Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2021

WK 15 — Arcymistrz

Stan na 2021-10-26 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Kamil Nowak

SW Arcymistrz 1 978
2

Andrzej Kozikowski

LD Arcymistrz 1 723
3

Przemysław Błaszczyk

LB Arcymistrz 1 602
4 Stanisław Pająk SW Arcymistrz 1 496
5 Katarzyna Dufrat PM Arcymistrz 1 427
6 Łukasz Witkowski SW Arcymistrz 1 383
7 Grażyna Busse ZP Arcymistrz 1 310
8 Marek Tyran LD Arcymistrz 1 241
9 Tadeusz Garbacik MP Arcymistrz 1 083
10 Igor Grzejdziak WM Arcymistrz 1 065
11 Jacek Znamirowski PK Arcymistrz 733
12 Krzysztof Łukaszewicz WM Arcymistrz 553
13 Andrzej Aleksandrzak WP Arcymistrz 521
14 Robert Stoliński LD Arcymistrz 507
15 Ewa Sobolewska OP Arcymistrz 478
16 Piotr Butryn ZP Arcymistrz 464
Natalia Sakowska ZP Arcymistrz 464
18 Roman Grzelak LD Arcymistrz 395
19 Waldemar Skóra LD Arcymistrz 358
20 Maciej Sobieralski WP Arcymistrz 333
21 Marek Urbański MP Arcymistrz 319
22 Jacek Leśniczak LB Arcymistrz 318
23 Ewa Banaszkiewicz MA Arcymistrz 281
24 Leszek Majdański KP Arcymistrz 165
25 Artur Guła SL Arcymistrz 153
26 Mariusz Arutiunianc KP Arcymistrz 90
27 Sylwester Walerowicz WP Arcymistrz 69
28 Jacek Lew PM Arcymistrz 55
29 Jerzy Skwark SL Arcymistrz 37
30 Zdzisław Laszczak MA Arcymistrz 5
31 Marcin Pędziński WP Arcymistrz 4
Mikołaj Taczewski SL Arcymistrz 4
33 Waldemar Burakowski MA Arcymistrz 2
34 Jarosław Ostrowski WP Arcymistrz 1

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Kamil Nowak

Arcymistrz 1 978
2 Andrzej Kozikowski Arcymistrz 1 723
3 Przemysław Błaszczyk Arcymistrz 1 602
4 Stanisław Pająk Arcymistrz 1 496
5 Katarzyna Dufrat Arcymistrz 1 427
6 Łukasz Witkowski Arcymistrz 1 383
7 Grażyna Busse Arcymistrz 1 310
8 Marek Tyran Arcymistrz 1 241
9 Tadeusz Garbacik Arcymistrz 1 083
10 Igor Grzejdziak Arcymistrz 1 065

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kamil Nowak

Arcymistrz 1 978
2 Stanisław Pająk Arcymistrz 1 496
3 Łukasz Witkowski Arcymistrz 1 383

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Kozikowski

Arcymistrz 1 723
2 Marek Tyran Arcymistrz 1 241
3 Robert Stoliński Arcymistrz 507
4 Roman Grzelak Arcymistrz 395
5 Waldemar Skóra Arcymistrz 358

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Przemysław Błaszczyk

Arcymistrz 1 602
2 Jacek Leśniczak Arcymistrz 318

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Katarzyna Dufrat

Arcymistrz 1 427
2 Jacek Lew Arcymistrz 55

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Grażyna Busse

Arcymistrz 1 310
2 Piotr Butryn Arcymistrz 464
3 Natalia Sakowska Arcymistrz 464

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Garbacik

Arcymistrz 1 083
2 Marek Urbański Arcymistrz 319

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Igor Grzejdziak

Arcymistrz 1 065
2 Krzysztof Łukaszewicz Arcymistrz 553

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Znamirowski

Arcymistrz 733

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Aleksandrzak

Arcymistrz 521
2 Maciej Sobieralski Arcymistrz 333
3 Sylwester Walerowicz Arcymistrz 69
4 Marcin Pędziński Arcymistrz 4
5 Jarosław Ostrowski Arcymistrz 1

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ewa Sobolewska

Arcymistrz 478

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Ewa Banaszkiewicz

Arcymistrz 281
2 Zdzisław Laszczak Arcymistrz 5
3 Waldemar Burakowski Arcymistrz 2

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Leszek Majdański

Arcymistrz 165
2 Mariusz Arutiunianc Arcymistrz 90

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Artur Guła

Arcymistrz 153
2 Jerzy Skwark Arcymistrz 37
3 Mikołaj Taczewski Arcymistrz 4