Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2020

WK 5 — Mistrz Krajowy

Stan na 2020-06-04 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Karol Kałuziński

LD Mistrz Krajowy 875
2

Dariusz Sterniczuk

PD Mistrz Krajowy 847
3

Czesław Wojtaś

ZP Mistrz Krajowy 735
4 Zdzisław Patreuha DS Mistrz Krajowy 734
5 Jakub Patreuha DS Mistrz Krajowy 711
6 Adam Wszeborowski PD Mistrz Krajowy 665
7 Jarosław Lubczyński WP Mistrz Krajowy 663
8 Mirosław Morchat PD Mistrz Krajowy 657
9 Krzysztof Obłój DS Mistrz Krajowy 615
10 Tadeusz Więckiewicz WM Mistrz Krajowy 610
11 Andrzej Pietrkiewicz WP Mistrz Krajowy 609
12 Teresa Pudelewicz LD Mistrz Krajowy 599
13 Andrzej Kędzierski WP Mistrz Krajowy 595
14 Andrzej Jakimiec PD Mistrz Krajowy 593
15 Marek Rużyło DS Mistrz Krajowy 585
16 Maja Żabierek SW Mistrz Krajowy 584
17 Andrzej Pożerski ZP Mistrz Krajowy 574
18 Ryszard Urbański ZP Mistrz Krajowy 563
19 Mieczysław Szczechowiak WP Mistrz Krajowy 546
20 Wojciech Zimniak WP Mistrz Krajowy 544
21 Zdzisław Godlewski WM Mistrz Krajowy 538
22 Ireneusz Grynczewski MA Mistrz Krajowy 536
23 Mariusz Krakowiak KP Mistrz Krajowy 535
24 Zbigniew Krzepkowski WM Mistrz Krajowy 533
25 Ryszard Nowicki WP Mistrz Krajowy 531
26 Lech Kostecki DS Mistrz Krajowy 530
27 Tomasz Zaleski PD Mistrz Krajowy 527
28 Marek Domagała WP Mistrz Krajowy 525
29 Andrzej Janda PK Mistrz Krajowy 523
30 Janusz Suszczyński WP Mistrz Krajowy 520
31 Barbara Podgórska WP Mistrz Krajowy 518
32 Dariusz Artmański DS Mistrz Krajowy 513
33 Maciej Kulikowski MA Mistrz Krajowy 511
34 Krzysztof Buzała WP Mistrz Krajowy 508
35 Marek Kryniewski PM Mistrz Krajowy 506
36 Piotr Nowicki MA Mistrz Krajowy 501
37 Zenon Wierzbicki WP Mistrz Krajowy 495
38 Mirosław Hryszko PD Mistrz Krajowy 494
Monika Sautaux KP Mistrz Krajowy 494
Marcin Wilczyński MP Mistrz Krajowy 494
41 Tadeusz Szemraj PK Mistrz Krajowy 488
42 Lechosław Suszka PM Mistrz Krajowy 484
43 Marek Piechociński WP Mistrz Krajowy 470
44 Paweł Stężała ZP Mistrz Krajowy 461
45 Radzisław Oczkowicz WP Mistrz Krajowy 456
46 Dariusz Zieliński PM Mistrz Krajowy 455
47 Adam Szempliński PD Mistrz Krajowy 447
48 Józef Wrona PK Mistrz Krajowy 445
49 Henryk Duszyński WP Mistrz Krajowy 442
50 Mariusz Bielski KP Mistrz Krajowy 438

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Karol Kałuziński

Mistrz Krajowy 875
2 Dariusz Sterniczuk Mistrz Krajowy 847
3 Czesław Wojtaś Mistrz Krajowy 735
4 Zdzisław Patreuha Mistrz Krajowy 734
5 Jakub Patreuha Mistrz Krajowy 711
6 Adam Wszeborowski Mistrz Krajowy 665
7 Jarosław Lubczyński Mistrz Krajowy 663
8 Mirosław Morchat Mistrz Krajowy 657
9 Krzysztof Obłój Mistrz Krajowy 615
10 Tadeusz Więckiewicz Mistrz Krajowy 610

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Karol Kałuziński

Mistrz Krajowy 875
2 Teresa Pudelewicz Mistrz Krajowy 599
3 Paweł Babecki Mistrz Krajowy 427
4 Paweł Ambroziak Mistrz Krajowy 378
5 Marcin Zbroja Mistrz Krajowy 361
6 Adam Krysiak Mistrz Krajowy 348
7 Piotr Piotrowski Mistrz Krajowy 319
8 Rafał Imiela Mistrz Krajowy 313
9 Sławomir Sroczyński Mistrz Krajowy 307
10 Piotr Kaczorowski Mistrz Krajowy 299

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Dariusz Sterniczuk

Mistrz Krajowy 847
2 Adam Wszeborowski Mistrz Krajowy 665
3 Mirosław Morchat Mistrz Krajowy 657
4 Andrzej Jakimiec Mistrz Krajowy 593
5 Tomasz Zaleski Mistrz Krajowy 527
6 Mirosław Hryszko Mistrz Krajowy 494
7 Adam Szempliński Mistrz Krajowy 447
8 Wiesław Sienkiewicz Mistrz Krajowy 325
9 Stanisław Pochodowicz Mistrz Krajowy 320
10 Wacław Nazaruk Mistrz Krajowy 312

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Czesław Wojtaś

Mistrz Krajowy 735
2 Andrzej Pożerski Mistrz Krajowy 574
3 Ryszard Urbański Mistrz Krajowy 563
4 Paweł Stężała Mistrz Krajowy 461
5 Stanisław Grzyb Mistrz Krajowy 395
6 Marek Banach Mistrz Krajowy 389
7 Wojciech Waszkiewicz Mistrz Krajowy 377
8 Waldemar Wochna Mistrz Krajowy 375
9 Bogusław Maryńczak Mistrz Krajowy 363
10 Janusz Wierucki Mistrz Krajowy 363

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Zdzisław Patreuha

Mistrz Krajowy 734
2 Jakub Patreuha Mistrz Krajowy 711
3 Krzysztof Obłój Mistrz Krajowy 615
4 Marek Rużyło Mistrz Krajowy 585
5 Lech Kostecki Mistrz Krajowy 530
6 Dariusz Artmański Mistrz Krajowy 513
7 Wojciech Skonieczny Mistrz Krajowy 402
8 Jan Marcinkowski Mistrz Krajowy 336
9 Wojciech Sękowski Mistrz Krajowy 322
10 Bogdan Leśniak Mistrz Krajowy 314

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jarosław Lubczyński

Mistrz Krajowy 663
2 Andrzej Pietrkiewicz Mistrz Krajowy 609
3 Andrzej Kędzierski Mistrz Krajowy 595
4 Mieczysław Szczechowiak Mistrz Krajowy 546
5 Wojciech Zimniak Mistrz Krajowy 544
6 Ryszard Nowicki Mistrz Krajowy 531
7 Marek Domagała Mistrz Krajowy 525
8 Janusz Suszczyński Mistrz Krajowy 520
9 Barbara Podgórska Mistrz Krajowy 518
10 Krzysztof Buzała Mistrz Krajowy 508

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Więckiewicz

Mistrz Krajowy 610
2 Zdzisław Godlewski Mistrz Krajowy 538
3 Zbigniew Krzepkowski Mistrz Krajowy 533
4 Wiesław Pietrzak Mistrz Krajowy 438
5 Filip Bieńkowski Mistrz Krajowy 433
6 Zenon Wawer Mistrz Krajowy 411
7 Jerzy Ratkowski Mistrz Krajowy 397
8 Paweł Abramski Mistrz Krajowy 387
9 Roman Zieliński Mistrz Krajowy 369
10 Piotr Mazur Mistrz Krajowy 361

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maja Żabierek

Mistrz Krajowy 584
2 Piotr Waluszewski Mistrz Krajowy 246
3 Paweł Kita Mistrz Krajowy 222
4 Mirosław Kotowski Mistrz Krajowy 212
5 Stanisław Skrzypczak Mistrz Krajowy 204
6 Marek Kozdrach Mistrz Krajowy 181
7 Marcin Terelak Mistrz Krajowy 179
8 Dariusz Nowek Mistrz Krajowy 151
9 Hanna Kowalska Mistrz Krajowy 131
10 Jerzy Daniel Mistrz Krajowy 128

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Ireneusz Grynczewski

Mistrz Krajowy 536
2 Maciej Kulikowski Mistrz Krajowy 511
3 Piotr Nowicki Mistrz Krajowy 501
4 Adam Karczmarz Mistrz Krajowy 392
5 Dominika Ogłoblin Mistrz Krajowy 362
6 Kazimierz Falkowski Mistrz Krajowy 355
7 Henryk Przybysławski Mistrz Krajowy 319
8 Sławomir Kolarz Mistrz Międzynarodowy 292
9 Jacek Koter Mistrz Krajowy 242
10 Krzysztof Gołaś Mistrz Krajowy 234

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Mariusz Krakowiak

Mistrz Krajowy 535
2 Monika Sautaux Mistrz Krajowy 494
3 Mariusz Bielski Mistrz Krajowy 438
4 Robert Mrukowski Mistrz Krajowy 426
5 Piotr Proporowicz Mistrz Krajowy 373
6 Kazimierz Ligęza Mistrz Krajowy 324
7 Bogdan Zieliński Mistrz Krajowy 297
8 Zbigniew Ehlert Mistrz Krajowy 288
9 Mirosław Graczkowski Mistrz Krajowy 276
10 Andrzej Drzewiecki Mistrz Krajowy 234

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Janda

Mistrz Krajowy 523
2 Tadeusz Szemraj Mistrz Krajowy 488
3 Józef Wrona Mistrz Krajowy 445
4 Janusz Jarząbek Mistrz Krajowy 421
5 Eugeniusz Strzyż Mistrz Krajowy 353
6 Tadeusz Urbanek Mistrz Krajowy 310
7 Zbigniew Kiełbasa Mistrz Krajowy 309
8 Bolesław Smorąg Mistrz Krajowy 309
9 Bogusław Surowiec Mistrz Krajowy 296
10 Lesław Chmiel Mistrz Krajowy 260

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Kryniewski

Mistrz Krajowy 506
2 Lechosław Suszka Mistrz Krajowy 484
3 Dariusz Zieliński Mistrz Krajowy 455
4 Wiesława Kasperek Mistrz Krajowy 422
5 Jerzy Kajzer Mistrz Krajowy 417
6 Marta Sikora Mistrz Krajowy 340
7 Zenon Betański Mistrz Krajowy 333
8 Jan Lech Mistrz Krajowy 307
9 Jarosław Pęski Mistrz Krajowy 307
10 Aleksander Gruca Mistrz Krajowy 300

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marcin Wilczyński

Mistrz Krajowy 494
2 Adam Waśko Mistrz Krajowy 421
3 Artur Bobołowicz Mistrz Krajowy 369
4 Marek Surmiak Mistrz Krajowy 311
5 Waldemar Rybka Mistrz Krajowy 280
6 Marek Kiepura Mistrz Krajowy 270
7 Michał Tuszyński Mistrz Krajowy 263
8 Jacek Brózda Mistrz Krajowy 251
9 Zbigniew Przeginiak Mistrz Krajowy 251
10 Rafał Śmiałek Mistrz Krajowy 241

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tadeusz Biskup

Mistrz Krajowy 423
2 Maciej Chwirut Mistrz Krajowy 342
3 Marek Nicieja Mistrz Krajowy 224
4 Wojciech Sołtysik Mistrz Krajowy 221
5 Andrzej Starzyk Mistrz Krajowy 208
6 Jerzy Miś Mistrz Krajowy 201
7 Piotr Kamiński Mistrz Krajowy 188
8 Witold Białas Mistrz Krajowy 187
9 Roman Zwonek Mistrz Krajowy 175
10 Vasil Valchev Mistrz Krajowy 167

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Parmonik

Mistrz Krajowy 392
2 Czesław Plachimowicz Mistrz Krajowy 374
3 Wiesław Wiśniewski Mistrz Krajowy 346
4 Maciej Arnold Mistrz Krajowy 320
5 Tadeusz Birecki Mistrz Krajowy 318
6 Zofia Miechowicz Mistrz Krajowy 281
7 Tomasz Nowakowski Mistrz Krajowy 227
8 Mirosław Miłaszewicz Mistrz Krajowy 180
9 Damian Mazurak Mistrz Krajowy 175
10 Paweł Pietrażycki Mistrz Krajowy 171

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Mazur

Mistrz Krajowy 383
2 Jan Szagała Mistrz Krajowy 289
3 Edward Bondarewicz Mistrz Krajowy 252
4 Radosław Sawicki Mistrz Krajowy 246
5 Roman Zabłocki Mistrz Krajowy 209
6 Tomasz Baranowski Mistrz Krajowy 156
7 Stanisław Górski Mistrz Krajowy 112
8 Krzysztof Wołynkiewicz Mistrz Krajowy 76
9 Jerzy Serafin Mistrz Krajowy 74
10 Piotr Bielecki Mistrz Krajowy 58

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Jakub Jagodziński

Mistrz Krajowy 304
2 Wiesław Teresiński Mistrz Krajowy 254
3 Zbigniew Hałaczkiewicz Mistrz Krajowy 180
4 Lech Adach Mistrz Krajowy 168
5 Piotr Bojanowski Mistrz Krajowy 134
6 Piotr Zawiślak Mistrz Krajowy 128
7 Gabriel Szarafin Mistrz Krajowy 126
8 Andrzej Szczepaniak Mistrz Krajowy 122
9 Grzegorz Cieślak Mistrz Krajowy 98
10 Zdzisław Widomski Mistrz Krajowy 98