Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 0 — Debiutant

Stan na 2020-09-24 00:15:04

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Roman Galik

PK Mistrz Klubowy 450
2

Teresa Piotrowska

MA Mistrz Klubowy 435
3

Janusz Gorczyński

KP Mistrz Klubowy 336
4 Marek Borkowski PM Mistrz Klubowy 333
5 Andrzej Biliński DS Adept 316
6 Marian Wojtasiński LD Mistrz Klubowy 314
7 Jan Trojak MP Adept 303
8 Marek Nazarko PD Adept 277
9 Marcin Janiuk PD Adept 252
10 Bogusław Jarosz SL Adept 249
11 Paweł Czeszel PD Adept 241
12 Radosław Sokołowski ZP Adept 229
13 Maximilian Szemik SL Adept 225
14 Dominika Lucka SL Adept 221
Krystyna Sum PK Adept 221
16 Jacek Sroczyński DS Adept 214
17 Wojciech Okrzesik SL Adept 211
18 Artur Buciak ZP Adept 194
19 Bogdan Wiliński ZP Adept 192
20 Jakub Pietrzak SL Adept 178
21 Andrzej Dec PK Adept 176
22 Emilia Gwóźdź SL Adept 175
23 Zbigniew Ćwiertniak LB Adept 174
24 Tadeusz Prokopowicz ZP Adept 167
25 Roger Szarek DS Kandydat 166
26 Aleksandra Dąbroś SL Adept 162
Anna Diakun DS Kandydat 162
Kamil Życzkowski SL Adept 162
29 Bogusław Malinka PK Adept 159
Iwona Malinka PK Adept 159
31 Kazimierz Kawa PK Adept 157
32 Andrzej Olszewik WM Adept 155
Ryszard Tosiek ZP Adept 155
Ireneusz Wojtyniak ZP Adept 155
35 Natalia Suszanowicz SL Adept 152
36 Krzysztof Stupak PK Adept 151
37 Marcin Dziuba PK Adept 150
Piotr Homa PK Adept 150
Tomasz Niemiec PK Adept 150
Andrzej Pietrzak PK Adept 150
Lucjan Stach PK Adept 150
Tadeusz Śliwiński MP Adept 150
43 Wojciech Składowski LD Kandydat 148
44 Wiktor Sobczyński MP Kandydat 146
45 Danuta Szczepanik SL Kandydat 139
46 Sławomir Krajewski MA Kandydat 138
47 Natalia Domalewska PD Adept 136
48 Robert Buta WM Kandydat 132
49 Miłosz Polak MA Adept 131
Zuzanna Taczewska SL Kandydat 131

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Roman Galik

Mistrz Klubowy 450
2 Teresa Piotrowska Mistrz Klubowy 435
3 Janusz Gorczyński Mistrz Klubowy 336
4 Marek Borkowski Mistrz Klubowy 333
5 Andrzej Biliński Adept 316
6 Marian Wojtasiński Mistrz Klubowy 314
7 Jan Trojak Adept 303
8 Marek Nazarko Adept 277
9 Marcin Janiuk Adept 252
10 Bogusław Jarosz Adept 249

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Roman Galik

Mistrz Klubowy 450
2 Krystyna Sum Adept 221
3 Andrzej Dec Adept 176
4 Bogusław Malinka Adept 159
5 Iwona Malinka Adept 159
6 Kazimierz Kawa Adept 157
7 Krzysztof Stupak Adept 151
8 Marcin Dziuba Adept 150
9 Piotr Homa Adept 150
10 Tomasz Niemiec Adept 150

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Teresa Piotrowska

Mistrz Klubowy 435
2 Sławomir Krajewski Kandydat 138
3 Miłosz Polak Adept 131
4 Magdalena Judek Kandydat 129
5 Katarzyna Grabarczyk-Steć Adept 128
6 Marek Wróblewski Kandydat 108
7 Kacper Karczewski Kandydat 102
8 Mateusz Lisowski Kandydat 102
9 Zygmunt Tolak Kandydat 90
10 Bogusław Jóźwiak Kandydat 79

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Janusz Gorczyński

Mistrz Klubowy 336
2 Piotr Mizak Kandydat 129
3 Paweł Pietrzykowski Kandydat 87
4 Martyna Dorszewska Kandydat 66
5 Paweł Laskowski Kandydat 66
6 Juliusz Najmrodzki Debiutant 42
7 Arnold Borkowski Debiutant 40
8 Zofia Gaszak Debiutant 39
9 Ewa Ziółkowska Kandydat 31
10 Leon Krajewski Debiutant 30

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Borkowski

Mistrz Klubowy 333
2 Janina Wleklińska Kandydat 117
3 Wojciech Gilla Kandydat 104
4 Marek Rudowski Kandydat 104
5 Filip Barnigiel Kandydat 81
6 Marek Miłosz Kandydat 79
7 Cyprian Morawski Kandydat 65
8 Władysław Król Kandydat 58
9 Klaudiusz Kotwis Kandydat 50
10 Gerhard Schroeder Debiutant 43

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Biliński

Adept 316
2 Jacek Sroczyński Adept 214
3 Roger Szarek Kandydat 166
4 Anna Diakun Kandydat 162
5 Piotr Cegielski Kandydat 110
6 Zygmunt Połeć Kandydat 90
7 Janusz Iłowski Kandydat 78
8 Marian Matusiewicz Kandydat 75
9 Marta Bojda Kandydat 71
10 Roman Zachariasiewicz Kandydat 52

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Marian Wojtasiński

Mistrz Klubowy 314
2 Wojciech Składowski Kandydat 148
3 Zbigniew Kretowicz Adept 125
4 Michał Miądlikowski Adept 123
5 Ryszard Kubacki Kandydat 117
6 Maciej Michałek Kandydat 96
7 Mateusz Budzyński Kandydat 95
8 Piotr Birecki Kandydat 89
9 Joanna Wiercińska Kandydat 88
10 Dominik Kacprzak Kandydat 81

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jan Trojak

Adept 303
2 Tadeusz Śliwiński Adept 150
3 Wiktor Sobczyński Kandydat 146
4 Jolanta Kuflowska Kandydat 125
5 Janusz Lekki Kandydat 123
6 Janina Smolarek Kandydat 91
7 Aleksandra Wołowiec Kandydat 90
8 Krzysztof Makieła Kandydat 85
9 Jan Goliński Kandydat 78
10 Tomasz Trojak Kandydat 65

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Nazarko

Adept 277
2 Marcin Janiuk Adept 252
3 Paweł Czeszel Adept 241
4 Natalia Domalewska Adept 136
5 Tomasz Okurowski Kandydat 105
6 Lech Brzozowski Kandydat 83
7 Artur Kozłowski Kandydat 78
8 Piotr Paśniewski Kandydat 74
9 Jakub Burzyński Kandydat 35
10 Wiktoria Kondraszow Kandydat 35

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Bogusław Jarosz

Adept 249
2 Maximilian Szemik Adept 225
3 Dominika Lucka Adept 221
4 Wojciech Okrzesik Adept 211
5 Jakub Pietrzak Adept 178
6 Emilia Gwóźdź Adept 175
7 Aleksandra Dąbroś Adept 162
8 Kamil Życzkowski Adept 162
9 Natalia Suszanowicz Adept 152
10 Danuta Szczepanik Kandydat 139

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Radosław Sokołowski

Adept 229
2 Artur Buciak Adept 194
3 Bogdan Wiliński Adept 192
4 Tadeusz Prokopowicz Adept 167
5 Ryszard Tosiek Adept 155
6 Ireneusz Wojtyniak Adept 155
7 Wiesław Radziwanowski Kandydat 91
8 Andrzej Czabański Kandydat 80
9 Lech Pietroń Kandydat 56
10 Gerard Wenta Kandydat 54

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zbigniew Ćwiertniak

Adept 174
2 Marian Andruch Kandydat 103
3 Kazimiera Dobrzyńska Kandydat 100
4 Magdalena Hrebeniak Kandydat 59
5 Henryk Gąsiorowski Debiutant 26
6 Bernadetta Kołodziejczak Debiutant 18
7 Bartosz Heyduk Debiutant 2

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Olszewik

Adept 155
2 Robert Buta Kandydat 132
3 Cezary Kozłowski Kandydat 112
4 Grażyna Ćwiek Kandydat 78
5 Krystyna Łąka Kandydat 70
6 Elżbieta Olejnik Kandydat 68
7 Adam Birski Kandydat 60
8 Janusz Preisner Kandydat 53
9 Dariusz Romejko Debiutant 46
10 Józef Kuczak Debiutant 44

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Katarzyna Żabicka-Bajon

Kandydat 123
2 Stanisław Wojtuń Kandydat 120
3 Marek Smuszkiewicz Kandydat 105
4 Witold Lachowski Kandydat 102
5 Jolanta Łabiszak Kandydat 101
6 Zdzisław Flaczyński Kandydat 100
7 Andrzej Kiersz Kandydat 100
8 Anna Wilczak Kandydat 100
9 Renata Lachowska Kandydat 99
10 Lidia Suszczyńska Kandydat 97

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Grela

Kandydat 70
2 Halina Szarafin Kandydat 17
3 Grzegorz Typek Debiutant 17
4 Adam Adamczyk Debiutant 6
5 Aleksander Łukasz Debiutant 5
6 Grzegorz Raniewicz Debiutant 3
7 Jan Bielak Debiutant 1
8 Andrzej Blusiewicz Debiutant 1
9 Sławomir Płatek Debiutant 1

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ireneusz Hebdowski

Kandydat 67
2 Jan Kurianowicz Kandydat 67
3 Tadeusz Wawrzków Debiutant 28
4 Elżbieta Szankowska-Miler Debiutant 13
5 Alina Świętalska Debiutant 13
6 Wiesława Lebiecka Debiutant 12
7 Józef Drążek Debiutant 8
8 Jadwiga Chudzik Debiutant 4
9 Wacław Grin Debiutant 4

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Magdalena Gorczyca

Debiutant 39
2 Ryszard Stefański Debiutant 20
3 Jerzy Kołacz Debiutant 15
4 Adam Sieczka Debiutant 15
5 Barbara Adamczyk Debiutant 14
6 Józef Łyżwa Debiutant 14
7 Andrzej Malarczyk Debiutant 13
8 Anna Tamborska Debiutant 13
9 Jerzy Poddębniak Debiutant 12
10 Krzysztof Kowalewski Debiutant 11