Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 0.5 — Kandydat

Stan na 2021-01-25 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Jacek Barski

DS Mistrz Klubowy 539
2

Jakub Marekwica

SL Mistrz Klubowy 527
3

Milena Klimiuk

MP Mistrz Klubowy 519
4 Stanisław Baraszkiewicz WM Mistrz Klubowy 518
5 Wojciech Bąk MA Mistrz Klubowy 440
6 Marianna Pantak SL Mistrz Klubowy 429
7 Janina Czaja-Kozioł OP Mistrz Klubowy 418
8 Marek Łukaszewski LD Mistrz Klubowy 339
9 Martyna Smoleń PM Adept 336
10 Jan Łuczeczko PM Adept 333
11 Jakub Korzeniowski MP Mistrz Klubowy 329
12 Katarzyna Chmielewska MA Mistrz Klubowy 328
13 Antoni Wojciechowski OP Mistrz Klubowy 300
14 Kacper Kisielewski MP Mistrz Klubowy 294
15 Paweł Wolski MA Mistrz Klubowy 279
16 Jarosław Żołyniak WP Adept 272
17 Antoni Wójtowicz MP Mistrz Klubowy 269
18 Ignacy Kotewicz MP Adept 266
19 Jakub Dębski MP Adept 256
20 Ewa Hryć ZP Adept 232
21 Adrian Brzuzy WM Adept 231
22 Andrzej Górniakowski MA Adept 225
23 Viacheslav Yasnov LU Mistrz Klubowy 220
24 Anna Dworakowska WM Mistrz Klubowy 215
25 Lech Prażyński KP Adept 201
26 Anna Dawiec SW Adept 199
Michał Kupczyk KP Adept 199
28 Marcin Borowski MP Adept 198
29 Robert Brak PK Adept 196
Dominik Puchała PK Adept 196
31 Przemysław Ciosek MP Adept 192
32 Rafał Łazarczyk PD Adept 190
Ryszard Paluczek WP Adept 190
34 Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska SW Adept 189
35 Tadeusz Marut PK Adept 184
36 Franciszek Krajewski KP Adept 178
37 Marek Kubicki DS Adept 174
38 Alexander Belov LU Adept 166
39 Andrzej Miazga MP Adept 164
40 Tomasz Fedak LB Adept 162
41 Alicja Bigosińska MP Adept 160
42 Szymon Rojek MA Adept 159
43 Janusz Słonina PK Adept 158
44 Bartłomiej Gala MA Adept 155
45 Andrzej Jarząbkowski PM Adept 154
46 Michał Zalewski MA Adept 152
47 Ryszard Jucha DS Adept 145
48 Halina Haja MP Adept 143
49 Andrzej Zawada MP Adept 137
Stanisław Zbroja LD Adept 137

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Barski

Mistrz Klubowy 539
2 Jakub Marekwica Mistrz Klubowy 527
3 Milena Klimiuk Mistrz Klubowy 519
4 Stanisław Baraszkiewicz Mistrz Klubowy 518
5 Wojciech Bąk Mistrz Klubowy 440
6 Marianna Pantak Mistrz Klubowy 429
7 Janina Czaja-Kozioł Mistrz Klubowy 418
8 Marek Łukaszewski Mistrz Klubowy 339
9 Martyna Smoleń Adept 336
10 Jan Łuczeczko Adept 333

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Barski

Mistrz Klubowy 539
2 Marek Kubicki Adept 174
3 Ryszard Jucha Adept 145
4 Zbigniew Śliwiński Adept 128
5 Marek Mazurek Adept 118
6 Zbigniew Matyjaszczuk Adept 116
7 Roman Wisłocki Adept 99
8 Kryspin Jankowiak Adept 97
9 Wojciech Potapczyk Adept 85
10 Krzysztof Lickiewicz Adept 70

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Marekwica

Mistrz Klubowy 527
2 Marianna Pantak Mistrz Klubowy 429
3 Adam Andreczko Kandydat 84
4 Danuta Zalewska-Bielanik Adept 80
5 Jan Malinka Adept 75
6 Jerzy Bielanik Adept 70
7 Andrzej Odrobiński Kandydat 32
8 Danuta Łazikiewicz Adept 23
9 Grzegorz Tomiczak Kandydat 17
10 Grażyna Filipowska Kandydat 15

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Milena Klimiuk

Mistrz Klubowy 519
2 Jakub Korzeniowski Mistrz Klubowy 329
3 Kacper Kisielewski Mistrz Klubowy 294
4 Antoni Wójtowicz Mistrz Klubowy 269
5 Ignacy Kotewicz Adept 266
6 Jakub Dębski Adept 256
7 Marcin Borowski Adept 198
8 Przemysław Ciosek Adept 192
9 Andrzej Miazga Adept 164
10 Alicja Bigosińska Adept 160

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Stanisław Baraszkiewicz

Mistrz Klubowy 518
2 Adrian Brzuzy Adept 231
3 Anna Dworakowska Mistrz Klubowy 215
4 Aniela Bocheńska Kandydat 74
5 Wojciech Krzyszczak Adept 51
6 Rena Bieda Kandydat 37
7 Andrzej Krzemiński Kandydat 34
8 Andrzej Szyc Kandydat 34
9 Iwona Smilgin Kandydat 24
10 Tomasz Lubecki Kandydat 22

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Bąk

Mistrz Klubowy 440
2 Katarzyna Chmielewska Mistrz Klubowy 328
3 Paweł Wolski Mistrz Klubowy 279
4 Andrzej Górniakowski Adept 225
5 Szymon Rojek Adept 159
6 Bartłomiej Gala Adept 155
7 Michał Zalewski Adept 152
8 Mirosław Dorau Adept 134
9 Estera Hulanicka Adept 128
10 Franciszek Rychlik Adept 127

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Janina Czaja-Kozioł

Mistrz Klubowy 418
2 Antoni Wojciechowski Mistrz Klubowy 300
3 Jan Wajman Adept 114
4 Andrzej Cieliszak Adept 109
5 Ewa Skrzyniarz Adept 109
6 Tomasz Adamczyk Adept 100
7 Zdzisław Barglik Kandydat 9

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Łukaszewski

Mistrz Klubowy 339
2 Stanisław Zbroja Adept 137
3 Włodzimierz Kozłowski Adept 125
4 Roman Rudnicki Adept 100
5 Katarzyna Bielicka Adept 52
6 Aleksandra Wojtaszewska Adept 42
7 Piotr Gałczyński Adept 39
8 Stanisław Wiktorski Adept 18
9 Zbigniew Ruszkowski Kandydat 10
10 Zdzisław Łuczak Kandydat 6

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Martyna Smoleń

Adept 336
2 Jan Łuczeczko Adept 333
3 Andrzej Jarząbkowski Adept 154
4 Antoni Byliński Adept 103
5 Milena Smoleń Adept 86
6 Sebastian Pawlak Adept 74
7 Józef Brancewicz Adept 65
8 Jacek Liszewski Adept 59
9 Mariusz Jażdżewski Adept 55
10 Joanna Łata Adept 27

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jarosław Żołyniak

Adept 272
2 Ryszard Paluczek Adept 190
3 Grzegorz Świąder Adept 130
4 Piotr Cieśliński Adept 122
5 Roman Kowal Adept 121
6 Waldemar Paternoga Adept 117
7 Janusz Napiórkowski Adept 109
8 Tomasz Piotrowski Adept 107
9 Mirosław Jankowski Adept 80
10 Małgorzata Cieślińska Kandydat 77

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ewa Hryć

Adept 232
2 Jacek Kalicki Adept 127
3 Piotr Błaszkiewicz Adept 104
4 Juliusz Engelhardt Adept 84
5 Mariusz Soldat Kandydat 68
6 Danuta Dudzik Adept 64
7 Andrzej Dziemianko Kandydat 24
8 Barbara Smulska Kandydat 22
9 Jarosław Gancarczyk Kandydat 10
10 Leszek Zedlewski Kandydat 2

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Viacheslav Yasnov

Mistrz Klubowy 220
2 Alexander Belov Adept 166
3 Natalia Pytka Kandydat 47
4 Jan Chmura Adept 42
5 Tomasz Pytka Adept 34
6 Zdzisław Jarosz Kandydat 6
7 Agnieszka Brawata Kandydat 1

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Lech Prażyński

Adept 201
2 Michał Kupczyk Adept 199
3 Franciszek Krajewski Adept 178
4 Cezary Miodyński Adept 126
5 Michał Samól Adept 92
6 Witold Orzeszko Adept 71
7 Krzysztof Dembek Adept 63
8 Iwona Wawrzyniak-Chechłowska Adept 62
9 Ludwik Jurzysta Adept 52
10 Zenon Gajkowski Kandydat 30

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Anna Dawiec

Adept 199
2 Elżbieta Czwartosz-Marcinkowska Adept 189
3 Henryk Jaromin Kandydat 11
4 Zenon Łuczak Kandydat 7
5 Janusz Kłos Kandydat 6
6 Antoni Bednarczyk Kandydat 1
7 Marek Niedbała Kandydat 1
8 Mieczysław Sawa Kandydat 1

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Robert Brak

Adept 196
2 Dominik Puchała Adept 196
3 Tadeusz Marut Adept 184
4 Janusz Słonina Adept 158
5 Leon Kłodnicki Adept 128
6 Małgorzata Janik Adept 108
7 Maria Karolewska Kandydat 58
8 Janusz Matecha Kandydat 8

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Rafał Łazarczyk

Adept 190
2 Lech Liberadzki Kandydat 91
3 Jolanta Liberadzka Kandydat 78
4 Antoni Błażewicz Kandydat 62
5 Wojciech Szematowicz Kandydat 51
6 Wojciech Twarowski Kandydat 19
7 Stanisław Niedźwiecki Kandydat 14

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tomasz Fedak

Adept 162
2 Andrzej Pawlik Adept 130
3 Andrzej Rymarz Adept 126
4 Roman Fabiś Adept 100
5 Krzysztof Borowik Kandydat 56
6 Wacław Kaczmarek Adept 55
7 Marian Purczyński Kandydat 13
8 Waldemar Prażanowski Kandydat 5