michał Wróbel SL Mistrz Międzynarodowy 1 133
21 Adam Krysa PK Mistrz Międzynarodowy 1 126
22 Witold Turant LD Arcymistrz Międzynarodowy 1 109
23 Tadeusz Garbacik MP Arcymistrz 1 089
24 Marek Wawrzyniak ZP Mistrz Międzynarodowy 1 087
25 Jakub Wojcieszek MA Arcymistrz 1 065
26 Krzysztof Jassem DS Arcymistrz Światowy 1 061
27 Sławomir Piechocki WP Mistrz Międzynarodowy 1 056
28 Kamil Nowak MA Arcymistrz 1 026
Stanisław Pająk SW Arcymistrz 1 026
30 Piotr Ilczuk LU Arcymistrz Międzynarodowy 1 015
31 Maksymilian Chodacki SL Mistrz Międzynarodowy 1 000
32 Krzysztof Śliwoń SL Arcymistrz 995
33 Tomasz Winciorek MA Arcymistrz Międzynarodowy 991
34 Marian Krasowski PD Mistrz Międzynarodowy 951
35 Grzegorz Lewaciak LD Arcymistrz Międzynarodowy 935
36 Mariusz Bartkowski MA Arcymistrz 928
Stanisław Gołębiowski DS Arcymistrz Światowy 928
Mateusz Sobczak DS Mistrz Międzynarodowy 928
39 Waldemar Skóra LD Arcymistrz 918
40 Marek Pietraszek PK Arcymistrz Międzynarodowy 895
41 Apolinary Kowalski WM Arcymistrz Światowy 889
42 Bogusław Gierulski WM Arcymistrz Międzynarodowy 884
43 Karol Kałuziński LD Mistrz Krajowy 875
Adam Motyka LD Mistrz Krajowy 875
45 Tadeusz Kaczanowski ZP Arcymistrz Międzynarodowy 872
46 Andrzej Kaźmierczak LD Mistrz Międzynarodowy 869
47 Dariusz Krakowiak MA Mistrz Regionalny 861
Jerzy Nowak WP Arcymistrz 861
Dariusz Wojna MA Mistrz Regionalny 861
50 Grzegorz Rojewski WP Arcymistrz 852

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 5 089
2 Piotr Gawryś Arcymistrz Światowy 5 000
3 Michał Kwiecień Arcymistrz Światowy 2 559
4 Andrzej Kozikowski Arcymistrz 1 979
5 Jarosław Cieślak Arcymistrz Międzynarodowy 1 791
6 Rafał Marks Mistrz Międzynarodowy 1 695
7 Maciej Dąbrowski Mistrz Międzynarodowy 1 643
8 Dominik Filipowicz Arcymistrz Międzynarodowy 1 530
9 Urban Kielichowski Arcymistrz 1 501
10 Jacek Pszczoła Arcymistrz Światowy 1 490

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 5 089
2 Michał Kwiecień Arcymistrz Światowy 2 559
3 Krzysztof Sikorski Arcymistrz Międzynarodowy 805
4 Danuta Żabicka Mistrz Międzynarodowy 676
5 Marek Niesłuchowski Mistrz Międzynarodowy 627
6 Andrzej Fronczak Arcymistrz Międzynarodowy 612
7 Aleksander Kasprzak Arcymistrz Międzynarodowy 590
8 Ireneusz Dzikowski Arcymistrz Międzynarodowy 581
9 Kazimierz Omernik Arcymistrz Międzynarodowy 578
10 Zbigniew Pinkiewicz Arcymistrz 564

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Gawryś

Arcymistrz Światowy 5 000
2 Jarosław Cieślak Arcymistrz Międzynarodowy 1 791
3 Dominik Filipowicz Arcymistrz Międzynarodowy 1 530
4 Piotr Marcinowski Mistrz Międzynarodowy 1 242
5 Piotr Tuszyński Arcymistrz Światowy 1 185
6 Krzysztof Jassem Arcymistrz Światowy 1 061
7 Stanisław Gołębiowski Arcymistrz Światowy 928
8 Mateusz Sobczak Mistrz Międzynarodowy 928
9 Lech Warężak Mistrz Międzynarodowy 796
10 Patryk Patreuha Mistrz Międzynarodowy 773

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Kozikowski

Arcymistrz 1 979
2 Urban Kielichowski Arcymistrz 1 501
3 Marek Tyran Arcymistrz 1 253
4 Witold Turant Arcymistrz Międzynarodowy 1 109
5 Grzegorz Lewaciak Arcymistrz Międzynarodowy 935
6 Waldemar Skóra Arcymistrz 918
7 Karol Kałuziński Mistrz Krajowy 875
8 Adam Motyka Mistrz Krajowy 875
9 Andrzej Kaźmierczak Mistrz Międzynarodowy 869
10 Przemysław Błaszczyk Arcymistrz 843

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Rafał Marks

Mistrz Międzynarodowy 1 695
2 Jacek Pszczoła Arcymistrz Światowy 1 490
3 Jacek Kalita Arcymistrz Światowy 1 476
4 Michał Nowosadzki Arcymistrz Światowy 1 476
5 Jakub Wojcieszek Arcymistrz 1 065
6 Kamil Nowak Arcymistrz 1 026
7 Tomasz Winciorek Arcymistrz Międzynarodowy 991
8 Mariusz Bartkowski Arcymistrz 928
9 Dariusz Krakowiak Mistrz Regionalny 861
10 Dariusz Wojna Mistrz Regionalny 861

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maciej Dąbrowski

Mistrz Międzynarodowy 1 643
2 Danuta Kazmucha Arcymistrz 1 480
3 Anna Sarniak Arcymistrz Międzynarodowy 801
4 Jeremi Stępiński Arcymistrz Międzynarodowy 550
5 Zdzisław Ingielewicz Mistrz Międzynarodowy 532
6 Andrzej Pawlak Arcymistrz 448
7 Tomasz Walania Mistrz Krajowy 385
8 Marek Mazur Mistrz Krajowy 383
9 Stanisław Ciach Mistrz Krajowy 349
10 Tomasz Tapper Mistrz Regionalny 329

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Łukasz Witkowski

Arcymistrz 1 284
2 Stanisław Pająk Arcymistrz 1 026
3 Piotr Walczak Arcymistrz Międzynarodowy 732
4 Krzysztof Kotorowicz Arcymistrz Międzynarodowy 644
5 Janusz Gawęcki Arcymistrz Międzynarodowy 631
6 Przemysław Janiszewski Arcymistrz Międzynarodowy 628
7 Hubert Urban Mistrz Międzynarodowy 594
8 Maja Żabierek Mistrz Krajowy 584
9 Bartosz Ceglarski Mistrz Międzynarodowy 534
10 Włodzimierz Stobiecki Arcymistrz Międzynarodowy 469

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Dariusz Bogucki

Arcymistrz 1 227
2 Marek Wawrzyniak Mistrz Międzynarodowy 1 087
3 Tadeusz Kaczanowski Arcymistrz Międzynarodowy 872
4 Jerzy Kullass Mistrz Międzynarodowy 842
5 Czesław Wojtaś Mistrz Krajowy 735
6 Piotr Kulesza Mistrz Międzynarodowy 692
7 Janusz Drozdowski Arcymistrz 614
8 Cezary Jarmuł Mistrz Międzynarodowy 607
9 Jacek Batóg Mistrz Międzynarodowy 603
10 Robert Cylwik Mistrz Międzynarodowy 601

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Kołuda

Arcymistrz 1 185
2 Piotr Ilczuk Arcymistrz Międzynarodowy 1 015
3 Bartosz Matras Mistrz Międzynarodowy 677
4 Igor Grzejdziak Arcymistrz 620
5 Sabina Grzejdziak Arcymistrz 620
6 Wojciech Kurkowski Mistrz Krajowy 596
7 Andrzej Kokoryka Mistrz Międzynarodowy 441
8 Jakub Jagodziński Mistrz Krajowy 304
9 Marek Atalski Arcymistrz 292
10 Piotr Lutek Mistrz Międzynarodowy 291

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Wróbel

Mistrz Międzynarodowy 1 133
2 Maksymilian Chodacki Mistrz Międzynarodowy 1 000
3 Krzysztof Śliwoń Arcymistrz 995
4 Agnieszka Pietrzyk Mistrz Międzynarodowy 567
5 Eugeniusz Zalewski Mistrz Międzynarodowy 559
6 Stanisław Adamczyk Mistrz Międzynarodowy 515
7 Adrian Bakalarz Mistrz Międzynarodowy 465
8 Sławomir Zawiślak Arcymistrz Międzynarodowy 438
9 Tadeusz Biskup Mistrz Krajowy 423
10 Marek Blat Arcymistrz 418

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Adam Krysa

Mistrz Międzynarodowy 1 126
2 Marek Pietraszek Arcymistrz Międzynarodowy 895
3 Tadeusz Przybyło Mistrz Międzynarodowy 676
4 Andrzej Hycnar Arcymistrz 653
5 Jacek Szczerba Mistrz Krajowy 623
6 Jan Kadula Arcymistrz 618
7 Stanisław Drobot Mistrz Międzynarodowy 554
8 Andrzej Janda Mistrz Krajowy 523
9 Tomasz Bajorek Mistrz Międzynarodowy 512
10 Tomasz Jędrzejek Mistrz Krajowy 495

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Garbacik

Arcymistrz 1 089
2 Piotr Matkowski Arcymistrz 826
3 Grzegorz Superson Arcymistrz 602
4 Marcin Wilczyński Mistrz Krajowy 494
5 Maciej Rodzaj Mistrz Międzynarodowy 469
6 Adam Waśko Mistrz Krajowy 421
7 Jerzy Michałek Arcymistrz Międzynarodowy 415
8 Leszek Matusik Mistrz Krajowy 409
9 Rafał Synowiec Mistrz Międzynarodowy 400
10 Mirosław Mamoń Mistrz Krajowy 391

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Sławomir Piechocki

Mistrz Międzynarodowy 1 056
2 Jerzy Nowak Arcymistrz 861
3 Grzegorz Rojewski Arcymistrz 852
4 Jacek Kokociński Mistrz Międzynarodowy 776
5 Jan Borychowski Arcymistrz 745
6 Krzysztof Martens Arcymistrz Światowy 738
7 Marcin Dobrowolski Mistrz Międzynarodowy 718
8 Cezary Serek Arcymistrz 717
9 Anna Maduzia Mistrz Międzynarodowy 705
10 Jerzy Gurzęda Mistrz Międzynarodowy 696

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marian Krasowski

Mistrz Międzynarodowy 951
2 Dariusz Sterniczuk Mistrz Krajowy 847
3 Adam Wszeborowski Mistrz Krajowy 665
4 Mirosław Morchat Mistrz Krajowy 657
5 Dariusz Hutnik Mistrz Międzynarodowy 613
6 Andrzej Prasalski Mistrz Międzynarodowy 602
7 Andrzej Jakimiec Mistrz Krajowy 593
8 Stanisław Lisowski Mistrz Krajowy 556
9 Tomasz Zaleski Mistrz Krajowy 527
10 Mirosław Hryszko Mistrz Krajowy 494

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Apolinary Kowalski

Arcymistrz Światowy 889
2 Bogusław Gierulski Arcymistrz Międzynarodowy 884
3 Jacek Romański Arcymistrz Światowy 778
4 Adolf Bocheński Arcymistrz 720
5 Józef Kamiński Mistrz Międzynarodowy 702
6 Wojciech Olański Arcymistrz Międzynarodowy 694
7 Vytautas Vainikonis Arcymistrz 694
8 Edmund Reczuga Mistrz Międzynarodowy 668
9 Roman Kierznowski Arcymistrz Międzynarodowy 645
10 Jerzy Skrzypczak Arcymistrz Międzynarodowy 628

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Busse

Arcymistrz Międzynarodowy 705
2 Grażyna Busse Arcymistrz 685
3 Sebastian Rawlik Mistrz Krajowy 682
4 Stanisław Janik Arcymistrz 636
5 Wojciech Waszkowiak Arcymistrz 559
6 Marek Urbański Arcymistrz 525
7 Andrzej Rękosiak Mistrz Międzynarodowy 461
8 Ryszard Sakowicz Arcymistrz Międzynarodowy 435
9 Paweł Siwiński Arcymistrz 407
10 Sławomir Rutecki Mistrz Międzynarodowy 403

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Radosław Szczepański

Arcymistrz Międzynarodowy 598
2 Jarosław Michałowski Arcymistrz Międzynarodowy 593
3 Leszek Hejne Mistrz Międzynarodowy 566
4 Marian Kupnicki Arcymistrz 562
5 Leszek Kawski Mistrz Międzynarodowy 560
6 Mariusz Krakowiak Mistrz Krajowy 535
7 Monika Sautaux Mistrz Krajowy 494
8 Mariusz Bielski Mistrz Krajowy 438
9 Robert Mrukowski Mistrz Krajowy 426
10 Eugeniusz Seichter Arcymistrz 423