Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Wykaz Kadry Narodowej

Lp. Nazwisko Imię Numer licencji Nazwa klubu Miejscowość Konkurencja, kat. wagowa, osada lub styl 1)
1 Buras Krzysztof 7291 Bridge24.pl Warszawa open
2 Chmurski Bartosz 6540 Bridge24.pl Warszawa open
3 Kalita Jacek 6658 Bridge24.pl Warszawa open
4 Narkiewicz Grzegorz 6341 Bridge24.pl Warszawa open
5 Nowosadzki Michał 5596 Bridge24.pl Warszawa open
6 Tuczyński Piotr 9146 Bridge24.pl Warszawa open
7 Cichy Krzysztof 17161 AZS UW Warszawa open, U20
8 Kopka Kacper 15511 AZS UW Warszawa open, U20
9 Osmański Marcin 8899 GTB - Expres z Kaszub Gdańsk open
10 Sikora Jacek 6923 GTB - Expres z Kaszub Gdańsk open
11 Ciechomski Jacek 6551 SPS Construction Kielce open
12 Gaweł Wojciech 8203 Bridge24.pl Warszawa open
13 Gawryś Piotr 8513 AZS Wratislavia Wrocław open
14 Gołębiowski Stanisław 1318 AZS Wratislavia Wrocław open
15 Głasek Grzegorz 13709 SPS Construction Kielce open
16 Ilczuk Piotr 1347 Synergia Lublin open
17 Jagniewski Rafał 5056 Bridge24.pl Warszawa open
18 Janiszewski Przemysław 4108 Bridge24.pl Warszawa open
19 Jeleniewski Marek 7796 SPS Construction Kielce open
20 Klukowski Michał 12197 AZS Wratislavia Wrocław open
21 Kołuda Piotr 7809 Synergia Lublin open
22 Majcher Arkadiusz 9357 Joker Rzeszów open, U25-open
23 Marcinowski Piotr 11550 AZS Wratislavia Wrocław open, U25-open
24 Marks Rafał 13438 BSBS Bielsko open, miksty
25 Nawrocki Piotr 6815 Bridge24.pl Warszawa open
26 Ohrysko Lech 7827 SPS Construction Kielce open, seniorzy
27 Strzemecki Wojciech 2806 Bridge24.pl Warszawa open
28 Szymaszczyk Paweł 11903 AZS UW Warszawa open
29 Wiankowski Piotr 4740 Bridge24.pl Warszawa open
30 Tuszyński Piotr 6973 Steinpol Ilanka Rzepin open, miksty, seniorzy
31 Wojcieszek Jakub 9550 Steinpol Ilanka Rzepin open, miksty
32 Zatorski Piotr 8158 Cracovia Kraków open, miksty
33 Zawada Przemysław 11319 Bridge24.pl Warszawa open, miksty
34 Bałdysz Cathy 1223 AZS Wratislavia Wrocław kobiety
35 Bałdysz Sophia 12320 AZS Wratislavia Wrocław kobiety, U25-kobiety
36 Dufrat Katarzyna 12450 Cracovia Kraków kobiety
37 Kazmucha Danuta 9138 Łączność Olsztyn kobiety, miksty
38 Sarniak Anna 6909 Łączność Olsztyn kobiety
39 Żmuda Justyna 10085 Cracovia Kraków kobiety
40 Banaszkiewicz Ewa 7777 Singleton Warszawa kobiety
41 Brewiak Grażyna 8117 GTB Gdańsk kobiety
42 Sikora Marta 4852 GTB Gdańsk kobiety, miksty
43 Miszewska Ewa 6795 PAB Poznań kobiety
44 Stachowiak-Kluz Justyna 12362 PAB Poznań kobiety
45 Bizoń Piotr 8312 Connector Poznań seniorzy
46 Kwiecień Michał 5176 Cracovia Kraków seniorzy
47 Markowicz Viktor 7818 Singleton Warszawa seniorzy
48 Moszczyński Krzysztof 18256 Singleton Warszawa seniorzy
49 Starkowski Włodzimierz 1661 Cracovia Kraków seniorzy
50 Szymanowski Marek 6963 Inwit Pabianice seniorzy
51 Bocheński Adolf 4198 Syntex Łączność Łowicz seniorzy
52 Gawęcki Janusz 2904 Zielony Waluta Loklna Starachowice seniorzy
53 Pająk Stanisław 2966 Zielony Waluta Loklna Starachowice seniorzy
54 Pawlak Andrzej 1865 Synis Value Media Opole seniorzy
55 Grzejdziak Sabina 6621 Synergia Lublin miksty
56 Grzejdziak Igor 15671 Synergia Lublin miksty
57 Wójcik Marta 14965 MiM UW Warszawa miksty
58 Ogłoblin Dominika 13060 KSBS Kalisz miksty
59 Krawczyk Błażej 14286 Mindlab Kraków U25-open
60 Patreuha Jakub 14782 BKB Bolesławiec U25-open
61 Patreuha Patryk 14783 BKB Bolesławiec U25-open
62 Sobczak Mateusz 12154 AZS Wratislavia Wrocław U25-open
63 Szymański Marcin 14250 Mindlab Kraków U25-open
64 Sucharda Edward 16875 AZS UW Warszawa U25-open
65 Kokot Joanna 16255 AZS Wratislavia Wrocław U25-kobiety
66 Ocylok Dominika 15259 AZS Wratislavia Wrocław U25-kobiety
67 Suchodolska Monika 15803 GTB Gdańsk U25-kobiety
68 Zalewska Joanna 18760 AZS UW Warszawa U25-kobiety
69 Zaręba Anna 17030 AZS UW Warszawa U25-kobiety
70 Krupnik Patrycja 16217 AZS Wratislavia Wrocław U25-kobiety
71 Piesiewicz Agnieszka 14749 AZS UW Warszawa U25-kobiety
72 Hulanicki Paweł 17169 AZS UW Warszawa U20
73 Jasiński Piotr 16645 AZS UW Warszawa U20
74 Kiełbasa Tomasz 17167 AZS UW Warszawa U20
75 Madej Roman 16903 Cracovia Kraków U20
76 Rosikiewicz Ryszard 17935 AZS Wratislavia Wrocław U20
77 Bazyluk Jakub 17721 AZS UW Warszawa U20
78 Bugajewski Józef 17921 Dąbrówka Poznań U20
79 Gościański Kajetan 17916 Dąbrówka Poznań U20
80 Graś Szymon 19644 Dąbrówka Poznań U20
81 Józkowiak Łukasz 18048 Dąbrówka Poznań U20
82 Maćkowiak Karol 17328 Dąbrówka Poznań U20
83 Morawska Ewa 18645 Dąbrówka Poznań U20
84 Nawrocki Jakub 18647 Dąbrówka Poznań U20
85 Trojański Filip 17008 AZS UW Warszawa U20
86 Zalwowski Adam 17925 Dąbrówka Poznań U20
87 Betliński Maciej 17775 KBS Miłkowice U15
88 Ciborowski Konrad 18222 CKiS Skawina U15
89 Ciborowska Łucja 18221 CKiS Skawina U15
90 Kasperczyk Łukasz 17544 CKiS Skawina U15
91 Kuflowski Kacper 17539 CKiS Skawina U15
92 Kurlit Franciszek 17545 CKiS Skawina U15
93 Stasik Michał 18066 CKiS Skawina U15
94 Zimorski Sebastian 17789 KBS Miłkowice U15
95 Bukat Aleks 18284 KBS Miłkowice U15
96 Cichoń Laura 18578 UKS Olimpia Kraków U15
97 Kowal Kinga 17593 CKiS Skawina U15
98 Świątkowski Paweł 16971 KBS Miłkowice U15
99 Zaborowski Tymoteusz 17787 KBS Miłkowice U15

 

Poprawiony (sobota, 09 listopada 2019 00:01)