Polski Związek Brydża Sportowego

PZBS

KRS 0000219753, NIP: 525-16-56-918, Organizacja Pożytku Publicznego

konto PZBS: 07 1240 6175 1111 0000 4577 6692

Lista awansów do finału OOM w Brydżu Sportowym

Chłopcy

 

Uczestnicy

Woj.

WK

Klub

Uwagi

1

Grzegorz Leśniewski   Ignacy Gębuś

MA

0.5

Singleton Warszawa

 

2

Wiktor Skiepko   Patryk Klim

PD

3

HETMAN JUNIORS

 

3

Łukasz Bartosik   Sebastian Wojtczak

LD

3.5

MKS Jedynka Łódź

 

4

Jan Kwiatkowski   Bartłomiej Lech

MA

0.5

AZS KU UW Warszawa

 

5

Jakub Dziuba   Albert Grochowski

MA

4.5

Akademia Brydża AZS UW Warszawa II

 

6

Bernard Kula   Jan Kot

MA

1

AZS UW Warszawa

 

7

Rafał Łazarczyk   Fabian Loyzance

PD

1
0

HETMAN JUNIORS
ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża

D Hondt

8

Vladzislau Tsitavets   Jakub Bereza

MA

0

AZS KU UW Warszawa

D Hondt

9

Krzysztof Wojno   Maciej Sarnowski

WM

0.5

 

D Hondt

10

Maciej Częczek   Jan Drężek

WM

0.5

Zorro21

D Hondt

11

Leonard Lubina   Grzegorz Radzikowski

MA

0.5

AZS KU UW Warszawa

D Hondt

12

Sebastian Zimorski   Maciej Betliński

DS

4

KBS Miłkowice I Miłkowice

 

13

Wiktor Kozłowski   Tomasz Stawowy

DS

0

KS AZS Wratislavia WR

 

14

Grzegorz Pławiak Paweł Świątkowski

DS

BKB Bolesławiec
KBS Miłkowice I Miłkowice

 

15

Cezary Włodarczyk  Jakub Masny

LB

2.5 

 

 

16

Jakub Ciura   Miłosz Żyto

DS

0

KS AZS Wratislavia WR

 

17

Paweł Argasiński   Jan Lorkowski

DS

0

KS AZS Wratislavia WR

 

18

Maciej Kozłowski   Łukasz Janicki

DS

0

KS AZS Wratislavia WR

D Hondt

19

Jan Lewandowski   Szymon Jończak-Lis

DS

0

REZYGNACJA

REZYGNACJA

20

Wojciech Okrzesik   Jakub Pietrzak

SL

3

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

 

21

Jakub Gawron   Jakub Marekwica

SL

4

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

 

22

Jakub Ledwoń   Mikołaj Kubiczek

SL

2

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

 

23

Patryk Glajcar   Mateusz Szydełko

SL

0

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

 

24

Kacper Węgrecki   Mateusz Węgrecki

MP

1

 

 

25

Kacper Kuflowski   Franciszek Kurlit

MP

6,0

CKiS Skawina

 

26

Łukasz Kasperczyk   Michał Stasik

MP

5.0

CKiS Skawina

D Hondt

27

Mateusz Bakalarski   Maximilian Szemik

SL

2,5

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

D Hondt

28

Mikołaj Suchan   Oliwier Polak

MP

0

 

D Hondt

29

Piotr Pasula   Wiktor Onik

MP

1,0

 

D Hondt

30

Jan Martowicz   Szymon Staudt

MP

1.0

 

D Hondt

31

Krzysztof Gryboś   Paweł Biegun

SL

0

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

D Hondt

32

Maciej Bednarczyk   Bartosz Opioła

MP

0

 

D Hondt

33

Szymon Graś   Jakub Piłat

WP

2,5

UKBS Dąbrówka Poznań

 

34

Franciszek Kłonowski   Mikołaj Paluczek

WP

2

UKBS Dąbrówka Poznań

 

35

Grzegorz Świąder   Jakub Butkiewicz

WP

1

UKBS Dąbrówka Poznań

 

36

Wiktor Chałupniczak   Jakub Nawrocki

WP

3,5

UKBS Dąbrówka Poznań

WG PZBS

37 Maks Szczurowski  Jan Turczynowicz MA   AZS KU UW Warszawa  

 

Rezerwa

Działając zgodnie z punktem 15 Regulaminu Eliminacji OOM 2021, w którym pary rezerwowe ustala Koordynator ds. Młodzieży, i w związku z sytuacją z jednakowym ilorazem przy zastosowaniu reguły d Hondta dla czterech stref proponuję dwie pary rezerwowe centralne. W przypadku zgłoszenia rezygnacji zakwalifikowanej pary z listy udziału w eliminacjach kolejnymi parami, którym zaproponowany zostanie udział to:

 

Maks Szczurowski  Jan Turczynowicz

MA

0

AZS KU UW Warszawa

awans po rezygnacji pary Lewandowski - Jończak-Lis

Dawid Siwiera   Hubert Starowicz

MP

0

 

2 para rezerwowa centralna

 

W przypadku kolejnych rezygnacji z udziału proponowany będzie udział kolejnych par, ale już w ramach danej strefy:

 

Łukasz Moskwin   Maksym Mosiewicz

LD

0

PTC Pafana Pabianice

1 para rezerwowa CE

Jakub Zatorski   Tymon Pikuła

MA

2

Piast Feliksów
Spójnia Warszawa 2

2 para rezerwowa CE

Grzegorz Wilk   Sebastian Łada

PD

0

ŁABS Dolina Narwi Juniors Łomża

3 para rezerwowa CE

Marek Olszewski   Szymon Dzieniszewski

DS

0

KBS Miłkowice Miłkowice

1 para rezerwowa CW

Krystian Sweder   Jędrzej Łuszcz

MP

0

 

1 para rezerwowa SE

Mateusz Żarczyński   Kacper Holicz

SL

0

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

2 para rezerwowa SE

Szymon Mazur   Mikołaj Giza

SL

0

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

3 para rezerwowa SE

 

Dziewczęta

 

Uczestnicy

Woj.

WK

Klub

Uwagi

1

Sylwia Burzyńska   Natalia Szoka

PD

2.5

HETMAN JUNIORS

 

2

Estera Hulanicka   Weronika Różewska

MA

1

AZS KU UW Warszawa

 

3

Małgorzata Bielińska   Wioletta Kaźmierczak

LD

3

MKS Jedynka Łódź

 

4

Magdalena Klimczewska   Nadia Serafin

MA

0.5

AZS KU UW Warszawa

 

5

Zofia Duda   Julia Bojanowska

LD

3.5

MKS Jedynka Łódź

 

6

Maria Grzebalska   Maja Kielan

MA

0

AZS KU UW Warszawa

D Hondt

7

Joanna Suwaj   Wiktoria Bilińska

DS

0.5

KS AZS Wratislavia WR

 

8

Maria Szydło  Zofia Trojan

DS

1.5 

KS AZS Wratislavia WR

 

9

Jagoda Jankowska  Oliwia Siczek

DS

0.5

BKB Bolesławiec

KS Konfeks III Legnica

 

10

Kinga Kowal    Ada Szewc

MP

2.5

CKiS Skawina
CM Jordan Kraków

 

11

Anna Pytka   Julia Grodzka

LU

4,0

UKS KRASZAK Biała Podlaska

 

12

Dominika Lucka   Natalia Suszanowicz

SL

3,0

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

 

13

Zofia Teper   Maja Pacholec

SL

1.5

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

 

14

Julia Strużyńska   Gabriela Sroczyk

MP

0

CM Jordan Kraków

 

15

Anna Basiura   Gabriela Kroner

MP

3.0

CM Jordan Kraków

D Hondt

16

Julianna Szymonek   Emilia Gwóźdź

SL

1

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

D Hondt

17

Aleksandra Włosińska   Agata Żurowska

SL

0

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

D Hondt

18

Zuzanna Samojedny   Emilia Jachna

SL

1

BSBS Olimpijczyk Bielsko-Biała

D Hondt

19

Laura Cichoń    Agata Warunek MP

3.0

CM Jordan Kraków

D Hondt

20

Ewa Morawska   Maria Niklaus

WP

3,5

UKBS Dąbrówka Poznań

 

21

Maja Skowrońska   Emilia Szymańska

WP

0

UKBS Dąbrówka Poznań

 

22

Aleksandra Templin   Helena Schwarz

PM

0

GTB Gdańsk

 

23

Aleksandra Łuć   Aleksandra Sobańska

WP

0.5

UKBS Dąbrówka Poznań

 

24

Antonina Banaszak   Maria Tytyk

WP

0

UKBS Dąbrówka Poznań

D Hondt

 

Rezerwa

Działając zgodnie z punktem 15 Regulaminu Eliminacji OOM 2021, w którym pary rezerwowe ustala Koordynator ds. Młodzieży, i w związku z tym, że jedna ze stref nie otrzymała żadnego miejsca z puli dodatkowej, proponuję jedną parę rezerwową centralną. W przypadku zgłoszenia rezygnacji zakwalifikowanej pary z listy udziału w eliminacjach kolejną parą, której zaproponowany zostanie udział to:

 

Hanna Turłowicz   Barbara Sroka

DS

0

KS AZS Wratislavia WR

para rezerwowa centralna

 

W przypadku kolejnych rezygnacji z udziału proponowany będzie udział kolejnych par, ale już w ramach danej strefy:

 

Hanna Rzadkiewicz   Karolina Ratajczyk

MA

0

AZS KU UW Warszawa

1 para rezerwowa CE

Julia Słowik   Anna Masajada

DS

0

KS AZS Wratislavia WR

1 para rezerwowa CW

Aleksandra Paszcza   Karolina Foszcz

MP

0

XLII LO Kraków

1 para rezerwowa SE

Julia Chrabąszcz   Alicja Bigosińska

MP

2,0

CM Jordan Kraków

2 para rezerwowa SE

Natalia Pytka   Milena Kubiczek

LU

0.5

UKS KRASZAK Biała Podlaska

3 para rezerwowa SE

 

 

Witold Stachnik

Prezes PZBS

Jan Sibilski

Koordynator ds. Młodzieży PZBS

Poprawiony (wtorek, 08 czerwca 2021 14:48)