Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 5 — Mistrz Krajowy

Stan na 2020-09-24 00:15:04

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Marcin Wilczyński

MP Mistrz Krajowy 1 273
2

Tadeusz Więckiewicz

WM Mistrz Krajowy 1 222
3

Karol Kałuziński

LD Mistrz Krajowy 1 186
4 Jakub Patreuha DS Mistrz Krajowy 1 175
5 Dariusz Sterniczuk PD Mistrz Krajowy 1 057
6 Andrzej Pożerski ZP Mistrz Krajowy 974
7 Marcin Zbroja LD Mistrz Krajowy 917
8 Zdzisław Patreuha DS Mistrz Krajowy 916
9 Maciej Kulikowski MA Mistrz Krajowy 893
10 Ryszard Urbański ZP Mistrz Krajowy 828
11 Mirosław Morchat PD Mistrz Krajowy 821
12 Maja Żabierek SW Mistrz Krajowy 812
13 Henryk Przybysławski MA Mistrz Krajowy 809
14 Ryszard Nowicki WP Mistrz Krajowy 791
15 Czesław Plachimowicz LB Mistrz Krajowy 779
16 Teresa Pudelewicz LD Mistrz Krajowy 775
17 Tadeusz Biskup SL Mistrz Krajowy 765
18 Wojciech Zimniak WP Mistrz Krajowy 758
19 Czesław Wojtaś ZP Mistrz Krajowy 748
20 Krzysztof Obłój DS Mistrz Krajowy 745
21 Michał Tuszyński MP Mistrz Krajowy 737
22 Piotr Nowicki MA Mistrz Krajowy 725
23 Krzysztof Buzała WP Mistrz Krajowy 709
24 Jarosław Lubczyński WP Mistrz Krajowy 707
25 Mirosław Hryszko PD Mistrz Krajowy 704
26 Adam Wszeborowski PD Mistrz Krajowy 703
27 Marek Rużyło DS Mistrz Krajowy 685
28 Tomasz Zaleski PD Mistrz Krajowy 676
29 Marek Kiepura MP Mistrz Krajowy 675
30 Roman Zabłocki OP Mistrz Krajowy 667
31 Zdzisław Godlewski WM Mistrz Krajowy 652
32 Marek Kryniewski PM Mistrz Krajowy 645
33 Jerzy Ratkowski WM Mistrz Krajowy 644
34 Ireneusz Grynczewski MA Mistrz Krajowy 628
35 Andrzej Kędzierski WP Mistrz Krajowy 614
36 Andrzej Jakimiec PD Mistrz Krajowy 611
37 Andrzej Pietrkiewicz WP Mistrz Krajowy 610
38 Marek Piechociński WP Mistrz Krajowy 607
39 Igor Łobodziński LD Mistrz Krajowy 602
40 Andrzej Parmonik LB Mistrz Krajowy 597
41 Romuald Bartoszko WP Mistrz Krajowy 594
42 Andrzej Janda PK Mistrz Krajowy 593
43 Jan Lech PM Mistrz Krajowy 583
44 Roman Zwonek SL Mistrz Krajowy 575
45 Mariusz Krakowiak KP Mistrz Krajowy 574
46 Tadeusz Urbanek PK Mistrz Krajowy 571
47 Zbigniew Krzepkowski WM Mistrz Krajowy 570
48 Tadeusz Szemraj PK Mistrz Krajowy 569
49 Mirosław Kotowski SW Mistrz Krajowy 564
Lechosław Suszka PM Mistrz Krajowy 564

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Marcin Wilczyński

Mistrz Krajowy 1 273
2 Tadeusz Więckiewicz Mistrz Krajowy 1 222
3 Karol Kałuziński Mistrz Krajowy 1 186
4 Jakub Patreuha Mistrz Krajowy 1 175
5 Dariusz Sterniczuk Mistrz Krajowy 1 057
6 Andrzej Pożerski Mistrz Krajowy 974
7 Marcin Zbroja Mistrz Krajowy 917
8 Zdzisław Patreuha Mistrz Krajowy 916
9 Maciej Kulikowski Mistrz Krajowy 893
10 Ryszard Urbański Mistrz Krajowy 828

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marcin Wilczyński

Mistrz Krajowy 1 273
2 Michał Tuszyński Mistrz Krajowy 737
3 Marek Kiepura Mistrz Krajowy 675
4 Maciej Kliś Mistrz Krajowy 477
5 Marek Surmiak Mistrz Krajowy 455
6 Adam Waśko Mistrz Krajowy 443
7 Artur Bobołowicz Mistrz Krajowy 430
8 Bogusław Mojżesz Mistrz Krajowy 375
9 Jacek Brózda Mistrz Krajowy 343
10 Rafał Śmiałek Mistrz Krajowy 336

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Więckiewicz

Mistrz Krajowy 1 222
2 Zdzisław Godlewski Mistrz Krajowy 652
3 Jerzy Ratkowski Mistrz Krajowy 644
4 Zbigniew Krzepkowski Mistrz Krajowy 570
5 Wiesław Pietrzak Mistrz Krajowy 549
6 Andrzej Tutaj Mistrz Krajowy 543
7 Zenon Wawer Mistrz Krajowy 491
8 Marek Kuczyński Mistrz Krajowy 490
9 Filip Bieńkowski Mistrz Krajowy 433
10 Tomasz Sinkiewicz Mistrz Krajowy 409

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Karol Kałuziński

Mistrz Krajowy 1 186
2 Marcin Zbroja Mistrz Krajowy 917
3 Teresa Pudelewicz Mistrz Krajowy 775
4 Igor Łobodziński Mistrz Krajowy 602
5 Paweł Babecki Mistrz Krajowy 526
6 Piotr Piotrowski Mistrz Krajowy 522
7 Rafał Imiela Mistrz Krajowy 442
8 Adam Krysiak Mistrz Krajowy 427
9 Krzysztof Robaszek Mistrz Krajowy 398
10 Paweł Ambroziak Mistrz Krajowy 393

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Patreuha

Mistrz Krajowy 1 175
2 Zdzisław Patreuha Mistrz Krajowy 916
3 Krzysztof Obłój Mistrz Krajowy 745
4 Marek Rużyło Mistrz Krajowy 685
5 Lech Kostecki Mistrz Krajowy 530
6 Dariusz Artmański Mistrz Krajowy 513
7 Wiesław Kubiński Mistrz Krajowy 470
8 Samuel Bałdysz Mistrz Krajowy 418
9 Wojciech Skonieczny Mistrz Krajowy 402
10 Ireneusz Szulc Mistrz Krajowy 369

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Dariusz Sterniczuk

Mistrz Krajowy 1 057
2 Mirosław Morchat Mistrz Krajowy 821
3 Mirosław Hryszko Mistrz Krajowy 704
4 Adam Wszeborowski Mistrz Krajowy 703
5 Tomasz Zaleski Mistrz Krajowy 676
6 Andrzej Jakimiec Mistrz Krajowy 611
7 Adam Szempliński Mistrz Krajowy 525
8 Wiesław Sienkiewicz Mistrz Krajowy 343
9 Wacław Nazaruk Mistrz Krajowy 329
10 Stanisław Pochodowicz Mistrz Krajowy 320

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Pożerski

Mistrz Krajowy 974
2 Ryszard Urbański Mistrz Krajowy 828
3 Czesław Wojtaś Mistrz Krajowy 748
4 Paweł Stężała Mistrz Krajowy 515
5 Bogusław Maryńczak Mistrz Krajowy 443
6 Marek Banach Mistrz Krajowy 441
7 Janusz Wierucki Mistrz Krajowy 397
8 Stanisław Grzyb Mistrz Krajowy 395
9 Cezary Kawiak Mistrz Krajowy 390
10 Wojciech Waszkiewicz Mistrz Krajowy 377

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Maciej Kulikowski

Mistrz Krajowy 893
2 Henryk Przybysławski Mistrz Krajowy 809
3 Piotr Nowicki Mistrz Krajowy 725
4 Ireneusz Grynczewski Mistrz Krajowy 628
5 Adam Karczmarz Mistrz Krajowy 497
6 Dariusz Węgrowicz Mistrz Krajowy 492
7 Dominika Ogłoblin Mistrz Krajowy 424
8 Krzysztof Gołaś Mistrz Krajowy 413
9 Sławomir Kolarz Mistrz Międzynarodowy 393
10 Kazimierz Falkowski Mistrz Krajowy 372

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maja Żabierek

Mistrz Krajowy 812
2 Mirosław Kotowski Mistrz Krajowy 564
3 Piotr Waluszewski Mistrz Krajowy 248
4 Paweł Kita Mistrz Krajowy 222
5 Stanisław Skrzypczak Mistrz Krajowy 206
6 Marek Kozdrach Mistrz Krajowy 205
7 Marcin Terelak Mistrz Krajowy 181
8 Dariusz Nowek Mistrz Krajowy 151
9 Hanna Kowalska Mistrz Krajowy 131
10 Jerzy Daniel Mistrz Krajowy 128

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Ryszard Nowicki

Mistrz Krajowy 791
2 Wojciech Zimniak Mistrz Krajowy 758
3 Krzysztof Buzała Mistrz Krajowy 709
4 Jarosław Lubczyński Mistrz Krajowy 707
5 Andrzej Kędzierski Mistrz Krajowy 614
6 Andrzej Pietrkiewicz Mistrz Krajowy 610
7 Marek Piechociński Mistrz Krajowy 607
8 Romuald Bartoszko Mistrz Krajowy 594
9 Mieczysław Szczechowiak Mistrz Krajowy 546
10 Janusz Suszczyński Mistrz Krajowy 538

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Czesław Plachimowicz

Mistrz Krajowy 779
2 Andrzej Parmonik Mistrz Krajowy 597
3 Wiesław Wiśniewski Mistrz Krajowy 521
4 Tadeusz Birecki Mistrz Krajowy 468
5 Skarbimir Kozar Mistrz Krajowy 452
6 Damian Mazurak Mistrz Krajowy 445
7 Stanisław Kotas Mistrz Krajowy 442
8 Paweł Pietrażycki Mistrz Krajowy 415
9 Krzysztof Beyga Mistrz Krajowy 362
10 Mirosław Miłaszewicz Mistrz Krajowy 350

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Biskup

Mistrz Krajowy 765
2 Roman Zwonek Mistrz Krajowy 575
3 Maciej Chwirut Mistrz Krajowy 419
4 Witold Białas Mistrz Krajowy 299
5 Vasil Valchev Mistrz Krajowy 280
6 Damian Burek Mistrz Krajowy 274
7 Marek Nicieja Mistrz Krajowy 247
8 Jerzy Miś Mistrz Krajowy 226
9 Edmund Gabryś Mistrz Krajowy 222
10 Wojciech Sołtysik Mistrz Krajowy 221

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Roman Zabłocki

Mistrz Krajowy 667
2 Jan Szagała Mistrz Krajowy 469
3 Marek Mazur Mistrz Krajowy 446
4 Tomasz Baranowski Mistrz Krajowy 414
5 Stanisław Górski Mistrz Krajowy 310
6 Marek Jezierzański Mistrz Krajowy 303
7 Edward Bondarewicz Mistrz Krajowy 296
8 Bernard Broda Mistrz Krajowy 281
9 Radosław Sawicki Mistrz Krajowy 275
10 Marek Oliwa Mistrz Krajowy 258

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Kryniewski

Mistrz Krajowy 645
2 Jan Lech Mistrz Krajowy 583
3 Lechosław Suszka Mistrz Krajowy 564
4 Dariusz Zieliński Mistrz Krajowy 528
5 Wiesława Kasperek Mistrz Krajowy 426
6 Jerzy Kajzer Mistrz Krajowy 421
7 Tadeusz Jakubiak Mistrz Krajowy 398
8 Marta Sikora Mistrz Krajowy 387
9 Czesław Szur Mistrz Krajowy 372
10 Piotr Suchodolski Mistrz Krajowy 334

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Janda

Mistrz Krajowy 593
2 Tadeusz Urbanek Mistrz Krajowy 571
3 Tadeusz Szemraj Mistrz Krajowy 569
4 Janusz Jarząbek Mistrz Krajowy 446
5 Józef Wrona Mistrz Krajowy 446
6 Eugeniusz Strzyż Mistrz Krajowy 409
7 Zbigniew Kiełbasa Mistrz Krajowy 356
8 Bolesław Smorąg Mistrz Krajowy 356
9 Bogusław Surowiec Mistrz Krajowy 296
10 Lesław Chmiel Mistrz Krajowy 260

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Mariusz Krakowiak

Mistrz Krajowy 574
2 Monika Sautaux Mistrz Krajowy 532
3 Mariusz Bielski Mistrz Krajowy 475
4 Robert Mrukowski Mistrz Krajowy 426
5 Piotr Proporowicz Mistrz Krajowy 405
6 Kazimierz Ligęza Mistrz Krajowy 359
7 Albin Borkowski Mistrz Krajowy 356
8 Bogdan Zieliński Mistrz Krajowy 335
9 Zbigniew Ehlert Mistrz Krajowy 301
10 Mirosław Graczkowski Mistrz Krajowy 276

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zbigniew Hałaczkiewicz

Mistrz Krajowy 548
2 Jakub Jagodziński Mistrz Krajowy 457
3 Lech Adach Mistrz Krajowy 418
4 Wiesław Teresiński Mistrz Krajowy 315
5 Grzegorz Cieślak Mistrz Krajowy 283
6 Zdzisław Widomski Mistrz Krajowy 199
7 Jerzy Brzustowski Mistrz Krajowy 191
8 Gabriel Szarafin Mistrz Krajowy 179
9 Piotr Zawiślak Mistrz Krajowy 176
10 Witold Grochulski Mistrz Krajowy 175