Brydżysta roku 2023
WK 12 — Arcymistrz
Stan na 2024-07-27 00:15:04
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MP | Arcymistrz | 5 283 | ||
2 | WP | Arcymistrz | 4 622 | ||
3 | DS | Arcymistrz | 4 599 | ||
4 | Krzysztof Rogoziński | WP | Arcymistrz | 4 179 | |
5 | Mirosław Sady | MP | Arcymistrz | 3 897 | |
6 | Krzysztof Kluf | PM | Arcymistrz | 3 862 | |
7 | Marcin Krawczyk | MP | Arcymistrz | 3 601 | |
8 | Cezary Komajda | LU | Arcymistrz | 3 512 | |
9 | Roman Szlachetka | ZP | Arcymistrz | 3 406 | |
10 | Adam Kozłowski | KP | Arcymistrz | 3 355 | |
11 | Dariusz Kozłowski | WM | Arcymistrz | 3 234 | |
12 | Janusz Drozdowski | DS | Arcymistrz | 3 131 | |
13 | Waldemar Warzała | PM | Arcymistrz | 3 089 | |
14 | Jarosław Kaczorowski | LU | Arcymistrz | 2 977 | |
15 | Adam Żarnowski | PK | Arcymistrz | 2 974 | |
16 | Maciej Wiącek | MA | Arcymistrz | 2 945 | |
17 | Krzysztof Michalczyk | WM | Arcymistrz | 2 857 | |
18 | Eugeniusz Seichter | KP | Arcymistrz | 2 752 | |
19 | Wiesław Żegilewicz | LB | Arcymistrz | 2 729 | |
20 | Sylwester Cieślak | MA | Arcymistrz | 2 656 | |
21 | Tomasz Wnuk | WP | Arcymistrz | 2 628 | |
22 | Jerzy Sadowski | ZP | Arcymistrz | 2 609 | |
23 | Janusz Zwierzyński | WP | Arcymistrz | 2 565 | |
24 | Henryk Łakomski | WM | Arcymistrz | 2 467 | |
25 | Jerzy Sieracki | WP | Arcymistrz | 2 413 | |
26 | Jerzy Gładysz | DS | Arcymistrz | 2 347 | |
27 | Jacek Piotrowski | PM | Arcymistrz | 2 330 | |
28 | Jarosław Posłuszny | MP | Arcymistrz | 2 327 | |
29 | Tadeusz Kowalczewski | SW | Arcymistrz | 2 293 | |
30 | Michał Lewiński | KP | Arcymistrz | 2 289 | |
31 | Reginald Sukiennik | MP | Arcymistrz | 2 187 | |
32 | Wojciech Waszkowiak | LB | Arcymistrz | 2 162 | |
33 | Tomasz Ukraiński | PK | Arcymistrz | 2 149 | |
34 | Krzysztof Warzocha | LU | Arcymistrz | 2 142 | |
35 | Zbigniew Sobczyk | DS | Arcymistrz | 2 088 | |
36 | Tomasz Włodarczak | WP | Arcymistrz | 2 030 | |
37 | Piotr Łyczkowski | MA | Arcymistrz | 1 987 | |
38 | Tomasz Raczkiewicz | LU | Arcymistrz | 1 920 | |
39 | Bogusław Lesiecki | PK | Arcymistrz | 1 846 | |
40 | Zbigniew Lasocki | ZP | Arcymistrz | 1 812 | |
41 | Tomasz Osiński | SW | Arcymistrz | 1 796 | |
42 | Zbigniew Borkowski | SW | Arcymistrz | 1 786 | |
43 | Bogusław Pawszak | MA | Arcymistrz | 1 759 | |
44 | Janusz Szyszkowski | MP | Arcymistrz | 1 756 | |
45 | Roman Kujawski | WP | Arcymistrz | 1 737 | |
46 | Michał Dembiński | WP | Arcymistrz | 1 708 | |
47 | Mariusz Kita | PK | Arcymistrz | 1 698 | |
48 | Maciej Modrzejewski | MA | Arcymistrz | 1 692 | |
49 | Janusz Kowalewski | PD | Arcymistrz | 1 621 | |
50 | Aleksander Kud | PK | Arcymistrz | 1 485 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 283 | ||
2 | Bogdan Świątek | Arcymistrz | 4 622 | |
3 | Paweł Wittenbeck | Arcymistrz | 4 599 | |
4 | Krzysztof Rogoziński | Arcymistrz | 4 179 | |
5 | Mirosław Sady | Arcymistrz | 3 897 | |
6 | Krzysztof Kluf | Arcymistrz | 3 862 | |
7 | Marcin Krawczyk | Arcymistrz | 3 601 | |
8 | Cezary Komajda | Arcymistrz | 3 512 | |
9 | Roman Szlachetka | Arcymistrz | 3 406 | |
10 | Adam Kozłowski | Arcymistrz | 3 355 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 283 | ||
2 | Mirosław Sady | Arcymistrz | 3 897 | |
3 | Marcin Krawczyk | Arcymistrz | 3 601 | |
4 | Jarosław Posłuszny | Arcymistrz | 2 327 | |
5 | Reginald Sukiennik | Arcymistrz | 2 187 | |
6 | Janusz Szyszkowski | Arcymistrz | 1 756 | |
7 | Tadeusz Biernat | Arcymistrz | 1 327 | |
8 | Ryszard Skotarski | Arcymistrz | 1 326 | |
9 | Andrzej Trygar | Arcymistrz | 1 104 | |
10 | Konrad Ciborowski | Arcymistrz | 833 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 4 622 | ||
2 | Krzysztof Rogoziński | Arcymistrz | 4 179 | |
3 | Tomasz Wnuk | Arcymistrz | 2 628 | |
4 | Janusz Zwierzyński | Arcymistrz | 2 565 | |
5 | Jerzy Sieracki | Arcymistrz | 2 413 | |
6 | Tomasz Włodarczak | Arcymistrz | 2 030 | |
7 | Roman Kujawski | Arcymistrz | 1 737 | |
8 | Michał Dembiński | Arcymistrz | 1 708 | |
9 | Piotr Wasylko | Arcymistrz | 1 463 | |
10 | Marek Markowski | Arcymistrz | 1 268 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 4 599 | ||
2 | Janusz Drozdowski | Arcymistrz | 3 131 | |
3 | Jerzy Gładysz | Arcymistrz | 2 347 | |
4 | Zbigniew Sobczyk | Arcymistrz | 2 088 | |
5 | Piotr Dobryszycki | Arcymistrz | 1 302 | |
6 | Przemysław Piotrowski | Arcymistrz | 737 | |
7 | Aleksander Poznysz | Arcymistrz | 2 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 862 | ||
2 | Waldemar Warzała | Arcymistrz | 3 089 | |
3 | Jacek Piotrowski | Arcymistrz | 2 330 | |
4 | Ryszard Konopka | Arcymistrz | 1 305 | |
5 | Bogusław Dyk | Arcymistrz | 1 302 | |
6 | Piotr Klimowicz | Arcymistrz | 1 300 | |
7 | Witold Kaliński | Arcymistrz | 1 249 | |
8 | Mirosław Kopowski | Arcymistrz | 1 030 | |
9 | Edmund Pinkiewicz | Arcymistrz | 880 | |
10 | Wiesław Mączkowski | Arcymistrz | 669 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 512 | ||
2 | Jarosław Kaczorowski | Arcymistrz | 2 977 | |
3 | Krzysztof Warzocha | Arcymistrz | 2 142 | |
4 | Tomasz Raczkiewicz | Arcymistrz | 1 920 | |
5 | Andrzej Kozak | Arcymistrz | 1 001 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 406 | ||
2 | Jerzy Sadowski | Arcymistrz | 2 609 | |
3 | Zbigniew Lasocki | Arcymistrz | 1 812 | |
4 | Andrzej Dębowski | Arcymistrz | 978 | |
5 | Lechosław Błaziński | Arcymistrz | 941 | |
6 | Marek Żakowicz | Arcymistrz | 797 | |
7 | Sławomir Niajko | Arcymistrz | 506 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 355 | ||
2 | Eugeniusz Seichter | Arcymistrz | 2 752 | |
3 | Michał Lewiński | Arcymistrz | 2 289 | |
4 | Ryszard Rapicki | Arcymistrz | 1 105 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 234 | ||
2 | Krzysztof Michalczyk | Arcymistrz | 2 857 | |
3 | Henryk Łakomski | Arcymistrz | 2 467 | |
4 | Jerzy Sukow | Arcymistrz | 1 020 | |
5 | Wojciech Bobrek | Arcymistrz | 900 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 974 | ||
2 | Tomasz Ukraiński | Arcymistrz | 2 149 | |
3 | Bogusław Lesiecki | Arcymistrz | 1 846 | |
4 | Mariusz Kita | Arcymistrz | 1 698 | |
5 | Aleksander Kud | Arcymistrz | 1 485 | |
6 | Marek Cyrkiel | Arcymistrz | 1 466 | |
7 | Jan Kadula | Arcymistrz | 1 233 | |
8 | Jacek Czaykowski | Arcymistrz | 437 | |
9 | Stefan Skowron | Arcymistrz | 218 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 945 | ||
2 | Sylwester Cieślak | Arcymistrz | 2 656 | |
3 | Piotr Łyczkowski | Arcymistrz | 1 987 | |
4 | Bogusław Pawszak | Arcymistrz | 1 759 | |
5 | Maciej Modrzejewski | Arcymistrz | 1 692 | |
6 | Leszek Łuniewski | Arcymistrz | 1 455 | |
7 | Waldemar Radziak | Arcymistrz | 1 433 | |
8 | Ewa Skopińska | Arcymistrz | 1 411 | |
9 | Renata Neronowicz | Arcymistrz | 1 373 | |
10 | Adam Hintertan | Arcymistrz | 1 277 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 729 | ||
2 | Wojciech Waszkowiak | Arcymistrz | 2 162 | |
3 | Bogumił Wegner | Arcymistrz | 1 298 | |
4 | Piotr Brzeziński | Arcymistrz | 605 | |
5 | Witold Miłoszewski | Arcymistrz | 580 | |
6 | Zbigniew Halat | Arcymistrz | 390 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 293 | ||
2 | Tomasz Osiński | Arcymistrz | 1 796 | |
3 | Zbigniew Borkowski | Arcymistrz | 1 786 | |
4 | Krzysztof Gałda | Arcymistrz | 845 | |
5 | Robert Kowalski | Arcymistrz | 569 | |
6 | Marcin Piwowarczyk | Arcymistrz | 217 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 621 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 221 | ||
2 | Jerzy Radomski | Arcymistrz | 727 | |
3 | Jerzy Ciesielczuk | Arcymistrz | 563 | |
4 | Zbigniew Tymków | Arcymistrz | 268 |