Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Lista awansów do finału OOM

Chłopcy:

  1. Ignacy GĘBUŚ – Tymoteusz KUCHAREK (MA)
  2. Albert GROCHOWSKI – Jakub DZIUBA (MA)
  3. Jan LEWTAK – Piotr WIERZBICKI (MA)
  4. Łukasz BARTOSIK – Sebastian WOJTCZAK (LD)
  5. Kuba MIERZWIŃSKI – Jakub KOŁODZIEJ (MA)
  6. Jakub WIERZBOWSKI – Rafał ŁAZARCZYK (PD)
  7. Maks SZCZUROWSKI – Jan TURCZYNOWICZ (MA)
  8. Franciszek STANIO – Szymon PREDEL (MA)
  9. Jakub MASNY – Cezary WŁODARCZYK (LB)
  10. Piotr LIS – Krzysztof ŻURAWICKI (DS)
  11. Adam PIGULSKI – Maciej RACEWICZ (DS)
  12. Piotr TRACZYŃSKI – Bartłomiej PIEKARSKI (DS)
  13. Jakub SOBKOWIAK – Jakub OLEKSA (LB)
  14. Grzegorz SUWAJ – Tomasz WĄSOWICZ (DS)
  15. Tomasz STAWOWY – Kacper LUBERAŃSKI (DS)
  16. Łukasz JANICKI – Maciej KOZŁOWSKI (DS)
  17. Mikołaj MITKOWSKI – Grzegorz PŁAWIAK (DS)
  18. Paweł ARGASIŃSKI – Jakub CIURA (DS)
  19. Józef BUGAJEWSKI – Adam ZALWOWSKI (WP)
  20. Szymon GRAŚ – Łukasz JÓZKOWIAK (WP)
  21. Fryderyk JÓZEFOWSKI – Grzegorz ŚWIĄDER (WP)
  22. Franciszek KŁONOWSKI – Mikołaj PALUCZEK (WP)
  23. Jakub BUTKIEWICZ – Jakub PIŁAT (WP)
  24. Wiktor CHAŁUPNICZAK – Jakub NAWROCKI (WP)
  25. Paweł MACHALIŃSKI – Kamil LEMKE (PM)
  26. Kacper BOBER – Jan KOZIKOWSKI (PM)
  27. Aron SHINDLER – Przemysław PASIŃSKI (MP)
  28. Wojciech OKRZESIK – Jakub PIETRZAK (SL)
  29. Bartosz ŻBIK – Tomasz USTRZYCKI (MP)
  30. Łukasz KASPERCZYK – Michał STASIK (MP)
  31. Kamil ŻYCZKOWSKI – Mateusz BAKALARSKI (SL)
  32. Jakub KORZENIOWSKI – Jakub DĘBSKI (MP)
  33. Mateusz WOŁOWIEC – Maximilian SZEMIK (SL)
  34. Mateusz WĘGRECKI – Kacper WĘGRECKI (MP)
  35. Paweł BIEGUN – Krzysztof GRYBOŚ (SL)
  36. Patryk GLAJCAR – Mateusz SZYDEŁKO (SL)

LISTA AWANSÓW wg województw:

MA – 6

LD – 1

PD – 1

DS – 8

LB – 2

WP – 6

PM – 2

MP – 5

SL – 5

 

Dziewczęta:

  1. Kamila KIRAGA – Estera HULANICKA (MA)
  2. Emilia KABAJ – Marta BUGAŁA (MA)
  3. Zofia DUDA – Julia BOJANOWSKA (LD)
  4. Julia GRODZKA – Kinga NOWAKOWSKA (LU)
  5. Nadia SERAFIN – Magdalena KLIMCZEWSKA (MA)
  6. Sylwia BURZYŃSKA – Natalia DOMALEWSKA (PD)
  7. Beata PODGÓRSKA – Milena KUBICZEK (LU)
  8. Zofia TROJAN – Weronika GŁOWACKA (DS)
  9. Joanna SUWAJ – Wiktoria BILIŃSKA (DS)
  10. Martyna WASIELEWSKA – Sonia OWCZAREK (DS)
  11. Anna MASAJDA – Julia SŁOWIK (DS)
  12. Maria NIKLAUS – Magdalena PAWLAK (WP)
  13. Aleksandra ŁUĆ – Aleksandra SOBAŃSKA (WP)
  14. Helena SCHWARZ – Kornelia KOŁODZIEJSKA (PM)
  15. Aleksandra IMIOŁA – Alina FALIUSH (WP)
  16. Oliwia ŻYGOWSKA – Monika ZWARRA (PM)
  17. Łucja CIBOROWSKA – Kinga KOWAL (MP)
  18. Dominika LUCKA – Natalia SUSZANOWICZ (SL)
  19. Laura CICHOŃ – Agata WARUNEK (MP)
  20. Maja PACHOLEC – Zofia TEPER (SL)
  21. Zuzanna SAMOJEDNY – Emilia GWÓŹDŹ (SL)
  22. Lena BANICKA – Ewa PANUŚ (MP)
  23. Julia STRUŻYŃSKA – Gabriela SROCZYK (MP)
  24. Agata ŻUROWSKA – Aleksandra WŁOSIŃSKA (SL)

LISTA AWANSÓW wg województw:

MA – 3

LU – 2

LD – 1

PD – 1

DS – 4

WP – 3

PM – 2

MP – 4

SL – 4

 

AWANSE (chłopcy + dziewczęta) wg województw:

 

  1. MA – 9 par
  2. LD – 2 pary
  3. PD – 2 pary
  4. LU – 2 pary
  5. DS – 12 par
  6. LB – 2 pary
  7. WP – 9 par
  8. PM – 4 pary
  9. MP – 9 par
  10. SL – 9 par

 

Poprawiony (środa, 14 października 2020 19:43)