Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Sport Wszystkich Dzieci - UKBS Dąbrówka - Turniej Świąteczny

Zgodnie z wieloletnią tradycją wszyscy członkowie UKBS Dąbrówka (także Ci byli) spotykają się przed Świętami Bożego Narodzenia (tym razem 20.12) na Turnieju Świątecznym.

W spotkaniu wzięła udział także grupa młodzieży (klasy 5-7) ze Szkoły Podstawowej w Piłce, urokliwej wsi w sercu Puszczy Noteckiej.  W tych klasach  do szkoły uczęszcza 30 uczniów, z czego przez zajęcia brydżowe, odbywające się  w ramach "Sport Wszystkich Dzieci", przewinęło się 20 osób.

Młodzi adepci rozegrali  w przy okazji pobytu w Poznaniu swoje pierwsze zawody brydżowe  (jeszcze w minibrydżu!!!).  Zwyciężyła para Justyna Helak z Kasią Błoch i one stały się właścicielkami pierwszych w życiu brydżowych pucharów. Także puchar za wygranie punktacji długofalowej cotygodniowych zajęć brydżowych w szkole otrzymała Dominika Gapska.

Turniej Świąteczny wygrali: Kajetan Gościański z Łukaszem Józkowiakiem przed Mikołajem Jankowskim i Janem Cieślińskim.

Puchary dla uczestników programu „Sport Wszystkich Dzieci“.

Od prawej Dominika Gapska, Justyna Helak Kasia Błoch (w kraciastej bluzce). Na zdjęciu także Jagoda Mądrawska, Ania Bober, Malwina Wieczorek i Szymon Kowal oraz Dorota Gadocha (nauczycielka w SP Piłka) oraz Jakub Domeracki, Kajetan Wroński, Jan Sibilski (Dąbrówka).