Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 3 — Mistrz Regionalny

Stan na 2021-01-25 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Steve Green

DS Mistrz Krajowy 3 800
2

Thomas Berg

DS Mistrz Krajowy 3 258
3

Janusz Królikowski

MA Mistrz Krajowy 2 079
4 Wojciech Okuniewski LU Mistrz Krajowy 1 585
5 Filip Trojański MP Mistrz Regionalny 1 422
6 Dariusz Krakowiak MA Mistrz Regionalny 1 375
7 Tomasz Klimczak DS Mistrz Regionalny 1 283
8 Arkadiusz Gotwald LD Mistrz Krajowy 1 275
9 Marcin Preisner LB Mistrz Regionalny 1 201
10 Kazimierz Krupiński MA Mistrz Regionalny 1 142
11 Arkadiusz Poziemski DS Mistrz Krajowy 1 097
12 Przemysław Kurzak SL Mistrz Regionalny 1 064
13 Elżbieta Chodacka SL Mistrz Regionalny 971
14 Krzysztof Han LD Mistrz Regionalny 968
15 Tadeusz Szpak SL Mistrz Regionalny 955
16 Adam Szuszkiewicz DS Mistrz Krajowy 950
17 Arkadiusz Jaranowski LB Mistrz Regionalny 949
18 Dominik Głowacki MA Mistrz Regionalny 926
19 Zofia Diakowska DS Mistrz Krajowy 920
20 Grzegorz Maguza MA Mistrz Krajowy 802
21 Bogdan Bialik SL Mistrz Regionalny 792
22 Anna Zaręba MA Mistrz Krajowy 744
23 Joanna Przytycka MA Mistrz Krajowy 740
24 Robert Zaciura ZP Mistrz Krajowy 697
25 Andrzej Wojnowski KP Mistrz Regionalny 685
26 Adam Pigulski MP Mistrz Regionalny 684
27 Andrzej Tarlecki MA Mistrz Krajowy 673
28 Tomasz Konopka LB Mistrz Krajowy 654
29 Piotr Drąg SL Mistrz Krajowy 635
30 Wiesław Adamowicz ZP Mistrz Regionalny 634
31 Jacek Kufel WP Mistrz Krajowy 618
32 Marcin Figura KP Mistrz Regionalny 612
33 Władysław Łobacz PM Mistrz Krajowy 606
34 Andrzej Pękala DS Mistrz Regionalny 591
Jarosław Roszczenko PD Mistrz Regionalny 591
36 Cezary Mroczek DS Mistrz Regionalny 586
37 Henryk Jeliński KP Mistrz Regionalny 577
38 Ryszard Cieślik MP Mistrz Krajowy 564
39 Maciej Chrobot ZP Mistrz Krajowy 561
40 John Catlow WP Mistrz Regionalny 553
41 Paweł Fiebig WP Mistrz Regionalny 548
42 Jan Rosochowicz WP Mistrz Regionalny 537
43 Igor Godun PD Mistrz Regionalny 531
44 Jacek Pióro PD Mistrz Regionalny 522
45 Zbigniew Mossakowski KP Mistrz Regionalny 521
46 Joanna Kokot DS Mistrz Regionalny 503
47 Julij Chumak PD Mistrz Regionalny 498
Grzegorz Proniewicz WP Mistrz Krajowy 498
49 Mariusz Tatarczuk PD Mistrz Regionalny 497
50 Andrzej Rywocki KP Mistrz Krajowy 493

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Steve Green

Mistrz Krajowy 3 800
2 Thomas Berg Mistrz Krajowy 3 258
3 Janusz Królikowski Mistrz Krajowy 2 079
4 Wojciech Okuniewski Mistrz Krajowy 1 585
5 Filip Trojański Mistrz Regionalny 1 422
6 Dariusz Krakowiak Mistrz Regionalny 1 375
7 Tomasz Klimczak Mistrz Regionalny 1 283
8 Arkadiusz Gotwald Mistrz Krajowy 1 275
9 Marcin Preisner Mistrz Regionalny 1 201
10 Kazimierz Krupiński Mistrz Regionalny 1 142

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Steve Green

Mistrz Krajowy 3 800
2 Thomas Berg Mistrz Krajowy 3 258
3 Tomasz Klimczak Mistrz Regionalny 1 283
4 Arkadiusz Poziemski Mistrz Krajowy 1 097
5 Adam Szuszkiewicz Mistrz Krajowy 950
6 Zofia Diakowska Mistrz Krajowy 920
7 Andrzej Pękala Mistrz Regionalny 591
8 Cezary Mroczek Mistrz Regionalny 586
9 Joanna Kokot Mistrz Regionalny 503
10 Dominika Ocylok Mistrz Regionalny 417

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Janusz Królikowski

Mistrz Krajowy 2 079
2 Dariusz Krakowiak Mistrz Regionalny 1 375
3 Kazimierz Krupiński Mistrz Regionalny 1 142
4 Dominik Głowacki Mistrz Regionalny 926
5 Grzegorz Maguza Mistrz Krajowy 802
6 Anna Zaręba Mistrz Krajowy 744
7 Joanna Przytycka Mistrz Krajowy 740
8 Andrzej Tarlecki Mistrz Krajowy 673
9 Kazimierz Głowacki Mistrz Regionalny 468
10 Anna Andrejczyk Mistrz Regionalny 446

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Okuniewski

Mistrz Krajowy 1 585
2 Maciej Kunka Mistrz Regionalny 334
3 Jerzy Karwacki Mistrz Krajowy 275
4 Marek Zaleski Mistrz Regionalny 240
5 Grzegorz Posyniak Mistrz Regionalny 235
6 Marcin Chibowski Mistrz Regionalny 231
7 Waldemar Kwiatkowski Mistrz Regionalny 210
8 Mariusz Majchrowski Mistrz Regionalny 160
9 Dag Opolski Mistrz Regionalny 154
10 Andrzej Lewicki Mistrz Regionalny 151

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Filip Trojański

Mistrz Regionalny 1 422
2 Adam Pigulski Mistrz Regionalny 684
3 Ryszard Cieślik Mistrz Krajowy 564
4 Ewa Kwiecień Mistrz Regionalny 456
5 Bartosz Bańkowski Mistrz Krajowy 429
6 Roman Madej Mistrz Regionalny 410
7 Szymon Superson Mistrz Regionalny 384
8 Eugenia Stefanów Mistrz Regionalny 382
9 Bogdan Guzik Mistrz Regionalny 334
10 Krzysztof Gawor Mistrz Regionalny 332

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Arkadiusz Gotwald

Mistrz Krajowy 1 275
2 Krzysztof Han Mistrz Regionalny 968
3 Mieczysław Antczak Mistrz Regionalny 440
4 Paweł Banacki Mistrz Krajowy 268
5 Jan Łubkowski Mistrz Krajowy 263
6 Jacek Węgrzyk Mistrz Regionalny 261
7 Zdzisław Stoszek Mistrz Regionalny 199
8 Krzysztof Nowak Mistrz Regionalny 190
9 Łukasz Majchrowski Mistrz Regionalny 189
10 Piotr Nalepa Mistrz Regionalny 175

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marcin Preisner

Mistrz Regionalny 1 201
2 Arkadiusz Jaranowski Mistrz Regionalny 949
3 Tomasz Konopka Mistrz Krajowy 654
4 Arkadiusz Skonieczny Mistrz Regionalny 440
5 Bogusław Mazierski Mistrz Regionalny 350
6 Łukasz Wieczorek Mistrz Regionalny 326
7 Waldemar Marczyński Mistrz Regionalny 317
8 Andrzej Stefanowicz Mistrz Regionalny 269
9 Paweł Marczak Mistrz Regionalny 268
10 Ryszard Boberski Mistrz Regionalny 240

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Przemysław Kurzak

Mistrz Regionalny 1 064
2 Elżbieta Chodacka Mistrz Regionalny 971
3 Tadeusz Szpak Mistrz Regionalny 955
4 Bogdan Bialik Mistrz Regionalny 792
5 Piotr Drąg Mistrz Krajowy 635
6 Mieczysław Antosz Mistrz Regionalny 435
7 Wojciech Wnętrzak Mistrz Regionalny 375
8 Beata Madej Mistrz Regionalny 356
9 Aleksander Drabczyk Mistrz Krajowy 332
10 Andrzej Fitek Mistrz Regionalny 271

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Robert Zaciura

Mistrz Krajowy 697
2 Wiesław Adamowicz Mistrz Regionalny 634
3 Maciej Chrobot Mistrz Krajowy 561
4 Łukasz Szczełkun Mistrz Krajowy 381
5 Jerzy Dziemidowicz Mistrz Regionalny 360
6 Marek Tuziemski Mistrz Regionalny 330
7 Zygmunt Kondyjowski Mistrz Krajowy 312
8 Zbigniew Sękowski Mistrz Krajowy 291
9 Sławomir Wojtyłko Mistrz Regionalny 263
10 Bogusław Drozd Mistrz Regionalny 251

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Wojnowski

Mistrz Regionalny 685
2 Marcin Figura Mistrz Regionalny 612
3 Henryk Jeliński Mistrz Regionalny 577
4 Zbigniew Mossakowski Mistrz Regionalny 521
5 Andrzej Rywocki Mistrz Krajowy 493
6 Arkadiusz Stanisławski Mistrz Regionalny 428
7 Jarosław Jamroszczak Mistrz Krajowy 348
8 Maciej Sukniak Mistrz Krajowy 337
9 Witold Posadzy Mistrz Regionalny 327
10 Bogdan Jarząb Mistrz Krajowy 300

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Kufel

Mistrz Krajowy 618
2 John Catlow Mistrz Regionalny 553
3 Paweł Fiebig Mistrz Regionalny 548
4 Jan Rosochowicz Mistrz Regionalny 537
5 Grzegorz Proniewicz Mistrz Krajowy 498
6 Michał Pabich Mistrz Krajowy 434
7 Piotr Stanikowski Mistrz Krajowy 429
8 Łukasz Lis Mistrz Regionalny 398
9 Tomasz Solarski Mistrz Krajowy 397
10 Jerzy Stypiński Mistrz Krajowy 382

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Władysław Łobacz

Mistrz Krajowy 606
2 Grzegorz Preiss Mistrz Regionalny 405
3 Leszek Ekert Mistrz Regionalny 397
4 Krzysztof Meyer Mistrz Krajowy 392
5 Teresa Górkiewicz Mistrz Regionalny 301
6 Sławomir Lejk Mistrz Regionalny 300
7 Jerzy Rozenberg Mistrz Regionalny 300
8 Andrzej Wojnowski Mistrz Regionalny 300
9 Zdzisław Koza Mistrz Regionalny 298
10 Janusz Różański Mistrz Regionalny 283

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jarosław Roszczenko

Mistrz Regionalny 591
2 Igor Godun Mistrz Regionalny 531
3 Jacek Pióro Mistrz Regionalny 522
4 Julij Chumak Mistrz Regionalny 498
5 Mariusz Tatarczuk Mistrz Regionalny 497
6 Viktar Lipnitski Mistrz Regionalny 491
7 Krzysztof Dach Mistrz Regionalny 468
8 Ramunas Grigoraitis Mistrz Regionalny 432
9 Krzysztof Baranowski Mistrz Regionalny 378
10 Tomasz Szewczyk Mistrz Krajowy 344

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Eryk Hamerski

Mistrz Regionalny 489
2 Michał Bąk Mistrz Regionalny 445
3 Barbara Larysz Mistrz Regionalny 438
4 Tomasz Tapper Mistrz Regionalny 382
5 Antoni Żółtański Mistrz Krajowy 362
6 Wanda Wiszniewska Mistrz Regionalny 269
7 Gerard Szweda Mistrz Regionalny 268
8 Janusz Kuśmierczyk Mistrz Regionalny 250
9 Krzysztof Sojka Mistrz Regionalny 240
10 Janusz Środa Mistrz Krajowy 230

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Rybarski

Mistrz Regionalny 488
2 Andrzej Proczkowski Mistrz Regionalny 462
3 Zbigniew Niziołek Mistrz Regionalny 459
4 Andrzej Kulasa Mistrz Regionalny 334
5 Jerzy Włoch Mistrz Krajowy 334
6 Jerzy Matelowski Mistrz Regionalny 307
7 Marek Rusek Mistrz Regionalny 251
8 Jan Tokarczyk Mistrz Regionalny 228
9 Jan Kowal Mistrz Regionalny 226
10 Wacław Gruszczyński Mistrz Krajowy 223

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Mirosław Makuch

Mistrz Krajowy 368
2 Wiesław Podlecki Mistrz Regionalny 366
3 Mieczysław Maciążek Mistrz Regionalny 337
4 Edward Kończak Mistrz Regionalny 286
5 Stanisław Czarzasty Mistrz Regionalny 275
6 Arkadiusz Ćwirko Mistrz Krajowy 240
7 Jarosław Kłosiński Mistrz Regionalny 236
8 Stanisław Charun Mistrz Regionalny 229
9 Ryszard Socha Mistrz Regionalny 216
10 Jakub Milkamanowicz Mistrz Regionalny 172

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Jaskólski

Mistrz Regionalny 289
2 Janusz Zegadło Mistrz Regionalny 239
3 Grzegorz Gajaszek Mistrz Regionalny 163
4 Lech Kubik Mistrz Regionalny 155
5 Andrzej Przygodzki Mistrz Regionalny 99
6 Józef Kiełczewski Mistrz Regionalny 98
7 Zdzisław Madej Mistrz Regionalny 66
8 Adam Bartosik Mistrz Regionalny 29
9 Marcin Horodyski Mistrz Regionalny 3
10 Marek Radecki Mistrz Regionalny 3