Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Wykaz Kadry Narodowej

Lp.

Nazwisko

Imię

Numer licencji

Nazwa klubu

Miejscowość

Konkurencja, kat. wagowa, osada lub styl 1)

1.

Bałdysz

Cathy

1223

AZS Wratislavia

Wrocław

kobiety

2.

Bałdysz

Sophia

12320

AZS Wratislavia

Wrocław

kobiety

3.

Banaszkiewicz

Ewa

7777

Singleton

Warszawa

kobiety

4.

Brewiak

Grażyna

8117

GTB

Gdańsk

kobiety

5.

Dufrat

Katarzyna

12450

Cracovia

Kraków

kobiety

6.

Grzejdziak

Sabina

6621

Synergia

Lublin

miksty

7.

Kazmucha

Danuta

9138

Łączność

Olsztyn

kobiety, miksty

8.

Miszewska

Ewa

6795

PAB

Poznań

kobiety

9.

Sarniak

Anna

6909

Łączność

Olsztyn

kobiety

10.

Sikora

Marta

4852

GTB

Gdańsk

kobiety, miksty

11.

Stachowiak-Kluz

Justyna

12362

PAB

Poznań

kobiety

12.

Wójcik

Marta

14965

MiM UW

Warszawa

miksty

13.

Żmuda

Justyna

10085

Cracovia

Kraków

kobiety

14.

Kokot

Joanna

16255

AZS Wratislavia

Wrocław

U25-kobiety

15.

Krupnik

Patrycja

16217

AZS Wratislavia

Wrocław

U25-kobiety

16.

Ocylok

Dominika

15259

AZS Wratislavia

Wrocław

U25-kobiety

17.

Piesiewicz

Agnieszka

14749

AZS UW

Warszawa

U25-kobiety

18.

Suchodolska

Monika

15803

GTB

Gdańsk

U25-kobiety

19.

Zalewska

Joanna

18760

AZS UW

Warszawa

U25-kobiety

20.

Zaręba

Anna

17030

AZS UW

Warszawa

U25-kobiety

21.

Buras

Krzysztof

7291

Bridge24.pl

Warszawa

open

22.

Gaweł

Wojciech

8203

Bridge24.pl

Warszawa

open

23.

Gawryś

Piotr

8513

AZS Wratislavia

Wrocław

open

24.

Gołębiowski

Stanisław

1318

AZS Wratislavia

Wrocław

open

25.

Grzejdziak

Igor

15671

Synergia

Lublin

miksty

26.

Ilczuk

Piotr

1347

Synergia

Lublin

open

27.

Jagniewski

Rafał

5056

Bridge24.pl

Warszawa

open

28.

Janiszewski

Przemysław

4108

Bridge24.pl

Warszawa

open

29.

Jeleniewski

Marek

7796

SPS Construyction

Kielce

open

30.

Kalita

Jacek

6658

Bridge24.pl

Warszawa

open

31.

Klukowski

Michał

12197

AZS Wratislavia

Wrocław

open

32.

Kołuda

Piotr

7809

Synergia

Lublin

open

33.

Rafał

Marks

13438

BSBS

Bielsko

open

34.

Narkiewicz

Grzegorz

6341

Bridge24.pl

Warszawa

open

35.

Nawrocki

Piotr

6815

Bridge24.pl

Warszawa

open

36.

Nowosadzki

Michał

5596

Bridge24.pl

Warszawa

open

37.

Ogłoblin

Dominika

13060

KSBS

Kalisz

miksty

38.

Ohrysko

Lech

7827

SPS Construyction

Kielce

open

39.

Strzemecki

Wojciech

2806

Bridge24.pl

Warszawa

open

40.

Szymaszczyk

Paweł

11903

AZS UW

Warszawa

open

41.

Tuszyński

Piotr

6973

Steinpol Ilanka

Rzepin

open, miksty

42.

Wiankowski

Piotr

4740

Bridge24.pl

Warszawa

open

43.

Wojcieszek

Jakub

9550

Steinpol Ilanka

Rzepin

open, miksty

44.

Zatorski

Piotr

8158

Cracovia

Kraków

open, miksty

45.

Zawada

Przemysław

11319

Bridge24.pl

Warszawa

open, miksty

46.

Bizoń

Piotr

8312

Connector

Poznań

seniorzy

47.

Kwiecień

Michał

5176

Cracovia

Kraków

seniorzy

48.

Markowicz

Viktor

7818

Singleton

Warszawa

seniorzy

49.

Moszczyński

Krzysztof

18256

Singleton

Warszawa

seniorzy

50.

Starkowski

Włodzimierz

1661

Cracovia

Kraków

seniorzy

51.

Szymanowski

Marek

6963

Inwit

Pabianice

seniorzy

52.

Krawczyk

Błażej

14286

Mindlab

Kraków

U25-open

53.

Marcinowski

Piotr

11550

AZS Wratislavia

Wrocław

U25-open

54.

Majcher

Arkadiusz

9357

Joker

Rzeszów

U25-open

55.

Sobczak

Mateusz

12154

AZS Wratislavia

Wrocław

U25-open

56.

Szymański

Marcin

14250

Mindlab

Kraków

U25-open

57.

Sucharda

Edward

16875

AZS UW

Warszawa

U25-open

58.

Bazyluk

Jakub

17721

AZS UW

Warszawa

U20

59.

Bugajewski

Józef

17921

Dąbrówka

Poznań

U20

60.

Cichy

Krzysztof

17161

AZS UW

Warszawa

U20

61.

Gościański

Kajetan

17916

Dąbrówka

Poznań

U20

62.

Graś

Szymon

19644

Dąbrówka

Poznań

U20

63.

Hulanicki

Paweł

17169

AZS UW

Warszawa

U20

64.

Jasiński

Piotr

16645

AZS UW

Warszawa

U20

65.

Józkowiak

Łukasz

18048

Dąbrówka

Poznań

U20

66.

Kiełbasa

Tomasz

17167

AZS UW

Warszawa

U20

67.

Kopka

Kacper

15511

AZS UW

Warszawa

U20

68.

Maćkowiak

Karol

17328

Dąbrówka

Poznań

U20

69.

Madej

Roman

16903

Cracovia

Kraków

U20

70.

Morawska

Ewa

18645

Dąbrówka

Poznań

U20

71.

Nawrocki

Jakub

18647

Dąbrówka

Poznań

U20

72.

Patreuha

Jakub

14782

BKB

Bolesławiec

U20

73.

Patreuha

Patryk

14783

BKB

Bolesławiec

U20

74.

Rosikiewicz

Ryszard

17935

AZS Wratislavia

Wrocław

U20

75.

Trojański

Filip

17008

AZS UW

Warszawa

U20

76.

Zalwowski

Adam

17925

Dąbrówka

Poznań

U20

77.

Betliński

Maciej

17775

KBS

Miłkowice

U15

78.

Bukat

Aleks

18284

KBS

Miłkowice

U15

79.

Ciborowski

Konrad

18222

CKiS

Skawina

U15

80.

Cichoń

Laura

18578

UKS Olimpia

Kraków

U15

81.

Kasperczyk

Łukasz

17544

CKiS

Skawina

U15

82.

Kowal

Kinga

17593

CKiS

Skawina

U15

83.

Kuflowski

Kacper

17539

CKiS

Skawina

U15

84.

Kurlit

Franciszek

17545

CKiS

Skawina

U15

85.

Stasik

Michał

18066

CKiS

Skawina

U15

86.

Świątkowski

Paweł

16971

KBS

Miłkowice

U15

87.

Zaborowski

Tymoteusz

17787

KBS

Miłkowice

U15

88.

Zimorski

Sebastian

17789

KBS

Miłkowice

U15

 

Poprawiony (środa, 31 lipca 2019 11:57)