Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Kadra Mistrzowska - lista startowa

Szczegółowy harmonogram, liczba uczestników Kadry Mistrzowskiej oraz liczba par awansujących do następnego etapu zostanie ogłoszona po 10 marca (termin zgłoszeń par uprawnionych do Kadry Narodowej I)

 

OPEN

 

1

Piotr

Busse

 

Sławomir

Zawiślak

uprawnienia

2

Piotr

Nawrocki

 

Piotr

Wiankowski

decyzja Kapitanatu

3

Bartosz

Chmurski

 

Piotr

Tuczyński

decyzja Kapitanatu

4

Przemysław

Gałek

 

Rafał

Synowiec

awans

5

Marek

Pietraszek

 

Jacek

Znamirowski

awans

6

Maciej

Dobrzyński

 

Janusz

Gawęcki

awans

7

Jacek

Szczerbowski

 

Michał

Wróbel

awans

8

Maciej

Rodzaj

 

Witold

Stachnik

awans

9

Jacek

Janowski

 

Konrad

Ciborowski

awans

10

Wojciech 

Strzemecki

 

Przemysław

Zawada

awans

11

Zdzisław

Ingielewicz

 

Jeremi

Stępiński

awans

12

Adam

Suwik

 

Jakub

Wojcieszek

awans

13

Maciej

Dąbrowski

 

Andrzej

Pawlak

awans

14

Sabina

Grzejdziak

 

Igor

Grzejdziak

awans

15

Iwona

Czajka

 

Leszek

Sztyrak

awans

16

Rafał

Marks

 

Paweł

Szymaszczyk

awans

17

Marek

Jeleniewski

 

Lech

Ohrysko

awans

18

Przemysław

Janiszewski

 

Kamil

Nowak

awans

19

Olech

Bestrzyński

 

Cezary

Serek

awans

20

Krzysztof

Cichy

 

Kacper

Kopka

awans

21

Jacek

Dmowski

 

Witalis

Talar

awans

22

Piotr

Jurek

 

Łukasz

Witkowski

awans z listy rezerwowej

23

Ewa

Miszewska

 

Justyna

Stachowiak-Kluz

awans z listy rezerwowej

24

Jacek

Sikora

 

Adam

Walczyński

awans z listy rezerwowej

 

Rezerwa (o kolejności decydowała różnica w VP do miejsca awansowego)

1

Anna

Kręglewska-Wnuk

 

Tomasz

Wnuk

 

2

Grzegorz

Superson

 

Krzysztof

Żak

 

3

Bogdan

Palczyński

 

Reginald

Sukiennik

 

4

Michał

Kaleta

 

Tomasz

Pawełczyk

 

5

Piotr

Kołuda

 

Mariusz

Kowalski

 

 

KOBIETY

 

1

Katarzyna

Dufrat

 

Justyna

Żmuda

uprawnienia

2

Danuta

Kazmucha

 

Anna

Sarniak

uprawnienia

3

Cathy

Bałdysz

 

Zofia

Bałdysz

 

4

Zuzanna

Moszczyńska

 

Dominika

Piesiewicz

 

5

Natalia

Gaweł

 

Aleksandra

Jarosz

 

6

Marta

Makarewicz

 

Lena

Ostrowska

 

7

Marta

Janeczek

 

Olga

Zabulewicz

 

 

SENIORZY

 

1

Wit

Klapper

 

Józef

Pochroń

uprawnienia

2

Mirosław

Miłaszewski

 

Stefan

Szenberg

decyzja Kapitanatu

3

Jerzy

Russyan

 

Krzysztof

Moszczyński

4

Adolf

Bocheński

 

Antoni

Zdzienicki

awans

5

Karol

Filipowicz

 

Ryszard

Pałasz

awans

6

Krzysztof

Gałda

 

Tadeusz

Sobota

awans

7

Andrzej

Iwański

 

Stanisław

Pająk

awans

8

Andrzej

Jeleniewski

 

Jarosław

Wachnowski

awans z listy rezerwowej

9 Adam Grobler   Jacek

Stasica

awans z listy rezerwowej

 

 

Poprawiony (środa, 22 marca 2017 13:50)