Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

Seniorzy

Stan na 2020-06-04 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Piotr Gawryś

DS Arcymistrz Światowy 5 000
2

Michał Kwiecień

PM Arcymistrz Światowy 2 559
3

Piotr Tuszyński

DS Arcymistrz Światowy 1 185
4 Witold Turant LD Arcymistrz Międzynarodowy 1 109
5 Tadeusz Garbacik MP Arcymistrz 1 089
6 Stanisław Pająk SW Arcymistrz 1 026
7 Krzysztof Śliwoń SL Arcymistrz 995
8 Marian Krasowski PD Mistrz Międzynarodowy 951
9 Grzegorz Lewaciak LD Arcymistrz Międzynarodowy 935
10 Apolinary Kowalski WM Arcymistrz Światowy 889
11 Bogusław Gierulski WM Arcymistrz Międzynarodowy 884
12 Tadeusz Kaczanowski ZP Arcymistrz Międzynarodowy 872
13 Jerzy Nowak WP Arcymistrz 861
14 Krzysztof Sikorski PM Arcymistrz Międzynarodowy 805
15 Lech Warężak DS Mistrz Międzynarodowy 796
16 Jacek Romański WM Arcymistrz Światowy 778
17 Jan Borychowski WP Arcymistrz 745
18 Krzysztof Martens WP Arcymistrz Światowy 738
19 Czesław Wojtaś ZP Mistrz Krajowy 735
20 Piotr Walczak SW Arcymistrz Międzynarodowy 732
21 Adolf Bocheński WM Arcymistrz 720
22 Józef Kamiński WM Mistrz Międzynarodowy 702
23 Jerzy Gurzęda WP Mistrz Międzynarodowy 696
24 Wojciech Olański WM Arcymistrz Międzynarodowy 694
Vytautas Vainikonis WM Arcymistrz 694
26 Irena Chodorowska MA Arcymistrz Międzynarodowy 684
27 Tadeusz Przybyło PK Mistrz Międzynarodowy 676
Danuta Żabicka PM Mistrz Międzynarodowy 676
29 Piotr Klubiński DS Mistrz Międzynarodowy 670
30 Andrzej Hycnar PK Arcymistrz 653
31 Tadeusz Luzak MA Arcymistrz 649
32 Roman Kierznowski WM Arcymistrz Międzynarodowy 645
33 Stanisław Janik LB Arcymistrz 636
34 Marek Szukała WP Arcymistrz Międzynarodowy 632
35 Janusz Gawęcki SW Arcymistrz Międzynarodowy 631
36 Marek Niesłuchowski PM Mistrz Międzynarodowy 627
37 Jan Kadula PK Arcymistrz 618
38 Jan Chodorowski MA Arcymistrz Międzynarodowy 616
39 Janusz Drozdowski ZP Arcymistrz 614
40 Andrzej Fronczak PM Arcymistrz Międzynarodowy 612
41 Tadeusz Więckiewicz WM Mistrz Krajowy 610
42 Andrzej Pietrkiewicz WP Mistrz Krajowy 609
43 Jerzy Sukow WM Arcymistrz 605
44 Andrzej Prasalski PD Mistrz Międzynarodowy 602
45 Teresa Pudelewicz LD Mistrz Krajowy 599
46 Zbigniew Lasocki ZP Arcymistrz 598
47 Wiesław Adamowicz ZP Mistrz Regionalny 596
Wojciech Kurkowski LU Mistrz Krajowy 596
49 Andrzej Kędzierski WP Mistrz Krajowy 595
50 Lech Sadoś MA Arcymistrz 594

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Gawryś

Arcymistrz Światowy 5 000
2 Michał Kwiecień Arcymistrz Światowy 2 559
3 Piotr Tuszyński Arcymistrz Światowy 1 185
4 Witold Turant Arcymistrz Międzynarodowy 1 109
5 Tadeusz Garbacik Arcymistrz 1 089
6 Stanisław Pająk Arcymistrz 1 026
7 Krzysztof Śliwoń Arcymistrz 995
8 Marian Krasowski Mistrz Międzynarodowy 951
9 Grzegorz Lewaciak Arcymistrz Międzynarodowy 935
10 Apolinary Kowalski Arcymistrz Światowy 889

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Gawryś

Arcymistrz Światowy 5 000
2 Piotr Tuszyński Arcymistrz Światowy 1 185
3 Lech Warężak Mistrz Międzynarodowy 796
4 Piotr Klubiński Mistrz Międzynarodowy 670
5 Marek Rużyło Mistrz Krajowy 585
6 Zbigniew Sobczyk Arcymistrz 539
7 Aleksander Czajka Mistrz Międzynarodowy 532
8 Lech Kostecki Mistrz Krajowy 530
9 Aleksander Poznysz Arcymistrz 509
10 Jerzy Gładysz Arcymistrz 450

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Kwiecień

Arcymistrz Światowy 2 559
2 Krzysztof Sikorski Arcymistrz Międzynarodowy 805
3 Danuta Żabicka Mistrz Międzynarodowy 676
4 Marek Niesłuchowski Mistrz Międzynarodowy 627
5 Andrzej Fronczak Arcymistrz Międzynarodowy 612
6 Aleksander Kasprzak Arcymistrz Międzynarodowy 590
7 Ireneusz Dzikowski Arcymistrz Międzynarodowy 581
8 Kazimierz Omernik Arcymistrz Międzynarodowy 578
9 Zbigniew Pinkiewicz Arcymistrz 564
10 Marek Kryniewski Mistrz Krajowy 506

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Witold Turant

Arcymistrz Międzynarodowy 1 109
2 Grzegorz Lewaciak Arcymistrz Międzynarodowy 935
3 Teresa Pudelewicz Mistrz Krajowy 599
4 Lech Warwocki Mistrz Międzynarodowy 571
5 Paweł Ambroziak Mistrz Krajowy 378
6 Karol Pokorski Mistrz Międzynarodowy 354
7 Sławomir Sroczyński Mistrz Krajowy 307
8 Mirosław Andrzejczak Mistrz Krajowy 305
9 Maciej Szalewicz Mistrz Krajowy 301
10 Jolanta Sendacka Arcymistrz 291

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Garbacik

Arcymistrz 1 089
2 Adam Waśko Mistrz Krajowy 421
3 Jerzy Michałek Arcymistrz Międzynarodowy 415
4 Leszek Matusik Mistrz Krajowy 409
5 Kazimierz Lichawski Arcymistrz 385
6 Mirosław Sady Arcymistrz 371
7 Marek Jaworski Arcymistrz 348
8 Tadeusz Biernat Arcymistrz 345
9 Jerzy Stworzewicz Arcymistrz 333
10 Tytus Bisping Mistrz Międzynarodowy 325

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Stanisław Pająk

Arcymistrz 1 026
2 Piotr Walczak Arcymistrz Międzynarodowy 732
3 Janusz Gawęcki Arcymistrz Międzynarodowy 631
4 Maja Żabierek Mistrz Krajowy 584
5 Włodzimierz Stobiecki Arcymistrz Międzynarodowy 469
6 Aleksander Knawa Arcymistrz 373
7 Mirosław Rafalski Arcymistrz Międzynarodowy 364
8 Edmund Jas Mistrz Międzynarodowy 348
9 Tadeusz Sobota Mistrz Międzynarodowy 335
10 Krzysztof Gałda Arcymistrz 326

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Krzysztof Śliwoń

Arcymistrz 995
2 Eugeniusz Zalewski Mistrz Międzynarodowy 559
3 Stanisław Adamczyk Mistrz Międzynarodowy 515
4 Sławomir Zawiślak Arcymistrz Międzynarodowy 438
5 Tadeusz Biskup Mistrz Krajowy 423
6 Marek Blat Arcymistrz 418
7 Marek Witek Arcymistrz Międzynarodowy 415
8 Piotr Bizoń Arcymistrz Międzynarodowy 393
9 Ireneusz Kowalczyk Arcymistrz Międzynarodowy 390
10 Maciej Chwirut Mistrz Krajowy 342

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marian Krasowski

Mistrz Międzynarodowy 951
2 Andrzej Prasalski Mistrz Międzynarodowy 602
3 Andrzej Jakimiec Mistrz Krajowy 593
4 Stanisław Lisowski Mistrz Krajowy 556
5 Roman Kruk Mistrz Międzynarodowy 465
6 Alfred Koda Mistrz Krajowy 451
7 Adam Szempliński Mistrz Krajowy 447
8 Janusz Galewski Mistrz Krajowy 407
9 Zbigniew Ruchlicki Mistrz Regionalny 329
10 Adam Chmielewski Mistrz Międzynarodowy 325

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Apolinary Kowalski

Arcymistrz Światowy 889
2 Bogusław Gierulski Arcymistrz Międzynarodowy 884
3 Jacek Romański Arcymistrz Światowy 778
4 Adolf Bocheński Arcymistrz 720
5 Józef Kamiński Mistrz Międzynarodowy 702
6 Wojciech Olański Arcymistrz Międzynarodowy 694
7 Vytautas Vainikonis Arcymistrz 694
8 Roman Kierznowski Arcymistrz Międzynarodowy 645
9 Tadeusz Więckiewicz Mistrz Krajowy 610
10 Jerzy Sukow Arcymistrz 605

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Kaczanowski

Arcymistrz Międzynarodowy 872
2 Czesław Wojtaś Mistrz Krajowy 735
3 Janusz Drozdowski Arcymistrz 614
4 Zbigniew Lasocki Arcymistrz 598
5 Wiesław Adamowicz Mistrz Regionalny 596
6 Włodzimierz Reszelski Mistrz Międzynarodowy 593
7 Andrzej Pożerski Mistrz Krajowy 574
8 Ryszard Urbański Mistrz Krajowy 563
9 Edward Kaczmarek Mistrz Międzynarodowy 516
10 Piotr Kiełczewski Mistrz Międzynarodowy 508

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Nowak

Arcymistrz 861
2 Jan Borychowski Arcymistrz 745
3 Krzysztof Martens Arcymistrz Światowy 738
4 Jerzy Gurzęda Mistrz Międzynarodowy 696
5 Marek Szukała Arcymistrz Międzynarodowy 632
6 Andrzej Pietrkiewicz Mistrz Krajowy 609
7 Andrzej Kędzierski Mistrz Krajowy 595
8 Roman Kujawski Arcymistrz 557
9 Ryszard Szamałek Mistrz Krajowy 546
10 Mieczysław Szczechowiak Mistrz Krajowy 546

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Irena Chodorowska

Arcymistrz Międzynarodowy 684
2 Tadeusz Luzak Arcymistrz 649
3 Jan Chodorowski Arcymistrz Międzynarodowy 616
4 Lech Sadoś Arcymistrz 594
5 Ireneusz Grynczewski Mistrz Krajowy 536
6 Leszek Pęcherzewski Mistrz Międzynarodowy 530
7 Bolesław Krzewski Mistrz Międzynarodowy 501
8 Piotr Nowicki Mistrz Krajowy 501
9 Jan Syska Mistrz Okręgowy 478
10 Robert Głowacki Arcymistrz 474

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Przybyło

Mistrz Międzynarodowy 676
2 Andrzej Hycnar Arcymistrz 653
3 Jan Kadula Arcymistrz 618
4 Andrzej Janda Mistrz Krajowy 523
5 Tomasz Bajorek Mistrz Międzynarodowy 512
6 Tadeusz Szemraj Mistrz Krajowy 488
7 Jerzy Rybarski Mistrz Regionalny 450
8 Józef Wrona Mistrz Krajowy 445
9 Janusz Jarząbek Mistrz Krajowy 421
10 Bogusław Kruczek Mistrz Międzynarodowy 353

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Stanisław Janik

Arcymistrz 636
2 Wojciech Waszkowiak Arcymistrz 559
3 Sławomir Rutecki Mistrz Międzynarodowy 403
4 Jarosław Wachnowski Arcymistrz Międzynarodowy 384
5 Czesław Plachimowicz Mistrz Krajowy 374
6 Wiesław Wiśniewski Mistrz Krajowy 346
7 Wiesław Skowron Mistrz Krajowy 342
8 Marian Nieznański Mistrz Międzynarodowy 339
9 Bogusław Mazierski Mistrz Regionalny 332
10 Maciej Arnold Mistrz Krajowy 320

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Kurkowski

Mistrz Krajowy 596
2 Wiesław Teresiński Mistrz Krajowy 254
3 Wiesław Skubisz Mistrz Międzynarodowy 244
4 Jacek Baka Mistrz Międzynarodowy 219
5 Roman Borkowski Mistrz Krajowy 208
6 Zbigniew Hałaczkiewicz Mistrz Krajowy 180
7 Lech Adach Mistrz Krajowy 168
8 Andrzej Potrzyszcz Mistrz Międzynarodowy 153
9 Piotr Bojanowski Mistrz Krajowy 134
10 Gabriel Szarafin Mistrz Krajowy 126

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jarosław Michałowski

Arcymistrz Międzynarodowy 593
2 Marian Kupnicki Arcymistrz 562
3 Eugeniusz Seichter Arcymistrz 423
4 Marek Bałabuch Mistrz Regionalny 362
5 Jan Nawrocki Mistrz Międzynarodowy 326
6 Kazimierz Ligęza Mistrz Krajowy 324
7 Andrzej Rywocki Mistrz Krajowy 316
8 Bogdan Zieliński Mistrz Krajowy 297
9 Zbigniew Ehlert Mistrz Krajowy 288
10 Mirosław Graczkowski Mistrz Krajowy 276

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zdzisław Ingielewicz

Mistrz Międzynarodowy 532
2 Andrzej Pawlak Arcymistrz 448
3 Stanisław Ciach Mistrz Krajowy 349
4 Andrzej Duda Mistrz Krajowy 328
5 Jan Szagała Mistrz Krajowy 289
6 Bogusława Szagała Mistrz Krajowy 280
7 Edward Bondarewicz Mistrz Krajowy 252
8 Eryk Hamerski Mistrz Regionalny 250
9 Wiesław Piskozub Mistrz Okręgowy 225
10 Roman Zabłocki Mistrz Krajowy 209