Brydżysta roku 2023
WK 2 — Mistrz Okręgowy
Stan na 2024-04-26 00:15:05
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | SL | Mistrz Regionalny | 2 153 | ||
2 | SL | Mistrz Wojewódzki | 2 034 | ||
3 | DS | Mistrz Regionalny | 1 851 | ||
4 | Roger Szarek | DS | Mistrz Regionalny | 1 741 | |
5 | Jan Kot | MA | Mistrz Regionalny | 1 703 | |
6 | Piotr Stefanów | MP | Mistrz Regionalny | 1 646 | |
7 | Dominika Wołyńska | PM | Mistrz Regionalny | 1 531 | |
8 | Witold Chmarzyński | KP | Mistrz Wojewódzki | 1 469 | |
9 | Jakub Michalski | MP | Mistrz Regionalny | 1 443 | |
10 | Marian Chrzanowski | DS | Mistrz Regionalny | 1 389 | |
11 | Uladzislau Tsitavets | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 377 | |
12 | Katarzyna Stachowiak | WP | Mistrz Regionalny | 1 302 | |
13 | Piotr Ciszak | LD | Mistrz Wojewódzki | 1 263 | |
14 | Jerzy Pieszczuch | DS | Mistrz Wojewódzki | 1 228 | |
15 | Barbara Tuma | PM | Mistrz Wojewódzki | 1 211 | |
16 | Andrzej Kita | KP | Mistrz Wojewódzki | 1 155 | |
17 | Piotr Sienkiewicz | OP | Mistrz Wojewódzki | 1 139 | |
18 | Bożena Jacuch | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 121 | |
Bogusław Jóźwiak | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 121 | ||
20 | Jan Łuczeczko | PM | Mistrz Wojewódzki | 1 118 | |
21 | Krzysztof Ruprik | KP | Mistrz Wojewódzki | 1 080 | |
22 | Szymon Grabala | PM | Mistrz Wojewódzki | 1 077 | |
23 | Małgorzata Rozman | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 045 | |
24 | Anna Diakun | DS | Mistrz Wojewódzki | 1 033 | |
25 | Ewa Wawrowska | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 023 | |
26 | Adam Rogowski | MA | Mistrz Wojewódzki | 1 022 | |
27 | Marek Borkowski | MA | Mistrz Wojewódzki | 991 | |
28 | Zofia Trojan | DS | Mistrz Wojewódzki | 987 | |
29 | Tomasz Perduta | KP | Mistrz Wojewódzki | 977 | |
30 | Aneta Klaczyńska | WP | Mistrz Wojewódzki | 935 | |
31 | Paweł Bagrowski | MA | Mistrz Wojewódzki | 926 | |
32 | Tomasz Powęzka | WP | Mistrz Wojewódzki | 908 | |
33 | Piotr Cieśliński | WP | Mistrz Wojewódzki | 897 | |
Janusz Lekki | MP | Mistrz Wojewódzki | 897 | ||
35 | Maria Kowal | WP | Mistrz Wojewódzki | 893 | |
36 | Marek Grużewski | KP | Mistrz Wojewódzki | 854 | |
37 | Natalia Węgleńska | MA | Mistrz Wojewódzki | 846 | |
38 | Kazimierz Kłys | ZP | Mistrz Wojewódzki | 845 | |
39 | Stanisław Król | WM | Mistrz Wojewódzki | 840 | |
40 | Mateusz Krzemyk | MP | Mistrz Wojewódzki | 838 | |
41 | Piotr Mizak | KP | Mistrz Wojewódzki | 816 | |
42 | Krzysztof Dobrzeniecki | MA | Mistrz Wojewódzki | 812 | |
43 | Cyprian Morawski | PM | Mistrz Wojewódzki | 808 | |
44 | Marek Melsztyński | MA | Mistrz Wojewódzki | 777 | |
45 | Robert Kempka | WP | Mistrz Wojewódzki | 776 | |
Wojciech Kujda | WM | Mistrz Wojewódzki | 776 | ||
47 | Bogdan Kościelny | MA | Mistrz Wojewódzki | 771 | |
48 | Marian Piasecki | KP | Mistrz Wojewódzki | 752 | |
49 | Jerzy Podgruszewski | LB | Mistrz Wojewódzki | 747 | |
50 | Ewa Nowińska | KP | Mistrz Wojewódzki | 744 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 2 153 | ||
2 | Krzysztof Świątkowski | Mistrz Wojewódzki | 2 034 | |
3 | Marek Brosch | Mistrz Regionalny | 1 851 | |
4 | Roger Szarek | Mistrz Regionalny | 1 741 | |
5 | Jan Kot | Mistrz Regionalny | 1 703 | |
6 | Piotr Stefanów | Mistrz Regionalny | 1 646 | |
7 | Dominika Wołyńska | Mistrz Regionalny | 1 531 | |
8 | Witold Chmarzyński | Mistrz Wojewódzki | 1 469 | |
9 | Jakub Michalski | Mistrz Regionalny | 1 443 | |
10 | Marian Chrzanowski | Mistrz Regionalny | 1 389 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 2 153 | ||
2 | Krzysztof Świątkowski | Mistrz Wojewódzki | 2 034 | |
3 | Marek Orzeł | Mistrz Wojewódzki | 705 | |
4 | Anna Makuch | Mistrz Okręgowy | 504 | |
5 | Danuta Zalewska-Bielanik | Mistrz Okręgowy | 465 | |
6 | Marianna Pantak | Mistrz Okręgowy | 332 | |
7 | Leszek Suder | Mistrz Okręgowy | 292 | |
8 | Mateusz Bakalarski | Mistrz Wojewódzki | 270 | |
9 | Jakub Marekwica | Mistrz Okręgowy | 259 | |
10 | Jerzy Tomsik | Mistrz Wojewódzki | 238 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 851 | ||
2 | Roger Szarek | Mistrz Regionalny | 1 741 | |
3 | Marian Chrzanowski | Mistrz Regionalny | 1 389 | |
4 | Jerzy Pieszczuch | Mistrz Wojewódzki | 1 228 | |
5 | Anna Diakun | Mistrz Wojewódzki | 1 033 | |
6 | Zofia Trojan | Mistrz Wojewódzki | 987 | |
7 | Małgorzata Hawryliszyn | Mistrz Wojewódzki | 698 | |
8 | Mirosław Kawecki | Mistrz Wojewódzki | 594 | |
9 | Ryszard Jucha | Mistrz Wojewódzki | 544 | |
10 | Zbigniew Matyjaszczuk | Mistrz Okręgowy | 452 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 703 | ||
2 | Uladzislau Tsitavets | Mistrz Wojewódzki | 1 377 | |
3 | Bożena Jacuch | Mistrz Wojewódzki | 1 121 | |
4 | Bogusław Jóźwiak | Mistrz Wojewódzki | 1 121 | |
5 | Małgorzata Rozman | Mistrz Wojewódzki | 1 045 | |
6 | Ewa Wawrowska | Mistrz Wojewódzki | 1 023 | |
7 | Adam Rogowski | Mistrz Wojewódzki | 1 022 | |
8 | Marek Borkowski | Mistrz Wojewódzki | 991 | |
9 | Paweł Bagrowski | Mistrz Wojewódzki | 926 | |
10 | Natalia Węgleńska | Mistrz Wojewódzki | 846 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 646 | ||
2 | Jakub Michalski | Mistrz Regionalny | 1 443 | |
3 | Janusz Lekki | Mistrz Wojewódzki | 897 | |
4 | Mateusz Krzemyk | Mistrz Wojewódzki | 838 | |
5 | Dariusz Motyl | Mistrz Wojewódzki | 704 | |
6 | Antoni Wójtowicz | Mistrz Wojewódzki | 609 | |
7 | Jerzy Jasiński | Mistrz Okręgowy | 516 | |
8 | Ignacy Kotewicz | Mistrz Wojewódzki | 505 | |
9 | Jan Surdej | Mistrz Okręgowy | 499 | |
10 | Piotr Dziedzic | Mistrz Okręgowy | 492 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 531 | ||
2 | Barbara Tuma | Mistrz Wojewódzki | 1 211 | |
3 | Jan Łuczeczko | Mistrz Wojewódzki | 1 118 | |
4 | Szymon Grabala | Mistrz Wojewódzki | 1 077 | |
5 | Cyprian Morawski | Mistrz Wojewódzki | 808 | |
6 | Martyna Smoleń | Mistrz Wojewódzki | 685 | |
7 | Antoni Byliński | Mistrz Wojewódzki | 542 | |
8 | Andrzej Jarząbkowski | Mistrz Okręgowy | 378 | |
9 | Mirosław Giełczyński | Mistrz Wojewódzki | 360 | |
10 | Łukasz Gackowski | Mistrz Wojewódzki | 309 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 1 469 | ||
2 | Andrzej Kita | Mistrz Wojewódzki | 1 155 | |
3 | Krzysztof Ruprik | Mistrz Wojewódzki | 1 080 | |
4 | Tomasz Perduta | Mistrz Wojewódzki | 977 | |
5 | Marek Grużewski | Mistrz Wojewódzki | 854 | |
6 | Piotr Mizak | Mistrz Wojewódzki | 816 | |
7 | Marian Piasecki | Mistrz Wojewódzki | 752 | |
8 | Ewa Nowińska | Mistrz Wojewódzki | 744 | |
9 | Roman Nowiński | Mistrz Wojewódzki | 733 | |
10 | Ewa Ziółkowska | Mistrz Wojewódzki | 694 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Regionalny | 1 302 | ||
2 | Aneta Klaczyńska | Mistrz Wojewódzki | 935 | |
3 | Tomasz Powęzka | Mistrz Wojewódzki | 908 | |
4 | Piotr Cieśliński | Mistrz Wojewódzki | 897 | |
5 | Maria Kowal | Mistrz Wojewódzki | 893 | |
6 | Robert Kempka | Mistrz Wojewódzki | 776 | |
7 | Marta Smętek | Mistrz Wojewódzki | 676 | |
8 | Janusz Zabacki | Mistrz Wojewódzki | 573 | |
9 | Elżbieta Paluczek | Mistrz Wojewódzki | 568 | |
10 | Ryszard Paluczek | Mistrz Wojewódzki | 568 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 1 263 | ||
2 | Marek Łukaszewski | Mistrz Wojewódzki | 664 | |
3 | Liliana Suflida | Mistrz Okręgowy | 562 | |
4 | Krzysztof Cieślak | Mistrz Wojewódzki | 493 | |
5 | Grzegorz Wasiak | Mistrz Wojewódzki | 467 | |
6 | Sebastian Wojtczak | Mistrz Wojewódzki | 460 | |
7 | Sławomir Pawłowski | Mistrz Okręgowy | 420 | |
8 | Tadeusz Kempko | Mistrz Okręgowy | 419 | |
9 | Szymon Rogut | Mistrz Wojewódzki | 393 | |
10 | Agnieszka Bedyk | Mistrz Wojewódzki | 358 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 1 139 | ||
2 | Augustyn Ślesiński | Mistrz Wojewódzki | 404 | |
3 | Anna Pusz | Mistrz Okręgowy | 366 | |
4 | Jan Skoczylas | Mistrz Wojewódzki | 329 | |
5 | Roman Gignal | Mistrz Okręgowy | 257 | |
6 | Jacek Huszno | Mistrz Okręgowy | 243 | |
7 | Krzysztof Malejka | Mistrz Okręgowy | 12 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 845 | ||
2 | Andrzej Gierczyński | Mistrz Wojewódzki | 728 | |
3 | Bogdan Wiliński | Mistrz Wojewódzki | 710 | |
4 | Tadeusz Kuc | Mistrz Wojewódzki | 641 | |
5 | Eligiusz Śmieja | Mistrz Wojewódzki | 544 | |
6 | Tomasz Kuchta | Mistrz Wojewódzki | 498 | |
7 | Marek Leś | Mistrz Okręgowy | 439 | |
8 | Bolesław Aleksandrowicz | Mistrz Wojewódzki | 382 | |
9 | Piotr Żmudzki | Mistrz Okręgowy | 274 | |
10 | Ewa Bargłowska | Mistrz Okręgowy | 256 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 840 | ||
2 | Wojciech Kujda | Mistrz Wojewódzki | 776 | |
3 | Ewa Wyszomierska | Mistrz Wojewódzki | 743 | |
4 | Marek Wyszomierski | Mistrz Wojewódzki | 743 | |
5 | Andrzej Skoczylas | Mistrz Wojewódzki | 681 | |
6 | Waldemar Sadurski | Mistrz Wojewódzki | 610 | |
7 | Józef Wiśnik | Mistrz Wojewódzki | 570 | |
8 | Paweł Łata | Mistrz Wojewódzki | 528 | |
9 | Marian Lemecha | Mistrz Wojewódzki | 515 | |
10 | Jan Pierzkała | Mistrz Wojewódzki | 431 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 747 | ||
2 | Zbigniew Ćwiertniak | Mistrz Wojewódzki | 589 | |
3 | Krzysztof Borowik | Mistrz Wojewódzki | 561 | |
4 | Agnieszka Ziomek | Mistrz Wojewódzki | 482 | |
5 | Halina Grześkowiak | Mistrz Wojewódzki | 424 | |
6 | Andrzej Pawlik | Mistrz Okręgowy | 314 | |
7 | Stanisław Bamber | Mistrz Okręgowy | 237 | |
8 | Wojciech Felsztyński | Mistrz Okręgowy | 233 | |
9 | Zdzisława Krzyżańska | Mistrz Okręgowy | 207 | |
10 | Henryk Wiciński | Mistrz Wojewódzki | 175 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 597 | ||
2 | Halina Perkowska | Mistrz Wojewódzki | 567 | |
3 | Benon Żukowski | Mistrz Okręgowy | 562 | |
4 | Patrycja Krupnik | Mistrz Okręgowy | 401 | |
5 | Jerzy Firs | Mistrz Wojewódzki | 309 | |
6 | Romuald Ławrynowicz | Mistrz Wojewódzki | 180 | |
7 | Zbigniew Randzio | Mistrz Okręgowy | 108 | |
8 | Gintaras Simanaitis | Mistrz Okręgowy | 49 | |
9 | Józef Dobkowski | Mistrz Okręgowy | 39 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 560 | ||
2 | Arkadiusz Stojan | Mistrz Wojewódzki | 294 | |
3 | Janusz Borek | Mistrz Okręgowy | 281 | |
4 | Krzysztof Mielniczuk | Mistrz Okręgowy | 224 | |
5 | Regina Zając | Mistrz Wojewódzki | 164 | |
6 | Marian Borowicz | Mistrz Okręgowy | 39 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Wojewódzki | 544 | ||
2 | Szczepan Szumielewicz | Mistrz Wojewódzki | 533 | |
3 | Robert Długosz | Mistrz Wojewódzki | 413 | |
4 | Teresa Piasecka | Mistrz Okręgowy | 288 | |
5 | Piotr Włoczewski | Mistrz Okręgowy | 234 | |
6 | Mirosław Śliz | Mistrz Okręgowy | 186 | |
7 | Jacek Balcerowski | Mistrz Wojewódzki | 57 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Okręgowy | 422 | ||
2 | Dominik Puchała | Mistrz Wojewódzki | 399 | |
3 | Maciej Zych | Mistrz Wojewódzki | 293 | |
4 | Tomasz Czapkiewicz | Mistrz Wojewódzki | 264 | |
5 | Roman Galik | Mistrz Okręgowy | 256 | |
6 | Leokadia Weryńska-Leja | Mistrz Okręgowy | 250 | |
7 | Tadeusz Sum | Mistrz Okręgowy | 181 | |
8 | Jarosław Kotecki | Mistrz Okręgowy | 168 | |
9 | Jan Worek | Mistrz Okręgowy | 161 | |
10 | Jadwiga Żulińska | Mistrz Okręgowy | 90 |