Brydżysta roku 2023
WK 4 — Mistrz Krajowy
Stan na 2024-03-28 00:15:10
miejsce | Okręg | Tytuł | Punkty | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | WP | Mistrz Krajowy | 6 116 | ||
2 | LD | Mistrz Krajowy | 3 660 | ||
3 | MA | Mistrz Krajowy | 3 626 | ||
4 | Kacper Kuflowski | MA | Mistrz Krajowy | 3 581 | |
5 | Aleks Bukat | DS | Mistrz Krajowy | 3 518 | |
6 | Dariusz Krakowiak | MA | Mistrz Krajowy | 3 426 | |
7 | Franciszek Kurlit | MP | Mistrz Krajowy | 3 308 | |
8 | Adam Pigulski | DS | Mistrz Krajowy | 2 961 | |
9 | Dariusz Wojna | MA | Mistrz Krajowy | 2 825 | |
10 | Robert Kwiatkowski | PK | Mistrz Krajowy | 2 738 | |
11 | Wiesław Adamowicz | ZP | Mistrz Krajowy | 2 674 | |
12 | Ryszard Rosikiewicz | DS | Mistrz Krajowy | 2 632 | |
13 | Arkadiusz Poziemski | DS | Mistrz Krajowy | 2 616 | |
14 | Jakub Andruszkiewicz | MA | Mistrz Krajowy | 2 299 | |
15 | Rafał Łuczak | MA | Mistrz Krajowy | 2 180 | |
16 | Sonata Simanaitiene | PD | Mistrz Krajowy | 2 170 | |
17 | Krzysztof Jordan | WP | Mistrz Krajowy | 2 129 | |
18 | Jan Pędziński | WP | Mistrz Krajowy | 2 088 | |
Andrzej Wojnowski | KP | Mistrz Krajowy | 2 088 | ||
20 | Ramunas Grigoraitis | PD | Mistrz Krajowy | 2 059 | |
21 | Paweł Fiebig | WP | Mistrz Krajowy | 2 056 | |
22 | Steve Green | DS | Mistrz Krajowy | 1 950 | |
23 | Krzysztof Galubiński | WP | Mistrz Krajowy | 1 926 | |
24 | Robert Komar | LB | Mistrz Krajowy | 1 917 | |
25 | Maciej Racewicz | DS | Mistrz Krajowy | 1 885 | |
26 | Marek Bałabuch | KP | Mistrz Krajowy | 1 848 | |
27 | Bartosz Ćwiek | MA | Mistrz Krajowy | 1 807 | |
28 | Władysław Łobacz | PM | Mistrz Krajowy | 1 740 | |
29 | Robert Zaciura | ZP | Mistrz Krajowy | 1 684 | |
30 | Jacek Kufel | WP | Mistrz Krajowy | 1 677 | |
31 | Andrzej Jarmużek | KP | Mistrz Krajowy | 1 665 | |
32 | Piotr Urbański | MA | Mistrz Krajowy | 1 643 | |
33 | Jacek Pióro | PD | Mistrz Krajowy | 1 642 | |
34 | Kazimierz Stanicki | LU | Mistrz Krajowy | 1 626 | |
35 | Andrzej Chudy | WP | Mistrz Krajowy | 1 616 | |
36 | John Catlow | WP | Mistrz Krajowy | 1 600 | |
37 | Kazimierz Kłosiński | PD | Mistrz Krajowy | 1 589 | |
38 | Kamil Sawwa | PD | Mistrz Krajowy | 1 568 | |
39 | Filip Parol | MA | Mistrz Krajowy | 1 567 | |
40 | Jacek Zając | LU | Mistrz Krajowy | 1 549 | |
41 | Marek Pęcherzewski | WP | Mistrz Krajowy | 1 540 | |
42 | Kazimierz Namysł | KP | Mistrz Krajowy | 1 516 | |
43 | Marek Matwijewicz | LB | Mistrz Krajowy | 1 512 | |
44 | Piotr Surdyk | WP | Mistrz Krajowy | 1 499 | |
45 | Krzysztof Meyer | PM | Mistrz Krajowy | 1 498 | |
46 | Ewa Kita | KP | Mistrz Krajowy | 1 493 | |
47 | Leszek Matusik | MP | Mistrz Krajowy | 1 486 | |
48 | Grzegorz Proniewicz | WP | Mistrz Krajowy | 1 471 | |
49 | Dariusz Serafin | SL | Mistrz Krajowy | 1 460 | |
50 | Lech Jaworski | LB | Mistrz Krajowy | 1 452 |
Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar
Ranking wojewódzki - okręg
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 6 116 | ||
2 | Robert Barankiewicz | Mistrz Krajowy | 3 660 | |
3 | Dominik Głowacki | Mistrz Krajowy | 3 626 | |
4 | Kacper Kuflowski | Mistrz Krajowy | 3 581 | |
5 | Aleks Bukat | Mistrz Krajowy | 3 518 | |
6 | Dariusz Krakowiak | Mistrz Krajowy | 3 426 | |
7 | Franciszek Kurlit | Mistrz Krajowy | 3 308 | |
8 | Adam Pigulski | Mistrz Krajowy | 2 961 | |
9 | Dariusz Wojna | Mistrz Krajowy | 2 825 | |
10 | Robert Kwiatkowski | Mistrz Krajowy | 2 738 |
Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 6 116 | ||
2 | Krzysztof Jordan | Mistrz Krajowy | 2 129 | |
3 | Jan Pędziński | Mistrz Krajowy | 2 088 | |
4 | Paweł Fiebig | Mistrz Krajowy | 2 056 | |
5 | Krzysztof Galubiński | Mistrz Krajowy | 1 926 | |
6 | Jacek Kufel | Mistrz Krajowy | 1 677 | |
7 | Andrzej Chudy | Mistrz Krajowy | 1 616 | |
8 | John Catlow | Mistrz Krajowy | 1 600 | |
9 | Marek Pęcherzewski | Mistrz Krajowy | 1 540 | |
10 | Piotr Surdyk | Mistrz Krajowy | 1 499 |
Ranking wojewódzki - okręg Łódzki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 3 660 | ||
2 | Jan Łubkowski | Mistrz Krajowy | 1 381 | |
3 | Aleksander Zatke | Mistrz Krajowy | 1 290 | |
4 | Jacek Omelańczuk | Mistrz Krajowy | 968 | |
5 | Piotr Szczeciński | Mistrz Krajowy | 813 | |
6 | Zdzisław Stoszek | Mistrz Krajowy | 701 | |
7 | Mirosław Andrzejczak | Mistrz Krajowy | 674 | |
8 | Andrzej Duszyński | Mistrz Krajowy | 613 | |
9 | Ryszard Maras | Mistrz Krajowy | 608 | |
10 | Dariusz Cygan | Mistrz Krajowy | 585 |
Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 3 626 | ||
2 | Kacper Kuflowski | Mistrz Krajowy | 3 581 | |
3 | Dariusz Krakowiak | Mistrz Krajowy | 3 426 | |
4 | Dariusz Wojna | Mistrz Krajowy | 2 825 | |
5 | Jakub Andruszkiewicz | Mistrz Krajowy | 2 299 | |
6 | Rafał Łuczak | Mistrz Krajowy | 2 180 | |
7 | Bartosz Ćwiek | Mistrz Krajowy | 1 807 | |
8 | Piotr Urbański | Mistrz Krajowy | 1 643 | |
9 | Filip Parol | Mistrz Krajowy | 1 567 | |
10 | Konrad Majewski | Mistrz Krajowy | 1 422 |
Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 3 518 | ||
2 | Adam Pigulski | Mistrz Krajowy | 2 961 | |
3 | Ryszard Rosikiewicz | Mistrz Krajowy | 2 632 | |
4 | Arkadiusz Poziemski | Mistrz Krajowy | 2 616 | |
5 | Steve Green | Mistrz Krajowy | 1 950 | |
6 | Maciej Racewicz | Mistrz Krajowy | 1 885 | |
7 | Roman Siwiec | Mistrz Krajowy | 1 305 | |
8 | Lesław Cegiel | Mistrz Krajowy | 1 202 | |
9 | Stanisław Borowiec | Mistrz Krajowy | 1 109 | |
10 | Ewa Lis-Nazaruk | Mistrz Krajowy | 1 095 |
Ranking wojewódzki - okręg Małopolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 3 308 | ||
2 | Leszek Matusik | Mistrz Krajowy | 1 486 | |
3 | Ryszard Cieślik | Mistrz Krajowy | 1 319 | |
4 | Janusz Wrześniak | Mistrz Krajowy | 1 220 | |
5 | Janusz Skrzypek | Mistrz Krajowy | 1 051 | |
6 | Leszek Faber | Mistrz Krajowy | 1 042 | |
7 | Wiesław Stój | Mistrz Krajowy | 927 | |
8 | Wacław Mizera | Mistrz Krajowy | 839 | |
9 | Ewa Kwiecień | Mistrz Krajowy | 724 | |
10 | Jerzy Wielgus | Mistrz Krajowy | 719 |
Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 738 | ||
2 | Waldemar Kaszuba | Mistrz Krajowy | 1 415 | |
3 | Jerzy Rybarski | Mistrz Krajowy | 1 069 | |
4 | Andrzej Proczkowski | Mistrz Krajowy | 1 057 | |
5 | Zbigniew Niziołek | Mistrz Krajowy | 658 | |
6 | Michał Krysa | Mistrz Krajowy | 557 | |
7 | Andrzej Ankiersztejn | Mistrz Krajowy | 528 | |
8 | Wojciech Micek | Mistrz Krajowy | 507 | |
9 | Sebastian Gumula | Mistrz Krajowy | 489 | |
10 | Damian Smulski | Mistrz Krajowy | 427 |
Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 674 | ||
2 | Robert Zaciura | Mistrz Krajowy | 1 684 | |
3 | Michał Wróblewski | Mistrz Krajowy | 1 280 | |
4 | Józef Klimowski | Mistrz Krajowy | 1 133 | |
5 | Anna Kondyjowska | Mistrz Krajowy | 1 028 | |
6 | Krzysztof Małolepszy | Mistrz Krajowy | 1 002 | |
7 | Grzegorz Niewiarowski | Mistrz Krajowy | 961 | |
8 | Wojciech Witkowski | Mistrz Krajowy | 832 | |
9 | Czesław Rekret | Mistrz Krajowy | 743 | |
10 | Andrzej Żmuda | Mistrz Krajowy | 740 |
Ranking wojewódzki - okręg Podlaski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 170 | ||
2 | Ramunas Grigoraitis | Mistrz Krajowy | 2 059 | |
3 | Jacek Pióro | Mistrz Krajowy | 1 642 | |
4 | Kazimierz Kłosiński | Mistrz Krajowy | 1 589 | |
5 | Kamil Sawwa | Mistrz Krajowy | 1 568 | |
6 | Yuliy Chumak | Mistrz Krajowy | 1 396 | |
7 | Wincenty Wybranowski | Mistrz Krajowy | 1 024 | |
8 | Tomasz Szewczyk | Mistrz Krajowy | 927 | |
9 | Mariusz Tatarczuk | Mistrz Krajowy | 871 | |
10 | Krzysztof Baranowski | Mistrz Krajowy | 723 |
Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 2 088 | ||
2 | Marek Bałabuch | Mistrz Krajowy | 1 848 | |
3 | Andrzej Jarmużek | Mistrz Krajowy | 1 665 | |
4 | Kazimierz Namysł | Mistrz Krajowy | 1 516 | |
5 | Ewa Kita | Mistrz Krajowy | 1 493 | |
6 | Jerzy Wilczek | Mistrz Krajowy | 1 290 | |
7 | Bogdan Kowalczyk | Mistrz Krajowy | 1 161 | |
8 | Benedykt Mieszczak | Mistrz Krajowy | 1 151 | |
9 | Marian Zarembski | Mistrz Krajowy | 1 068 | |
10 | Adam Kozłowski | Mistrz Krajowy | 1 030 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubuski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 917 | ||
2 | Marek Matwijewicz | Mistrz Krajowy | 1 512 | |
3 | Lech Jaworski | Mistrz Krajowy | 1 452 | |
4 | Tomasz Konopka | Mistrz Krajowy | 1 381 | |
5 | Bogusław Mazierski | Mistrz Krajowy | 1 278 | |
6 | Arkadiusz Jaranowski | Mistrz Krajowy | 1 259 | |
7 | Łukasz Wieczorek | Mistrz Krajowy | 1 098 | |
8 | Arkadiusz Skonieczny | Mistrz Krajowy | 954 | |
9 | Ryszard Beleć | Mistrz Krajowy | 861 | |
10 | Franciszek Bułyszko | Mistrz Krajowy | 816 |
Ranking wojewódzki - okręg Pomorski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 740 | ||
2 | Krzysztof Meyer | Mistrz Krajowy | 1 498 | |
3 | Grzegorz Gan | Mistrz Krajowy | 961 | |
4 | Kazimierz Gierulski | Mistrz Krajowy | 804 | |
5 | Adam Betliński | Mistrz Krajowy | 741 | |
6 | Marek Parol | Mistrz Krajowy | 628 | |
7 | Krzysztof Borkowski | Mistrz Krajowy | 577 | |
8 | Waldemar Maciejewski | Mistrz Krajowy | 479 | |
9 | Andrzej Dobkowicz | Mistrz Krajowy | 385 | |
10 | Michał Gutowski | Mistrz Krajowy | 369 |
Ranking wojewódzki - okręg Lubelski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 626 | ||
2 | Jacek Zając | Mistrz Krajowy | 1 549 | |
3 | Wojciech Gąska | Mistrz Krajowy | 1 017 | |
4 | Jerzy Jasiński | Mistrz Krajowy | 613 | |
5 | Mieczysław Buczek | Mistrz Krajowy | 512 | |
6 | Marek Michalczyk | Mistrz Krajowy | 447 | |
7 | Krzysztof Chabrowski | Mistrz Krajowy | 422 | |
8 | Roman Borkowski | Mistrz Krajowy | 362 | |
9 | Jan Czarniecki | Mistrz Krajowy | 354 | |
10 | Adam Szymański | Mistrz Krajowy | 349 |
Ranking wojewódzki - okręg Śląski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 460 | ||
2 | Wojciech Wnętrzak | Mistrz Krajowy | 740 | |
3 | Adam Żywiec | Mistrz Krajowy | 596 | |
4 | Tadeusz Szpak | Mistrz Krajowy | 538 | |
5 | Piotr Drąg | Mistrz Krajowy | 477 | |
6 | Maciej Zarębski | Mistrz Krajowy | 340 | |
7 | Aleksander Drabczyk | Mistrz Krajowy | 339 | |
8 | Tomasz Kadłubicki | Mistrz Krajowy | 318 | |
9 | Ireneusz Płocha | Mistrz Krajowy | 316 | |
10 | Jacek Michalski | Mistrz Krajowy | 268 |
Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 1 134 | ||
2 | Paweł Jarząbek | Mistrz Krajowy | 1 086 | |
3 | Krzysztof Pękała | Mistrz Krajowy | 1 075 | |
4 | Robert Grad | Mistrz Krajowy | 973 | |
5 | Marek Słowikowski | Mistrz Krajowy | 814 | |
6 | Jacek Trętowski | Mistrz Krajowy | 707 | |
7 | Arkadiusz Cwirko | Mistrz Krajowy | 668 | |
8 | Przemysław Zyśk | Mistrz Krajowy | 653 | |
9 | Andrzej Dzikowski | Mistrz Krajowy | 283 | |
10 | Mirosław Michnowicz | Mistrz Krajowy | 257 |
Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 916 | ||
2 | Artur Więckowski | Mistrz Krajowy | 711 | |
3 | Marek Jaskólski | Mistrz Krajowy | 644 | |
4 | Grzegorz Niestój | Mistrz Krajowy | 457 | |
5 | Janusz Zegadło | Mistrz Krajowy | 358 | |
6 | Ryszard Musiał | Mistrz Krajowy | 242 | |
7 | Jacek Maj | Mistrz Krajowy | 213 | |
8 | Sławomir Sarna | Mistrz Krajowy | 210 | |
9 | Dariusz Puczyński | Mistrz Krajowy | 77 |
Ranking wojewódzki - okręg Opolski
miejsce | Tytuł | PKL | ||
---|---|---|---|---|
1 | Mistrz Krajowy | 907 | ||
2 | Józef Szumiński | Mistrz Krajowy | 852 | |
3 | Jan Glenz | Mistrz Krajowy | 841 | |
4 | Andrzej Duda | Mistrz Krajowy | 797 | |
5 | Andrzej Huńka | Mistrz Krajowy | 697 | |
6 | Janusz Środa | Mistrz Krajowy | 683 | |
7 | Gerard Szweda | Mistrz Krajowy | 494 | |
8 | Henryk Przybylski | Mistrz Krajowy | 438 | |
9 | Michał Bąk | Mistrz Krajowy | 433 | |
10 | Kazimierz Pinkosz | Mistrz Krajowy | 266 |