Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 24 — Arcymistrz Światowy

Stan na 2020-09-24 00:15:04

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Michał Klukowski

PM Arcymistrz Światowy 5 214
2

Piotr Gawryś

DS Arcymistrz Światowy 5 051
3

Michał Kwiecień

PM Arcymistrz Światowy 2 719
4 Jacek Pszczoła SW Arcymistrz Światowy 1 708
5 Jacek Kalita SW Arcymistrz Światowy 1 476
Michał Nowosadzki SW Arcymistrz Światowy 1 476
7 Piotr Tuszyński DS Arcymistrz Światowy 1 246
8 Apolinary Kowalski WM Arcymistrz Światowy 1 132
9 Krzysztof Jassem DS Arcymistrz Światowy 1 129
10 Stanisław Gołębiowski DS Arcymistrz Światowy 1 074
11 Jacek Romański WM Arcymistrz Światowy 940
12 Krzysztof Martens WP Arcymistrz Światowy 789
13 Marek Szymanowski LD Arcymistrz Światowy 561
14 Włodzimierz Starkowski PM Arcymistrz Światowy 554
15 Bartosz Chmurski MA Arcymistrz Światowy 205
16 Grzegorz Narkiewicz MA Arcymistrz Światowy 126
17 Krzysztof Buras MA Arcymistrz Światowy 120
18 Piotr Tuczyński MA Arcymistrz Światowy 93

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 5 214
2 Piotr Gawryś Arcymistrz Światowy 5 051
3 Michał Kwiecień Arcymistrz Światowy 2 719
4 Jacek Pszczoła Arcymistrz Światowy 1 708
5 Jacek Kalita Arcymistrz Światowy 1 476
6 Michał Nowosadzki Arcymistrz Światowy 1 476
7 Piotr Tuszyński Arcymistrz Światowy 1 246
8 Apolinary Kowalski Arcymistrz Światowy 1 132
9 Krzysztof Jassem Arcymistrz Światowy 1 129
10 Stanisław Gołębiowski Arcymistrz Światowy 1 074

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 5 214
2 Michał Kwiecień Arcymistrz Światowy 2 719
3 Włodzimierz Starkowski Arcymistrz Światowy 554

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Gawryś

Arcymistrz Światowy 5 051
2 Piotr Tuszyński Arcymistrz Światowy 1 246
3 Krzysztof Jassem Arcymistrz Światowy 1 129
4 Stanisław Gołębiowski Arcymistrz Światowy 1 074

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Pszczoła

Arcymistrz Światowy 1 708
2 Jacek Kalita Arcymistrz Światowy 1 476
3 Michał Nowosadzki Arcymistrz Światowy 1 476

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Apolinary Kowalski

Arcymistrz Światowy 1 132
2 Jacek Romański Arcymistrz Światowy 940

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Krzysztof Martens

Arcymistrz Światowy 789

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Szymanowski

Arcymistrz Światowy 561

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Bartosz Chmurski

Arcymistrz Światowy 205
2 Grzegorz Narkiewicz Arcymistrz Światowy 126
3 Krzysztof Buras Arcymistrz Światowy 120
4 Piotr Tuczyński Arcymistrz Światowy 93