Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 17 — Arcymistrz

Stan na 2020-06-04 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Danuta Kazmucha

OP Arcymistrz 1 480
2

Dariusz Bogucki

ZP Arcymistrz 1 227
3

Piotr Kołuda

LU Arcymistrz 1 185
4 Jakub Wojcieszek MA Arcymistrz 1 065
5 Mariusz Bartkowski MA Arcymistrz 928
6 Vytautas Vainikonis WM Arcymistrz 694
7 Marian Kupnicki KP Arcymistrz 562
8 Andrzej Pawlak OP Arcymistrz 448
9 Olech Bestrzyński WP Arcymistrz 408
10 Wacław Wejknis PM Arcymistrz 321
11 Wacław Janicki WP Arcymistrz 274
12 Jacek Korpetta MA Arcymistrz 213
13 Janusz Makaruk LD Arcymistrz 196
14 Lech Ohrysko SL Arcymistrz 174
15 Andrzej Szymczak SL Arcymistrz 155
16 Andrei Arlovich DS Arcymistrz 141
17 Stanisław Zakrzewski WP Arcymistrz 104
18 Maciej Wręczycki DS Arcymistrz 70
19 Adam Wujków KP Arcymistrz 64
20 Włodzimierz Ilnicki MA Arcymistrz 44
21 Łukasz Brede WP Arcymistrz 42
22 Paweł Jassem WP Arcymistrz 27
23 Paweł Miechowicz LB Arcymistrz 24

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Danuta Kazmucha

Arcymistrz 1 480
2 Dariusz Bogucki Arcymistrz 1 227
3 Piotr Kołuda Arcymistrz 1 185
4 Jakub Wojcieszek Arcymistrz 1 065
5 Mariusz Bartkowski Arcymistrz 928
6 Vytautas Vainikonis Arcymistrz 694
7 Marian Kupnicki Arcymistrz 562
8 Andrzej Pawlak Arcymistrz 448
9 Olech Bestrzyński Arcymistrz 408
10 Wacław Wejknis Arcymistrz 321

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Danuta Kazmucha

Arcymistrz 1 480
2 Andrzej Pawlak Arcymistrz 448

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Dariusz Bogucki

Arcymistrz 1 227

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Kołuda

Arcymistrz 1 185

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Wojcieszek

Arcymistrz 1 065
2 Mariusz Bartkowski Arcymistrz 928
3 Jacek Korpetta Arcymistrz 213
4 Włodzimierz Ilnicki Arcymistrz 44

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Vytautas Vainikonis

Arcymistrz 694

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marian Kupnicki

Arcymistrz 562
2 Adam Wujków Arcymistrz 64

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Olech Bestrzyński

Arcymistrz 408
2 Wacław Janicki Arcymistrz 274
3 Stanisław Zakrzewski Arcymistrz 104
4 Łukasz Brede Arcymistrz 42
5 Paweł Jassem Arcymistrz 27

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wacław Wejknis

Arcymistrz 321

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Janusz Makaruk

Arcymistrz 196

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Lech Ohrysko

Arcymistrz 174
2 Andrzej Szymczak Arcymistrz 155

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrei Arlovich

Arcymistrz 141
2 Maciej Wręczycki Arcymistrz 70

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Paweł Miechowicz

Arcymistrz 24