Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2021

WK 4 — Mistrz Krajowy

Stan na 2021-10-26 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Sebastian Rawlik

LB Mistrz Krajowy 974
2

Piotr Drąg

SL Mistrz Krajowy 787
3

Wojciech Okuniewski

LU Mistrz Krajowy 761
4 Przemysław Klęsk ZP Mistrz Krajowy 720
5 Tomasz Kuś WM Mistrz Krajowy 710
6 Krzysztof Lipowski ZP Mistrz Krajowy 675
7 Jakub Bazyluk MA Mistrz Krajowy 661
8 Janusz Królikowski MA Mistrz Krajowy 626
9 Jacek Szczerba PK Mistrz Krajowy 614
10 Ludwik Murat LU Mistrz Krajowy 547
11 Grzegorz Adamski ZP Mistrz Krajowy 528
12 Olga Wrzos MA Mistrz Krajowy 525
13 Marta Makarewicz MA Mistrz Krajowy 501
14 Janusz Linkiewicz ZP Mistrz Krajowy 489
15 Robert Zaciura ZP Mistrz Krajowy 487
16 Zofia Diakowska DS Mistrz Krajowy 484
17 Sonata Simanaitiene PD Mistrz Krajowy 475
18 Adam Małdyk ZP Mistrz Krajowy 454
19 Waldemar Kaszuba PK Mistrz Krajowy 451
20 Marcin Jankowski MA Mistrz Krajowy 448
21 Jan Synowiec SL Mistrz Krajowy 439
22 Adam Żywiec SL Mistrz Krajowy 424
23 Andrzej Szepczyński WP Mistrz Krajowy 423
24 Mirosław Homa PK Mistrz Krajowy 420
25 Robert Kamiński KP Mistrz Krajowy 410
26 Tomasz Twaróg WP Mistrz Krajowy 402
27 Zofia Rożniatowska SL Mistrz Krajowy 398
28 Jerzy Wilczek LD Mistrz Krajowy 375
29 Władysław Łobacz PM Mistrz Krajowy 360
30 Andrzej Tarlecki MA Mistrz Krajowy 357
31 Wojciech Witkowski ZP Mistrz Krajowy 348
32 Maciej Krzywka PK Mistrz Krajowy 340
33 Piotr Kazub LD Mistrz Krajowy 332
34 Mariusz Łasiewicki MA Mistrz Krajowy 329
35 Kazimierz Namysł KP Mistrz Krajowy 326
36 Bartosz Mer MA Mistrz Krajowy 314
37 Tomasz Jakóbczak ZP Mistrz Krajowy 311
38 Piotr Frankowski MA Mistrz Krajowy 307
39 Damian Smulski PK Mistrz Krajowy 304
40 Wojciech Micek PK Mistrz Krajowy 303
41 Jarosław Ostrowski LU Mistrz Krajowy 302
42 Rafał Furgal SL Mistrz Krajowy 300
Arkadiusz Gotwald LD Mistrz Krajowy 300
44 Ryszard Jackowski PK Mistrz Krajowy 299
Zbigniew Szumigalski WP Mistrz Krajowy 299
46 Waldemar Kostrzewa MA Mistrz Krajowy 296
47 Robert Kwiatkowski PK Mistrz Krajowy 286
48 Stefan Kopyt PD Mistrz Krajowy 285
49 Józef Turecki PK Mistrz Krajowy 282
50 Krzysztof Borkowski PM Mistrz Krajowy 278

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Sebastian Rawlik

Mistrz Krajowy 974
2 Piotr Drąg Mistrz Krajowy 787
3 Wojciech Okuniewski Mistrz Krajowy 761
4 Przemysław Klęsk Mistrz Krajowy 720
5 Tomasz Kuś Mistrz Krajowy 710
6 Krzysztof Lipowski Mistrz Krajowy 675
7 Jakub Bazyluk Mistrz Krajowy 661
8 Janusz Królikowski Mistrz Krajowy 626
9 Jacek Szczerba Mistrz Krajowy 614
10 Ludwik Murat Mistrz Krajowy 547

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Sebastian Rawlik

Mistrz Krajowy 974
2 Marek Matwijewicz Mistrz Krajowy 248
3 Grzegorz Proniewicz Mistrz Krajowy 207
4 Bartosz Gajewski Mistrz Krajowy 193
5 Zbigniew Józefiak Mistrz Krajowy 135
6 Franciszek Bułyszko Mistrz Krajowy 123
7 Marek Marciniak Mistrz Krajowy 123
8 Czesław Rekret Mistrz Krajowy 80
9 Andrzej Szkiel Mistrz Krajowy 46
10 Krzysztof Król Mistrz Krajowy 42

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Piotr Drąg

Mistrz Krajowy 787
2 Jan Synowiec Mistrz Krajowy 439
3 Adam Żywiec Mistrz Krajowy 424
4 Zofia Rożniatowska Mistrz Krajowy 398
5 Rafał Furgal Mistrz Krajowy 300
6 Ireneusz Sapota Mistrz Krajowy 241
7 Aleksander Drabczyk Mistrz Krajowy 224
8 Andrzej Żuk Mistrz Krajowy 214
9 Roman Ochot Mistrz Krajowy 210
10 Jacek Czaja Mistrz Krajowy 195

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Okuniewski

Mistrz Krajowy 761
2 Ludwik Murat Mistrz Krajowy 547
3 Jarosław Ostrowski Mistrz Krajowy 302
4 Jerzy Karwacki Mistrz Krajowy 204
5 Roman Borkowski Mistrz Krajowy 164
6 Krzysztof Chabrowski Mistrz Krajowy 103
7 Leszek Młodziński Mistrz Krajowy 66
8 Jarosław Nowak Mistrz Krajowy 13
9 Adam Szymański Mistrz Krajowy 13
10 Robert Rostek Mistrz Krajowy 9

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Przemysław Klęsk

Mistrz Krajowy 720
2 Krzysztof Lipowski Mistrz Krajowy 675
3 Grzegorz Adamski Mistrz Krajowy 528
4 Janusz Linkiewicz Mistrz Krajowy 489
5 Robert Zaciura Mistrz Krajowy 487
6 Adam Małdyk Mistrz Krajowy 454
7 Wojciech Witkowski Mistrz Krajowy 348
8 Tomasz Jakóbczak Mistrz Krajowy 311
9 Marian Kryger Mistrz Krajowy 270
10 Andrzej Żmuda Mistrz Krajowy 251

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tomasz Kuś

Mistrz Krajowy 710
2 Zbigniew Ziemba Mistrz Krajowy 179
3 Marek Słowikowski Mistrz Krajowy 141
4 Jacek Trętowski Mistrz Krajowy 112
5 Dariusz Łuczak Mistrz Krajowy 109
6 Przemysław Zyśk Mistrz Krajowy 35
7 Jan Skąpski Mistrz Krajowy 32
8 Robert Grad Mistrz Krajowy 21
9 Lucyna Krutelewicz Mistrz Krajowy 2
10 Mirosław Makuch Mistrz Krajowy 2

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Bazyluk

Mistrz Krajowy 661
2 Janusz Królikowski Mistrz Krajowy 626
3 Olga Wrzos Mistrz Krajowy 525
4 Marta Makarewicz Mistrz Krajowy 501
5 Marcin Jankowski Mistrz Krajowy 448
6 Andrzej Tarlecki Mistrz Krajowy 357
7 Mariusz Łasiewicki Mistrz Krajowy 329
8 Bartosz Mer Mistrz Krajowy 314
9 Piotr Frankowski Mistrz Krajowy 307
10 Waldemar Kostrzewa Mistrz Krajowy 296

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jacek Szczerba

Mistrz Krajowy 614
2 Waldemar Kaszuba Mistrz Krajowy 451
3 Mirosław Homa Mistrz Krajowy 420
4 Maciej Krzywka Mistrz Krajowy 340
5 Damian Smulski Mistrz Krajowy 304
6 Wojciech Micek Mistrz Krajowy 303
7 Ryszard Jackowski Mistrz Krajowy 299
8 Robert Kwiatkowski Mistrz Krajowy 286
9 Józef Turecki Mistrz Krajowy 282
10 Jarosław Malawski Mistrz Krajowy 246

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zofia Diakowska

Mistrz Krajowy 484
2 Arkadiusz Poziemski Mistrz Krajowy 271
3 Anna Jankowska Mistrz Krajowy 241
4 Ewa Lis-Nazaruk Mistrz Krajowy 199
5 Tomasz Dorobek Mistrz Krajowy 189
6 Zbigniew Bobak Mistrz Krajowy 178
7 Zdzisław Klimczak Mistrz Krajowy 178
8 Andrzej Stypczyński Mistrz Krajowy 155
9 Waldemar Maciejewski Mistrz Krajowy 127
10 Remigiusz Kaźmierczak Mistrz Krajowy 120

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Sonata Simanaitiene

Mistrz Krajowy 475
2 Stefan Kopyt Mistrz Krajowy 285
3 Alfred Koda Mistrz Krajowy 244
4 Leszek Rutkowski Mistrz Krajowy 151
5 Jan Ciulkin Mistrz Krajowy 117
6 Stanisław Lisowski Mistrz Krajowy 113
7 Wincenty Wybranowski Mistrz Krajowy 69
8 Tomasz Szewczyk Mistrz Krajowy 68
9 Edward Kowalczyk Mistrz Krajowy 63
10 Aliaksandr Prakapenka Mistrz Krajowy 49

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Szepczyński

Mistrz Krajowy 423
2 Tomasz Twaróg Mistrz Krajowy 402
3 Zbigniew Szumigalski Mistrz Krajowy 299
4 Waldemar Kożuchowski Mistrz Krajowy 276
5 Tadeusz Grobys Mistrz Krajowy 250
6 Jacek Kufel Mistrz Krajowy 232
7 Tomasz Solarski Mistrz Krajowy 224
8 Jerzy Adamczak Mistrz Krajowy 210
9 Piotr Stanikowski Mistrz Krajowy 201
10 Marta Wójcik Mistrz Krajowy 174

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Robert Kamiński

Mistrz Krajowy 410
2 Kazimierz Namysł Mistrz Krajowy 326
3 Jan Jarmuż Mistrz Krajowy 228
4 Witold Świdziński Mistrz Krajowy 190
5 Maciej Wzięch Mistrz Krajowy 170
6 Paweł Krzemiński Mistrz Krajowy 157
7 Alicja Krzemińska Mistrz Krajowy 142
8 Piotr Urbański Mistrz Krajowy 139
9 Janusz Reisner Mistrz Krajowy 126
10 Józef Adamski Mistrz Krajowy 122

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Jerzy Wilczek

Mistrz Krajowy 375
2 Piotr Kazub Mistrz Krajowy 332
3 Arkadiusz Gotwald Mistrz Krajowy 300
4 Jacek Omelańczuk Mistrz Krajowy 240
5 Roman Jagielski Mistrz Krajowy 215
6 Maciej Szalewicz Mistrz Krajowy 177
7 Waldemar Gałek Mistrz Krajowy 110
8 Jan Łubkowski Mistrz Krajowy 61
9 Jerzy Baraniecki Mistrz Krajowy 48
10 Piotr Szczeciński Mistrz Krajowy 36

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Władysław Łobacz

Mistrz Krajowy 360
2 Krzysztof Borkowski Mistrz Krajowy 278
3 Krzysztof Czapczyk Mistrz Krajowy 251
4 Piotr Zamiar Mistrz Krajowy 169
5 Dariusz Podfigurny Mistrz Krajowy 129
6 Kazimierz Wołowiec Mistrz Krajowy 96
7 Kazimierz Gierulski Mistrz Krajowy 95
8 Marek Szymborski Mistrz Krajowy 82
9 Janusz Liwosz Mistrz Krajowy 80
10 Monika Suchodolska Mistrz Krajowy 64

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tomasz Walania

Mistrz Krajowy 234
2 Andrzej Kazimierowicz Mistrz Krajowy 169
3 Jan Glenz Mistrz Krajowy 153
4 Andrzej Jurkiewicz Mistrz Krajowy 135
5 Janusz Środa Mistrz Krajowy 112
6 Andrzej Huńka Mistrz Krajowy 64
7 Henryk Przybylski Mistrz Krajowy 58
8 Jan Ratajczak Mistrz Krajowy 40
9 Jacek Mazurkiewicz Mistrz Krajowy 38
10 Dariusz Zbieg Mistrz Krajowy 38

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Adam Harasimowicz

Mistrz Krajowy 205
2 Jarosław Kowalik Mistrz Krajowy 178
3 Bartosz Bańkowski Mistrz Krajowy 119
4 Marek Heichel Mistrz Krajowy 81
5 Antoni Paja Mistrz Krajowy 53
6 Aleksander Wodyński Mistrz Krajowy 53
7 Ryszard Cieślik Mistrz Krajowy 46
8 Zbigniew Świderek Mistrz Krajowy 41
9 Jerzy Stępień Mistrz Krajowy 39
10 Janusz Wrześniak Mistrz Krajowy 22

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Jadczyk

Mistrz Krajowy 186
2 Norbert Krzystanek Mistrz Krajowy 108
3 Artur Więckowski Mistrz Krajowy 84
4 Grzegorz Niestój Mistrz Krajowy 26
5 Grzegorz Bachanek Mistrz Krajowy 22