Brydżysta roku 2020
WK 15 — Arcymistrz
Stan na 2024-03-28 00:15:09
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | SW | Arcymistrz | 5 582 | ||
2 | SL | Arcymistrz | 4 453 | ||
3 | SL | Arcymistrz | 3 913 | ||
4 | Stanisław Pająk | SW | Arcymistrz | 3 837 | |
5 | Igor Grzejdziak | WM | Arcymistrz | 3 800 | |
6 | Jarosław Śmieszek | KP | Arcymistrz | 3 715 | |
7 | Marek Tyran | LD | Arcymistrz | 3 509 | |
8 | Maciej Sobieralski | WP | Arcymistrz | 3 390 | |
9 | Mariusz Arutiunianc | KP | Arcymistrz | 3 314 | |
10 | Andrzej Kozikowski | LD | Arcymistrz | 3 253 | |
11 | Marcin Pędziński | WP | Arcymistrz | 3 245 | |
12 | Grażyna Busse | WP | Arcymistrz | 3 022 | |
13 | Katarzyna Dufrat | PM | Arcymistrz Międzynarodowy | 2 998 | |
14 | Andrzej Ogłoblin | MA | Arcymistrz | 2 690 | |
15 | Przemysław Błaszczyk | LD | Arcymistrz Międzynarodowy | 2 605 | |
16 | Tadeusz Garbacik | MP | Arcymistrz | 2 575 | |
17 | Dariusz Koproń | LU | Arcymistrz | 2 528 | |
18 | Jacek Leśniczak | WP | Arcymistrz | 2 281 | |
19 | Jacek Znamirowski | PK | Arcymistrz | 2 059 | |
20 | Marek Urbański | MA | Arcymistrz | 1 819 | |
21 | Jerzy Skwark | SL | Arcymistrz | 1 727 | |
22 | Robert Nowicki | WP | Arcymistrz | 1 618 | |
23 | Andrzej Aleksandrzak | WP | Arcymistrz | 1 610 | |
24 | Ewa Sobolewska | OP | Arcymistrz | 1 582 | |
25 | Jarosław Ostrowski | WP | Arcymistrz | 1 430 | |
26 | Cezary Serek | WP | Arcymistrz | 1 242 | |
27 | Jacek Lew | PM | Arcymistrz | 1 200 | |
28 | Mariusz Kowalski | SW | Arcymistrz | 1 163 | |
29 | Waldemar Burakowski | MA | Arcymistrz | 917 | |
30 | Sylwester Walerowicz | PM | Arcymistrz | 805 | |
31 | Robert Stoliński | LD | Arcymistrz | 638 | |
32 | Roman Grzelak | OP | Arcymistrz | 590 | |
33 | Piotr Butryn | MA | Arcymistrz | 397 | |
Natalia Sakowska | MA | Arcymistrz | 397 | ||
35 | Ewa Banaszkiewicz | MA | Arcymistrz | 381 | |
36 | Zdzisław Laszczak | MA | Arcymistrz | 289 | |
37 | Leszek Majdański | WP | Arcymistrz | 273 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 582 | ||
2 | Artur Guła | Arcymistrz | 4 453 | |
3 | Mikołaj Taczewski | Arcymistrz | 3 913 | |
4 | Stanisław Pająk | Arcymistrz | 3 837 | |
5 | Igor Grzejdziak | Arcymistrz | 3 800 | |
6 | Jarosław Śmieszek | Arcymistrz | 3 715 | |
7 | Marek Tyran | Arcymistrz | 3 509 | |
8 | Maciej Sobieralski | Arcymistrz | 3 390 | |
9 | Mariusz Arutiunianc | Arcymistrz | 3 314 | |
10 | Andrzej Kozikowski | Arcymistrz | 3 253 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 5 582 | ||
2 | Stanisław Pająk | Arcymistrz | 3 837 | |
3 | Mariusz Kowalski | Arcymistrz | 1 163 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 4 453 | ||
2 | Mikołaj Taczewski | Arcymistrz | 3 913 | |
3 | Jerzy Skwark | Arcymistrz | 1 727 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 800 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 715 | ||
2 | Mariusz Arutiunianc | Arcymistrz | 3 314 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 509 | ||
2 | Andrzej Kozikowski | Arcymistrz | 3 253 | |
3 | Przemysław Błaszczyk | Arcymistrz Międzynarodowy | 2 605 | |
4 | Robert Stoliński | Arcymistrz | 638 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 3 390 | ||
2 | Marcin Pędziński | Arcymistrz | 3 245 | |
3 | Grażyna Busse | Arcymistrz | 3 022 | |
4 | Jacek Leśniczak | Arcymistrz | 2 281 | |
5 | Robert Nowicki | Arcymistrz | 1 618 | |
6 | Andrzej Aleksandrzak | Arcymistrz | 1 610 | |
7 | Jarosław Ostrowski | Arcymistrz | 1 430 | |
8 | Cezary Serek | Arcymistrz | 1 242 | |
9 | Leszek Majdański | Arcymistrz | 273 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz Międzynarodowy | 2 998 | ||
2 | Jacek Lew | Arcymistrz | 1 200 | |
3 | Sylwester Walerowicz | Arcymistrz | 805 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 690 | ||
2 | Marek Urbański | Arcymistrz | 1 819 | |
3 | Waldemar Burakowski | Arcymistrz | 917 | |
4 | Piotr Butryn | Arcymistrz | 397 | |
5 | Natalia Sakowska | Arcymistrz | 397 | |
6 | Ewa Banaszkiewicz | Arcymistrz | 381 | |
7 | Zdzisław Laszczak | Arcymistrz | 289 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 575 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 528 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 2 059 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Arcymistrz | 1 582 | ||
2 | Roman Grzelak | Arcymistrz | 590 |