Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Wigilijny Turniej PZBS z kamerami

 Serdecznie zapraszamy do udziału w absolutnie wyjątkowym Wigilijnym Turnieju PZBS na nowej internetowej platformie do gry Real Bridge. Święta to szczególny czas, w którym wiele związków wojewódzkich, miast, klubów organizowało własne uroczyste turnieje, niejednokrotnie połączone z poczęstunkiem i wspólnym kolędowaniem. Ale przede wszystkim był to czas życzeń, uścisków dłoni i spotkań w gronie ludzi sobie bliskich. Dzięki Real Bridge możemy stworzyć namiastkę tej atmosfery. Nowa platforma korzysta z kamer, głośników i mikrofonu naszych komputerów. W trakcie turnieju widzisz swojego partnera, przeciwników oraz sędziego, a Oni widzą Ciebie. Możesz rozmawiać, uśmiechać się i odbierać uśmiechy od innych. Poczujesz się prawie jak na cotygodniowym turnieju w zaprzyjaźnionym klubie we własnym mieście. W turnieju nie przewidujemy nagród (wszelkie zyski przekażemy na cele charytatywne), za to będą pekaele, jak w normalnym turnieju na żywo. Prezes PZBS obiecał odwiedzić każdy stolik, by osobiście złożyć życzenia świąteczne.  

KOSZT

Świąteczna promocja - jedynie 10zł od osoby!

TERMIN 

23 grudnia, godzina 19.00 

Przyjdź wcześniej, o 18.30 i przetestuj działanie programu. Nie będziesz stresował się później, gdy coś nie będzie chciało działać. 

Możesz też wcześniej, 20 grudnia zagrać w podobnym turnieju organizowanym przez NaukaBrydza.pl https://naukabrydza.pl/otwarty-turniej-swiateczny/

FORMAT:

W turnieju rozegramy 7 rund po 3 rozdania, na maksy. Zakończenie około 22.00

UWAGA: alertujemy odzywki partnera, czyli jak w turnieju na żywo!

REJESTRACJA*

https://startowki.pzbs.pl/#/tournaments/11/info

UWAGA: Podczas rejestracji koniecznie podaj aktualny adres e-mail

Godzinę przed turniejem dostaniesz wiadomość do swojej skrzynki z dalszymi instrukcjami. 

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku bardzo dużej frekwencji przewidujemy kolejny turniej/turnieje w późniejszym terminie. 

Jeśli będziesz miał problemy, skontaktuj się z:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

*(tylko dla zawodników z opłacona składką)

WYMAGANIA SPRZĘTOWE

komputer, laptop lub tablet; z kamerą, mikrofonem i głośnikiem

Nie działa na: Smartphonach, iPadach starszych niż 2015 oraz z Internet Explorer i EDGE 

Przetestuj, czy działa tu: https://play.realbridge.online/camera.html

Demo na Youtube:

https://www.youtube.com/watch?v=t9msX9inqDE&feature=youtu.be&t=631

Jeśli nie znasz angielskiego (platforma na razie korzysta jedynie z tego języka) ściągnij poniższe pliki, aby zapoznać się z budową i działaniem platformy. 

PDF_1

PDF_2

PDF_3

Nie zapomnij się ubrać odświętnie, pamiętaj, że inni też będą Ciebie oglądać :-)

Życzymy wspaniałej zabawy!