Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 1.5 — Mistrz Klubowy

Stan na 2021-01-25 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Marek Krupicki

MA Mistrz Okręgowy 896
2

Tomasz Kuś

LD Mistrz Okręgowy 831
3

Jan Syska

MA Mistrz Okręgowy 797
4 Grzegorz Kujawiński PM Mistrz Okręgowy 661
5 Maciej Fularz LB Mistrz Okręgowy 648
6 Dariusz Płoszaj MA Mistrz Okręgowy 578
7 Wiesław Piskozub OP Mistrz Okręgowy 548
8 Krzysztof Bączyk MA Mistrz Okręgowy 546
9 Ireneusz Turyk PD Mistrz Okręgowy 526
10 Hanna Rohde WM Mistrz Okręgowy 499
Krzysztof Rohde WM Mistrz Okręgowy 499
12 Małgorzata Maruszkin MA Mistrz Okręgowy 488
13 Piotr Szewczyk MP Mistrz Okręgowy 483
14 Bartosz Bejenka PD Mistrz Klubowy 479
15 Zbigniew Lange ZP Mistrz Okręgowy 469
16 Tomasz Kuchta WP Mistrz Okręgowy 436
17 Jerzy Tomsik SL Mistrz Okręgowy 433
18 Andrzej Ciechacki KP Mistrz Okręgowy 431
19 Mieczysław Hauswirt MA Mistrz Okręgowy 422
Zbigniew Listewnik WM Mistrz Okręgowy 422
21 Przemysław Wojtczak LB Mistrz Okręgowy 404
22 Dominik Hołyś DS Mistrz Okręgowy 397
23 Alicja Myśliwiec DS Mistrz Okręgowy 388
24 Jakub Nawrocki WP Mistrz Okręgowy 377
25 Marek Orzeł SL Mistrz Okręgowy 374
26 Krzysztof Dzierżak KP Mistrz Okręgowy 373
27 Zbigniew Samborski WM Mistrz Okręgowy 372
28 Zdzisław Pietruszewski MA Mistrz Okręgowy 371
29 Leszek Suder SL Mistrz Okręgowy 364
30 Szymon Graś WP Mistrz Okręgowy 360
31 Małgorzata Wachowska WM Mistrz Okręgowy 359
32 Grażyna Jaskulska MA Mistrz Okręgowy 357
Krzysztof Klimczak WM Mistrz Okręgowy 357
34 Stanisław Król WM Mistrz Okręgowy 356
35 Anna Zalewska MA Mistrz Klubowy 353
36 Adam Kutszyński MP Mistrz Okręgowy 341
37 Aleksandra Różańska KP Mistrz Okręgowy 328
38 Mariola Miklaszewska MA Mistrz Okręgowy 325
39 Eligiusz Śmieja ZP Mistrz Okręgowy 321
40 Jerzy Rudziński KP Mistrz Okręgowy 307
41 Dariusz Błachnio MA Mistrz Klubowy 305
42 Piotr Dziedzic MP Mistrz Okręgowy 303
43 Aleksandra Szemietowa-Kopeć MA Mistrz Okręgowy 300
44 Anna Smoluchowska MA Mistrz Klubowy 294
45 Piotr Kowalewski PM Mistrz Klubowy 288
46 Anna Spyszkiewicz WP Mistrz Klubowy 283
47 Marek Jefremienko MA Mistrz Klubowy 282
Grzegorz Kujszczyk MA Mistrz Okręgowy 282
49 Paweł Czacharowski WM Mistrz Okręgowy 279
Marek Matczuk MA Mistrz Okręgowy 279

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Krupicki

Mistrz Okręgowy 896
2 Tomasz Kuś Mistrz Okręgowy 831
3 Jan Syska Mistrz Okręgowy 797
4 Grzegorz Kujawiński Mistrz Okręgowy 661
5 Maciej Fularz Mistrz Okręgowy 648
6 Dariusz Płoszaj Mistrz Okręgowy 578
7 Wiesław Piskozub Mistrz Okręgowy 548
8 Krzysztof Bączyk Mistrz Okręgowy 546
9 Ireneusz Turyk Mistrz Okręgowy 526
10 Hanna Rohde Mistrz Okręgowy 499

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Krupicki

Mistrz Okręgowy 896
2 Jan Syska Mistrz Okręgowy 797
3 Dariusz Płoszaj Mistrz Okręgowy 578
4 Krzysztof Bączyk Mistrz Okręgowy 546
5 Małgorzata Maruszkin Mistrz Okręgowy 488
6 Mieczysław Hauswirt Mistrz Okręgowy 422
7 Zdzisław Pietruszewski Mistrz Okręgowy 371
8 Grażyna Jaskulska Mistrz Okręgowy 357
9 Anna Zalewska Mistrz Klubowy 353
10 Mariola Miklaszewska Mistrz Okręgowy 325

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Tomasz Kuś

Mistrz Okręgowy 831
2 Michał Maciołek Mistrz Klubowy 253
3 Maciej Maciołek Mistrz Klubowy 249
4 Robert Czernecki Mistrz Klubowy 246
5 Marcin Miller Mistrz Okręgowy 236
6 Jerzy Jakubowski Mistrz Okręgowy 235
7 Władysław Walicki Mistrz Klubowy 233
8 Monika Kowner Mistrz Klubowy 214
9 Zofia Duda Mistrz Okręgowy 203
10 Krzysztof Cieślak Mistrz Klubowy 173

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Grzegorz Kujawiński

Mistrz Okręgowy 661
2 Piotr Kowalewski Mistrz Klubowy 288
3 Paweł Sztobnicki Mistrz Klubowy 260
4 Artur Szybowski Mistrz Okręgowy 180
5 Mirosław Giełczyński Mistrz Klubowy 176
6 Stanisław Grajewski Mistrz Klubowy 175
7 Sylwester Czajkowski Mistrz Klubowy 160
8 Bogumił Molenda Mistrz Klubowy 155
9 Janusz Michalak Mistrz Klubowy 154
10 Paweł Łużecki Mistrz Okręgowy 139

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maciej Fularz

Mistrz Okręgowy 648
2 Przemysław Wojtczak Mistrz Okręgowy 404
3 Wojciech Felsztyński Mistrz Klubowy 193
4 Danuta Kaczmarek Mistrz Klubowy 193
5 Mirosław Markiewicz Mistrz Okręgowy 184
6 Jacek Śliwiński Mistrz Klubowy 171
7 Bożena Pieróg Mistrz Klubowy 150
8 Jakub Oleksa Mistrz Klubowy 130
9 Błażej Franczyk Mistrz Klubowy 117
10 Jerzy Glezer Mistrz Klubowy 100

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wiesław Piskozub

Mistrz Okręgowy 548
2 Alojzy Drewniak Mistrz Okręgowy 185
3 Krzysztof Malejka Mistrz Okręgowy 168
4 Jacek Huszno Mistrz Okręgowy 150
5 Anna Pusz Mistrz Klubowy 108
6 Ryszard Gmoch Mistrz Klubowy 107
7 Zbigniew Wyziński Mistrz Klubowy 100
8 Lilianna Rzechorzek-Urbaniak Mistrz Klubowy 21
9 Janina Szozda Mistrz Klubowy 4

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ireneusz Turyk

Mistrz Okręgowy 526
2 Bartosz Bejenka Mistrz Klubowy 479
3 Paweł Borowik Mistrz Okręgowy 257
4 Halina Perkowska Mistrz Klubowy 146
5 Rafał Skalny Mistrz Klubowy 66
6 Stanisław Koleśnik Mistrz Klubowy 60
7 Wiesław Korpula Mistrz Klubowy 21

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Hanna Rohde

Mistrz Okręgowy 499
2 Krzysztof Rohde Mistrz Okręgowy 499
3 Zbigniew Listewnik Mistrz Okręgowy 422
4 Zbigniew Samborski Mistrz Okręgowy 372
5 Małgorzata Wachowska Mistrz Okręgowy 359
6 Krzysztof Klimczak Mistrz Okręgowy 357
7 Stanisław Król Mistrz Okręgowy 356
8 Paweł Czacharowski Mistrz Okręgowy 279
9 Waldemar Orłowski Mistrz Klubowy 207
10 Tadeusz Lisowski Mistrz Klubowy 112

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Szewczyk

Mistrz Okręgowy 483
2 Adam Kutszyński Mistrz Okręgowy 341
3 Piotr Dziedzic Mistrz Okręgowy 303
4 Patryk Mrukot Mistrz Okręgowy 233
5 Bogdan Łukasik Mistrz Klubowy 206
6 Artur Lichończak Mistrz Klubowy 205
7 Dariusz Motyl Mistrz Klubowy 188
8 Bogusław Adamiec Mistrz Klubowy 183
9 Edward Piwowar Mistrz Klubowy 176
10 Ryszard Piwowar Mistrz Klubowy 176

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zbigniew Lange

Mistrz Okręgowy 469
2 Eligiusz Śmieja Mistrz Okręgowy 321
3 Roman Chmielecki Mistrz Okręgowy 245
4 Sławomir Pudlis Mistrz Klubowy 234
5 Bożena Listwoń Mistrz Klubowy 231
6 Mieczysław Uniejewski Mistrz Klubowy 228
7 Maryla Nakoneczna Mistrz Okręgowy 166
8 Ewa Bączkowska Mistrz Klubowy 144
9 Narcyz Bączkowski Mistrz Klubowy 141
10 Patryk Kośla Mistrz Klubowy 131

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tomasz Kuchta

Mistrz Okręgowy 436
2 Jakub Nawrocki Mistrz Okręgowy 377
3 Szymon Graś Mistrz Okręgowy 360
4 Anna Spyszkiewicz Mistrz Klubowy 283
5 Stefan Gronowski Mistrz Klubowy 276
6 Wiktor Chałupniczak Mistrz Klubowy 267
7 Rafał Milinkiewicz Mistrz Okręgowy 267
8 Janusz Zabacki Mistrz Klubowy 253
9 Elżbieta Kamińska Mistrz Klubowy 223
10 Andrzej Plewiński Mistrz Klubowy 216

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Tomsik

Mistrz Okręgowy 433
2 Marek Orzeł Mistrz Okręgowy 374
3 Leszek Suder Mistrz Okręgowy 364
4 Barbara Celarek Mistrz Klubowy 227
5 Tomasz Gąsior Mistrz Okręgowy 217
6 Marek Barański Mistrz Okręgowy 200
7 Janusz Hetmańczyk Mistrz Okręgowy 198
8 Tadeusz Kuc Mistrz Klubowy 187
9 Andrzej Kocurek Mistrz Okręgowy 184
10 Tomasz Kocurek Mistrz Okręgowy 184

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Ciechacki

Mistrz Okręgowy 431
2 Krzysztof Dzierżak Mistrz Okręgowy 373
3 Aleksandra Różańska Mistrz Okręgowy 328
4 Jerzy Rudziński Mistrz Okręgowy 307
5 Jacek Kostrzewski Mistrz Okręgowy 267
6 Marek Grużewski Mistrz Klubowy 251
7 Maciej Woropay Mistrz Klubowy 236
8 Andrzej Sturgulewski Mistrz Okręgowy 233
9 Wiesław Sturgulewski Mistrz Klubowy 233
10 Marek Nicewicz Mistrz Klubowy 207

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Dominik Hołyś

Mistrz Okręgowy 397
2 Alicja Myśliwiec Mistrz Okręgowy 388
3 Patrycja Krupnik Mistrz Okręgowy 277
4 Maksymilian Karpierz Mistrz Okręgowy 273
5 Teresa Lubas Mistrz Klubowy 261
6 Paweł Świątkowski Mistrz Okręgowy 247
7 Andrzej Bojda Mistrz Okręgowy 245
8 Kacper Błasiak Mistrz Okręgowy 241
9 Kornel Krawiec Mistrz Okręgowy 241
10 Jan Pytel Mistrz Klubowy 223

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Vołodymyr Dragan

Mistrz Okręgowy 274
2 Dmytro Manankin Mistrz Okręgowy 260
3 Oleg Rovyshyn Mistrz Klubowy 260
4 Aleksandr Shobutynsky Mistrz Klubowy 260
5 Yaroslav Kostyk Mistrz Okręgowy 220
6 Aleksei Żhukovskii Mistrz Klubowy 210
7 Paweł Mazurek Mistrz Okręgowy 170
8 Krzysztof Mielniczuk Mistrz Okręgowy 162
9 Mariusz Kowalczyk Mistrz Klubowy 160
10 Ryszard Zimerman Mistrz Okręgowy 160

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Robert Długosz

Mistrz Okręgowy 239
2 Teresa Piasecka Mistrz Klubowy 201
3 Konrad Wicik Mistrz Klubowy 197
4 Tomasz Żmiejko Mistrz Klubowy 173
5 Jerzy Wojtachnio Mistrz Klubowy 40
6 Kazimierz Jaszczuk Mistrz Klubowy 24
7 Ryszard Kostrzewski Mistrz Klubowy 21
8 Marian Blicharz Mistrz Klubowy 14

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Leokadia Weryńska-Leja

Mistrz Klubowy 215
2 Tadeusz Dańczak Mistrz Klubowy 190
3 Stanisław Chlebuś Mistrz Klubowy 180
4 Jan Worek Mistrz Klubowy 144
5 Eugeniusz Fedyk Mistrz Klubowy 109
6 Tomasz Czapkiewicz Mistrz Okręgowy 90