816

Kadra - Zgłoszone Pary

Spis treści
Kadra - Zgłoszone Pary
Kadra Mistrzowska Open
Kadra Krajowa Kobiet
Kadra Krajowa Seniorów
Kadra Narodowa Seniorów
Kadra Narodowa Kobiet
Kadra Narodowa I Open
Kadra Narodowa II Open

Kadra Krajowa Open

Kadra Open - regulamin

W KK uczestniczą pary awansujące z KR. Bez wcześniejszych eliminacji uprawnione do gry w KK są również pary złożone z zawodników posiadających współczynnik klasyfikacyjny co najmniej 9 WK.

 

Lp. Imię i nazwisko Imię i nazwisko    
1. Artur Guła Mikołaj Taczewski    
2. Jarosław Kostrzewa Arkadiusz Zadworny   awans z KR
3. Krzysztof Dziekański Przemysław Saliński    
4. Maciej Kowalski Grzegorz Kula    
5. Krzysztof Kowalczyk Krzysztof Najda   awans z KR
6. Krzysztof Cichy Kacper Kopka   awans z KR
7. Jacek Dmowski Witalis Talar    
8. Urszula Stefaniak Paweł Łysek   awans z KR
9. Maciej Dobrzyński Janusz Gawęcki   awans z KR
10. Monika Kowner Robert Stoliński   awans z KR
11. Wit Klapper Paweł Klapper   awans z KR
12. Marcin Krupowicz Piotr Lutostański    
13. Piotr Banaś Arkadiusz Poziemski   awans z KR
14. Kazimierz Bednarek Stanisław Wachel   awans z KR
15. Dariusz Budnik Krzysztof Obłój   awans z KR
16. Jakub Patreuha Patryk Patreuha   awans z KR
17. Małgorzata Turska-Marcinowska Adam Marcinowski   awans z KR
18. Jan Marcinkowski Aleksander Skorupa   awans z KR
19. Aleksander Czajka Mariusz Kowalczyk   awans z KR
20. Teresa Pudelewicz Dariusz Kardas   awans z KR
21. Dariusz Koproń Andrzej Kokoryka    
22. Bogdan Palczyński Reginald Sukiennik    
23. Zdzisław Ingielewicz Jeremi Stępiński    
24. Jarosław Michalski Dariusz Pawlak   awans z KR
25. Ewa Rodziewicz-Bielewicz Olgierd Rodziewicz-Bielewicz   awans z KR
26. Marcin Bonawenturczak Robert Ciesielski   awans z KR
27. Krzysztof Lipowski Bogdan Trun   awans z KR
28. Jerzy Kullass Marek Wawrzyniak   awans z KR
29. Adrian Bakalarz Jacek Szczerbowski   awans z KR
30. Halina Kaleta Grzegorz Kaleta   awans z KR
31. Wiktor Pantak Michał Kaleta   awans z KR
32. Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko Piotr Krajewski    
33. Piotr Radzikowski Piotr Stopa    
34. Piotr Kuc-Dzierżawski Tomasz Stryszawski   awans z KR
35. Marek Kubicki Mirosław Łopaciuk   awans z KR
36. Jan Mazurkiewicz Marek Różański    
37. Paweł Skałacki Jan Skuciński   awans z KR
38. Piotr Jasiński Tomasz Kiełbasa   awans z KR
39. Tytus Bisping Marcin Wilczyński   awans z KR
40. Leszek Faber Zbigniew Pierzynka   awans z KR
41. Przemysław Gałek Rafal Synowiec   awans z KR
42. Andrzej Rzechuła Piotr Strzelczyk   awans z KR
43. Olga Wrzos Leszek Jędrzejczak   awans z KR
44. Robert Kwiatkowski Marek Pietraszek   awans z KR
45. Joanna Przytycka Igor Ciborowski   awans z KR
46. Maciej Dorabiała Jacek Wojnarowicz    

Podział na kotły:

WARSZAWA

17161 Krzysztof Cichy MA 15511 Kacper Kopka MA
15922 Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko MA 06714 Piotr Krajewski MA
10450 Jacek Dmowski OP 07854 Witalis Talar OP
09822 Zdzisław Ingielewicz MA 05423 Jeremi Stępiński MA
16645 Piotr Jasiński MA 17167 Tomasz Kiełbasa MA
02497 Dariusz Koproń LU 02495 Andrzej Kokoryka LU
06697 Jarosław Kostrzewa MA 13463 Arkadiusz Zadworny MA
09734 Krzysztof Kowalczyk MA 06813 Krzysztof Najda MA
06707 Maciej Kowalski MA 06733 Grzegorz Kula MA
07811 Marcin Krupowicz SL 06336 Piotr Lutostański LB
10571 Marek Kubicki MA 13622 Mirosław Łopaciuk MA
08929 Jan Mazurkiewicz MA 07061 Marek Różański MA
08854 Joanna Przytycka MA 06549 Igor Ciborowski MA
15153 Teresa Pudelewicz LD 05654 Dariusz Kardas LD
15263 Andrzej Rzechuła MA 06950 Piotr Strzelczyk MA
12173 Olga Wrzos MA 17836 Leszek Jędrzejczak MA

KRAKÓW

07271 Adrian Bakalarz SL 03529 Jacek Szczerbowski SL
11092 Tytus Bisping MP 15757 Marcin Wilczyński MP
16134 Dominik Caus SL 14428 Wiktor Pantak SL
13970 Leszek Faber MP 12805 Zbigniew Pierzynka MP
02642 Przemysław Gałek MP 02809 Rafał Synowiec MP
03184 Artur Guła SL 03549 Mikołaj Taczewski MP
03231 Halina Kaleta SL 03232 Grzegorz Kaleta SL
05111 Wit Klapper SL 10563 Paweł Klapper SL
18508 Monika Kowner LD 05830 Robert Stoliński ZP
09418 Piotr Kuc-Dzierżawski MP 11769 Tomasz Stryszawski MP
11320 Robert Kwiatkowski PK 01138 Marek Pietraszek PK
02757 Bogdan Palczyński MP 02807 Reginald Sukiennik MP
07405 Piotr Radzikowski MP 02804 Piotr Stopa MP
02793 Paweł Skałacki MP 09501 Jan Skuciński MP
17392 Urszula Stefaniak SW 11660 Paweł Łysek SW
02904 Maciej Dobrzyński SW 02904 Janusz Gawęcki SW

WROCŁAW

15878 Piotr Banaś DS 16699 Arkadiusz Poziemski DS
01234 Kazimierz Bednarek DS 01707 Stanisław Wachel DS
15645 Marcin Bonawenturczak WP 15644 Robert Ciesielski WP
16213 Dariusz Budnik DS 10479 Krzysztof Obłój DS
01269 Aleksander Czajka DS 01408 Mariusz Kowalczyk DS
01286 Maciej Dorabiała DS 01736 Jacek Wojnarowicz DS
01291 Krzysztof Dziekański DS 01617 Przemysław Saliński DS
05989 Jerzy Kullass ZP 06131 Marek Wawrzyniak ZP
11198 Krzysztof Lipowski ZP 06121 Bogdan Trun ZP
09595 Jan Marcinkowski DS 01632 Aleksander Skorupa DS
16226 Jarosław Michalski WP 16225 Dariusz Pawlak WP
14782 Jakub Patreuha DS 14783 Patryk Patreuha DS
               
05352 Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP 05353 Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP
01705 Małgorzata Turska-Marcinowska DS 01483 Adam Marcinowski DS

 



Poprawiony (wtorek, 13 marca 2018 09:18)