Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Brydżysta roku 2021

WK 7 — Mistrz Międzynarodowy

Stan na 2021-10-26 00:15:03

Powrót do klasyfikacji

miejsce   Okręg Tytuł Punkty
1

Patryk Patreuha

DS Mistrz Międzynarodowy 2 759
2

Jakub Patreuha

DS Mistrz Międzynarodowy 2 006
3

Sophia Bałdysz

DS Mistrz Międzynarodowy 1 586
4 Kacper Kopka KP Mistrz Międzynarodowy 1 354
5 Michał Wróbel SL Mistrz Międzynarodowy 1 332
6 Artur Pomarański OP Mistrz Międzynarodowy 1 320
7 Krzysztof Żak PM Mistrz Międzynarodowy 1 211
8 Jarosław Bartosiński PM Mistrz Międzynarodowy 1 164
9 Sławomir Czech LU Mistrz Międzynarodowy 1 061
10 Marian Krasowski PD Mistrz Międzynarodowy 1 035
11 Jacek Sikora PM Mistrz Międzynarodowy 978
12 Maciej Hutyra OP Mistrz Międzynarodowy 975
13 Tomasz Kiełbasa MA Mistrz Międzynarodowy 841
14 Rafał Junik WP Mistrz Międzynarodowy 751
15 Radosław Kozłowski WM Mistrz Międzynarodowy 731
16 Piotr Wulkiewicz PD Mistrz Międzynarodowy 715
17 Andrzej Rękosiak LB Mistrz Międzynarodowy 706
18 Paweł Gruszczyński WP Mistrz Międzynarodowy 694
19 Leszek Pęcherzewski MA Mistrz Międzynarodowy 682
20 Tadeusz Biskup SL Mistrz Międzynarodowy 665
21 Hubert Urban MA Mistrz Międzynarodowy 661
22 Piotr Korecki LB Mistrz Międzynarodowy 659
23 Renata Dancewicz MA Mistrz Międzynarodowy 613
24 Wojciech Paszko PK Mistrz Międzynarodowy 601
25 Ryszard Smejda LB Mistrz Międzynarodowy 595
26 Tytus Bisping MP Mistrz Międzynarodowy 592
27 Agata Kowal MP Mistrz Międzynarodowy 576
28 Marcin Bartoszewski WM Mistrz Międzynarodowy 575
29 Sławomir Polak WP Mistrz Międzynarodowy 542
30 Marek Wawrzyniak ZP Mistrz Międzynarodowy 533
31 Robert Cylwik ZP Mistrz Międzynarodowy 527
32 Piotr Ratajski DS Mistrz Międzynarodowy 505
33 Maciej Dobrzyński SW Mistrz Międzynarodowy 497
34 Cezary Jarmuł ZP Mistrz Międzynarodowy 496
Elżbieta Waniurska LU Mistrz Międzynarodowy 496
36 Igor Łobodziński LD Mistrz Międzynarodowy 489
37 Danuta Krupnik MA Mistrz Międzynarodowy 487
38 Roman Urbańczyk MA Mistrz Międzynarodowy 479
39 Grzegorz Rybacki ZP Mistrz Międzynarodowy 468
Justyna Stachowiak-Kluz WP Mistrz Międzynarodowy 468
41 Krzysztof Cichy KP Mistrz Międzynarodowy 465
42 Michał Błach SW Mistrz Międzynarodowy 454
43 Tomasz Woźniak KP Mistrz Międzynarodowy 445
44 Adrian Bakalarz SL Mistrz Międzynarodowy 436
45 Marek Skulimowski SL Mistrz Międzynarodowy 401
46 Piotr Solecki WP Mistrz Międzynarodowy 400
47 Jan Chmielewski ZP Mistrz Międzynarodowy 398
48 Mariusz Ilnicki DS Mistrz Międzynarodowy 391
49 Tomasz Kuś SL Mistrz Międzynarodowy 365
50 Zuzanna Moszczyńska MA Mistrz Międzynarodowy 364

Zobacz pełną klasyfikację w MSC Cezar

image/svg+xml

Ranking wojewódzki - okręg

miejsce   Tytuł PKL
1

Patryk Patreuha

Mistrz Międzynarodowy 2 759
2 Jakub Patreuha Mistrz Międzynarodowy 2 006
3 Sophia Bałdysz Mistrz Międzynarodowy 1 586
4 Kacper Kopka Mistrz Międzynarodowy 1 354
5 Michał Wróbel Mistrz Międzynarodowy 1 332
6 Artur Pomarański Mistrz Międzynarodowy 1 320
7 Krzysztof Żak Mistrz Międzynarodowy 1 211
8 Jarosław Bartosiński Mistrz Międzynarodowy 1 164
9 Sławomir Czech Mistrz Międzynarodowy 1 061
10 Marian Krasowski Mistrz Międzynarodowy 1 035

Ranking wojewódzki - okręg Dolnośląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Patryk Patreuha

Mistrz Międzynarodowy 2 759
2 Jakub Patreuha Mistrz Międzynarodowy 2 006
3 Sophia Bałdysz Mistrz Międzynarodowy 1 586
4 Piotr Ratajski Mistrz Międzynarodowy 505
5 Mariusz Ilnicki Mistrz Międzynarodowy 391
6 Krzysztof Lewandowski Mistrz Międzynarodowy 320
7 Wojciech Rozwadowski Mistrz Międzynarodowy 271
8 Stanisław Wawszczyk Mistrz Międzynarodowy 259
9 Sławomir Zimniak Mistrz Międzynarodowy 216
10 Krzysztof Wójcik Mistrz Międzynarodowy 209

Ranking wojewódzki - okręg Kujawsko-Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Kacper Kopka

Mistrz Międzynarodowy 1 354
2 Krzysztof Cichy Mistrz Międzynarodowy 465
3 Tomasz Woźniak Mistrz Międzynarodowy 445
4 Leszek Hejne Mistrz Międzynarodowy 165
5 Michał Włoszek Mistrz Międzynarodowy 165
6 Andrzej Wilemski Mistrz Międzynarodowy 144
7 Jerzy Kurzawski Mistrz Międzynarodowy 120
8 Leszek Lipka Mistrz Międzynarodowy 105
9 Jarosław Łakomy Mistrz Międzynarodowy 74
10 Tomasz Borucki Mistrz Międzynarodowy 69

Ranking wojewódzki - okręg Śląski

miejsce   Tytuł PKL
1

Michał Wróbel

Mistrz Międzynarodowy 1 332
2 Tadeusz Biskup Mistrz Międzynarodowy 665
3 Adrian Bakalarz Mistrz Międzynarodowy 436
4 Marek Skulimowski Mistrz Międzynarodowy 401
5 Tomasz Kuś Mistrz Międzynarodowy 365
6 Patryk Kuczera-Dyga Mistrz Międzynarodowy 346
7 Janusz Pisarek Mistrz Międzynarodowy 306
8 Karol Ruszkiewicz Mistrz Międzynarodowy 283
9 Stanisław Adamczyk Mistrz Międzynarodowy 224
10 Agnieszka Pietrzyk Mistrz Międzynarodowy 203

Ranking wojewódzki - okręg Opolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Artur Pomarański

Mistrz Międzynarodowy 1 320
2 Maciej Hutyra Mistrz Międzynarodowy 975
3 Krzysztof Gaweł Mistrz Międzynarodowy 86

Ranking wojewódzki - okręg Pomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Krzysztof Żak

Mistrz Międzynarodowy 1 211
2 Jarosław Bartosiński Mistrz Międzynarodowy 1 164
3 Jacek Sikora Mistrz Międzynarodowy 978
4 Anna Nosalska Mistrz Międzynarodowy 353
5 Marek Niesłuchowski Mistrz Międzynarodowy 330
6 Danuta Żabicka Mistrz Międzynarodowy 300
7 Andrzej Wyborski Mistrz Międzynarodowy 272
8 Maria Tomczewska Mistrz Międzynarodowy 242
9 Rafał Bownik Mistrz Międzynarodowy 219
10 Artur Toeplitz Mistrz Międzynarodowy 90

Ranking wojewódzki - okręg Lubelski

miejsce   Tytuł PKL
1

Sławomir Czech

Mistrz Międzynarodowy 1 061
2 Elżbieta Waniurska Mistrz Międzynarodowy 496
3 Józef Małysz Mistrz Międzynarodowy 253
4 Andrzej Potrzyszcz Mistrz Międzynarodowy 171
5 Paweł Szymonik Mistrz Międzynarodowy 159
6 Jakub Jagodziński Mistrz Międzynarodowy 27
7 Józef Myć Mistrz Międzynarodowy 1

Ranking wojewódzki - okręg Podlaski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marian Krasowski

Mistrz Międzynarodowy 1 035
2 Piotr Wulkiewicz Mistrz Międzynarodowy 715
3 Andrzej Balunowski Mistrz Międzynarodowy 316
4 Roman Kruk Mistrz Międzynarodowy 303
5 Andrei Kavalenka Mistrz Międzynarodowy 274
6 Tomasz Bliński Mistrz Międzynarodowy 228
7 Krzysztof Krajewski Mistrz Międzynarodowy 163
8 Dariusz Hutnik Mistrz Międzynarodowy 156
9 Stanisław Gawryszczak Mistrz Międzynarodowy 153
10 Andrzej Prasalski Mistrz Międzynarodowy 139

Ranking wojewódzki - okręg Mazowiecki

miejsce   Tytuł PKL
1

Tomasz Kiełbasa

Mistrz Międzynarodowy 841
2 Leszek Pęcherzewski Mistrz Międzynarodowy 682
3 Hubert Urban Mistrz Międzynarodowy 661
4 Renata Dancewicz Mistrz Międzynarodowy 613
5 Danuta Krupnik Mistrz Międzynarodowy 487
6 Roman Urbańczyk Mistrz Międzynarodowy 479
7 Zuzanna Moszczyńska Mistrz Międzynarodowy 364
8 Anna Mandecka Mistrz Międzynarodowy 333
9 Urszula Kędzierska Mistrz Międzynarodowy 293
10 Piotr Jasiński Mistrz Międzynarodowy 234

Ranking wojewódzki - okręg Wielkopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Rafał Junik

Mistrz Międzynarodowy 751
2 Paweł Gruszczyński Mistrz Międzynarodowy 694
3 Sławomir Polak Mistrz Międzynarodowy 542
4 Justyna Stachowiak-Kluz Mistrz Międzynarodowy 468
5 Piotr Solecki Mistrz Międzynarodowy 400
6 Ewa Rodziewicz-Bielewicz Mistrz Międzynarodowy 295
7 Jacek Kokociński Mistrz Międzynarodowy 224
8 Jerzy Gurzęda Mistrz Międzynarodowy 219
9 Józef Grewling Mistrz Międzynarodowy 187
10 Jarosław Hilbrecht Mistrz Międzynarodowy 149

Ranking wojewódzki - okręg Warmińsko-Mazurski

miejsce   Tytuł PKL
1

Radosław Kozłowski

Mistrz Międzynarodowy 731
2 Marcin Bartoszewski Mistrz Międzynarodowy 575
3 Ireneusz Jagielski Mistrz Międzynarodowy 321
4 Tomasz Sinkiewicz Mistrz Międzynarodowy 243
5 Kazimierz Kulas Mistrz Międzynarodowy 218
6 Ryszard Pichla Mistrz Międzynarodowy 204
7 Tadeusz Banach Mistrz Międzynarodowy 149
8 Edmund Reczuga Mistrz Międzynarodowy 131
9 Ryszard Łasowski Mistrz Międzynarodowy 109
10 Ryszard Kłusowski Mistrz Międzynarodowy 106

Ranking wojewódzki - okręg Lubuski

miejsce   Tytuł PKL
1

Andrzej Rękosiak

Mistrz Międzynarodowy 706
2 Piotr Korecki Mistrz Międzynarodowy 659
3 Ryszard Smejda Mistrz Międzynarodowy 595
4 Sławomir Rutecki Mistrz Międzynarodowy 354
5 Janusz Hliwa Mistrz Międzynarodowy 289
6 Leszek Moszczyński Mistrz Międzynarodowy 185
7 Mieczysław Stefański Mistrz Międzynarodowy 179
8 Marian Nieznański Mistrz Międzynarodowy 99
9 Tomasz Bartnicki Mistrz Międzynarodowy 92
10 Radosław Król Mistrz Międzynarodowy 86

Ranking wojewódzki - okręg Podkarpacki

miejsce   Tytuł PKL
1

Wojciech Paszko

Mistrz Międzynarodowy 601
2 Zygmunt Bącal Mistrz Międzynarodowy 318
3 Robert Przybyło Mistrz Międzynarodowy 242
4 Władysław Chodziński Mistrz Międzynarodowy 239
5 Robert Piechota Mistrz Międzynarodowy 53
6 Mariusz Kozaczyński Mistrz Międzynarodowy 17
7 Stanisław Dziki Mistrz Międzynarodowy 7

Ranking wojewódzki - okręg Małopolski

miejsce   Tytuł PKL
1

Tytus Bisping

Mistrz Międzynarodowy 592
2 Agata Kowal Mistrz Międzynarodowy 576
3 Piotr Kuc-Dzierżawski Mistrz Międzynarodowy 354
4 Jacek Kalinowski Mistrz Międzynarodowy 212
5 Grzegorz Plewniak Mistrz Międzynarodowy 200
6 Błażej Krawczyk Mistrz Międzynarodowy 136
7 Bogdan Palikot Mistrz Międzynarodowy 116
8 Jacek Klimczak Mistrz Międzynarodowy 106
9 Andrzej Pietrucha Mistrz Międzynarodowy 90
10 Janusz Buksa Mistrz Międzynarodowy 83

Ranking wojewódzki - okręg Zachodniopomorski

miejsce   Tytuł PKL
1

Marek Wawrzyniak

Mistrz Międzynarodowy 533
2 Robert Cylwik Mistrz Międzynarodowy 527
3 Cezary Jarmuł Mistrz Międzynarodowy 496
4 Grzegorz Rybacki Mistrz Międzynarodowy 468
5 Jan Chmielewski Mistrz Międzynarodowy 398
6 Jacek Batóg Mistrz Międzynarodowy 338
7 Kazimierz Wiliński Mistrz Międzynarodowy 314
8 Maciej Zembrzuski Mistrz Międzynarodowy 241
9 Marek Ostrowski Mistrz Międzynarodowy 204
10 Tomasz Rawicz Mistrz Międzynarodowy 157

Ranking wojewódzki - okręg Świętokrzyski

miejsce   Tytuł PKL
1

Maciej Dobrzyński

Mistrz Międzynarodowy 497
2 Michał Błach Mistrz Międzynarodowy 454
3 Waldemar Haponiuk Mistrz Międzynarodowy 291
4 Edmund Jas Mistrz Międzynarodowy 277
5 Jacek Adamczyk Mistrz Międzynarodowy 93
6 Bartosz Ceglarski Mistrz Międzynarodowy 90
7 Włodzimierz Niedolaz Mistrz Międzynarodowy 86
8 Adam Strzelecki Mistrz Międzynarodowy 66
9 Sławomir Kutyła Mistrz Międzynarodowy 22

Ranking wojewódzki - okręg Łódzki

miejsce   Tytuł PKL
1

Igor Łobodziński

Mistrz Międzynarodowy 489
2 Paweł Zubiel Mistrz Międzynarodowy 308
3 Andrzej Kaźmierczak Mistrz Międzynarodowy 238
4 Andrzej Krakowiak Mistrz Międzynarodowy 136
5 Jarosław Łaszczuk Mistrz Międzynarodowy 125
6 Włodzimierz Choinkowski Mistrz Międzynarodowy 91
7 Bolesław Cichocki Mistrz Międzynarodowy 49