Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 2.5 — Mistrz Wojewódzki

Stan na 2020-06-04 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Dariusz Wojna

MA Mistrz Regionalny 861
2

Rafał Mikołajczak

WP Mistrz Regionalny 498
3

Wiesław Sirman

ZP Mistrz Wojewódzki 471
4 Krzysztof Pękała WM Mistrz Regionalny 458
5 Aleksander Zatke LD Mistrz Wojewódzki 448
6 Robert Barankiewicz LD Mistrz Wojewódzki 445
7 Krzysztof Kufel WP Mistrz Wojewódzki 433
8 Dariusz Kłodos MA Mistrz Wojewódzki 422
9 Jarosław Nowak WP Mistrz Wojewódzki 418
10 Maciej Szczepański WP Mistrz Wojewódzki 415
11 Piotr Garbal WM Mistrz Wojewódzki 406
12 Jarosław Malarski LD Mistrz Wojewódzki 395
13 Robert Lewandowski ZP Mistrz Regionalny 379
14 Krzysztof Jordan WP Mistrz Regionalny 375
15 Paweł Dickert ZP Mistrz Wojewódzki 374
16 Jerzy Kuhn MA Mistrz Wojewódzki 373
17 Jerzy Kamiński WP Mistrz Regionalny 372
18 Dariusz Głowiński ZP Mistrz Regionalny 369
19 Marek Bałabuch KP Mistrz Regionalny 362
20 Jan Niebudek DS Mistrz Regionalny 355
21 Krystian Ostrowski WP Mistrz Wojewódzki 350
22 Bolesław Radko KP Mistrz Wojewódzki 342
23 Tomasz Krym LD Mistrz Wojewódzki 317
24 Wojciech Peisert DS Mistrz Wojewódzki 315
25 Andrzej Liwoch MP Mistrz Wojewódzki 313
26 Henryk Semeniuk ZP Mistrz Regionalny 303
27 Krzysztof Galubiński WP Mistrz Regionalny 302
Robert Komar WP Mistrz Regionalny 302
29 Mirosław Grobelkiewicz WP Mistrz Regionalny 296
30 Mariusz Wierzchowski ZP Mistrz Wojewódzki 295
31 Marek Szczudło PK Mistrz Wojewódzki 288
32 Małgorzata Buduła MA Mistrz Wojewódzki 282
33 Andrzej Sobula MP Mistrz Wojewódzki 280
34 Marcin Rój DS Mistrz Wojewódzki 278
35 Mirosław Gluba ZP Mistrz Wojewódzki 277
36 Dawid Kołodziejski WM Mistrz Wojewódzki 275
37 Mieczysław Kańdulski WP Mistrz Wojewódzki 273
38 Jacek Gąsiorek PK Mistrz Wojewódzki 265
Lech Jaworski LB Mistrz Regionalny 265
40 Aleksander Jasiukiewicz ZP Mistrz Wojewódzki 264
Edmund Zarzycki ZP Mistrz Regionalny 264
42 Adam Lewandowski PM Mistrz Regionalny 262
43 Alina Gudecka WM Mistrz Wojewódzki 257
44 Marek Szumowicz ZP Mistrz Wojewódzki 256
45 Małgorzata Zielonacka WP Mistrz Regionalny 253
46 Mirosław Stelmaszyk ZP Mistrz Regionalny 251
47 Marek Fijałkowski PM Mistrz Wojewódzki 244
48 Marek Jakubowski DS Mistrz Wojewódzki 243
Jacek Lipski MA Mistrz Wojewódzki 243
50 Arkadiusz Wódkowski MA Mistrz Wojewódzki 241

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Dariusz Wojna

Mistrz Regionalny 861
2 Rafał Mikołajczak Mistrz Regionalny 498
3 Wiesław Sirman Mistrz Wojewódzki 471
4 Krzysztof Pękała Mistrz Regionalny 458
5 Aleksander Zatke Mistrz Wojewódzki 448
6 Robert Barankiewicz Mistrz Wojewódzki 445
7 Krzysztof Kufel Mistrz Wojewódzki 433
8 Dariusz Kłodos Mistrz Wojewódzki 422
9 Jarosław Nowak Mistrz Wojewódzki 418
10 Maciej Szczepański Mistrz Wojewódzki 415

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Dariusz Wojna

Mistrz Regionalny 861
2 Dariusz Kłodos Mistrz Wojewódzki 422
3 Jerzy Kuhn Mistrz Wojewódzki 373
4 Małgorzata Buduła Mistrz Wojewódzki 282
5 Jacek Lipski Mistrz Wojewódzki 243
6 Arkadiusz Wódkowski Mistrz Wojewódzki 241
7 Hanna Probola Mistrz Wojewódzki 230
8 Rafał Przybysz Mistrz Wojewódzki 219
9 Mirosław Zawiślak Mistrz Wojewódzki 214
10 Mikołaj Komorowski Mistrz Regionalny 188

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Rafał Mikołajczak

Mistrz Regionalny 498
2 Krzysztof Kufel Mistrz Wojewódzki 433
3 Jarosław Nowak Mistrz Wojewódzki 418
4 Maciej Szczepański Mistrz Wojewódzki 415
5 Krzysztof Jordan Mistrz Regionalny 375
6 Jerzy Kamiński Mistrz Regionalny 372
7 Krystian Ostrowski Mistrz Wojewódzki 350
8 Krzysztof Galubiński Mistrz Regionalny 302
9 Robert Komar Mistrz Regionalny 302
10 Mirosław Grobelkiewicz Mistrz Regionalny 296

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wiesław Sirman

Mistrz Wojewódzki 471
2 Robert Lewandowski Mistrz Regionalny 379
3 Paweł Dickert Mistrz Wojewódzki 374
4 Dariusz Głowiński Mistrz Regionalny 369
5 Henryk Semeniuk Mistrz Regionalny 303
6 Mariusz Wierzchowski Mistrz Wojewódzki 295
7 Mirosław Gluba Mistrz Wojewódzki 277
8 Aleksander Jasiukiewicz Mistrz Wojewódzki 264
9 Edmund Zarzycki Mistrz Regionalny 264
10 Marek Szumowicz Mistrz Wojewódzki 256

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Krzysztof Pękała

Mistrz Regionalny 458
2 Piotr Garbal Mistrz Wojewódzki 406
3 Dawid Kołodziejski Mistrz Wojewódzki 275
4 Alina Gudecka Mistrz Wojewódzki 257
5 Waldemar Ślesicki Mistrz Wojewódzki 229
6 Andrzej Czumaj Mistrz Wojewódzki 198
7 Lech Skwarżyński Mistrz Wojewódzki 154
8 Wojciech Walkiewicz Mistrz Regionalny 87
9 Iwona Puczyłowska Mistrz Wojewódzki 84
10 Marek Nasiłowski Mistrz Wojewódzki 83

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Aleksander Zatke

Mistrz Wojewódzki 448
2 Robert Barankiewicz Mistrz Wojewódzki 445
3 Jarosław Malarski Mistrz Wojewódzki 395
4 Tomasz Krym Mistrz Wojewódzki 317
5 Wacław Opacki Mistrz Regionalny 207
6 Zbyszek Ratajczak Mistrz Wojewódzki 187
7 Michał Klichowicz Mistrz Regionalny 154
8 Włodzimierz Biernacki Mistrz Wojewódzki 137
9 Zdzisław Majer Mistrz Regionalny 111
10 Kazimierz Wojajczyk Mistrz Wojewódzki 103

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Bałabuch

Mistrz Regionalny 362
2 Bolesław Radko Mistrz Wojewódzki 342
3 Dariusz Piotrkiewicz Mistrz Wojewódzki 227
4 Jan Siwczyński Mistrz Wojewódzki 189
5 Małgorzata Lipka Mistrz Wojewódzki 183
6 Eugeniusz Chudziński Mistrz Wojewódzki 147
7 Karol Nowak Mistrz Wojewódzki 122
8 Włodzimierz Maćkowski Mistrz Wojewódzki 105
9 Leszek Gozdek Mistrz Wojewódzki 102
10 Michał Dolny Mistrz Wojewódzki 100

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jan Niebudek

Mistrz Regionalny 355
2 Wojciech Peisert Mistrz Wojewódzki 315
3 Marcin Rój Mistrz Wojewódzki 278
4 Marek Jakubowski Mistrz Wojewódzki 243
5 Maciej Barszczewski Mistrz Wojewódzki 229
6 Rafał Molenda Mistrz Wojewódzki 219
7 Sylwester Gołdyn Mistrz Wojewódzki 208
8 Mirosław Drabczyński Mistrz Wojewódzki 176
9 Ryszard Wróblewski Mistrz Wojewódzki 171
10 Ewa Miakisz Mistrz Wojewódzki 168

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Liwoch

Mistrz Wojewódzki 313
2 Andrzej Sobula Mistrz Wojewódzki 280
3 Wioletta Matusik Mistrz Wojewódzki 196
4 Halina Samborek Mistrz Wojewódzki 146
5 Sławomir Kowalski Mistrz Wojewódzki 134
6 Tadeusz Przybycień Mistrz Wojewódzki 134
7 Wiesław Dymek Mistrz Wojewódzki 121
8 Marek Glibowski Mistrz Wojewódzki 120
9 Jan Szafraniec Mistrz Regionalny 110
10 Jan Gorczyca Mistrz Wojewódzki 108

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Szczudło

Mistrz Wojewódzki 288
2 Jacek Gąsiorek Mistrz Wojewódzki 265
3 Zygmunt Szczudło Mistrz Wojewódzki 232
4 Władysław Kulawski Mistrz Wojewódzki 154
5 Leszek Mroczek Mistrz Wojewódzki 140
6 Jan Warchoł Mistrz Wojewódzki 75
7 Mariusz Czesnar Mistrz Wojewódzki 18

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Lech Jaworski

Mistrz Regionalny 265
2 Tomasz Kalembkiewicz Mistrz Wojewódzki 196
3 Barbara Soroko Mistrz Regionalny 172
4 Tadeusz Lisiecki Mistrz Wojewódzki 152
5 Andrzej Włodarczak Mistrz Wojewódzki 142
6 Mirosław Jedynak Mistrz Regionalny 76
7 Olgierd Chmielewski Mistrz Wojewódzki 69
8 Tomasz Zarębski Mistrz Wojewódzki 67
9 Andrzej Kałużny Mistrz Wojewódzki 63
10 Franciszek Radwan Mistrz Wojewódzki 52

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Adam Lewandowski

Mistrz Regionalny 262
2 Marek Fijałkowski Mistrz Wojewódzki 244
3 Witold Pietrzak Mistrz Regionalny 236
4 Andrzej Osiński Mistrz Wojewódzki 222
5 Czesław Gruszecki Mistrz Wojewódzki 212
6 Dariusz Milewski Mistrz Wojewódzki 184
7 Mirosław Wróblewski Mistrz Wojewódzki 155
8 Łukasz Ledóchowski Mistrz Wojewódzki 149
9 Zbigniew Dybizbański Mistrz Wojewódzki 145
10 Andrzej Riss Mistrz Wojewódzki 138

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Łukasz Stworzewicz

Mistrz Wojewódzki 206
2 Wiktor Pantak Mistrz Wojewódzki 164
3 Artur Głowacki Mistrz Wojewódzki 101
4 Kazimierz Zdebski Mistrz Wojewódzki 87
5 Andrzej Pluszczewski Mistrz Wojewódzki 75
6 Tomasz Skowron Mistrz Wojewódzki 71
7 Krystian Wonchała Mistrz Wojewódzki 65
8 Sławomir Brodziński Mistrz Wojewódzki 44
9 Tadeusz Kois Mistrz Wojewódzki 41
10 Zbigniew Durczyński Mistrz Wojewódzki 37

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Igor Bytskevich

Mistrz Wojewódzki 203
2 Olga Bytskevitch Mistrz Wojewódzki 203
3 Andrzej Zalewski Mistrz Wojewódzki 117
4 Michał Kiczkajło Mistrz Wojewódzki 74
5 Czesław Piechocki Mistrz Wojewódzki 74
6 Feliks Babiracki Mistrz Wojewódzki 27
7 Yauheni Hardzei Mistrz Wojewódzki 4

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Leszek Tarnogrodzki

Mistrz Wojewódzki 145
2 Edward Michalak Mistrz Wojewódzki 136
3 Karol Brzozowski Mistrz Wojewódzki 118
4 Krystyna Wąchała Mistrz Wojewódzki 65
5 Jerzy Jankowski Mistrz Wojewódzki 58
6 Hanna Chałupnik Mistrz Wojewódzki 20
7 Dariusz Kulita Mistrz Wojewódzki 3

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Małgorzata Golec

Mistrz Wojewódzki 64
2 Zbigniew Swat Mistrz Wojewódzki 51
3 Kazimierz Zawisza Mistrz Wojewódzki 18
4 Halina Przygodzka Mistrz Wojewódzki 9
5 Dariusz Woszczycki Mistrz Wojewódzki 7

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Julia Grodzka

Mistrz Wojewódzki 22
2 Andrzej Paluch Mistrz Wojewódzki 5
3 Paweł Szymański Mistrz Wojewódzki 3
4 Andrzej Denysiuk Mistrz Wojewódzki 1
5 Waldemar Klekowski Mistrz Wojewódzki 1
6 Robert Szabla Mistrz Wojewódzki 1
7 Włodzimierz Zapiórkowski Mistrz Wojewódzki 1