Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Wyniki eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

Newsy
Spis treści
Wyniki eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Klasyfikacja par chłopców
LIsta rezerwowa

 

Klasyfikacja par dziewcząt

 

1

Agata Krupińska

0

LD

AKS WSS I Łódź

62.37

Awans NE1

Dominika Handke

0

2

Katarzyna Rodzaj

1

MP

MPEC III Tarnów

UKS Olmpia Dwójka Kraków

62.14

Awans SE1

Joanna Dańda

0.5

3

Katarzyna Roszyk

1.5

SL

BUKS MDK MOSM II Bytom

61.71

Awans SW1

Zofia Bałdysz

1.5

4

Aleksandra Byra

1

MP

UKS Jocker Oświęcim

61.35

Awans SE3

Joanna Byra

1.5

5

Weronika Radelczuk

1

PM

BUDMOR Władysławowo

60.49

Awans NW1

Barbara Galikowska

1

6

Katarzyna Słabuszewska

0.5

MP

UKS Olimpia Dwójka Kraków

58.1

Awans SE2

Aleksandra Pacura

0.5

7

Magdalena Chmielewska

1

MP

MKS KSOS Kraków

56.85

LK1

Anna Burda

0.5

8

Monika Suchodolska

0

PM

Gdańskie Towarzystwo Brydżowe

56.61

Awans NW2

Małgorzata Kurkowska

0

9

Karolina Pyda

1

SL

SENIOR II Katowice

56.38

Awans SW2

Wiktoria Hałas

0.5

10

Maria Dziegciar

0

MA

AZS IV UW Warszawa

56.27

Awans NE3

Weronika Pasińska

1

11

Elżbieta Gołdyn

0.5

DS

Kl.Log.Stowarzyszenie Piechowice

54.8

Awans SW3

Joanna Kokot

0

12

Anna Basaj

0

MA

AZS III UW Warszawa

54.41

Awans NE2

Anna Woźnica

0

13

Anna Maduzia

0.5

ZP

MATOPOS Szczecinek

54.29

Awans NW3

Aleksandra Stec

0

14

Karolina Piekarz

0.5

MP

UKS Olimpia Dwójka Kraków

53.42

LK2

Magdalena Pasternak

0.5

15

Ewa Dziubińska

1

SL

SENIOR II Katowice

50.82

LK3

Teresa Wojtusiak

0.5

16

Julia Talarczyk

0

WP

UKBS Dąbrówka Poznań

48.93

LK4

Katarzyna Sosnowska

0

17

Zuzanna Kwiatkowska

1

WP

Dąbrówka Junior Poznań

48.35

LK5

Natalia Radtke

1

18

Agnieszka Sroka

0

MP

MKS KSOS Kraków

47.96

PZBS1

Małgorzata Szymańska

0

19

Karolina Grzegorzewicz

0

SL/LB

/GSBS OSiR 2 Skwierzyna

47.08

LK6

Alicja Chełstowska

0.5

20

Joanna Kozłowska

0.5

LD

MKS Jedynka II Łódź

47.04

LK7

Sylwia Jedyńska

0

21

Maria Chojnacka

0

DS

KS AZS PWR XIV Wrocław

46.65

PZBS2

Martyna Siejba

0

22

Alicja Mosiałek

0.5

MP

UKS Olimpia Dwójka Kraków

45.67

 

Maja Mrozek

0.5

23

Zuzanna Woźniak

0

WP

Dąbrówka Los Poznań

45.55

PZBS3

Agata Szczuka

0

24

Joanna Szymaszczyk

0

MA

AZS UW Klub

44.4

LK8

Aleksandra Wojsz

0

25

Ada Lipman

0

SL

SENIOR II Katowice

43.67

 

Ewa Zasucha

0

26

Karolina Kozak

0

MP

 

42.3

 

Magda Kańska

0

27

Marta Wieczorek

0

WP

Dąbrówka Junior Poznań

40.93

 

Julia Pawlak

0

28

Teresa Kulka

0

MA

Azs UW Staszic Ib

40.84

PZBS4

Anna Wiązecka

0

29

Michalina Wilk

0

MA

AZS UW Klub

39.27

 

Małgorzata Kopania

0

30

Patrycja Kogut

0

MP

MKS KSOS Kraków

37.88

 

Marta Lelek

0

31

Agnieszka Ciepielewska

0

MA

AZS IV UW Warszawa

37.84

 

Karolina Udowicka

0

32

Natalia Balcerzak

0

WP

Dąbrówka Los Poznań

31.96

 

Marta Mroczkiewicz

0

33

Marta Sokołowska

0

SL

OLIMPIJCZYK Bielsko-Biała

28.61

 

Marcelina Misz

0

34

Magdalena Krzywdzińska

0

MA

AZS UW Klub

25.67

 

Monika Różycka

0

 



Poprawiony (piątek, 22 marca 2013 09:57)