Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2021

Seniorzy

Stan na 2021-10-26 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Piotr Gawryś

DS Arcymistrz Światowy 3 128
2

Kazimierz Omernik

PM Arcymistrz Międzynarodowy 1 601
3

Andrzej Fronczak

PM Arcymistrz Międzynarodowy 1 541
4 Stanisław Pająk SW Arcymistrz 1 496
5 Marek Witek PM Arcymistrz Międzynarodowy 1 471
6 Krzysztof Sikorski PM Arcymistrz Międzynarodowy 1 457
7 Robert Głowacki MA Arcymistrz 1 306
8 Stefan Szenberg DS Arcymistrz 1 294
9 Wojciech Kurkowski LU Mistrz Krajowy 1 265
10 Stanisław Janik LB Arcymistrz 1 206
11 Jerzy Nowak LB Arcymistrz 1 181
12 Włodzimierz Starkowski PM Arcymistrz Światowy 1 163
13 Ewa Miszewska DS Arcymistrz Międzynarodowy 1 136
14 Aleksander Kasprzak PM Arcymistrz Międzynarodowy 1 134
15 Rudolf Borusiewicz MA Mistrz Krajowy 1 129
16 Michał Kwiecień PM Arcymistrz Światowy 1 127
17 Sławomir Zawiślak SL Arcymistrz Międzynarodowy 1 088
18 Wacław Wejknis PM Arcymistrz 1 084
19 Tadeusz Garbacik MP Arcymistrz 1 083
20 Marian Krasowski PD Mistrz Międzynarodowy 1 035
21 Andrzej Pawlak OP Arcymistrz 1 031
22 Tomasz Gotard PM Arcymistrz Międzynarodowy 927
Lech Ohrysko SL Arcymistrz Międzynarodowy 927
24 Eugeniusz Zalewski SL Mistrz Międzynarodowy 926
25 Bogusław Gierulski WM Arcymistrz Międzynarodowy 899
26 Piotr Walczak SW Arcymistrz Międzynarodowy 898
27 Wojciech Olański WM Arcymistrz Międzynarodowy 875
28 Włodzimierz Ilnicki MA Arcymistrz 866
29 Adolf Bocheński WM Arcymistrz 842
30 Sławomir Henclik PM Arcymistrz Międzynarodowy 830
31 Witold Turant LD Arcymistrz Międzynarodowy 826
32 Piotr Tuszyński DS Arcymistrz Światowy 817
33 Vytautas Vainikonis WM Arcymistrz 815
34 Marek Jaworski MP Arcymistrz 808
35 Andrzej Zaleski PM Mistrz Międzynarodowy 805
36 Paweł Niedzielski WP Arcymistrz Międzynarodowy 795
Jerzy Olczyk WP Mistrz Międzynarodowy 795
38 Jolanta Ziętara WP Mistrz Krajowy 782
39 Jerzy Sadowski ZP Arcymistrz 772
40 Grzegorz Lewaciak LD Arcymistrz Międzynarodowy 767
41 Ireneusz Grynczewski MA Mistrz Krajowy 751
42 Irena Chodorowska MA Arcymistrz Międzynarodowy 742
43 Dariusz Kozłowski WM Arcymistrz 741
44 Lech Sadoś MA Arcymistrz 733
Jacek Znamirowski PK Arcymistrz 733
46 Maja Żabierek MA Mistrz Krajowy 732
47 Jan Chodorowski MA Arcymistrz Międzynarodowy 725
48 Andrzej Rękosiak LB Mistrz Międzynarodowy 706
49 Piotr Szczygieł SW Mistrz Krajowy 701
50 Tadeusz Urbanek PK Mistrz Krajowy 690

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Gawryś

Arcymistrz Światowy 3 128
2 Kazimierz Omernik Arcymistrz Międzynarodowy 1 601
3 Andrzej Fronczak Arcymistrz Międzynarodowy 1 541
4 Stanisław Pająk Arcymistrz 1 496
5 Marek Witek Arcymistrz Międzynarodowy 1 471
6 Krzysztof Sikorski Arcymistrz Międzynarodowy 1 457
7 Robert Głowacki Arcymistrz 1 306
8 Stefan Szenberg Arcymistrz 1 294
9 Wojciech Kurkowski Mistrz Krajowy 1 265
10 Stanisław Janik Arcymistrz 1 206

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Gawryś

Arcymistrz Światowy 3 128
2 Stefan Szenberg Arcymistrz 1 294
3 Ewa Miszewska Arcymistrz Międzynarodowy 1 136
4 Piotr Tuszyński Arcymistrz Światowy 817
5 Zofia Diakowska Mistrz Krajowy 484
6 Andrzej Chodowski Mistrz Regionalny 403
7 Ewa Dziekańska Mistrz Międzynarodowy 393
8 Krzysztof Dziekański Arcymistrz 314
9 Halina Pietrzykowska Mistrz Regionalny 296
10 Edward Szafraniec Mistrz Międzynarodowy 293

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kazimierz Omernik

Arcymistrz Międzynarodowy 1 601
2 Andrzej Fronczak Arcymistrz Międzynarodowy 1 541
3 Marek Witek Arcymistrz Międzynarodowy 1 471
4 Krzysztof Sikorski Arcymistrz Międzynarodowy 1 457
5 Włodzimierz Starkowski Arcymistrz Światowy 1 163
6 Aleksander Kasprzak Arcymistrz Międzynarodowy 1 134
7 Michał Kwiecień Arcymistrz Światowy 1 127
8 Wacław Wejknis Arcymistrz 1 084
9 Tomasz Gotard Arcymistrz Międzynarodowy 927
10 Sławomir Henclik Arcymistrz Międzynarodowy 830

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Stanisław Pająk

Arcymistrz 1 496
2 Piotr Walczak Arcymistrz Międzynarodowy 898
3 Piotr Szczygieł Mistrz Krajowy 701
4 Janusz Gawęcki Arcymistrz Międzynarodowy 603
5 Mirosław Kotowski Mistrz Krajowy 278
6 Edmund Jas Mistrz Międzynarodowy 277
7 Wojciech Jadczyk Mistrz Krajowy 186
8 Jerzy Maludziński Mistrz Międzynarodowy 150
9 Jacek Adamczyk Mistrz Międzynarodowy 93
10 Włodzimierz Niedolaz Mistrz Międzynarodowy 86

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Robert Głowacki

Arcymistrz 1 306
2 Rudolf Borusiewicz Mistrz Krajowy 1 129
3 Włodzimierz Ilnicki Arcymistrz 866
4 Ireneusz Grynczewski Mistrz Krajowy 751
5 Irena Chodorowska Arcymistrz Międzynarodowy 742
6 Lech Sadoś Arcymistrz 733
7 Maja Żabierek Mistrz Krajowy 732
8 Jan Chodorowski Arcymistrz Międzynarodowy 725
9 Leszek Pęcherzewski Mistrz Międzynarodowy 682
10 Dariusz Zembrzuski Arcymistrz 667

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Kurkowski

Mistrz Krajowy 1 265
2 Jarosław Kaczorowski Arcymistrz 606
3 Ludwik Murat Mistrz Krajowy 547
4 Lech Adach Mistrz Krajowy 321
5 Józef Małysz Mistrz Międzynarodowy 253
6 Wiesław Skubisz Mistrz Międzynarodowy 219
7 Zdzisław Widomski Mistrz Krajowy 212
8 Jerzy Karwacki Mistrz Krajowy 204
9 Jacek Baka Mistrz Międzynarodowy 203
10 Stanisław Matusz Mistrz Krajowy 173

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Stanisław Janik

Arcymistrz 1 206
2 Jerzy Nowak Arcymistrz 1 181
3 Andrzej Rękosiak Mistrz Międzynarodowy 706
4 Wojciech Waszkowiak Arcymistrz 601
5 Arkadiusz Jaranowski Mistrz Regionalny 457
6 Sławomir Rutecki Mistrz Międzynarodowy 354
7 Zdzisław Świątek Arcymistrz 324
8 Jacek Leśniczak Arcymistrz 318
9 Janusz Hliwa Mistrz Międzynarodowy 289
10 Przemysław Wojtczak Mistrz Okręgowy 270

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Sławomir Zawiślak

Arcymistrz Międzynarodowy 1 088
2 Lech Ohrysko Arcymistrz Międzynarodowy 927
3 Eugeniusz Zalewski Mistrz Międzynarodowy 926
4 Tadeusz Biskup Mistrz Międzynarodowy 665
5 Roman Zwonek Mistrz Krajowy 663
6 Edmund Gabryś Mistrz Krajowy 626
7 Rudolf Zając Mistrz Międzynarodowy 575
8 Zbigniew Papierniak Arcymistrz 543
9 Marek Blat Arcymistrz 517
10 Zbigniew Mącior Arcymistrz Międzynarodowy 502

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Garbacik

Arcymistrz 1 083
2 Marek Jaworski Arcymistrz 808
3 Marcin Leśniewski Arcymistrz Światowy 670
4 Tytus Bisping Mistrz Międzynarodowy 592
5 Michał Tuszyński Mistrz Krajowy 550
6 Piotr Bizoń Arcymistrz Międzynarodowy 514
7 Włodzimierz Wala Arcymistrz Międzynarodowy 506
8 Janusz Lekki Mistrz Klubowy 409
9 Wit Klapper Arcymistrz Międzynarodowy 401
10 Marek Kiepura Mistrz Krajowy 391

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marian Krasowski

Mistrz Międzynarodowy 1 035
2 Andrzej Balunowski Mistrz Międzynarodowy 316
3 Roman Kruk Mistrz Międzynarodowy 303
4 Stefan Kopyt Mistrz Krajowy 285
5 Jarosław Roszczenko Mistrz Regionalny 259
6 Alfred Koda Mistrz Krajowy 244
7 Andrzej Jakimiec Mistrz Krajowy 209
8 Zbigniew Ruchlicki Mistrz Regionalny 183
9 Krzysztof Dach Mistrz Krajowy 175
10 Stanisław Gawryszczak Mistrz Międzynarodowy 153

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Pawlak

Arcymistrz 1 031
2 Bogusława Szagała Mistrz Krajowy 373
3 Jan Szagała Mistrz Krajowy 371
4 Janina Czaja-Kozioł Mistrz Okręgowy 364
5 Roman Zabłocki Mistrz Krajowy 302
6 Leszek Tarnogrodzki Mistrz Wojewódzki 267
7 Tomasz Baranowski Mistrz Krajowy 231
8 Stanisław Górski Mistrz Krajowy 218
9 Wiesław Piskozub Mistrz Okręgowy 216
10 Stanisław Ciach Mistrz Krajowy 199

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Bogusław Gierulski

Arcymistrz Międzynarodowy 899
2 Wojciech Olański Arcymistrz Międzynarodowy 875
3 Adolf Bocheński Arcymistrz 842
4 Vytautas Vainikonis Arcymistrz 815
5 Dariusz Kozłowski Arcymistrz 741
6 Andrzej Sulima Mistrz Międzynarodowy 644
7 Krzysztof Pakuła Mistrz Międzynarodowy 608
8 Henryk Łakomski Arcymistrz 587
9 Apolinary Kowalski Arcymistrz Światowy 560
10 Tadeusz Więckiewicz Mistrz Krajowy 555

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Witold Turant

Arcymistrz Międzynarodowy 826
2 Grzegorz Lewaciak Arcymistrz Międzynarodowy 767
3 Lech Warwocki Mistrz Międzynarodowy 673
4 Zdzisław Beling Arcymistrz Międzynarodowy 421
5 Jerzy Wilczek Mistrz Krajowy 375
6 Teresa Pudelewicz Mistrz Krajowy 343
7 Anna Kowalska Arcymistrz 317
8 Maciej Kalita Mistrz Krajowy 307
9 Mirosław Marszał Mistrz Krajowy 291
10 Zbigniew Kotliński Mistrz Krajowy 253

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Paweł Niedzielski

Arcymistrz Międzynarodowy 795
2 Jerzy Olczyk Mistrz Międzynarodowy 795
3 Jolanta Ziętara Mistrz Krajowy 782
4 Andrzej Gintrowicz Mistrz Wojewódzki 669
5 Sławomir Polak Mistrz Międzynarodowy 542
6 Andrzej Jeleniewski Arcymistrz Międzynarodowy 528
7 Andrzej Aleksandrzak Arcymistrz 521
8 Tadeusz Masłowski Mistrz Międzynarodowy 476
9 Krzysztof Buzała Mistrz Krajowy 461
10 Ryszard Nowicki Mistrz Krajowy 445

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Sadowski

Arcymistrz 772
2 Lechosław Błaziński Arcymistrz 530
3 Wiesław Sirman Mistrz Wojewódzki 524
4 Marek Siech Mistrz Krajowy 501
5 Ryszard Pałasz Mistrz Międzynarodowy 495
6 Bogdan Trun Mistrz Krajowy 488
7 Jerzy Kozyczkowski Mistrz Międzynarodowy 480
8 Wiesław Adamowicz Mistrz Regionalny 457
9 Edward Kaczmarek Mistrz Międzynarodowy 414
10 Jan Chmielewski Mistrz Międzynarodowy 398

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Znamirowski

Arcymistrz 733
2 Tadeusz Urbanek Mistrz Krajowy 690
3 Andrzej Hycnar Arcymistrz 622
4 Andrzej Janda Mistrz Krajowy 531
5 Tadeusz Przybyło Mistrz Międzynarodowy 470
6 Jan Kadula Arcymistrz 439
7 Jan Druch Mistrz Klubowy 381
8 Jerzy Góralczyk Mistrz Krajowy 343
9 Maciej Krzywka Mistrz Krajowy 340
10 Jerzy Madera Mistrz Krajowy 340

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Eugeniusz Seichter

Arcymistrz 657
2 Julian Jurski Mistrz Międzynarodowy 627
3 Marian Kupnicki Arcymistrz 480
4 Małgorzata Bajerska-Wasilius Mistrz Wojewódzki 431
5 Zbigniew Mossakowski Mistrz Krajowy 418
6 Jan Nawrocki Mistrz Międzynarodowy 408
7 Leszek Falkowski Arcymistrz 392
8 Kazimierz Namysł Mistrz Krajowy 326
9 Zbigniew Ehlert Mistrz Krajowy 319
10 Aleksander Czarnecki Mistrz Wojewódzki 289