Brydżysta roku 2022
WK 0 — Debiutant
Stan na 2024-03-29 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Okręgowy | 1 591 | ||
2 | PM | Mistrz Wojewódzki | 1 471 | ||
3 | DS | Mistrz Regionalny | 1 306 | ||
4 | David Vozabal | PM | Mistrz Okręgowy | 966 | |
5 | Alex Cimr | SL | Mistrz Wojewódzki | 941 | |
6 | Piotr Dimitriu | DS | Mistrz Okręgowy | 712 | |
7 | Andrzej Nasierowski | KP | Mistrz Okręgowy | 651 | |
8 | Romuald Kąkiel | PD | Mistrz Wojewódzki | 645 | |
9 | Milena Gryzło | SL | Mistrz Okręgowy | 625 | |
10 | Krzysztof Stec | ZP | Mistrz Okręgowy | 621 | |
11 | Bogumiła Wysocka | OP | Mistrz Okręgowy | 544 | |
Marian Wysocki | OP | Mistrz Okręgowy | 544 | ||
13 | Wojciech Wnuk | MA | Mistrz Wojewódzki | 496 | |
14 | Kaja Pustułka | SL | Mistrz Okręgowy | 483 | |
15 | Armin Wład | MA | Mistrz Okręgowy | 478 | |
16 | Ewa Neumann | WM | Mistrz Okręgowy | 468 | |
17 | Magnus Bruun-Larssen | PM | Adept | 443 | |
18 | Jan Luber | SL | Mistrz Okręgowy | 433 | |
19 | Magdalena Reguła | LD | Mistrz Okręgowy | 412 | |
20 | Jerzy Kwoczek | WM | Mistrz Okręgowy | 410 | |
21 | Natalia Fręchowicz | SL | Mistrz Okręgowy | 409 | |
22 | Jerzy Szczygieł | ZP | Mistrz Klubowy | 387 | |
23 | Kazimierz Żmiejko | ZP | Mistrz Okręgowy | 376 | |
24 | Barbara Czarnecka | DS | Mistrz Klubowy | 355 | |
25 | Marek Kowalski | LB | Mistrz Okręgowy | 352 | |
26 | Dariusz Wojtasiak | LD | Mistrz Klubowy | 349 | |
27 | Tomasz Gruszka | MP | Mistrz Klubowy | 339 | |
28 | Radosław Spychalski | WP | Mistrz Okręgowy | 335 | |
29 | Magdalena Kapała | SL | Mistrz Okręgowy | 330 | |
30 | Bogdan Trzyciecki | ZP | Mistrz Klubowy | 329 | |
31 | Leszek Jarząb | DS | Mistrz Klubowy | 327 | |
32 | Paweł Błażusiak | MP | Mistrz Klubowy | 324 | |
33 | Sławomir Dąbrowski | ZP | Mistrz Klubowy | 322 | |
Stanisław Dróżdż | LD | Mistrz Klubowy | 322 | ||
35 | Ryszard Borowski | ZP | Mistrz Klubowy | 316 | |
36 | Mikołaj Chmielewski | MP | Mistrz Klubowy | 314 | |
37 | Jacek Fidler | SL | Mistrz Okręgowy | 288 | |
38 | Paweł Orłowski | MA | Mistrz Okręgowy | 276 | |
Szymon Pancewicz | MA | Mistrz Klubowy | 276 | ||
40 | Christoph Danielewicz | WP | Mistrz Klubowy | 275 | |
41 | Tadeusz Kurzewski | MA | Mistrz Klubowy | 271 | |
Leonard Malesza | MA | Adept | 271 | ||
43 | Marcin Mazerant | LD | Mistrz Klubowy | 270 | |
44 | Klara Kozłowska | MP | Mistrz Klubowy | 269 | |
Beata Rożek | MA | Mistrz Klubowy | 269 | ||
46 | Antonina Chmielewska | MP | Mistrz Okręgowy | 266 | |
47 | Szymon Lubina | LU | Mistrz Klubowy | 265 | |
48 | Rafał Mania | MA | Mistrz Klubowy | 264 | |
49 | Janusz Piłat | ZP | Mistrz Okręgowy | 254 | |
Wiesław Wójcik | ZP | Mistrz Okręgowy | 254 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 1 591 | ||
2 | Erik Klems | Mistrz Wojewódzki | 1 471 | |
3 | Marek Brosch | Mistrz Regionalny | 1 306 | |
4 | David Vozabal | Mistrz Okręgowy | 966 | |
5 | Alex Cimr | Mistrz Wojewódzki | 941 | |
6 | Piotr Dimitriu | Mistrz Okręgowy | 712 | |
7 | Andrzej Nasierowski | Mistrz Okręgowy | 651 | |
8 | Romuald Kąkiel | Mistrz Wojewódzki | 645 | |
9 | Milena Gryzło | Mistrz Okręgowy | 625 | |
10 | Krzysztof Stec | Mistrz Okręgowy | 621 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 1 591 | ||
2 | Wojciech Wnuk | Mistrz Wojewódzki | 496 | |
3 | Armin Wład | Mistrz Okręgowy | 478 | |
4 | Paweł Orłowski | Mistrz Okręgowy | 276 | |
5 | Szymon Pancewicz | Mistrz Klubowy | 276 | |
6 | Tadeusz Kurzewski | Mistrz Klubowy | 271 | |
7 | Leonard Malesza | Adept | 271 | |
8 | Beata Rożek | Mistrz Klubowy | 269 | |
9 | Rafał Mania | Mistrz Klubowy | 264 | |
10 | Marta Jakubisiak | Mistrz Klubowy | 253 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 1 471 | ||
2 | David Vozabal | Mistrz Okręgowy | 966 | |
3 | Magnus Bruun-Larssen | Adept | 443 | |
4 | Kacper Kujawski | Mistrz Klubowy | 180 | |
5 | Elżbieta Gańczarczyk | Adept | 150 | |
6 | Alan Żeromski | Adept | 143 | |
7 | Elżbieta Skóra | Adept | 140 | |
8 | Franciszek Dettlaff | Adept | 126 | |
9 | Anna Teległow | Adept | 126 | |
10 | Stanisław Murdzia | Kandydat | 125 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 306 | ||
2 | Piotr Dimitriu | Mistrz Okręgowy | 712 | |
3 | Barbara Czarnecka | Mistrz Klubowy | 355 | |
4 | Leszek Jarząb | Mistrz Klubowy | 327 | |
5 | Jarosław Stanisz | Mistrz Klubowy | 205 | |
6 | Anna Napierajczyk | Mistrz Klubowy | 191 | |
7 | Marek Filak | Mistrz Klubowy | 155 | |
8 | Agnieszka Łuczak | Mistrz Klubowy | 153 | |
9 | Tadeusz Szczęśniewicz | Mistrz Klubowy | 143 | |
10 | Władysław Baniewski | Adept | 129 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 941 | ||
2 | Milena Gryzło | Mistrz Okręgowy | 625 | |
3 | Kaja Pustułka | Mistrz Okręgowy | 483 | |
4 | Jan Luber | Mistrz Okręgowy | 433 | |
5 | Natalia Fręchowicz | Mistrz Okręgowy | 409 | |
6 | Magdalena Kapała | Mistrz Okręgowy | 330 | |
7 | Jacek Fidler | Mistrz Okręgowy | 288 | |
8 | Józef Chowaniec | Adept | 197 | |
9 | Kamil Szewczyk | Mistrz Klubowy | 186 | |
10 | Igor Lis | Kandydat | 130 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 651 | ||
2 | Nadia Berut | Mistrz Klubowy | 168 | |
3 | Ewa Powała | Adept | 149 | |
4 | Sławomir Powała | Adept | 149 | |
5 | Joanna Kochanowska | Adept | 133 | |
6 | Krzysztof Kochanowski | Adept | 133 | |
7 | Andrzej Glonek | Adept | 105 | |
8 | Adam Grzona | Kandydat | 100 | |
9 | Zbigniew Łuczak | Kandydat | 100 | |
10 | Małgorzata Niedzielska | Mistrz Klubowy | 98 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 645 | ||
2 | Włodzimierz Misiaszek | Mistrz Klubowy | 246 | |
3 | Filip Wądołowski | Adept | 148 | |
4 | Maciej Bobowski | Adept | 117 | |
5 | Szymon Koc | Kandydat | 116 | |
6 | Klaudia Ogórkowska | Adept | 111 | |
7 | Zenon Dobroński | Adept | 63 | |
8 | Bogdan Szabuńko | Debiutant | 8 | |
9 | Piotr Janiszewski | Debiutant | 2 | |
10 | Tomasz Janiszewski | Debiutant | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 621 | ||
2 | Jerzy Szczygieł | Mistrz Klubowy | 387 | |
3 | Kazimierz Żmiejko | Mistrz Okręgowy | 376 | |
4 | Bogdan Trzyciecki | Mistrz Klubowy | 329 | |
5 | Sławomir Dąbrowski | Mistrz Klubowy | 322 | |
6 | Ryszard Borowski | Mistrz Klubowy | 316 | |
7 | Janusz Piłat | Mistrz Okręgowy | 254 | |
8 | Wiesław Wójcik | Mistrz Okręgowy | 254 | |
9 | Józef Kubinowski | Adept | 218 | |
10 | Ewa Krok | Mistrz Klubowy | 146 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 544 | ||
2 | Marian Wysocki | Mistrz Okręgowy | 544 | |
3 | Anna Cholewińska | Mistrz Klubowy | 230 | |
4 | Eugeniusz Cholewiński | Mistrz Klubowy | 190 | |
5 | Edward Flis | Adept | 66 | |
6 | Arkadiusz Mazur | Debiutant | 48 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 468 | ||
2 | Jerzy Kwoczek | Mistrz Okręgowy | 410 | |
3 | Jacek Ratyński | Mistrz Klubowy | 238 | |
4 | Romuald Chodań | Adept | 175 | |
5 | Robert Ziniewicz | Adept | 157 | |
6 | Monika Klincewicz | Kandydat | 86 | |
7 | Włodzimierz Kubasik | Kandydat | 80 | |
8 | Zbigniew Ratajczyk | Kandydat | 72 | |
9 | Beata Sarna | Kandydat | 65 | |
10 | Wiesław Przywoźny | Kandydat | 60 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 412 | ||
2 | Dariusz Wojtasiak | Mistrz Klubowy | 349 | |
3 | Stanisław Dróżdż | Mistrz Klubowy | 322 | |
4 | Marcin Mazerant | Mistrz Klubowy | 270 | |
5 | Tomasz Tomalik | Adept | 218 | |
6 | Marek Szor | Adept | 191 | |
7 | Marek Dudkiewicz | Mistrz Klubowy | 186 | |
8 | Alicja Jaszczak | Adept | 137 | |
9 | Hanna Brauncajs | Adept | 131 | |
10 | Anna Gruszczyńska | Kandydat | 122 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 352 | ||
2 | Danuta Rynkiewicz | Mistrz Klubowy | 127 | |
3 | Romuald Urbanowicz | Mistrz Klubowy | 95 | |
4 | Krystyna Dudek | Adept | 77 | |
5 | Piotr Dudek | Adept | 77 | |
6 | Waldemar Rozmarynowski | Adept | 73 | |
7 | Romuald Alaborski | Mistrz Klubowy | 64 | |
8 | Bernadetta Kołodziejczak | Kandydat | 48 | |
9 | Stanisław Tokarski | Mistrz Klubowy | 46 | |
10 | Bartosz Heyduk | Adept | 40 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 339 | ||
2 | Paweł Błażusiak | Mistrz Klubowy | 324 | |
3 | Mikołaj Chmielewski | Mistrz Klubowy | 314 | |
4 | Klara Kozłowska | Mistrz Klubowy | 269 | |
5 | Antonina Chmielewska | Mistrz Okręgowy | 266 | |
6 | Błażej Mróz | Mistrz Okręgowy | 241 | |
7 | Krzysztof Ziętarski | Mistrz Klubowy | 217 | |
8 | Weronika Romańska | Mistrz Klubowy | 213 | |
9 | Michał Stępkowski | Mistrz Klubowy | 211 | |
10 | Karolina Stępkowska | Mistrz Klubowy | 209 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 335 | ||
2 | Christoph Danielewicz | Mistrz Klubowy | 275 | |
3 | Rafał Malcewicz | Adept | 233 | |
4 | Marian Twardowski | Adept | 233 | |
5 | Agnieszka Kwacz | Mistrz Okręgowy | 229 | |
6 | Ewa Sumińska | Mistrz Klubowy | 203 | |
7 | Bogdan Odrowski | Adept | 196 | |
8 | Tadeusz Kasperek | Mistrz Klubowy | 187 | |
9 | Kazimierz Woliński | Mistrz Okręgowy | 183 | |
10 | Grzegorz Horak | Mistrz Klubowy | 177 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 265 | ||
2 | Włodzimierz Pszczoła | Mistrz Klubowy | 222 | |
3 | Mariusz Trochimiuk | Mistrz Klubowy | 212 | |
4 | Maciej Stopczyński | Adept | 156 | |
5 | Wojciech Wojtas | Debiutant | 25 | |
6 | Aleksander Łukasz | Adept | 20 | |
7 | Andżelika Petruczenko | Kandydat | 14 | |
8 | Karolina Wlaź-Łopaciuk | Debiutant | 9 | |
9 | Andrzej Blusiewicz | Kandydat | 6 | |
10 | Ewa Szerszeń | Kandydat | 6 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Adept | 170 | ||
2 | Jerzy Poddębniak | Mistrz Klubowy | 163 | |
3 | Zbigniew Kopeć | Mistrz Klubowy | 113 | |
4 | Szczepan Skibiński | Mistrz Klubowy | 112 | |
5 | Ryszard Stefański | Mistrz Klubowy | 75 | |
6 | Adam Sieczka | Adept | 60 | |
7 | Jerzy Kołacz | Adept | 57 | |
8 | Józef Łyżwa | Kandydat | 53 | |
9 | Antoni Płusa | Adept | 44 | |
10 | Grzegorz Kocia | Kandydat | 34 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Klubowy | 117 | ||
2 | Adam Najdecki | Adept | 115 | |
3 | Ksawery Pragłowski | Kandydat | 100 | |
4 | Jacek Bartman | Adept | 99 | |
5 | Michał Stodolak | Kandydat | 66 | |
6 | Aleksandra Bieda | Kandydat | 61 | |
7 | Alan Markowski | Debiutant | 33 | |
8 | Karolina Koneczna | Kandydat | 17 | |
9 | Maciej Wisz | Kandydat | 16 | |
10 | Nela Markowska | Debiutant | 11 |