Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 15 — Arcymistrz

Stan na 2020-09-24 00:15:04

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Andrzej Kozikowski

LD Arcymistrz 2 410
2

Marek Tyran

LD Arcymistrz 1 475
3

Tadeusz Garbacik

MP Arcymistrz 1 406
4 Stanisław Pająk SW Arcymistrz 1 330
5 Łukasz Witkowski SW Arcymistrz 1 284
6 Przemysław Błaszczyk LD Arcymistrz 1 173
7 Grażyna Busse ZP Arcymistrz 946
8 Cezary Serek WP Arcymistrz 741
9 Igor Grzejdziak LU Arcymistrz 735
10 Jacek Znamirowski PK Arcymistrz 555
11 Marek Urbański LB Arcymistrz 530
12 Robert Nowicki LD Arcymistrz 529
13 Ewa Sobolewska OP Arcymistrz 500
14 Jarosław Śmieszek KP Arcymistrz 487
15 Robert Stoliński LD Arcymistrz 473
16 Jarosław Ostrowski WP Arcymistrz 368
17 Marcin Pędziński WP Arcymistrz 354
18 Waldemar Burakowski MA Arcymistrz 324
19 Jacek Leśniczak LB Arcymistrz 318
20 Piotr Butryn LU Arcymistrz 316
Dariusz Koproń LU Arcymistrz 316
Natalia Sakowska LU Arcymistrz 316
23 Maciej Sobieralski WP Arcymistrz 274
24 Zdzisław Laszczak MA Arcymistrz 269
25 Jerzy Skwark SL Arcymistrz 256
26 Jacek Lew PM Arcymistrz 248
27 Katarzyna Dufrat PM Arcymistrz 184
28 Leszek Majdański KP Arcymistrz 168
29 Ewa Banaszkiewicz MA Arcymistrz 146
30 Artur Guła SL Arcymistrz 134
31 Roman Grzelak LD Arcymistrz 125
32 Mikołaj Taczewski SL Arcymistrz 120
33 Andrzej Aleksandrzak WP Arcymistrz 119
34 Andrzej Ogłoblin MA Arcymistrz 90
35 Mariusz Arutiunianc KP Arcymistrz 79
36 Mariusz Kowalski LU Arcymistrz 67
37 Sylwester Walerowicz WP Arcymistrz 55

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Kozikowski

Arcymistrz 2 410
2 Marek Tyran Arcymistrz 1 475
3 Tadeusz Garbacik Arcymistrz 1 406
4 Stanisław Pająk Arcymistrz 1 330
5 Łukasz Witkowski Arcymistrz 1 284
6 Przemysław Błaszczyk Arcymistrz 1 173
7 Grażyna Busse Arcymistrz 946
8 Cezary Serek Arcymistrz 741
9 Igor Grzejdziak Arcymistrz 735
10 Jacek Znamirowski Arcymistrz 555

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Kozikowski

Arcymistrz 2 410
2 Marek Tyran Arcymistrz 1 475
3 Przemysław Błaszczyk Arcymistrz 1 173
4 Robert Nowicki Arcymistrz 529
5 Robert Stoliński Arcymistrz 473
6 Roman Grzelak Arcymistrz 125

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Garbacik

Arcymistrz 1 406

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Stanisław Pająk

Arcymistrz 1 330
2 Łukasz Witkowski Arcymistrz 1 284

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Grażyna Busse

Arcymistrz 946

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Cezary Serek

Arcymistrz 741
2 Jarosław Ostrowski Arcymistrz 368
3 Marcin Pędziński Arcymistrz 354
4 Maciej Sobieralski Arcymistrz 274
5 Andrzej Aleksandrzak Arcymistrz 119
6 Sylwester Walerowicz Arcymistrz 55

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Igor Grzejdziak

Arcymistrz 735
2 Piotr Butryn Arcymistrz 316
3 Dariusz Koproń Arcymistrz 316
4 Natalia Sakowska Arcymistrz 316
5 Mariusz Kowalski Arcymistrz 67

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Znamirowski

Arcymistrz 555

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Urbański

Arcymistrz 530
2 Jacek Leśniczak Arcymistrz 318

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ewa Sobolewska

Arcymistrz 500

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jarosław Śmieszek

Arcymistrz 487
2 Leszek Majdański Arcymistrz 168
3 Mariusz Arutiunianc Arcymistrz 79

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Waldemar Burakowski

Arcymistrz 324
2 Zdzisław Laszczak Arcymistrz 269
3 Ewa Banaszkiewicz Arcymistrz 146
4 Andrzej Ogłoblin Arcymistrz 90

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Skwark

Arcymistrz 256
2 Artur Guła Arcymistrz 134
3 Mikołaj Taczewski Arcymistrz 120

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Lew

Arcymistrz 248
2 Katarzyna Dufrat Arcymistrz 184