Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Lista sędziów na Kursokonferencję Sędziowską

 

Lista sędziów na Kursokonferencję Sędziowską

21-23 stycznia Starachowice

przypominamy o opłaceniu składki członkowskiej na 2022r.

 

lp

imię

nazwisko

WZBS

tytuł

kategoria

funkcja

1

Jacek

Marciniak

MA

M

A

kadra

2

Artur

Wasiak

MA

P

A

kadra

3

Michał

Klichowicz

LD

P

A

kadra

4

Aleksander

Krych

MA

M

A

kadra

5

Tomasz

Radko

MP

P

A

kadra

6

Paweł

Szymaszczyk

MA

P

A

kadra

7

Jakub

Kasprzak

PM

M

A

kadra

8

Włodzimierz

Rutkowski

MA

P

A

ligowy

9

Arkadiusz

Ciechomski

MA

P

A

ligowy

10

Łukasz

Kalbarczyk

MA

P

A

ligowy

11

Sławomir

Zimniak

P

B

ligowy

12

Jakub

Lenkiewicz

MP

R

B

ligowy

13

Ryszard

Łazikiewicz

SL

P

A

ligowy

14

Krzysztof

Tomsia

SL

R

-

ligowy

15

Marcin

Woźniak

WP

P

A

ligowy

16

Krzysztof

Kudokas

MA

-

-

uczestnik

17

Anna

Sawicka

MA

-

-

uczestnik

18

Maria

Zarzycka

MA

R

-

uczestnik

19

Jerzy

Bejma

MA

O

-

uczestnik

20

Anna

Zalewska

MA

-

-

uczestnik

21

Andrzej

Bojda

DS

O

-

uczestnik

22

Dariusz

Budnik

DS

O

-

uczestnik

23

Zdzisław

Wójcik

DS

P

-

uczestnik

24

Arkadiusz

Poziemski

DS

R

-

uczestnik

25

Adam

Smolik

MP

O

-

uczestnik

26

Paweł

Łata

WM

-

-

uczestnik

27

Olgierd

Rodziewicz-Bielewicz

WP

O

C

uczestnik

28

Anna

Kosiorek

MA

R

-

uczestnik

29

Rafał

Imiela

LD

O

-

uczestnik

30

Marek

Gutkowski

MA

-

-

uczestnik

31

Andrzej

Wądołowski

MA

O

-

uczestnik

32

Zygmunt

Kondyjowski

ZP

O

-

uczestnik

33

Krzysztof

Dzierżak

KP

O

-

uczestnik

34

Mariusz

Żurek

KP

P

B

uczestnik

35

Piotr

Wzorek

MP

P

B

uczestnik

36

Grzegorz

Piotrowski

LU

K

-

uczestnik

37

Andrzej

Łodziński

MA

-

-

uczestnik

38

Piotr

Wierzbicki

MA

O

-

uczestnik

39

Jan

Szewczyk

MA

-

-

uczestnik

40

Włodzimierz

Pieniążek

MA

K

-

uczestnik

41

Tomasz

Zalewski

PD

O

-

uczestnik

42

Lena

Leszczyńska

ZP

-

-

uczestnik

43

Krzysztof

Krajewski

PD

K

-

uczestnik

44

Adam

Rogowski

PD

K

-

uczestnik

45

Kajetan

Saturski

MA

-

-

uczestnik

46

Grzegorz

Krawczyk

LU

-

-

uczestnik

47

Wojciech

Okuniewski

LU

K

-

uczestnik

48

Piotr

Frankowski

MA

-

-

uczestnik

49

Karol

Maćkowiak

WP

O

-

uczestnik

50

Paweł

Kańduła

LB

O

-

uczestnik

51

Piotr

Solecki

WP

O

-

uczestnik

52

Jeremiasz

Mazur

MP

R

-

uczestnik

53

Sławomir

Piechocki

WP

K

-

uczestnik

54

Michał Jerzy

Nowicki

WP

-

-

uczestnik

55

Jan

Szynczewski

LD

-

-

uczestnik

56

Janusz

Wieczorek

MA

- -

uczestnik

57

Magdalena

Saturska

MA

-

-

uczestnik

 

Poprawiony (wtorek, 18 stycznia 2022 23:22)