Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Komunikat organizacyjny Drużynowych Mikstowych Mistrzostw Polski

Po rozegraniu 10 meczów eliminacyjnych, większość drużyn DMMP kończy rozgrywki (na miejscach 9-32). [Niektóre drużyny z grupy G i H nie zdołały jeszcze rozegrać swoich meczów, ale mogą zrobić to w późniejszym terminie, jako że ich wyniki nie wpływają na finały]. Kolejność i punkty klasyfikacyjne znajdziecie wkrótce na stronie. Zwycięzca grupy H, drużyna: CKS Czeladź wygrywa nagrodę specjalną – BBO $. 
Gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział, mając jednocześnie nadzieję, że impreza się spodobała i przyniosła Wam satysfakcję.  

8 najlepszych teamów (5 z grupy E, 2 z grupy F i 1 z grupy G) kontynuuje rozgrywki w fazie pucharowej. 3 Drużyny z grupy E z najwyższą liczbą VP wybierają kolejno przeciwnika do ćwierćfinałów. W półfinale prawo wyboru przeciwnika ma drużyna, która była najwyżej po eliminacjach. W przypadku meczu zakończonego remisem, obowiązują 3-rozdaniowe dogrywki aż do wyłonienia zwycięzcy. Mecze ćwierćfinałowe są 32-rozdaniowe, półfinałowe i finałowe 48-rozdaniowe. Przewidziano również mecz o 3 miejsce (32 rozdania). 

Lista drużyn zakwalifikowana do play-off:
1. Abstrakcja (13)
Igor Grzejdziak (igorg), Sabina Grzejdziak (sabinag), Natalia Sakowska (ekorre), Piotr Butryn (z_lasu)

2. Pjeg (7)
Piotr Busse (peterka1), Ewa Miszewska (ferfi), Jacek Dmowski (Ja Dm), Grażyna Busse (roli2)

3. KKKT (21)
Agata Kowal (achaja), Jakub Kowal (zagumny), Paulina Klimentowska (iosellin), Witalis Talar (witalis), Teresa Pudelewicz (parada_1), Dariusz Kardas (sadrak)

4. FPL_BACK (14)
Piotr Kołuda (kolodko), Piotr Wasylko (afofis), Lena Leszczyńska (LLenaa), Marta Makarewicz (mmarta13), Grzegorz Kułak (grzes_ku), Elżbieta Waniurska (Cru_ella)

5. DRzEMka (9)
Rafał Marks (marksio), Maksymilian Chodacki (mcbride1), Dominika Ogłoblin (dynamika), Elżbieta Chodacka (Qndzia)

6. ZENKA (12)
Marek Tyran (Yossarian2), Leszek Majdański (rzer), Anna Kowalska (zenka), Małgorzata Sawicka (mpasternak), Jarosław Michałowski (aeg2)

7. Gotard (4)
Barbara Gotard (Basia5), Marie Eggeling (marabelle), Thomas Gotard (Tomi2), Florian Alter (Florian_a), Tomasz Gotard (Tomek), Anna Morgiel (pointblank)

8. Stem Cell (11) 
Sophia Bałdysz (zofiumb), Marek Szymanowski (qerk22), Tomasz Sielicki (Tomek504), Ewa Sobolewska (ewska)

Numer za nazwą drużyny to pozycja teamu na liście wg siły rankingowej. Proszę zwrócić uwagę, że ranking nie do końca odzwierciedla siłę mikstów. Do finałów nie dostała się żadna drużyna z pierwszej 3. Z drugiej strony, w powyższym zestawieniu nie ma nieznanych nazwisk. Mecze pucharowe powinny być frajdą zarówno dla graczy jak i kibiców  Zapraszamy na BBO!
 
[Rozstawienie do fazy pucharowej - w zakładce wyniki].