Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Komunikat Kapitana Kadry Mikstowej

Szanowni Państwo,

 

Z powodu pandemii COVID-19 aktywność kapitanów i coachów naszych reprezentacji znacznie zmalała. Z drugiej strony, internet oferuje nowe, nietypowe możliwości szkoleniowo-treningowe. Wspólnie z kapitanem reprezentacji mikstowej Włodzimierzem Krysztofczykiem, zdecydowaliśmy się wyprzedzić przyszłoroczne plany kadrowe i już dziś aktywować polskie środowisko mikstowe.

Zapraszamy pary mikstowe, przede wszystkim stałe i/lub aspirujące do kadry narodowej, do udziału w Internetowych Turniejach Mikstowych (ITM). Turnieje są bezpłatne i odbywają się we czwartki i niedziele o godzinie 18.00 na platformie BBO. Rozgrywki są analizowane i komentowane przez kapitana. W ITM można zdobyć nagrody i pekaele zgodnie z regulaminem „BBO na fali”. Liczba par w turnieju jest ograniczona przez BBO, dlatego też organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dopuszczania do rejestracji w pierwszej kolejności – osób/par najbardziej doświadczonych. Wszelkie pozostałe informacje dostępne są na stronie lenales.wixsite.com/itmix. Zgłoszenia na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tytułując wiadomość „ITM”.

Poza tym zachęcamy pary mikstowe do tworzenia drużyn i uczestnictwa w Lidze Sławińskiego. Rozgrywanie meczów jest najlepszą formą treningu, a taki właśnie umożliwia nam Liga. Tego typu drużyny proszę zgłaszać na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tytułując wiadomość „Liga”.

 

Lena Leszczyńska

Włodzimierz Krysztofczyk

Poprawiony (środa, 15 kwietnia 2020 20:45)