Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Rusza KARETA!

 

Szykowana kilka miesięcy do rozpoczęcia jazdy, już w dużej części załadowana, ale jeszcze z wolnymi miejscami do kompletu „pasażerów”, rusza Ka-Re-Ta – czyli Krajowy Rejestr Turniejów. Oczywiście, jak to w XXI wieku – internetowy, dostępny pod adresem: kareta.pzbs.pl, a na oficjalnej stronie Związku „podlinkowany” w lewym górnym rogu, tuż nad ikonką systemu MSC Cezar.

Od 1 października 2022 w jednym miejscu można zatem znaleźć informacje dotyczące (docelowo) WSZYSTKICH turniejów rozgrywanych w Polsce pod auspicjami Wojewódzkich Związków Brydża Sportowego: lokalnych czy ogólnopolskich, odbywających się cyklicznie lub okolicznościowo, w sieci albo na żywo. I dane te da się filtrować na wiele wyszukanych sposobów… Dostępne są tu również wyniki turniejów, które już się odbyły.

Aby nasza wspólna jazda KARETĄ była jak najbardziej komfortowa, czyli informacje przez nią serwowane – maksymalnie kompletne i aktualne, prosimy o zgłaszanie mejlowo wszelkich uwag i postulatów na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub od razu do Waszego lokalnego administratora Rejestru, których wykaz znajduje się tu: https://msc.com.pl/cezar/?p=29