Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2021

WK 24 — Arcymistrz Światowy

Stan na 2021-10-26 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Stanisław Gołębiowski

DS Arcymistrz Światowy 3 329
2

Michał Klukowski

PM Arcymistrz Światowy 3 173
3

Piotr Gawryś

DS Arcymistrz Światowy 3 128
4 Krzysztof Jassem DS Arcymistrz Światowy 2 682
5 Michał Nowosadzki SW Arcymistrz Światowy 2 350
6 Jacek Kalita SW Arcymistrz Światowy 2 136
7 Grzegorz Narkiewicz MA Arcymistrz Światowy 1 921
8 Włodzimierz Starkowski PM Arcymistrz Światowy 1 163
9 Piotr Tuczyński MA Arcymistrz Światowy 1 130
10 Michał Kwiecień PM Arcymistrz Światowy 1 127
11 Bartosz Chmurski MA Arcymistrz Światowy 1 108
12 Piotr Tuszyński DS Arcymistrz Światowy 817
13 Krzysztof Buras MA Arcymistrz Światowy 791
14 Jacek Pszczoła SW Arcymistrz Światowy 741
15 Marcin Leśniewski MP Arcymistrz Światowy 670
16 Apolinary Kowalski WM Arcymistrz Światowy 560
17 Jacek Romański WM Arcymistrz Światowy 297
18 Marek Szymanowski MA Arcymistrz Światowy 110

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Stanisław Gołębiowski

Arcymistrz Światowy 3 329
2 Michał Klukowski Arcymistrz Światowy 3 173
3 Piotr Gawryś Arcymistrz Światowy 3 128
4 Krzysztof Jassem Arcymistrz Światowy 2 682
5 Michał Nowosadzki Arcymistrz Światowy 2 350
6 Jacek Kalita Arcymistrz Światowy 2 136
7 Grzegorz Narkiewicz Arcymistrz Światowy 1 921
8 Włodzimierz Starkowski Arcymistrz Światowy 1 163
9 Piotr Tuczyński Arcymistrz Światowy 1 130
10 Michał Kwiecień Arcymistrz Światowy 1 127

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Stanisław Gołębiowski

Arcymistrz Światowy 3 329
2 Piotr Gawryś Arcymistrz Światowy 3 128
3 Krzysztof Jassem Arcymistrz Światowy 2 682
4 Piotr Tuszyński Arcymistrz Światowy 817

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Klukowski

Arcymistrz Światowy 3 173
2 Włodzimierz Starkowski Arcymistrz Światowy 1 163
3 Michał Kwiecień Arcymistrz Światowy 1 127

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Nowosadzki

Arcymistrz Światowy 2 350
2 Jacek Kalita Arcymistrz Światowy 2 136
3 Jacek Pszczoła Arcymistrz Światowy 741

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Grzegorz Narkiewicz

Arcymistrz Światowy 1 921
2 Piotr Tuczyński Arcymistrz Światowy 1 130
3 Bartosz Chmurski Arcymistrz Światowy 1 108
4 Krzysztof Buras Arcymistrz Światowy 791
5 Marek Szymanowski Arcymistrz Światowy 110

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marcin Leśniewski

Arcymistrz Światowy 670

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Apolinary Kowalski

Arcymistrz Światowy 560
2 Jacek Romański Arcymistrz Światowy 297