Brydżysta roku 2021
WK 4 — Mistrz Krajowy
Stan na 2024-03-29 00:15:07
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | MA | Mistrz Międzynarodowy | 5 034 | ||
2 | DS | Mistrz Krajowy | 3 475 | ||
3 | LB | Mistrz Międzynarodowy | 2 702 | ||
4 | Thomas Berg | DS | Mistrz Krajowy | 2 646 | |
5 | Wojciech Okuniewski | LU | Mistrz Krajowy | 2 610 | |
6 | Andrzej Wielowieyski | ZP | Mistrz Krajowy | 1 856 | |
7 | Andrzej Szepczyński | PK | Mistrz Krajowy | 1 849 | |
8 | Arkadiusz Poziemski | DS | Mistrz Krajowy | 1 677 | |
9 | Remigiusz Kaźmierczak | DS | Mistrz Krajowy | 1 432 | |
10 | Marta Makarewicz | MA | Mistrz Krajowy | 1 373 | |
11 | Waldemar Kożuchowski | WP | Mistrz Krajowy | 1 355 | |
12 | Piotr Stanikowski | WP | Mistrz Krajowy | 1 341 | |
13 | Joanna Przytycka | MA | Mistrz Krajowy | 1 320 | |
14 | Robert Kamiński | KP | Mistrz Krajowy | 1 302 | |
15 | Tomasz Twaróg | PK | Mistrz Krajowy | 1 272 | |
16 | Jakub Andruszkiewicz | MA | Mistrz Krajowy | 1 248 | |
17 | Tomasz Kuś | WM | Mistrz Krajowy | 1 245 | |
18 | Grzegorz Bachanek | MA | Mistrz Krajowy | 1 217 | |
19 | Anna Zaręba | SW | Mistrz Krajowy | 1 167 | |
20 | Krzysztof Superson | MP | Mistrz Krajowy | 1 141 | |
21 | Sonata Simanaitiene | PD | Mistrz Krajowy | 1 094 | |
22 | Janusz Królikowski | MA | Mistrz Krajowy | 1 090 | |
23 | Marcin Jankowski | MA | Mistrz Krajowy | 1 063 | |
24 | Andrzej Jurkiewicz | OP | Mistrz Krajowy | 1 059 | |
25 | Kazimierz Grzeszkowiak | MA | Mistrz Krajowy | 1 036 | |
26 | Piotr Drąg | SL | Mistrz Krajowy | 1 022 | |
27 | Krzysztof Lipowski | ZP | Mistrz Krajowy | 1 008 | |
28 | Ludwik Murat | LU | Mistrz Krajowy | 998 | |
29 | Jacek Krystecki | DS | Mistrz Krajowy | 992 | |
30 | Przemysław Picheta | MP | Mistrz Krajowy | 987 | |
31 | Maciej Czajkowski | MA | Mistrz Krajowy | 967 | |
32 | Mariusz Łasiewicki | MA | Mistrz Krajowy | 958 | |
33 | Waldemar Kostrzewa | MA | Mistrz Krajowy | 916 | |
34 | Stefan Kopyt | PD | Mistrz Krajowy | 910 | |
35 | Robert Zaciura | ZP | Mistrz Krajowy | 900 | |
36 | Przemysław Klęsk | ZP | Mistrz Krajowy | 890 | |
37 | Adam Małdyk | ZP | Mistrz Krajowy | 889 | |
38 | Jacek Szczerba | PK | Mistrz Krajowy | 884 | |
39 | Stefan Jakubowski | MA | Mistrz Krajowy | 879 | |
Marta Wójcik | WP | Mistrz Krajowy | 879 | ||
41 | Zofia Diakowska | DS | Mistrz Krajowy | 876 | |
42 | Bartosz Mer | MA | Mistrz Krajowy | 857 | |
43 | Maria Boczar | MA | Mistrz Krajowy | 836 | |
44 | Rafał Maszenda | MA | Mistrz Krajowy | 828 | |
45 | Łukasz Pląder | MP | Mistrz Krajowy | 825 | |
46 | Grzegorz Adamski | ZP | Mistrz Krajowy | 817 | |
47 | Marcin Baj | DS | Mistrz Krajowy | 814 | |
48 | Tomasz Koźlecki | DS | Mistrz Krajowy | 813 | |
49 | Łukasz Trendak | MA | Mistrz Krajowy | 795 | |
50 | Igor Ciborowski | MA | Mistrz Krajowy | 790 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 5 034 | ||
2 | Ed Hoogenkamp | Mistrz Krajowy | 3 475 | |
3 | Sebastian Rawlik | Mistrz Międzynarodowy | 2 702 | |
4 | Thomas Berg | Mistrz Krajowy | 2 646 | |
5 | Wojciech Okuniewski | Mistrz Krajowy | 2 610 | |
6 | Andrzej Wielowieyski | Mistrz Krajowy | 1 856 | |
7 | Andrzej Szepczyński | Mistrz Krajowy | 1 849 | |
8 | Arkadiusz Poziemski | Mistrz Krajowy | 1 677 | |
9 | Remigiusz Kaźmierczak | Mistrz Krajowy | 1 432 | |
10 | Marta Makarewicz | Mistrz Krajowy | 1 373 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 5 034 | ||
2 | Marta Makarewicz | Mistrz Krajowy | 1 373 | |
3 | Joanna Przytycka | Mistrz Krajowy | 1 320 | |
4 | Jakub Andruszkiewicz | Mistrz Krajowy | 1 248 | |
5 | Grzegorz Bachanek | Mistrz Krajowy | 1 217 | |
6 | Janusz Królikowski | Mistrz Krajowy | 1 090 | |
7 | Marcin Jankowski | Mistrz Krajowy | 1 063 | |
8 | Kazimierz Grzeszkowiak | Mistrz Krajowy | 1 036 | |
9 | Maciej Czajkowski | Mistrz Krajowy | 967 | |
10 | Mariusz Łasiewicki | Mistrz Krajowy | 958 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 3 475 | ||
2 | Thomas Berg | Mistrz Krajowy | 2 646 | |
3 | Arkadiusz Poziemski | Mistrz Krajowy | 1 677 | |
4 | Remigiusz Kaźmierczak | Mistrz Krajowy | 1 432 | |
5 | Jacek Krystecki | Mistrz Krajowy | 992 | |
6 | Zofia Diakowska | Mistrz Krajowy | 876 | |
7 | Marcin Baj | Mistrz Krajowy | 814 | |
8 | Tomasz Koźlecki | Mistrz Krajowy | 813 | |
9 | Zdzisław Klimczak | Mistrz Krajowy | 715 | |
10 | Anna Jankowska | Mistrz Krajowy | 598 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Międzynarodowy | 2 702 | ||
2 | Bartosz Gajewski | Mistrz Krajowy | 600 | |
3 | Tomasz Konopka | Mistrz Krajowy | 586 | |
4 | Marek Matwijewicz | Mistrz Krajowy | 527 | |
5 | Marek Marciniak | Mistrz Krajowy | 515 | |
6 | Andrzej Szkiel | Mistrz Krajowy | 447 | |
7 | Sławomir Zubrycki | Mistrz Krajowy | 443 | |
8 | Jerzy Adamczak | Mistrz Krajowy | 367 | |
9 | Krzysztof Sinicki | Mistrz Krajowy | 352 | |
10 | Zbigniew Józefiak | Mistrz Krajowy | 246 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 610 | ||
2 | Ludwik Murat | Mistrz Krajowy | 998 | |
3 | Jarosław Ostrowski | Mistrz Krajowy | 784 | |
4 | Paweł Zaleski | Mistrz Krajowy | 380 | |
5 | Robert Rostek | Mistrz Krajowy | 359 | |
6 | Edward Wójcik | Mistrz Krajowy | 356 | |
7 | Sławomir Piętak | Mistrz Krajowy | 350 | |
8 | Marek Michalczyk | Mistrz Krajowy | 334 | |
9 | Krzysztof Chabrowski | Mistrz Krajowy | 322 | |
10 | Stanisław Tranda | Mistrz Krajowy | 321 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 856 | ||
2 | Krzysztof Lipowski | Mistrz Krajowy | 1 008 | |
3 | Robert Zaciura | Mistrz Krajowy | 900 | |
4 | Przemysław Klęsk | Mistrz Krajowy | 890 | |
5 | Adam Małdyk | Mistrz Krajowy | 889 | |
6 | Grzegorz Adamski | Mistrz Krajowy | 817 | |
7 | Janusz Linkiewicz | Mistrz Krajowy | 657 | |
8 | Michał Wróblewski | Mistrz Krajowy | 579 | |
9 | Tomasz Jakóbczak | Mistrz Krajowy | 541 | |
10 | Zbigniew Sękowski | Mistrz Krajowy | 453 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 849 | ||
2 | Tomasz Twaróg | Mistrz Krajowy | 1 272 | |
3 | Jacek Szczerba | Mistrz Krajowy | 884 | |
4 | Robert Kwiatkowski | Mistrz Krajowy | 682 | |
5 | Waldemar Kaszuba | Mistrz Krajowy | 635 | |
6 | Mirosław Homa | Mistrz Krajowy | 526 | |
7 | Tomasz Mazur | Mistrz Krajowy | 467 | |
8 | Józef Turecki | Mistrz Krajowy | 422 | |
9 | Ryszard Jackowski | Mistrz Krajowy | 380 | |
10 | Wojciech Micek | Mistrz Krajowy | 358 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 355 | ||
2 | Piotr Stanikowski | Mistrz Krajowy | 1 341 | |
3 | Marta Wójcik | Mistrz Krajowy | 879 | |
4 | Jacek Kufel | Mistrz Krajowy | 747 | |
5 | Dariusz Lisiecki | Mistrz Krajowy | 653 | |
6 | Tomasz Solarski | Mistrz Krajowy | 651 | |
7 | Ryszard Szamałek | Mistrz Krajowy | 611 | |
8 | Jan Grygier | Mistrz Krajowy | 591 | |
9 | Tadeusz Grobys | Mistrz Krajowy | 563 | |
10 | Tomasz Lipiński | Mistrz Krajowy | 524 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 302 | ||
2 | Jerzy Wilczek | Mistrz Krajowy | 759 | |
3 | Kazimierz Namysł | Mistrz Krajowy | 730 | |
4 | Paweł Krzemiński | Mistrz Krajowy | 699 | |
5 | Alicja Krzemińska | Mistrz Krajowy | 651 | |
6 | Zbigniew Rychlik | Mistrz Krajowy | 579 | |
7 | Witold Świdziński | Mistrz Krajowy | 503 | |
8 | Zbigniew Szumigalski | Mistrz Krajowy | 495 | |
9 | Anna Leśniewska | Mistrz Krajowy | 458 | |
10 | Józef Adamski | Mistrz Krajowy | 450 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 245 | ||
2 | Marek Słowikowski | Mistrz Krajowy | 512 | |
3 | Dariusz Łuczak | Mistrz Krajowy | 461 | |
4 | Mirosław Makuch | Mistrz Krajowy | 256 | |
5 | Robert Grad | Mistrz Krajowy | 250 | |
6 | Jacek Trętowski | Mistrz Krajowy | 238 | |
7 | Zbigniew Ziemba | Mistrz Krajowy | 206 | |
8 | Przemysław Zyśk | Mistrz Krajowy | 175 | |
9 | Arkadiusz Cwirko | Mistrz Krajowy | 98 | |
10 | Jan Skąpski | Mistrz Krajowy | 32 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 167 | ||
2 | Norbert Krzystanek | Mistrz Krajowy | 529 | |
3 | Dariusz Puczyński | Mistrz Krajowy | 329 | |
4 | Wojciech Jadczyk | Mistrz Krajowy | 205 | |
5 | Artur Więckowski | Mistrz Krajowy | 127 | |
6 | Grzegorz Niestój | Mistrz Krajowy | 44 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 141 | ||
2 | Przemysław Picheta | Mistrz Krajowy | 987 | |
3 | Łukasz Pląder | Mistrz Krajowy | 825 | |
4 | Bartosz Bańkowski | Mistrz Krajowy | 713 | |
5 | Ryszard Cieślik | Mistrz Krajowy | 508 | |
6 | Jerzy Stępień | Mistrz Krajowy | 506 | |
7 | Piotr Kuciara | Mistrz Krajowy | 495 | |
8 | Wiesław Stój | Mistrz Krajowy | 482 | |
9 | Grzegorz Żyła | Mistrz Krajowy | 470 | |
10 | Marek Heichel | Mistrz Krajowy | 461 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 094 | ||
2 | Stefan Kopyt | Mistrz Krajowy | 910 | |
3 | Alfred Koda | Mistrz Krajowy | 715 | |
4 | Leszek Rutkowski | Mistrz Krajowy | 610 | |
5 | Jan Ciulkin | Mistrz Krajowy | 480 | |
6 | Stanisław Lisowski | Mistrz Krajowy | 452 | |
7 | Tomasz Szewczyk | Mistrz Krajowy | 379 | |
8 | Wincenty Wybranowski | Mistrz Krajowy | 379 | |
9 | Waldemar Miłuński | Mistrz Krajowy | 309 | |
10 | Anna Tompolska | Mistrz Krajowy | 286 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 059 | ||
2 | Jan Glenz | Mistrz Krajowy | 602 | |
3 | Marek Benda | Mistrz Krajowy | 429 | |
4 | Tomasz Walania | Mistrz Krajowy | 240 | |
5 | Jacek Mazurkiewicz | Mistrz Krajowy | 225 | |
6 | Dariusz Zbieg | Mistrz Krajowy | 225 | |
7 | Andrzej Kazimierowicz | Mistrz Krajowy | 190 | |
8 | Jan Ratajczak | Mistrz Krajowy | 188 | |
9 | Tadeusz Wawer | Mistrz Krajowy | 165 | |
10 | Janusz Środa | Mistrz Krajowy | 159 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 022 | ||
2 | Krzysztof Gacek | Mistrz Krajowy | 762 | |
3 | Jan Synowiec | Mistrz Krajowy | 582 | |
4 | Dominik Kaszowski | Mistrz Krajowy | 578 | |
5 | Robert Krupiński | Mistrz Krajowy | 559 | |
6 | Adam Żywiec | Mistrz Krajowy | 541 | |
7 | Zofia Rożniatowska | Mistrz Krajowy | 512 | |
8 | Tomasz Bobrowski | Mistrz Krajowy | 332 | |
9 | Janusz Wituszyński | Mistrz Krajowy | 332 | |
10 | Dariusz Potuszyński | Mistrz Krajowy | 323 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 769 | ||
2 | Zbigniew Kamiński | Mistrz Krajowy | 692 | |
3 | Krzysztof Borkowski | Mistrz Krajowy | 603 | |
4 | Piotr Zamiar | Mistrz Krajowy | 387 | |
5 | Krzysztof Meyer | Mistrz Krajowy | 376 | |
6 | Krzysztof Czapczyk | Mistrz Krajowy | 363 | |
7 | Dariusz Podfigurny | Mistrz Krajowy | 351 | |
8 | Kazimierz Wołowiec | Mistrz Krajowy | 323 | |
9 | Michał Gutowski | Mistrz Krajowy | 308 | |
10 | Kazimierz Gierulski | Mistrz Krajowy | 303 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 668 | ||
2 | Arkadiusz Gotwald | Mistrz Krajowy | 627 | |
3 | Piotr Kazub | Mistrz Krajowy | 616 | |
4 | Maciej Szalewicz | Mistrz Krajowy | 532 | |
5 | Jacek Omelańczuk | Mistrz Krajowy | 521 | |
6 | Jan Łubkowski | Mistrz Krajowy | 464 | |
7 | Jerzy Baraniecki | Mistrz Krajowy | 367 | |
8 | Piotr Szczeciński | Mistrz Krajowy | 339 | |
9 | Ewa Serdiukow-Tokarczyk | Mistrz Krajowy | 286 | |
10 | Dariusz Cygan | Mistrz Krajowy | 282 |